Giornata 33-אינטר אלופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏21/4/07.

1. FelaKaT Member

וב15 שנים האחרונות מילאן זכתה ב6 אליפויות ואינטר ב1(נו טוב, 2), אז?
    ממתי סופרים ככה אליפויות?

יובנטסו עפה בעונה שעברה לקבוצה שהגביע נשדד ממנה ולפני שנתיים לאלופת אירופה. ואינטר?

בכל מקרה, אף אחד לא אומר שאינטר לא קבוצה טובה. היא פשוט ניצלה את המצב ורק בזכות זה היא זכתה באליפות ושום דבר מעבר לכך.

2. צ'וצ'ו קמביאסו Member

טוב יובה לא בליגה אז מה אין ליגה, תראו את אוהדי יובה השחצנים האלה הם חושבים שאין עוד קבוצות באיטליה ורק הם והם קימיים בגלל שלקחו הרבה אליפיות, זה לא גישה ספורטיבית, זה גישה של הקבוצה שלי מעל הכל, אני בניגוד אליכם חושב שגם עם אינטר תירד ליגה יהיה ליגה, היו מלא משחקים העונה, וזה פשוט היה הזדמנות לכל קבוצה לזכות בתואר גם לרומא ומילאן שיש להם שחקנים מאוד טובים, לקחנו אליפות על הדשא ואתם ממשיכים לטעון שזאת אליפות עם כוכבים, אוהדי יובה אתם פשוט שונאים את אינטר ותודו שלא רציתם שיגיע הרגע הזה אף פעם אז קשה לכם לפרגן, בגלל אולי האליפות משנה שעברה שלא מזיזה לאף אוהד אינטר, זה לא אשמת אינטר שבית משפט נותן לה אליפות רוב השחקנים לא רצו לקחת ככה אליפות והאמינו לי, אבל יובה נענשה בגלל ששחדה משחקים, מה לעשות מי שמושחת צריך לשלם, גם עם אינטר היתה עושה ככה היו מורידים אותה ליגה אני בטוח, מילאן לא ירדה ליגה ויכלה להתחרות בקלות עם אינטר שוב -8 זה לא הרבה בכלל בכלל, ואתם יכולים לטעון עד הלילה שזאת לא אליפות, אבל רמסנו את הליגה בכבוד אחרי שלא הצלחנו 20 שנה כמעט לעשות את זה, וזה אליפות יפה וזהו, ומגיע לאינטר, ואתם חייבים להרוס את החגיגות לאוהדי אינטר ולעצבן כל הזמן, אתם בכיניים גדולים העונה הזאת, אתם בסריה בי בקושי עולים ופותחים את הפה על מועדון שדרס ליגה חזקה בהרבה מהסריה בי שלכם.

זה הרגע הגדול לו חיכינו כל החיים.

http://www.inter.it/aas/img/94629-500.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/07
  3. FelaKaT Member

זה לא היית אתה שכתב שירים ושר בכל רחבי הפורום שאינטר אלופה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אף אחד לא אמר לכם לא לחגוג את האליפות ולא להתלהב ממנה, אבל מה לעשות שאת האוהדים האחרים קשה להלהיב עם אליפות על רומא(לא שהיא לא קבוצה לא טובה, היא מצויינת, רק חסר לה ניסיון וסגל רחב) ופאלרמו?

4. צ'וצ'ו קמביאסו Member

ומילאן זה בטח קונוסים נכון למה הם קיבלו פעמיים בדרבי תזכיר לי, בגלל עונה גרועה נכון, אתם פשוט מתרצים שיובה ומילאן גרועות, גם אני יכול להגיד בשנים שיובה לקחה אליפות אותו דבר על אינטר שהיתה מקום 3 כל הזמן ועשתה הכל תיקו ובקושי ניצחה.

5. Chievo Member

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי את הטור של שגיא כהן והסכמתי לחלוטין, אני לא חושב שיש לו משהו נגד אינטר, הוא פשוט אומר שזו אליפות בנסיבות מקלות, זו דעתי לפחות.

7. FelaKaT Member

לא רק שלך אלא של הרוב. בעצם כולם חוץ מאוהדי אינטר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לו משהו נגד אינטר, והוא עדיין טוען שמננגר הכשיל את קרוז מחוץ לרחבה, וכאילו רוצה להגיד לכולם שאיטר לקחה את האליפות בזכות הפנדל הזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/4/07
  9. cazzo Il Capocuoco

בוא נגיד שאינטר ניצחה את סיינה 4-0,וזכתה באליפות.נניח שסיינה שיחקה גרוע,אינטר גרמה למבוכת מאריו ברטה ושאם פנדל נשרק הוא היה חוקי. טוב,אז אינטר זכתה בסקודטו {העונה בלבד!} בזכות ולא בחסד וניצלה היטב את הפערים הגדולים שנוצרו בינה לשאר הקבוצות בסריה אה. חגגתם בדואומו,אדריאנו ואיברהימוביץ' שמו פאה ועשו צחוקים, תהנו מזה ונתראה בעונה הבאה בתקווה שהפערים יצטמקו.
    בקיצור,לא צריך לעשות בלון נפוח מזה ששגיא כהן צעק שאין פנדל,ומה זה משנה כבר לעזאזל....קחו את הסקודטו ה14 שלכם ותהנו.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה היא שהוא רוצה לעשות מאינטר יובנטוס המושחתת.

