Futbol Argentino: קלאסורה 2007- סאן לורנצו אלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י As Roma, ‏26/8/06.

1. ReL Member

נשבע לכם , המשחק הזה ריבר פלייט - בוקה זה אחד המשחקים הטובים ביותר שראיתי בחיים שלי . כדורגל במיטבו , לא רק הרמה הגבוהה עצמה גם כל האווירה , פשוט נהדר . לפעמים אני אומר לעצמי למה לעזאזל דווקא הליגות האירופאיות מקבלות יותר יחס מהדרום אמריקאיות

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/10/06
  2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

איזה משחק, איזו אווירה!! מי שלא אוהב את זה פשוט לא אוהב כדורגל, נקודה. ריבר בטרוף, זה מעל כל יכולת או טקטיקה.. אין מה לעשות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי הכדורגל הכי טוב שראיתי אי פעם הוא במשחק בין ריבר לבוקה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    אני דווקא בצד של ריבר... יש להם כמה שחקנים שלא היו מביישים אף קבוצה באירופה...
    מקווה שיהיו עוד שערים... 3-1!

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איי איזה אכזבה מהתוצאה, אבל איזה משחק גדול ראינו כולנו, איזה אווירה ואיזה כדורגל!
    סיכום קצר למי שלא ראה- איגואין נתן סימנים כבר בפתיחה עם וולה מרהיב לקורה מ-20 מטרים, והעלה את ריבר ליתרון עם העקב בדקה ה-30, שתי דקות אחר כך גאגו מוסר עומק נהדר לפלאסיו שכובש שער נפלא וסוגר את המחצית עם 1-1. במחצית השניה בדקה ה-53 איגואין מחלץ כדור לבלוצ'י, המצטיין במשחק, שמוסר עומק מדהים למלך שערי ריבר העונה שעובר את בובאדיז'ה, שוער בוקה, וקובע 1-2. שוב עוברות שתי דקות אבל הפעם המשקוף מציל את ריבר פעמיים והתוצאה נשארת זהה. דקה 68 וריבר עולה ל 1-3: שוב בלוצ'י עם כדור עומק יפייפה, כל הגנת בוקה רצה לאיגואין וארנסטו פריאס נשאר פנוי וקובע את תוצאת המשחק. לאחר מכן הורחק מתיאס סילבסטרה, בעבר על סף הגעה למכבי חיפה, ומכאן בוקה נשארו עם 3 שחקני הגנה (במקרה הטוב) מה שכמעט הוביל לשער רביעי לריבר אבל בובאדיז'ה מנע כמה הזדמנויות.

לגבי הסיכום שלי, גאגו היה מצוין בבוקה בעיקר במחצית הראשונה, אבל במחצית השניה הוא נעלם (במקביל לדומיננטיות של בלוצ'י שמשחק מולו במרכז המגרש) ובכלל בבוקה לא היה מישהו שינהיג וייקח אחראיות בהתקפה, במקביל למשחק הגנה שערורייתי, כשכל המחצית השניה היו בהגנת בוקה 4 שחקנים כשריבר ניסתה לעקוץ במתפרצות, ולאחר ההרחקה אפילו 3 בלבד (לה וולפה לא הכניס מגן, בידיעה שהוא צריך לכבוש). השער הראשון של ריבר הוא ערבוביה ברחבה ושני השערים האחרונים הם תוצאה של כדורי עומק מעולים אבל ההגנה פשוט נהגה גרוע. בשני הם יצאו לנבדל על פריאס (תנועה מצויינת) אבל איגואין בא מאחור, ובשלישי הפוך- כולם רצו לאיגואין ופריאס נשאר לבד. בריבר הצטיינו איגואין ובלוצ'י, הראשון בן 18 בלבד, השני בן 23 אבל נדמה לי שבמשחק הזה, שכל העולם צופה בו, הם עשו שירות מעולה לעצמם ולסוכנם, מי אם לא פיני זהבי, שמחזיק ב-50% מהכרטיס שלהם (יחד עם עוד שלושה שחקנים פחות מצליחים בריבר). המשחק עצמו היה טוב, לסיכום, אבל חבל על התוצאה הסופית שמצמקת את הפער בצמרת לנקודה, כשלבוקה יש משחק חסר (המשך של משחק שהופסק, ובו היא בפיגור 1-0 נגד חימנסיה). זו זריקת עידוד רצינית לריבר שמנחילה לבוקה הפסד ראשון בליגה מאז פברואר אחרי 22 משחקים, ומכאן ועד סוף העונה יהיה מירוץ צמוד כפי הנראה.
    אגב, בפעם הקודמת שהמאמנים לה וולפה ופסארלה נפגשו זה קרה בליגה המקסיקנית, וגם אז בניגוד למיקומן בטבלה, מונטריי של פסארלה גברה 1-3 על טולוקה של לה וולפה.

