Giornata 33-אינטר אלופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏21/4/07.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

גוידולין בדרך הביתה. למה? עוד איבוד נקודות לפאלרמו המתדרדרת שממשיכה לאכזב את אוהדיה היום בדרך להפסד כואב לפארמה. 4-3 הפסידו הורודים בבית לחבריו של רוסי שממשיך להדהים אותי עם כושר ההסתגלות שלו לליגה לתשומת ליבה של קבוצתי המעצבנת שהוא מבקיע עוד שער בדרך לניצחון חשוב עבור פארמה שמעלה אותה זה הרבה זמן מעל לקו האדום עם יתרון נקודה שברירי מעל רג'ינה שסיימה היום בשיוויון עם אודינזה.

תמונת המצב נכון לעכשיו בתחתית:
    13. סיינה- 34
    14. טורינו - 33
    15. קטאניה- 33
    16. קייבו 32
    17. פארמה 32
    18. רג'ינה- 31
    19. מסינה- 24
    20. אסקולי- 20

רק שלוש נקודות מפרידות בין המקום ה-13 ל-18 כך שהכל פתוח בתקווה להישארות של פארמה לעוד עונה בסריה אה.

מלבד זאת אני לא חושב שפיורנטינה תצליח להשיג את הכרטיס הרביעי ואולי זה לטובה עבור הויולה שלדעתי לא צריכים להיזרק ישר לליגת האלופות אלא להמשיך בהליך הבנייה של פראנדליי ולהצליח בגביע אופ"א, מסגרת שמאוד מתאימה לויולה שלא מתאימים עדיין לרמות הגבוהות ביותר. פיורנטינה חייבת חיזוק בהגנה ובקישור האחורי כדי לשדרג את עצמה.

בסוף העונה אני משוכנע שעוד נשיג את המקום השלישי, לאציו קרובה מאוד ועושה רושם שבסיום העונה מילאן הצליחה להתחבר, חבל שעוד עונה התבזבזה לה.

2. Chievo Member

פארמה פתאום מתעוררת בסוף העונה, מנצחת 4:3 בחוץ איזה משחק באמת כל הכבוד להם, אני עדין מאמין שהיורדת השלישית היא קטאניה השבורה, מגיע לרוצחים הסיצילאנים לרדת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

http://img181.imageshack.us/img181/450/scudetto15oc5.Xxx
    קמביאסו לא הגיע הזמן להחליף את החתימה

3. saviola Member

האליפות הזאת תרשם בהיסטוריה כאליפות, אבל בוא נאמר שעוד 10 שנים אני יזכור מהעונה הזאת רק שיובנטוס הייתה בליגה השנייה. הרי זה ברור שמי שיצא למלחמה עם טנקים, תותחים, מטוסים ונשק בלתי מוגבל ינצח צבא קטן של פרשים. זה ברור שקבוצה שהשקיעה בקיץ סכום שכמעט משתווה למה שהשקיעו כל 19 הקבוצות הנותרות תהייה הטובה ביותר. וזה ברור שכשסוס אחד מפסיק לרוץ הסוס השני ינצח. האליפות הזאת הייתה ברורה מהיום בו נגזר הדין. ברכות? כן, אבל עלי זה ממש לא עושה רושם. מזל טוב לאינטר על האליפות.

4. צ'וצ'ו קמביאסו Member

תראו מה זה הקנאות הזאת, עד שאינטר מצלחים כואב לאנשים הלב, צרי עיין אתם זה מה שאתם, תגידו לי מה הבעיה של אינטר שמילאן השקיעה כסף על גילארדינו והביאה מאוחר את רונאלדו, אינטר אשמה, לא סליחה, זה פשוט בעיות של היריבות של אינטר שהם מסכנות ולא יכולות להתחרות איתה, אינטר עשתה את מה שהיא צריכה וכולם יכולים לקנות עד מחר, יובה גם עם היא היתה בליגה היא לא היתה מנצחת 17 משחקים רצוף שיא כל הזמנים באירופה, שרק גורם לאליפות הזאת להיות אחת היפות, מילאן קיבלה פעמיים בדרבי בראש, ועוד שחקה טוב מאוד באחד מהם, ומילאן זה מילאן זה קבוצה גדולה שהיתה יכולה למחוק-8, מה זה -8 כבר, זה לא הורס עונה לגמרי, בעונה של 38 מחזורים אפשר להוריד את זה בקלות, אז די כבר גם עם היו מתחילים ב-0 הם היו מקבלים בראש, כי הם קיבלו פעמיים בדרבי גם שהם אירחו אפילו בראש, אתם סתם גורעים מהישג מדהים ומחפשים תירוצים שיובה לא בליגה, מילאן ורומא זה לא קונוסים הם היו יכולים להתחרות בקלות עם אינטר, והם התחרו ונתנו לה מאבק, רק זה לא בעיה של אינטר שהם עקומות ומוררות גיחוך בעונה הזאת, אינטר התאמצה מאוד בשביל סקודטו שלא השיגה הרבה שנים, אנחנו היום ווינרים גדולים העונה ואף אחד לא יקח זאת עם תירוצים עלובים, גם מכבי חיפה לקחה אליפות ללא תחרות, אז מה זה לא היה אליפות מדהימה, אינטר פשוט יצרה חוסר תחרות מרוב שהיא הרבה יותר טובה.

