Giornata 34- דרבי רומאי מאכזב כזה לא היה הרבה זמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏28/4/07.

1. AC Milan lover Member

כל הכבוד למילאן שניצחה וצמצמה את הפער בינה לבין לאציו אפילו עקפה אותה , אני חושב שזות תוצאה טובה משתי משמעיות :
    1) שזו ניצחון מאוד טוב לפני המשחק ביום רביעי וגם הנצחון הזה נותן למילאן בטחון גם בליגה וגל בליגה אלופות כאשר 5 שחקנים מהשחקנים ששיחקו משחק ביום שלישי לא שיחקו ועם זות מילאן ניצחה .
    2) 5 שחקנים מהשחקנים ששיחקו נגד השדים האדומים לא שיחקו רתמול בכלל ונחו לקראת המשחק ו5 שחקנים פתחו בהרכב ושחקן אחד שותף במחצית השניה .

לפי שמה שאני יודע מקומום 1-2 משתתפים ללא משחקי מוקדמות בליגה אלופות , אבל מקומות 3-4 משתתפים במוקדמות כאשר מקום 3 משחק רק בשלב האחרון של המוקדמות כאמור 2 משחקים בבית ובחוץ ומקום 4 משחק בשלב הלפני אחרון ומשחק 4 משחקים כדי להגיע לשלב הבתים של ליגה האלופות .

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/07
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבי זו כבר פעם שניה שאני שומע אותך אומר שוילהמסון הגיע לרומא מראן. אז לתשמות ליבך השוודי מושאל לרומא מנאנט, שאגב ירדה ליגה אתמול.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/4/07
  3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה פראיירים רומא.

משחק טוב שלהם , במחצית הראשונה הוא היה לא תכליתי ,היה יותר מכות מאשר כדורגל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/4/07
  4. rocklee Member

הדרבי של חיפה יהיה יותר מעניין מהדרבי הזה
    פשוט גועל נפש מה שהיה שם

לאציו ורומא זה אמור להיותל דרבי של שנאה של ממש
    איזה איפה הכדורגל איפה הקהל הרועש
    איפה האווירה?
    חוץ משתי הזדמנוית של רומא
    והזדמנות של לאציו
    אני חושב שזה היה משחק מבייש שכל מי שראה אותו צריך לחשוב שוב אם היה שווה להשקיע שעתיים מזמנו בישביל שיעמום טוטאלי

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פארמה עושה קאמבק מרשים תחת ראניירי.
    אני מאד מקווה שהוא יחזיר אותם לחלק העליון יותר של הטבלה.
    בעונה הבאה עם יובה, נאפולי ( בעזרת השם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ) ופארמה מחודשת הכדורגל האיטלקי יקבל שוונג מצויין. ואני אומנם לא נביא אבל אני בטוח שמצב כמו של העונה לא יחזור על עצמו בעונה הבאה.

6. Jose Mourinho Member

אינטר מנצחת 1-3 את אמפולי בסן-סירו, במשחק הבית הראשון שלה כאלופת איטליה לעונת 2006-2007.
    קרוז כבש ראשון בדקה ה-28 ממסירת עקב גאונית של קמביאסו, כאשר שלח פצצה ברגל שמאל מתוך הרחבה לרשת הגבוהה. בדקה ה-57 אמפולי השוותה מבעיטה יפה של סאודטי מחוץ לרחבה לפינה הרחוקה של ז'וליו סזאר(שנתן כמה הצלות מדהימות). 2 דקות אח"כ רקובה כבש את שערו הראשון העונה כאשר סיבב כדור קרן מימין היישר לתוך השער! גול גדול של צ'ינו, שגם פגע בקורה במחצית הראשונה. דקה מאוחר יותר סטאנקוביץ' השלים את החגיגה עם שער ליגה 6 העונה בבעיטה מתוך הרחבה לפינה הרחוקה, עם עוד בישול של קמביאסו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/4/07
  7. צ'וצ'ו קמביאסו Member

כולם מקטרים על המצב בליגה האיטלקית שהיא לא טובה וזה וכולי, זה נכון אולי, אבל כולם אומרים שאינטר לקחה אליפות לא הוגנת, אבל 87 נקודות זה מאוד קשה להשיג ויש עוד אפילו כמה משחקים לשחק, אז על אליפות כזאת חבל למצוא רק דברים שלילים במקום לפרגן לקבוצה שמציגה כדורגל טוב ולא מאבדת סתם נקודות ושוברת שיאים, גם בליגה למקומות עבודה להשיג 87 נקודות ויש עוד 4 משחקים לשחק זה קשה, ולנצח 17 משחקים רצוף, ולהשוות אולי את שיא הנצחונות בעונה בכל הזמנים בליגה האיטלקית, ובבקשה שיר לסיום שמגיע לשחקן ענק:

כמה יפים היו אותם ימים לא מתראים ולא מדברים חבל לשכוח מנסה אבל זה מאוד קשה מטראצי להיות איתך בכל דקה אוי מטראצי אני נשבע אוהב נורא או מטראצי חלמתי גול וגול, כמו ווינר בא למועדון גדול שלא השיג כלום הרבה שנים ומביא לה אליפות מדהימה, משהו כמו אבי נימני במכבי תל אביב שהם היו במשבר עד האליפות שהוא הביא להם במו רגליו, מגיע לשחקנים גדולים את הכבוד הזה, וגם זלאטן אותו דבר.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/07
  8. Raulito Madridista

