Futbol Argentino - הסופר קלאסיקו ביום ראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏18/1/06.

1. uriazu Member

קודם כל אתה צודק, שוב אני טועה בשמות זה רודריגו פאלאסיו, אני מצטער...

דבר שני אני חייתי בארגנטינה 11 שנה והייתי אוהד בוקה ופה בארץ איבדתי קצת עניין אבל אני ממשיך לעקוב דרך אתרים ואני רואה את המשחקים של 5+.

הליגה ארגנטינאית תמיד מסובכת ואי אפשר לדעת מי תהיה אלופה.. בוקה וריבר אני משער שירוצו בצמרת
    קבוצות שיכולות להגיע למאבק אליפות הן: ולז, אינדפנדיינטה, ניאולס (למרות שזה קשה) וחימנסיה לה-פלטה שמדי פעם מביאה עונה טוב ואז נופלת במשחק אחרון.. כמו העונה הקודמת.

2. אלי מתחן Member

מתי פעם אחרונה ריבר ובוקה נאבקו ראש בראש על האליפות?

3. uriazu Member

עוד חייתי בארגנטינה שזה קרה, בוקה וריבר נלחמו ראש וראש עד הסוף זה היה באפרטורה 97
    ריבר לקחה את האליפות בנק' יותר מבוקה, במחזור האחרון בוקה ניצחה וריבר ומשחק מאוד דומה למשחק השרוכים בארץ ניצחה 2-1 את ארגנטינוס ג'וניורס שכבר הובילה עליה...
    הרבה דמעות נזלו לי באותה אליפות.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי שם באמצע שנות התשעים. עונת 96/7 נראה לי, אני גם זוכר שאז עוד היתה תוכנית סיכום בערוץ הספורט והתקצירים שהגיעו מארגנטינה היו מלווים בדמויות מצויירות מצחיקות כאלה. אגב ב-1995היתה לאינדפדיינטה קבוצה שפשוט אי אפשר להתעלם ממנה, אלופת ארגנטינה ומחזיקת גביע ליברטדורס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/2/06
  5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

דייגו "צ'ולו" סימאונה הוא המאמן החדש של ראסינג

קשר אינטר, לאציו ואתלטיקו מדריד בעבר ושיאן ההופעות בנבחרת האלביסלסטה שבילה את השנה האחרונה במולדת במדי המועדון "ראסינג קלוב" מונה ביום ראשון האחרון למאמן הקבוצה כיממה לאחר שהמאמן הקודם, פרננדו קירוז החליט להתפטר מהתפקיד.

http://i.esmas.com/image/0/000/003/952/SimeoneEFENT_.Xxx
    סימאונה לפני שנה.

עכשיו, אל תיקחו את זה כהבטחה כי כל הידיעות על הקטע הזה הן רק בספרדית והתרגומים שהצלחתי לעשות הם מוגבלים למדי, אבל הבנתי שסימאונה קודם כל יערוך משחק פרישה בימים הקרובים ואת משחק הבכורה כמאמן יערוך רק ב1.3, אני בטוח שuriazu יסביר לנו יותר טוב...

6. uriazu Member

את המשחק הראשון שלו כמאמן הוא יערוך ב26.2.06 מול לא פחות מהדרבי של ראסניג, הדרבי של אבז'אנדה... ראסינג נגד אינדפנדיינטה... מבחן ראשון גדול מאוד לצ'ולו.. נקווה שיהיה לו בהצלחה כי אישית שונא את אינדפנדיינטה.

7. uriazu Member

כמה חדשות מהכדורגל הארגנטינאי:

1. מרדונה עבר תאונה עם המכונית אך יצאה ממנה בשלום (תודה לאל)
    2. פרננדו גאגו ורודריגו פלאסיו מחזורים על ידי קבוצות שונות מאירופה, גאגו על ידי צ'סקא מוסקבה ופלאסיו על ידי מספר קבוצות מספרד שבכתבה שקראתי לא הוזכר שמן. מה שידוע זה שבוקה מתכוונת לדרוש עבורם מחיר של 20 מיליון דולר.