5. tom Member

אז מדוע בכל ה-18 שנה האלה אינטר לא זכו באליפות? למה דווקא עכשיו כשיובה בסרייה B ומילאן עם מינוס נקודות היא זוכה? מוזר לא?
    זה לא מקרי שבכל ה18 שנה האלה היא לא זכתה והשנה כן.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה משהו שקורה בתקופות שונות, יש הרבה קבוצות שלא זכו באליפות יותר מ18 אבל עם זכו אחרי זה.

7. צ'וצ'ו קמביאסו Member

אז מה יש קבוצות קטנות שלא זוכות אף פעם באליפות ומועדונים כמו ליברפול ומנצסטר שסבלו יותר שנים מאינטר גם לליברפול אין אליפות 18 שנה אבל היא מתנחמת בגביע אירופה לפני שנתיים וחצי גמר העונה, מנצ'סטר יונייטד לא זכתה 25 שנים באליפות מ-1967-1993.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/07
  8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא אשמת אינטר,אף אחד לא אמר שכן,אבל זה לא סותר את העובדה,שהאליפות הזאת הייתה ברורה עוד בגזר הדין בקיץ האחרון.

9. Andrea21 Member

שאמרת על מילאן שהיא מעלה גיחוך כאן הדלקת אותי.

ואז מה אם ניצחתם העונה בשתי הדרבים,תמיד תהיו בצל שלנו,של מילאן הגדולה.

יקח לכם הרבה זמן להפוך את ההיררכיה,אם בכלל.

מילאן המעלה גיחוך נמצאת כרגע בחצי גמר ליגת אלופות ומחר משחקת נגד מנצ'סטר יונייטד,איפה שאינטר מתה להיות מ2002/2003(מי העיף אותכם אז תזכיר לי?אה כן,שכחתי לרגע)

סבבה, אליפות יפה אף אחד לא אמר שלא,אבל אינטר לא קבוצה גדולה,כי לעוף לולנסיה בעונה בינונית מקום רביעי בספרד בשמינית גמר גביע אירופה,סלח לי, אבל לא מראה על גדולה.

ואתה לא צריך להגזים זה לא שאינטר נתנה הצגות,פשוט רבע שעה טובה כל משחק הספיקה להם לגמור משחקים,וזה מראה על חולשה של הליגה לא על גדולה מצידה של אינטר.

10. AC Milan lover Member

כמה כואב לראות קבוצה שהיא לא קבוצה עם האליפות אינטר עשתה את מסע האליפות רק כשהיו מילאן ויובנטוס לא בשיאם אינטר היתה לוזרת גדולה ותמיד תהיה זה שלקחה אליפות לא אומר שאינטר קבוצה גדולה זה רק עונה אחת אני חושב שאם לא היו נותנים להם את האליפות שנלקחה מיובינטוס לא היה עם אינטר 84 עד עכשיו היא היתה מסתפקה ב 73-75 לא יותר אבל שחקני אינטר שיחקו העונה כל כך טוב כדי להראות לכולם שהתואר שניתן להם באמת מגיע להם אבל לכל אוהדי אינטר אני אומר תחגגו עכשיו כי זות תהיה החגיגה האחרונה שלכם כאלופים השנה הבאה מילאן תתחרו עם מילאן ורומא על התואר כמו תמיד אינטר מתחרה על מקום בליגה אלופות כדי שתהיו בטוחים שמילאן חוזרת להיות אימפריה גדולה תשאלו את עצמכם למה קרספו וזלאטן עמכם היום התשובה היא בגלל שמילאן לא היתה עוד בליגה אלופות ובגלל שיובי בליגה השניה .
    אני לא יודע למה כל אוהד אינטר אני יודע אותו אומר לי שאינטר טובה ממילאן אני לא אומר שהשנה היא שנתכם אבל לא בכל שנה זה קרה רק השנה אם אינטר טובה יותר ממילאן למה היא לא ממשיכה לעוד שלבים כמו גמר או חצי גמר בליגה אלופות . מילאן ב 5 שנים האחרונות הגיעה ל 4 חצאי גמר וזה אומר שמילאן אימפריה אורופה .
    וגם באיטליה תמיד היו מילאן ויובינטוס המתחרים על התואר .
    אבל השנה אינטר אמרה מילה טובה לכל מי ששונא אותם כמוני היא אמרה שאינטר היתה אימפריה גדולה והיא חוזרת הלוואי שתחזור כדי להיות עוד קבוצות איטלקיות בצ"אמביונס .
    שתהנו באלופות ה 15 מברוק אינטר מגיע לכם עם שחקנים כאלו .
    עוד מילה לצ'וצ'ו קמביאסו אתה לא זוכר את משחק ה 6-0 שהיתם ראשונים עם 44 נקודות ומילאן עם 44 נקודות גם ואל תשכח שזה היה בבית שלכם מה שאומר שאתם היתם פיבוריטים אבל להפסיד 6-0 בדרבי וזה לא היה מזמן זה רק ב2001-2002 ה6-0 הזה אומר כמה לוזרים היתם וכמה תהיו ההההההההה צחקת אותי אינטר קבוצה מהגדולים הההה .
    ה(-8) זה לא תירוץ תגיד לי שמעת מה אמר זמברוטה הוא אמר שמילאן הציעה חוזה אבל היא לא היתה בליגה אלופות ואנירוצה לשחק בליגה אלופות ושחקנכם אבו ח"ליל ( זלאטן איבראהמוביץ) אינטר לקחה אותו ערב המשחק של מילאן נגד הכוכב האדום במוקדמות ליגה אלופות וגם קרספו מה שאומר שזה שלושה שחקנים שיעשו את ההבדל עכשיו יש לכך מהשהוא להגיד תגיד יא אוהד הלוזרים אתם לוזרים מיום שנבראתם