5. Joel Gion Member

פעם ראושנה שאני רואה את האיגואין הזה, עושה רושם של חלוץ מעולה. סיומת אדירה בגול השני. גם את הגול של פלאסיו אהבתי (ודווקא לא בגלל הבישול של גאגו), אבל אצלו זה כבר מזמן לא מפתיע. איך הוא עדיין לא יצא לאירופה?

6. MHFC Member

למרות שאני לא חובב כדורגל ארגנטינאי מושבע, אבל כשזה מדובר בסופר קלאסיקו , ריבר- בוקה לא הייתי יכול להרשות לעצמי לפספס כזה משחק עם אווירה שאין כמוהה וכמו שהוא הבטיח על הנייר הוא קיים.האויירה הייתה פשוט מדהימה, באמת שבחיים שלי לא ראיתי אווירה שכזאת, אפילו בקהלים של מילאן, אינטר ורומא אתה לא תראה אווירה שכזאת, תאפורה ענקית ואיזה עידוד מדהים שאין כמוהו.הפתיחה הייתה מאוד אגרסיבית למרות שכל המשחק היה מאוד אגרסיבי, כבר שני חילופים התבצעו בהתחלה והרוב ראינו עצירות מאשר כדורגל בפתיחה, אבל בהמשך כבר ראינו כדורגל מצד שתי הקבוצות, היגאין כבש שער לאחר טעות בהגנה של בוקה , אפשר לקרוא לזה יותר שער די במזל, האווירה לאחר השער הייתה מדהימה והשדר הארגנטינאי עם המסורת הארגנטינאית לאחר שער, "גוללל....", לא עבור שתי דקות ובוקה השוותה לאחר מסירה חכמה של גאגו ופאלסיו במצב לא פחות מרשים קובע שיוויון 1-1 שנשמר עד המחצית.
    במחצית השנייה בוקה שלחה יותר ויותר שחקנים להתקפה בכדי לנסות ולעלות ליתרון 2:1 ושילמה על זה ביוקר, כאשר היגאין בן ה-18 כובש את שערו השני במשחק ומחזיר את היתרון לריבר פלייט, הייתה הזמדנות טובה מאוד לבוקה להשוות כאשר דקה אחרי זה בוקה כמעט כובשת מהכדור החופשי שקיבלה, פלארמו שקיבל כמה זהמדנויות טובות להבקיע לא היה חד לדעתי והיה צריך לצאת כבר בפתיחת המחצית השנייה, מאז כבר בוקה לא הייתה במשחק וזה לאור העובדה שגם פאלאסיו וגאו נחלשו. ריבר כבשה שער נוסף מרגלו של פאריאס שגמר את המשחק, בילוצ'י שקיבל את סרט הקפטן כאשר הוא רק בן 23 היה פשוט נהדר, עשה עבודה מצוינת באמצע המגרש ובנוסף בישל.הפער של בוקה בצמרת הוא רק נקודה אחת כרגע לאחר שהיה כבר 4, המאבק לאליפות צפוי להיות מעניין מאוד בין שתי היריבות האלה לאחר הניצחון של ריבר, אולי גם אסטודייאנטס וארסנל יכולות להפתיע למרות שהן מאחור.
    http://www.marca.com/elementosHome/fotosPortada/2006/10/08/river.Xxx
    היגאין עם 2 השערים מעניק ניצחון חשוב לריבר.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני צפיתי כמעט ברוב המשחק ונוא היה משחק יפה מאוד בעיקר מצידה של ריבר שאני אוהב בארגנטינה, והתרשמתי מאוד מבילוצ'י והיגואן שהביאו את הנצחון לריבר, עוד לא ראיתי אווירה מיוחדת כזאת לא במשחקים של אינטר-מילאן ולא במשחקים של בארסה-ריאל ולא במשחקים של יונייטד-ארסנל, פשוט תענוג לראות את הקהל הארגנטינאי, ואיך אני יכול לשכוח את השדרן המשוגע הזה, כשקבוצה מבקיעה שער הוא צועק"גווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווול".

