Hello Goodbye

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏9/12/08.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואין מתאימים מהלהקה הטובה בהיסטוריה לתאר את הדיון הזה.

אני לא יודע אם עברתי על חוקי הספאם בכך שיש דיון מינוי ודיון עזיבה נפרדים, אבל הגיע הזמן לומר שלום, וחוץ מזה פעם אחת גם לי מותר.
    אז למי שעוד לא הפנים, אני מסיים פה... 4 שנים לדעתי? אחד הראשיים צריך לבדוק את זה, אני טוב בתאריכים של אלבומים הרבה מאשר תאריכי ציון שלי, אבל אני יודע בבירור שלא ברור לי איך זה לא להיות מנהל בפורום האנגלי. זה פשוט משהו שסיגלתי לעצמי.

כשאני בפוגי לפעמים ארתור או אלון קוראים לי הוטספר, ואני פשוט מסתובב, כי זה נהיה סוג של שם שני עבורי. זה לא כתוב בתעודת זהות, אבל זה פשוט מי שאני, בטח עבור אנשים שמכירים אותי מכאן (חוץ מערן, הוא כבר קורא לי גיא, אבל גם לו היה המנהג הזה פעם).
    הניהול של האנגלי היה אתגר מתמד עבורי. ידענו הרבה עליות וגם כמה ירידות, ניסינו בכל יכולתנו לגבש פורום שהיה מתאים לנו ולכם, אני יכול לומר שבסופו של דבר - מה שמכתיב את הפורום הוא לא המנהלים שלו, אלא מה שהמנהלים מנסים להכתיב דרך האיכות והאופי של המשתמשים. יש כאן כל כך הרבה אנשים שלמדתי ואני ממשיך ללמוד מהם, והדבר שאני לומד יותר מכל שאין דבר כזה לדעת מספיק. אתה תמיד לומד יותר וכמה שזה נחמד להזכיר מדי פעם למישהו את מארק הייטלי (או במקרה שלי, ג'ון לנון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ) בסופו של דבר הדיונים הם דיאלוגים והם דיאלוגים מעניינים - לא רק בגזרת הכדורגל יש לציין.

אני פונה לי לדרכי בידיעה שבאמת ניסיתי וישבתי שעות על גבי שעות כדי שהפורום הזה יהיה איכותי כמו שהוא. אחרי 4 שנים אני תולה את סימן הכחול הזה על הכינוי. הגיע הזמן להמשיך הלאה - גם עבורי וגם הפורום, אני כמובן לא הולך לשום מקום, חוץ מלמזרח - עוד חודש וחצי, ובתווך יש עוד כמה דברים שעלולים להמעיט בפעילותי כאן - אבל תמיד יהיה לי זמן להיכנס לפורום פעם, או 10, ביום.

guybm85@hotmail.co.il אם עדיין יש שאלות. אם יש לכם בקשות לשיפורים, תיקונים או תלונות... פנו למנהלים :aaa12:

2. W.Rooney Member

קשה לי להאמין. אם יש מישהו שחשבתי שיישאר פה לעד, לא משנה מה יעשה בחיים, בן כמה יהיה ואם יגור פה או במלזיה, זה אתה, גיא.

המון בהצלחה בהמשך הדרך, ואומנם זה יישמע בנאלי וקצת קיטשי, אבל באמת, באמת שהפורום לא יהיה אותו דבר בלעדייך.

3. George Best Member

אבל הוא נשאר, סה"כ יורד מהניהול...

להתחיל להחמיא על תקופת הניהול שלך יהיה בנאלי(אז במילה אחת: legend), אז רק נאחל לך ולנו שנמשיך לראות אותך כותב פה באותה התדירות.

ועדיין אני מאחל לך יום שבת שחור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. W.Rooney Member

אני מקווה שגם כשמשתמש מן המניין עדיין נראה אותך כמעט באותה תדירות בפורום.

5. Rudess Member

היי גיא, קודם כל תהנה בטיול במזרח ותחזור בריא ושלם.
    שנית, ברור שתחסר לפורום הזה כמנהל (אני זוכר את שיתוף הפעולה המצוין בינינו כשהייתי מנהל בפורום), אבל אני בטוח שתמשיך לכתוב ולהתעדכן.
    שלישית, יצא לי לדבר איתך גם מחוץ לפורום ,ולמרות היריבות הספורטיבית, אתה בן אדם מקסים ואני מאחל לך כל טוב בהמשך הדרך!