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/07
  11. Jose Mourinho Member

inter4me וצ'וצ'ו קמביאסו, למה עוד פעם לפתוח את הוויכוחים הללו, כל אחד הביע את דעתו, אוהדי יובה ומילאן תמיד יחפשו כל דבר כדי להוריד מאינטר.

מאז שאינטר נוסדה, היא זכתה בדיוק באותו מספר אליפויות כמו מילאן(14). אז באיטליה ההיררכיה לא ממש לטובתכם.

ליגת האלופות זה בונוס, הליגה האיטלקית ותואר הסקודטו הם החשובים. אם אינטר הייתה זוכה בליגת האלופות העונה מבלי לקחת אליפות, מבחינתי זה היה כישלון ואכזבה.

עוד פעם מתייחסים לליגת האלופות כמדד לאיכות של קבוצה. יובנטוס עפה בעונה שעברה למקום 5 באנגליה, זה אומר שהיא לא הייתה קבוצה גדולה? שטויות במיץ.

AC Milan lover, בכיף הייתי מגיב לך על כל הטענות הדביליות שלך ומשתיק אותך, אבל חבל על הטרחה שלי... תלמד לשים סימני פסוק ד"א.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף...

האליפות בידינו!

13. AC Milan lover Member

מה השטיות שאתה מדבר עליהם שמילאן ניצחה 6-0 את אינטר במירוץ אחרי האליפות או שאתם גנבתם את איברא וקרספו זות שטיות אני לא אומר שאינטר לא טובה העונה אני אמרתי שהיא מהעונה היא התחילה בדרך הנכוה בהבאת שחקנים ..... אבל בשנה הבאה לא תהיה אלופות כמו השנה אם תהיה לכם עוד אלופות .
    זה שמילאן לא יכלה להביא שחקנים כל זה בגלל ליגה האלופות לא אומר שאינטר היאהקבוצה הכי טובה באיטליה עכשיו אתה צודק שהיא קבוצה טובה ואני מאחל לה כל שכל ההצלחה שלה תהיה באורופה אני רוצה ממך שתאמר לי מי הם השקנים שאינטר גנבה וברצלונה בגלל הבולשיט ששמו ליגה אלופות .
    תאמר לי יש לך תעודה שאומרת שאתה יודע כל דבר בכדורגל אתה חושב עצמך שאתה מבין בכל דבר בספורט כמו ששלומו שירף ואבי רצון חושבים על עצמם אתה בסך הכל אוהד של אינטר ולא מההנהלה של אינטר ואני לא אומר שאני יודע את כל הדברים אבל לא כל דבר שאני אומר אתה אומר לי שזה טעות אם היה אוהד פורמולה אחד אומר את דעתו על קבוצתך אינטר היה אומר משהוא נכון .

14. Andrea21 Member

זה לאו דווקא האליפויות שהקבוצות לקחו...חוץ מזה שב18 השנה האחרונות לקתם אליפות אחת..יודע מה שתי אליפויות אם מחשיבים את האליפות שניתנה לכם בבית הדין של ההתאחדות..

זה לא נכון מה שאתה אומר,יש בזה משהו אבל זה לא לגמרי נכון,ליגת אלופות זה ריגוש אחר,הקבוצה שלך אלופת אירופה,אין מה להשוות בכלל בין התחושות.

15. אבו Member

זה תלוי, במקרה של אינטר, ללא ספק האליפות חשובה יותר.

ובכלל, האליפות תמיד חשובה יותר! תשאל אוהדי יונייטד מה הם מעדיפים, 95% יגידו אליפות.