Houllier Must Go!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Dennis Bergkamp, ‏13/4/04.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועכשיו, לאחר שהויה הלך, מה הולך לקרות בליברפול?
    מי המועמד הכי חזק?
    מי המועמד המועדף על האוהדים?
    והאם שנה הבאה ליברפול תחזור להיות גורם בצמרת? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

2. ArsenalFan Member

שאלות קשות, אבל כדאי גם להתחיל לחשוב- מה לגבי עתיד השחקנים בליברפול?

אני מאמין שהפיטורים הללו לא ישפיעו על מייקל אואן או סטיבן ג'רארד לעזוב את אנפילד, אם כבר- להפך. זה מעיד על חוסר המוכנות של הנהלת ליברפול להישאר בבינוניות והסתפקות בצ'מפיונס ליג. הסקי כבר (הו)ברח, והשאר? אני לא בטוח אם שחקנים כמו אלחדג' דיוף, סליף דיאו או דיטמאר המאן יישארו בליברפול ללא הוייה. יש אפשרות גם למהפכה מבחינה הגנתית בקבוצה, כשאנחנו יודעים שהמנג'ר החדש יקבל לא מעט כסף כתקציב לרכש, בנוסף למכירות שהוא צפוי לבצע. ומה יהיה עם המעבר הצפוי של ג'יבריל סיסה? הרי העסקה מתבשלת כבר כמעט חצי שנה. מה שבטוח- ליברפול בעניינים הקיץ, וחזק.

כל מועמד שלא יביאו, הציפיות לקראת העונה הבאה בקרב אוהדי ליברפול יהיו אדירות.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטע הוא שלליברפול היה הרכב מאוד כשרוני והתקפי. האפקט של הוייה ביטל את זה כי הוא לא השתמש בשחקנים האלה נכון, ובגלל הוא היה מנג'ר כל כך גרוע.
    שחקנים כמו דיוף וקיואל, תן להם מרחב, שחק פתוח, ותוכל למצות אותם בצורה מעולה. כאשר אתה משחק עם דיוף כחלוץ מטרה הוא יכבוש מספר שערים זה נכון, אבל הוא לא יפגין את היכולת שהוא הפגין במונדיאל, שאז ראינו איזה שחקן גדול הוא באמת. כנ"ל לגבי שמות כמו דיאו, שיירו ושאר השחקנים שאני כרגע לא זוכר.

בנוגע להמאן - בכל מקרה הייתי מעיף אותו. זמנו עבר.

4. Cesar Member

לא נראה לי תומפסון יחליף את הוייה. בליברפול החליטו לצאת לדרך חדשה, ותומפסון לא עונה על הדרישות הללו, למרות שכאשר הוא החליף את הוייה הוא לא הפסיד ב-12 משחקים.

ב-sky דיברו על 4 מועמדים:מוריניו, או'ניל, קרבישלי ובניטז.

לפני יומיים פרסמו ב-sky שבליברפול פנו לבניטז שסירב. מאז כבר הסקתי שהוייה יעזוב- ואכן כך קרה. בניטז לא נראה לי מועמד כי הוא לא רוצה כנראה.

קרבישלי מאמן מצויין, זה אין ספק, ונראה לי שכרגע הוא הפייבוריט, אבל אין לו נסיון בקבוצות גדולות וזה עשוי להיות סיכון.

לגבי מאוריניו קשה לדעת- משהו קצת נעצר בדיבורים עליו ועל החתימה הבטוחה בצ'לסי (או שהוא כבר חתם ולא שמעתי על זה?). אני מאמין שהוא יעבור לאנגליה, לא בטוח שבליברפול. הוא מאמן מצויין אבל הסגנון ההגנתי שלו עשוי להרגיז בהתחלה את האוהדים, וזה עוד אחרי השיממון של הוייה והבונקרים המחרידים שלו בזמנו בקאמפ נואו ובאולימפיקו מול רומא.