מילאן בכושר מצויין ורומא צריכה להיזהר לא לאבד גם את המקום השני לנוכח התוצאות הלא טובות שלה לאחרונה. אני בספק אם מילאן תנצח את כל המשחקים שנותרו לה, הרי גם לא הגיוני שרומא תפסיד בכולם, ובעצם הקרב על המקום השני באמת נראה סגור. בכל אופן, חבל שבדרבי אין שערים ולרומא בליגה אין על מה לשחק, היא תקווה לפחות לגמור את העונה בטעם טוב נגד אינטר בגמר הגביע האיטלקי ולא להפסיד לה שנה שלישית ברציפות בקרב על התואר. רומא ואינטר נפגשו גם בסופר קאפ האיטלקי וזה נגמר עם שבעה שערים! כולל אופי עצום שהפגינו חניכיו של מאנצ'יני שחזרו למשחק לאחר פיגור 3-0 וניצחו בסופו של דבר.
    אינטר בשלוש התקפות הבקיעה שלושה שערים וזה היה נראה כל-כך קל. איזה בישול אדיר של קמביאסו בעקב לקרוז, "החלוץ הרביעי הטוב בעולם". לא משנה שהוא לא מקבל הזדמנויות רבות מדיי בהרכב, תמיד את הסחורה הוא מספק. אולי היה לו כדאי לעבור לקבוצה אחרת שיוכל בא לשחק יותר, אני בטוח שאם אינטר תציע אותו למכירה לדוגמא, יש מי שייקפוץ על המציאה, למרות גילו, 30 אם אני לא טועה.
    רקובה לא כבש כל העונה אבל את השער הבודד שלו הוא עשה סטייל, איזה סיבוב אדיר מבעיטת קרן. לואיס פיגו לא כבש העונה אפילו לא שער אחד בליגה? אני מקווה שהוא ייזכה לרגע הזה, עד למשחק הפרידה מאינטר ומהכדורגל האירופי והטוב ביותר, לפני שפיגו, גדול הקיצוניים לפי דעתי, עובר לשחק בליגה נחותה כמו בסעודיה, אך עם הכסף הגדול. פיגו תרם הרבה מאוד לאינטר וגם לכדורגל העולמי.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדרבי אתמול היה לפרוטוקול בלבד.
    2 הקבוצות לא ממש רצו לנצח,ותיקו הספיק לשתיהן.
    רומא שמרה על פער גדול ממילאן (10 הפרש) ולאציו היתבססה במקום הרביעי.
    רומא עוד ניסתה בהתחלה ליזום וליתקוף,אבל יום בינוני של טוטי,ורומא נגררה למשחק האיטי של לאציו,שהפך את כל המשחק לגארבג' טיים אחד גדול.
    מה שנישאר לרומא זה הגביע,וספאלטי במשחקים הקרובים יצטרך לתת ללא מעט שחקנים מנוחה לקראת צמד המפגשים מול אינטר,וזה גם הזמן לתת לצעירים את הבמה,ולהראות מה הם יודעים,זה בהחלט יכול לקדם כמה מהם בעונה הבאה.

בקשר למשחק של אינטר נגד אמפולי,רציתי להיתייחס לשער הענק של רקובה,שלדעתי מסמל יותר מהכול על השחקן האדיר הזה.
    כישרון ענק שהיתבזבז באינטר על הספסל,ועל שולחן הניתוחים.

10. Andrea21 Member

חחח אפשר לחשוב שמטראצי הגיע העונה לאינטר.

כמה שאני שונא תשחקן הזה,פרובוקטור מגעיל.

הכדורגלן האיטלקי היחיד שאני שונא.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשתי הדקות האחרונות בדרבי היו יותר התקפות מבכל המשחק.

12. צ'וצ'ו קמביאסו Member

לא אבל את האמת עם כל הכבוד לקורדובה הוא לא כזה טוב מאז ברגומי לא היה לאינטר בלם בסדר גודל של מטראצי, והתחילו גם קצת להגיע תארים אחרי שנים כל כך שחורות ועצובות, אליפות ו-2 גביעים לארון בשלוש שנים, אני לא מחשיב את האליפות של הבית משפט כי זה לא הכי ספורטיבי והגון, אני מדבר על תארים במגרש, יש גם שיפור קטן באינטר, היא קצת פחות לוזרית מבעבר, עם כי הכשלונות באירופה משאירות טעם מר בקבוצה ממילאנו, בזירה האיטלקית חל שיפור.

13. Andrea21 Member

שאני חושב על זה,מטראצי הוא האיטלקי היחיד שמשחק באינטר בהרכב לא?

14. Chievo Member

internazionale - international
    לקבוצה הראשונה שהביאה זרים זה צפוי.
    גם כן גרוסו, שלא שחק בהרכב כמה פעמים בגלל הפציעה.

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה שער של ריקובה, כמה רציתי שהשחקן הגדול הזה יבקיע לפחות שער אחד בעונה החלומית הזאת של אינטר, קמביאסו פשוט מלך עשה שני בישולים והראשון היה בישול גאוני, קרוז כמו תמיד כשנותנים לו את הזדמנות הוא עושה את שלו ומבקיע, טוב שגם סטאנקו הבקיע שהיתה לו קצת ירידה ביכולת , לגבי אנדריולי הוא אתמול שיחק בעמדה שהיא לא עמדתו אבל לא היה רע בכלל והוא צריך לשחק עד סוף העונה כדי שיתרגל עוד יותר למשחקי הליגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/5/07