11. cazzo Il Capocuoco

כולם מושחתים,גם מוראטי עצמו יודע את זה היטב.

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל פרשת אינטר וויירי?????, אני מדבר על השופטים.............

13. Jose Mourinho Member

"עונה עצובה לכדורגל האיטלקי", "זלאטן אגואיסט", "שער הניצחון מול סיינה היה מפנדל שלא היה ולא נברא", התייחסות לתוצאות בליגת האלופות כמדד של איכות הקבוצה. שטויות במיץ, אחת אחת.

גם מנצ'סטר יונייטד ענייה כיום ביחס לצ'לסי(וכתוצאה מכך לכחולים יש סגל עמוק יותר), וזה לא מפריע לה ללכת על כל התארים העונה. רומא פשוט לא קבוצה מספיק יציבה העונה ואינטר כן, וגם הרבה יותר חזקה.

זלאטן אגואיסט - היה, נשכח, עבר, נעלם.

לגבי הפנדל מול סיינה, כבר הבאתי הוכחה ברורה שכן היה פנדל.

ובליגת האלופות הבאתי את ההשוואה ל2 ההדחות של יובנטוס מהמפעל ברבע הגמר ב2 העונות הקודמות, עונות בהן היא זכתה בסקודטו. האם זה היה מדד לאיכות שלה כקבוצה? ממש ממש לא.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx

אני מסכים איתו רק לגבי המחדל שהיה עם רצח השוטר והשערורייה שבה אוקראינה ופולין הועדפו על איטליה לאירוח יורו 2012.

Hotspur וL'allagatore, אוהדי מילאן ויובנטוס אל מול אוהדי אינטר, ורוב האוהדים של שאר הקבוצות מן הסתם יסחפו עם הזרם וילכו עם הרוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/4/07
  14. FelaKaT Member

אם הבאת את מנצ'טסר-צ'לסי כהשוואה לרומא ואינטר אז צר לי לבשר שההשוואה שלך ממש גרועה ומגוחכת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/4/07
  15. צ'וצ'ו קמביאסו Member

אבל עזבו רומא אתם מתעקשים ללכת ראש בקיר מה עם מילאן? מילאן לא היתה יכולה להתחרות, זאת מילאן בכל זאת, מינוס ועונה בינונית זה תירוצים של קבוצות קטנות כולם יודעים את זה, שמילאן ניצחה והשפילה את אינטר היא צחקה על אינטר כל הזמן, עכשיו שהיא קיבלה בראש בליגה הם נותנים תירוצים, גם אני יכול להגיד שבכל השנים שמילאן היתה יותר טובה היה לה סגל הרבה יותר טוב משל אינטר, אני עדיין חושב שהקישור שלהם עולה על כל קבוצה באירופה כולל ברצלונה, קישור מדהים, קבוצה כמו מילאן היתה יכולה גם ללכת על כל התארים בקלות אפילו יותר מאינטר, הם אומרים שיש להם בעיות בהתקפה הביאו את רונאלדו, קאקא- רונאלדו-פירלו-סידורף פחד אלוהים וקישור שאוכל את הקישור של אינטר, ועם כל זה הם לא דגדגו אותנו בליגה להפך הפער הוא כבר בלתי נתפס, זה מראה שמילאן היתה יכולה לעשות משהו העונה נגד אינטר, היא בכל זאת בחצי גמר האלופות, מילאן היא קבוצה מאוד חזקה, מבחינת סגל שחקנים אני בטוח שיש לה גם כיום סגל יותר טוב משל אינטר ויובה, לאינטר יש זלאטן אחד ומטראצי אחד ווינריות גדולה שלהם, זה ההבדל, הם שחקנים ווינרים שלא נשברו והביאו אליפות אחרי הרבה שנים, מילאן מפחידה קבוצות באירופה אז בטח שבאיטליה היא היתה יכולה להוריד את המינוס ואפילו לקחת אליפות, אבל השנה פשוט לא היה להם את האופי של אינטר וזהו, למרות שעדיין אני חושב שהם קבוצה מבחינת פונטנציאל הכי טובה באירופה גם היום, וזה רק מראה שוב שאינטר ויובה הם גדולות מאוד, כי יובה ירדה ואינטר זאת שלקחה מהם את האליפות ולא מילאן, מילאן יש לה סגל אדיר ומדהים, זה לא בעיות שלי שהם מזלזלים באיטליה והולכים רק על האלופות, אינטר נכשלו באירופה בגדול, אבל גם יובה נכשלה באירופה שלקחה אליפיות בגדול, עם כל ההתלהבות מהגברת הזקנה שצחקה על ההדחה של אינטר לולנסיה, אני בטוח שמילאן לא זלזלה בליגה האיטלקית היא היתה פשוט לא מספיק טובה חרף סגל אדיר, מה שלא ברור, אני עדיין קונה שחקנים כמו קאקא ופירלו בקלות לאינטר, שלנו יש גם שחקנים טובים אבל לא עם כשרון ורמה כל כך גבוהה כמו שלהם, מילאן היא פספוס העונה, למרות השנים הגדולות שלהם וההצלחות באירופה, באיטליה עם סגל כזה היא היתה יכולה להתחרות שקול לפחות יותר עם אינטר חרף המינוס.

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/07