6. קינג לדלי Member

כל הכבוד על העבודה היפה.
    נקווה שעד שתיסע נבטיח לפחות מקום בוומבלי ושתתחגוג בתאילנד או איפה שלא תהיה.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

יהיה באמת מוזר לראות אותך משתמש רגיל. תודה רבה על העזרה בדיוק לפני המינוי שלי, ובכלל, על תגובות מצוינות ומעמיקות - מהן למדתי הרבה במהלך זמני פה. יהיה מאוד קשה להכנס לנעליים העצומות שלך.

וחסר לך שאתה נעלם לנו, הבנת?!

בהצלחה בהמשך.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

8. King Kenny Member

יהיה מוזר לראות אותך כמשמתמש רגיל כי מאז שאני פה אתה מנהל את האנגלי (ועושה את זה מצוין).
    אני מקווה שתגיב כמה שיותר למרות שאתה כבר לא מנהל.

9. Red Left Winger Member

WTF?....
    אוקיי, הולכת להיות תקופה מוזרה בקרוב אבל לא נורא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

זה לא שגיא עוזב אותנו...הרי הוא לא מסוגל לחיות יותר מימים בודדים בלי אייסוקר וגם זה בקושי.
    אני זוכר כשהכרתי את גיא לראשונה לפני שהאנגלים הגיעו לארץ באיזה להט הוא דיבר איתי על אייסוקר והאנשים כאן.

10. wolf89 Member

דור בא ודור הולך. ת'כלס, שאפו על הניהול. הפורום האנגלי תמיד מקום שאפשר לפתוח בחלון הקטן של הפלאפון באמצע יום מחורבן (כמו הגשם הארור הזה היום), ולקרוא תגובות מעניינות. ביניהם, תאמין או לא, גם שלך! ולכן, אני מקווה (ובטוח) שתשאר פה עוד לא מעט, וגם מהמזרח הרחוק תמצא דרך להגיב כאן ולהתעדכן.

ובכלל, אני בטוח שיהיה מעניין לקרוא בלי קשר לכדורגל, על הטיול שיהיה לך. המזרח הרחוק תמיד מספק חוויות (וירוקים, וחומים).

תהנה, ובהצלחה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/08
  11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יש משהו כאן שלא קרא את הסיקורים הפיקנטים של גיא?

בעצם אני מאמין שצריך להחליף את הסימן שאלה בסימן קריאה. אחד המנהלים האוהבים עליי שיצא לי גם להכיר באזרחות, אחת הדמויות שגרמה לי יותר להתחבר לפורום ואחד המנהלים שהיה לי כבוד לנהל לצידם.
    כמו שאמרתי לך בפעם האחרונה שדיברנו, לאנשים כמוך יש מנוי אצלי, ברגע שהם רוצים הדלת חזרה לצבע הירוק תמיד פתוחה.
    לך תהנה, תשתחרר ואם תגיע לברלין אל תשכח להודיע. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/12/08
  12. spurs Member

שייסה את מי אני אבחר עכשיו כמנהל השנה

ביי גיא היה נחמד שיש מנהל תרנגול וחביב כמוך (למרות הטעם SOFT שיש לך במוזיקה)
    תמשיך לכתוב לפחות?

13. The_Magpie Member

גיא תודה על 4 שנים כמנהל הפורום. היית חלק בילתי נפרד ממנו. תהנה מכל רגע במזרח.

14. VaN Member

תודה על כל מה שעשית בפורום, כיף לקרוא את הדעות וההודעות שלך בנוגע לכל נושא ולקבל עזרה כשצריך.

אני בטוח שההודעות לא יהיו פחות מושקעות ומעניינות גם בתור משתמש מן השורה.

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה רבה לכולם.

אני כמובן לא מתכוון לעזוב לצמיתות, אני בקושי מסתדר יום יומיים בלי הפורום אז לצמיתות?
    כמו שמקס אמר - אייסוקר תמיד היה חלק מההוויה שלי כשזה הגיע לכדורגל, תמיד ניסיתי לשווק ולהעביר את הפורום קדימה - ואמשיך לעשות זאת לא משנה מה תהיה סמכותי בו. הנה מקס, בהתחלה לא כל כך רצית להצטרף ועכשיו אתה חלק מהמניין. כנראה שזה עובד.