8. saviola Member

אני לא רואה שהדיון הזה מתעדכן אבל זה בגלל שאין עונים וחבל... (אם יש הם מוזמנים להגיב כאן רק כדי לראות מה ההיענות).
    בכל מקרה, פקרמן פירסם את הסגל לקראת משחק הידידות מחר נגד קרואטיה.
    נתחיל ממי שלא שם (ומאוד חבל) - סביולה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx . וחוץ ממנו (שגם לדעתי בכושר הנוכחי אין לו מקום שם), עוד בחלק ההתקפי גם פיגרואה, קרוז, ולכל הספקות גם אגוארו, לא נמצאים שם. הקישור מלא, וההגנה ריקה. היינצה, אז'אלה, ומאסצ'ראנו פצועים וכמובן לא זומנו.

אלה הרשימה של מי שכן זומנו:
    שוערים: לאו פראנקו (אתלטיקו מדריד), רוברטו אבונדנציירי (בוקה ג'וניורס).
    הגנה: וולטר סמואל, ניקולאס בורדיסו (אינטר), גבריאל מיליטו, לאונרדו פונזיו (סראגוסה), פאבריסיו קולוצ'יני (דפורטיבו לה קורוניה), ליונל סקאלוני (ווסט האם יונייטד).
    קישור: מרטין דמיקליס (באיירן מינכן), חואן רומאן ריקלה, חואן פאבלו סורין (ויאריאל), אסטבן קמביאסו (אינטר), פאבלו איימאר (ולנסיה), לואיס גונזאלס (פורטו), מאקסי רודריגז (אתלטיקו מדריד).
    התקפה: הרנן קרספו (צ'לסי), ליונל מסי (ברצלונה), קרלוס טבז (קורינתיאס), דייגו מיליטו (סראגוסה).

כמובן שאי אפשר היה להתעלם מהכושר הטוב של מיליטו אז הוא הוזמן וכנראה יקבל הזדמנות מחר.
    הגנה חלשה כזאת הרבה זמן לא הייתה, אבל הקישור והחלק ההתקפי מזכירים את ארגנטינה הגדולה.

מחר, 21:15, שידור ישיר בערוץ ספורט5+.

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/06
  9. city Member

אין שוער שני? מה יקרה אם השוער יפצע?

10. George Best Member

חחח אשחר, אני חושב שאין בנאדם שצריך לדעת את התשובה לשאלה יותר טוב ממך.
    מסכים איתי?

11. city Member

האמת שלא.. לא הבנתי למה התכוונת. יש לי כמה אפשרויות:
    א. אני רופא ספורט?
    ב. אני היועץ הסודי של מאמן נבחרת ארגנטינה?
    ג. בגלל שסיטי לפעמים משחקת ללא שוער על הספסל?

12. George Best Member

בין אוהדי סיטי העונים נכונה על השאלה, יוגרל תואר, שיגרום סוף סוף לארון התארים המלא אבק שלכם להתמלא.(30,30,30)...
    סתם חח אשחר, ג' היא התשובה הנכונה!
    אריאל, ציני.

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/06
  13. saviola Member

אבונדאנציירי כשוער שני, אבל לא אמור לשחק.

14. city Member

זהו, שסיטי עושה את זה בגלל שבליגה האנגלית, כפי שאתה בוודאי יודע, מותר לשים חמישה מחליפים על הספסל, דבר הגורם לשחקנים מצויינים לשבת מחוץ לסגל ומגביל את האופציות של המאמן. זאת הסיבה שפירס החליט במשחקים מסוימים לוותר על השוער המחליף לטובתו של שחקן סגל אחר שיוכל לתת למאמן עוד אופציות. יש סיכון נמוך שהשוער יפצע, אבל דיוויד ג'יימס הוא השוער עם שיא ההופעות הרצופות בליגה, וכמות הפעמים שהוא הוחלף בעקבות פציעה היא זעומה.
    בניגוד לכך, בנבחרת (ועוד במשחק ידידות) יש לפחות שבעה מקומות על הספסל (לפעמים 9 במשחקי ידידות), ואין שום סיבה שלא לשחק עם שוער שני, בטח שלא להזמין רק שוער אחד לסגל. מה יקרה אם השוער יפצע בחימום?
    ועכשיו ראיתי שיש שוער שני, אז רק בגלל שחבל לי למחוק את כל מה שכתבתי אני אצא קצת אידיוט ועדיין אלחץ על "הוסף תגובה".

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורק השוער המחליף מהליגה הארגנטינאית.. ציפיתי לראות לפחות את פאלרמו שם.

מצד שני, זה רק 19 שחקנים, מה שאומר שעוד ארבעה יהיו במונדיאל, לא שהם צפויים להגיע מארגנטינה בכל מקרה.

קרוז בחוץ? ההערכה שלי אל פקרמן גוברת.