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד חדשות רעות לבוקה- מרטין פאלרמו, שהבקיע 6 שערים ב-9 מחזורים העונה, פצוע. פאלרמו אמנם לא יזדקק לניתוח אבל יעדר כחודש וחצי מהמגרשים. מי שצפוי להחליף אותו בחוד הוא מרסלו דלגאדו, כשגם גיז'רמו בארוס שלוטו ייכנס בצורה יותר משמעותית לרוטציה (למרות שקשה לי להאמין שהוא מסוגל לשחק 90 דקות באיזושהי סיטואציה).

http://www.ole.clarin.com/diario/2005/03/10/f012ch02.Xxx
    פאלרמו הפצוע וגי'זה שיכנס לרוטציה עם דלגאדו.

9. cazzo Il Capocuoco

זה לא סקלוטו?

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

תלוי את מי אתה שואל. את האמת אתה צודק, אני צריך לכתוב לפי איך שהם קוראים לו כי הוא בכל זאת ארגנטינאי.
    לג'יימס בונד, למשל, הם קוראים חאמס בונד, ולא מתייחסים לאיך שאמורים לקרוא את השם באמת (בגרמנית-איטלקית).

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/06
  11. Riverheb Member

באתי לברך את איסוקר על היום הולדת: תחזיקו מעמד אתם אחלה של פורום.

וכמובן, לשתף את כולם בשמחה הגדולה של ריבר פלייט בכל העולם אחרי הנצחון על העלובים 3-1 .

איז השחקן פיפיטה היגואין!

12. As Roma Member

אם כן עבר עלינו מחזור אחלה. משחק טוב בין ריבר לבוקה, למי שרשם פה שהמשחקים ביניהם מיוחדים, הוא צודק כמובן, אבל כל משחקי הליגה הארגנטינאית לדעתי מיוחדים ומדהימים, כמו שרשמתי בהודעה הראשית של הנושא הזה..

העניינים מתחממים בצמרת. ריבר פלייט מצמצמת פערים וכרגע היא עומדת על נקודה אחת מתחת לבוקה, רק שלבוקה יש משחק חסר.

למי שלא יודע, המשחק בין ריבר לבוקה נגמר 3-1 לריבר.

:aa1: פלרמו שחקנה של בוקה יעדר לחודש וחצי עקב פציעה.

עידכון:
    בנפילד נגד ריבר פלייט
    יום ראשון, שעה 9:05 בערוץ ספורט 5

נערך לאחרונה ב: ‏13/10/06
  13. BK-H Member

אני אוהד של רייבר פלייט(עובר במשפחה) ואני משתדל לעקוב אחרי המצב של הליגה,
    אני חושב שזאת בושה שכל הזמן דוחפים את הליגה הארגנטינאית לשוליים, אפילו כאן לא שמו לה מקום בין הקטגוריות הראשיות.
    הכדורגל הארגנטינאי הוא מהיר, כל הזמן השחקנים רצים ואין שם רגע משעמם, לעומת הכדורגל האירופאי שחלק גדול המשחקים בקושיי זזים ומחכים שהכדור יגיע אליהם.
    אני הייתי מעדיף בהרבה לראות משחק של הליגה הארגנטינאיצת מאשר משחק של הליגה האיטלקית או הגרמנית, כי אומנם יש שם המון כישרון אבל החלק הגדול מהמשחק מסתכם בהגנה ובמתפרצות.

14. Belluschi #8 Member

אתמול ריבר ניצחה את באנפילד, רציתי להגיד שזה לא היה אחד המשחקים הטובים של ריבר, אבל זה הדברים הגדולים בקבוצה הזאת, גם שלא הולך מנצחים.

15. As Roma Member

צודק , אבל אתה טועה בקשר לכדורגל האיטלקי.. אני לא רואה הבדל בין ההתקפיות בספרד להתקפיות באיטליה, להתקפות באנגליה...

מה שכן, האפרטורה מלאה בסגנונות, כל המשחק התקפות, בעיקר ב-20 דקות האחרונות של המשחק, שיגעון של משחקים.