Giornata 33-אינטר אלופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏21/4/07.

1. אבו Member

רשמית: אינטר אלופה.

ברכות.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסיום המחזור הקודם רשמתי:

וגם:

אינטר מנצחת 2:1 מצמד של מרקו מאטרצי! רומא מפסידה לאטאלנטה ללא טוטי. אין יותר גושפנקה לדברי מזה.

ברכות לאינטר על האליפות! שיהיה במזל.

באשר אלי, הניצחון על לאציו משאיר בנו הסגולים עוד שמץ של תקווה לסיים במקום הרביעי. נמשיך להאמין.

3. Chievo Member

ברכות לאינטרנציונלה באמת כל הכבוד, כמו שח'בייר אמר אינטר סבלה בעשרת השנים האחרונות מגיע להם חגיגת אליפות על כר הדשא.

4. Andrea21 Member

לא חשבתי שזה כל כך יכאב,אבל אין מה לעשות.

כל הכבוד לאינטר.

5. ASROMA Member

ברכות לאינטר על הזכיה בסקודטו , למרות שאינני אוהד הקבוצה אני חושב שאי אפשר להתווכח מי השנה הייתה הקבוצה הטובה ביותר בסריה א' אינטר בעונה ששברה את כל השיאים שכמובן גולת הכותרת היא רצף מדהים של 17! נצחונות רצופים , שאפו.
    בכל מקרה העונה הבאה תהיה המבחן של אינטר. כאשר מילאן כבר נמצאת בפורמה אדירה מאז ההצטרפות של רונאלדו שלדעתי הוא רכש השנה בכדורגל האיטלקי השנה למרות שהוא שם רק שלושה חודשים.
    בנוסף רומא שתמשיך להתחזק על בסיס ההרכב המצוין שיש לה כבר עכשיו , יובנטוס שתחזור רעבה מהליגה השניה וכמובן פיורנטינה בלי מינוס כל כך גדול , מרתק.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף זה קורה, אני לא מאמין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, אחרי כל מה שעברתי כדאוהד אינטר הגיע הזמן לחגוג , אבל אני לא מאמין שאינטר היא האלופה, אינטר שתמיד איכזבה אותי, אבל כנראה שזה הזמן שלנו , אני שמח הרבה בשביל זאנטי כמה היה כואב לי כשחשבתי שהשחקן הזה יעזוב את עולם הכדורגל בלי לזכות בתואר האליפות על קר הדשא אבל הצדק נעשה ואינטר לקחה את האליפות, תודה לאטלאנטה שבזכותה הבטחנו את האליפות מעכשיו.

מזל טוב לכל אוהדי הנראצורי.

7. Jose Mourinho Member

תגובה לגבי הזכייה כתבתי בדיון של אינטר.

לגבי המשחק:

כן היה פנדל על קרוז. אני אביא בהמשך תצלום שמראה שהעבירה של מאנינגר הייתה בתוך הרחבה, והיא שהובילה לכך שקרוז נפל מחוץ לרחבה.

מטראצי בכושר הבקעה, 3 שערים ב2 המשחקים האחרונים ו8 בסה"כ העונה, מקום רביעי בטבלת הכובשים של אינטר אחרי זלאטן(15), קרספו(13) וקרוז(10).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/4/07
  8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל טוב לאינטר על אליפות משכנעת מאוד.

מה שמדאיג אותי עכשיו זה לראות את לאציו בליגת האלופות ולא את פיורנטינה שללא המינוסים הייתה היום במקום השלישי. חייבים לייצג את איטליה בכל הכח עם הקבוצות הטובות ביותר. מקווה שפיורה שניצחה את לאציו היום תמשיך לנצח ורומא תעזור לה עם ניצחון בדרבי בשבוע הבא.

:aaa15:

9. tiktin Member

אינטר לא רק הקבוצה בסריה א העונה הזאת.. אלא מאז שנפתחה כנראה.. שיא כמו שהיא קבעה העונה לא קבעו ולא יקבעו בשנים הקרובות. 18 משחקים רצופים כולל ניצחון על רומא...

10. Chievo Member

לא כזה הבדל בין שתי הקבוצות, לאציו היום היה חסר לה כמה שחקני הרכב חשובים, את האמת שציפיתי לניצחון של הוויולה, רק לפני שבוע אני בטוח שלא היית אומר ת'דברים האלה שלאציו היית ברצף שמונה ניצחונת, ועוד שאם פיורנטינה תגיע לאופ"א (שזה לפי דעתי כבר סגור מזמן) היא ללא ספק תהיה אחת מהמועמדות לתואר, אז אני חושב שכדאי לה להשתתף בגביע האופ"א, זכיה במפעל הזה יותר חשובה מלהגיע לשלבים מתקדמים בליגת האלופות.

11. Jose Mourinho Member

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוליי לא כזה הבדל בכושר של השחקנים והקבוצתיות העונה. אבל פיורנטינה חטפה 15 נקודות מינוס!! שזאת גם מכה מנטלית מאוד קשה להתחיל ככה את העונה (ראה את מילאן) ועדיין בלי המינוס הם היו עוקפים את הנאצים ואוליי גם מתמודדים על אליפות. לגבי היצוג באירופה לפיורנטינה יש יותר משאבים וסגל הרבה יותר טוב משל לאציו

13. Chievo Member

נכון, אבל אני מקווה לראות את הוויולה בגביע האופ"א וזה מה שיקרה שבסוף כי יש פער אדיר במאזן הנקודות.

ובתמונה של אינטר באמת יש פנדל, עבירה בתוך הרחבה !!

14. צ'וצ'ו קמביאסו Member

יש אליפות איזה כייף אני לא מאמין איזה אושר איזה אליפות איזה אליפות איזה אליפות אליפות אליפות אליפות אליפות אליפות מדהים, כמה זמן לא ראינו אליפות על המגרש, אבל אליפות כזאת עם דריסת הליגה זאת באמת אליפות, זה מראה שאינטר מועדון גדול כל השנים האלה עברו והבאנו אליפות על המגרש וגם לא על המגרש, כולם אמרו ששנה שעברה קיבלנו את התואר לא בצדק אז הם ראו העונה מה זה, ומילאן יכולים לתרץ ויובה, מילאן התחילו עם מינוס אבל הפסידו פעמיים בדרבי, הצליחו באירופה, אבל נגד אינטר עשו בתחתונים הפעם לפחות, והיו יכולים להרוס לאינטר את האליפות אבל ניצחנו אותם בדרך, וזה מראה שהאליפות מגיע לנו, ומילאן גם העונה קבוצה חזקה, היא הרי בחצי גמר ליגת האלופות, וגם רומא טובים, למרות שיובה לא בליגה יש עוד קבוצות טובות, וזה כבוד אדיר, מילאן היו יכולים לסגור את המינוס8 אבל במקום זה זה גדל ל-30 ומשהו נקודות הפרש ולגולים של מטראצי וזלאטן כל שבת ראשון, וזאת אליפות מדהימה.

15. Wave Member

פארמה ממשיכה את המסע המופלא שלה לעבר הישארות בליגה! ואם זה ייקרה אני מאמין שג'יוזפה רוסי היה שחקן המפנה בעונה העגומה של פארמה