בחירת האוהדים, וגם הבחירה שלי, היא מרטין אוניל. אני לא בטוח עד כמה ההנהלה רוצה אותו, אבל ליברפול צריכה מאמן מטורף כמוהו שנכנס למגרש, צועק ועושה סלטות .לא קרחון כמו הוייה.

קיירוש לא נראה מועמד רציני אחרי הקסמים שהוא עשה בריאל ("כך תפרק קבוצה גדולה במו ידיך").
    ראניירי נשמע נחמד,אבל אני חושב שהוא יחזור לאיטליה.

לגבי השחקנים- אני חושב שאואן וג'רארד ישארו, כמעט בטוח.
    הייתי שמח להיפטר מהרבה מהסלמנדרות שהוייה הביא, בישקן למשל או דג'ימי טראורה. לשיירו הייתי נותן הזדמנות תחת מאמן אחר כי הוא שחקן כשרוני בסך הכל.
    המאן נראה לי יישאר. אחרי שנפטרנו מהסקי, הבאים ברשימת העזיבה שלי הם שני הסנגלים:דיאו ודיוף.
    יבוא חלוץ, כנראה סיסה או ק'זמן במקומו. הייתי מביא את ואן בומל, ובנוסף קשר ימני נורמלי, בלם ועוד מגן שמאלי אולי. קלירנס רציני.

בכל מקרה- שניים מהתירוצים הרגילים שלנו עזבו.. צריך לחזור לצמרת במהרה.

5. toon-UPON-tyne Member

חחח עבר זמנו של המנאייק אבל הוא נותן משחק גדול נגדנו כל שנה הגרמני המעצבן הזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

על ההעברה של סיסה - נאמר כבר שזה כנראה לא ישפיע על ביצוע העסקה.

ובקשר לדיוף, אני לא התלהבי כזה ממנו במונדיאל בניגוד לכולם.. ראיתי את כל המשחקים של סנגל חוץ מהמשחק מול צרפת(שבטח בו הוא היה הכי טוב) ומה שהלהיב אותי בסנגל היה יותר המשחק הקבוצתי ומבין השחקנים פאדיגה והנרי קמרה.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לא תומפסון?
    בתקופתו חוץ מ12 המשחקים ללא הפסד ליברפול שיחקו כדורגל טוב והתקפי.
    אני מקווה שהם לא רואים בו כאשם למצב או כשותף לצורת המשחק של ליברפול, כי כשהוא אימן זאת הייתה ליברפול אחרת?
    אגב, אני שמעתי דווקא את שמו של מקלארן נקשר לקבוצה.
    בימים הקרובים המצב בטח יתבהר...

7. LiverpoolFan Member

הלוואי בניטז יבוא הוא מאמן ענק! מסוגל להביא את ליברפול להשגים שלא ניראו כבר הרבה זמן במועדון..

8. burning soil Member

זה נשמע יותר מידי דמיוני,אני מניח שבנטיז יעדיף למצות את עצמו
    בולנסיה לפני שיעבור לליברפול.

9. Gooner Member

מה הוא צריך את ליברפול,יש לו את ולנסיה שהיא אחת מהקבוצות הכי טובות בעולם כרגע,מבחינתו ליברפול היא ירידה ברמה.

10. Julian Joachim Member

ולנסיה מצוייה ככל הנראה בחובות לא קטנים ובניטז עשוי להעדיף לעבוד באווירה שקטה יותר (שזה מצדיק מעבר לקבוצה אחרת אבל לא לליברפול).

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

החובות של ולנסיה הם לא כאלה גדולים, בטח במימדים של היום.
    מכירה של אז'אלה או איימר אמורה לסיים את הבעיות של ולנסיה, וגם ישאר להם כסף לשוער של מץ' ולאטו.

12. ArsenalFan Member

לפי ה-BBC, ליברפול עומדת להכריז בימים הקרובים על רפאל בניטז בן ה-44 שהתפטר מולנסיה כמאמנה החדש במקום ז'ראר הוייה. ליברפול התמהמהו עד כה בנוגע לסוגיית המאמן החדש בגלל היעדרותו של המנכ"ל ריק פארי, וכעת יתפנו בקבוצה לנהל את המו"מ עם המאמן הספרדי.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/40219000/Xxx/_40219247_benitez270.Xxx

13. Barcik Member

ליברפול אישרה שרפה בניטז הוא המאמן החדש של הקבוצה.

בהחלט צעד טוב מאוד מבחינת ליברפול, ששמה את ידה על אחד מהמאמנים המצליחים והנבונים בספרד. ומה שלא פחות חשוב, הוא יודע לבנות קבוצה. אם הוייה קיבל 6 שנים, אז באנפילד בטח יהיו סבלנים ויתנו לו לעבוד בשקט.
    דווקא את בניטז אני לא מבין, כי מבחינתו זוהי ללא ספק ירידה ברמה, פשוטו כמשמעו. במקום להתחרות בעונה הבאה על ליגת האלופות עם קבוצה מגובשת וסגל נהדר, הוא העדיף ללכת לליברפול, שחייה בחסד נעורים תמידי. למה? נראה לי שזה טיפוס שהאתגר במקצועו באמת מושך אותו.

14. Cesar Member

דבר ראשון:ברוך השם! במקום הוייה הייתי מעדיף אפילו את שמעון שנהר, ועוד מביאים לנו את אחד המאמנים הטובים בעולם!

נראה לי שהמעבר של בניטז באמת קשור לסגל של ולנסיה. מדברים שם זמן רב מדי על מכירת שחקנים בקיץ, וכנראה בניטז הבין שכל הבנייה שלו ב-3 שנים יכולה לרדת לטמיון.
    במיוחד על רקע העובדה שהזכרת, שהוא יודע לבנות קבוצה. אולי הוא פחד שמכירת שחקנים מרכזיים "תהרוס" את מה שהוא בנה, והעדיף לעזוב לפני שיהיה מאוחר מדי.
    כמו מוריניו, אולי הוא הבין שהוא מיצה את עצמו בולנסיה.

למה לליברפול? פספסתי את הראיון איתו אז אני לא יודע אם הוא אמר משהו בסגנון "תמיד חלמתי להגיע לליברפול.זו קבוצה גדולה". גם אם כן,זה נראה לי כמו בולשיט.
    הסיבה העיקרית,כרגיל, אמורה להיות הכסף. בליברפול אמורים להיות לו את הכלים לבנות מחדש את מה שהוייה הרס ואת כל מה שמאמן כמוהו צריך:תקציב גדול,מסורת,אוהדים וסגל לא רע, אם מוציאים כמה צרפתים מיותרים (למרות שגם בולנסיה הוא עשה ניסים עם סגל בלי הרבה כוכבים,ככה שזה לא הפקטור העיקרי).

בכל מקרה, בתור אוהד ליברפול אני לא יכול להתלונן. אחרי כמה שנים אפשר להיות שוב אופטימיים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_jokercolor.Xxx

15. KirkH Member

תקציב? מי צריך תקציב?

כל מה שליברפול צריכה זה מאמן נורמאלי ואולי איזה בלם, גם לא חובה.

מה גם שאם מנפנפים את כל האפסים והספיחים שהוייה החתים אפשר להגיע לתקציב נחמד של כמה עשרות מיליונים.

דודק, פינאנן, היפיה, הנשוז, קראגר, קיואל, מרפי, ג'רארד, בארוש וכמובן אוואן כאשר בעמדה הנותרת עושים רוטציה בין דיוף, שיירו, המאן, או אפילו סמיצר הזקן לפי המשחק הספציפי - זה סגל שאם מאמנים אותו בצורה נורמאלית ולא מורידים אותו לבונקר בדקה השישית כל משחק, בהחלט יכול לתת פייט לא רע לגדולות. עד כמה רציני הפייט תלוי כבר בכמה טובים הכוכבים שלהם יהיו. אבל הפוטנציאל שם.