Hup Holland - הצבא הכתום מגיע לדרום אפריקה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏26/5/10.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדם, נייג'ל דה יונג יהיה בהרכב, אבל הוא צריך להזהר מכניסות ברוטליות כמו שראינו במשחקי ידידות נגד יפן וארה"ב. במקרה הראשון כמו שרואים למטה זה נגמר בלי שום נזק רציני, אבל בשני הוא שבר את רגלו של יריבו.

(ופה גם שניידר מראה שהוא מדי פעם מגזים)

שני האירועים האלה גרמו בהולנד לסערה קטנה בתקשורת שמאד לא אהבה לראות את הדברים האלה. הם הזהירו שבמונדיאל עבירות מסוג שכזה יכולים לגמור לנו את הטורניר.

לגבי ההתקפה. נכון, אין לנו 'קילר', אבל על הנייר דווקא הנטלאר הוא אחד שכזה. במהלך השבועות האחרונים ניסו כמעט בכח להחזיר את ואן ניסטלרוי לנבחרת, אבל ואן מרווייק לא נכנע. אני חייב להודות שאני מסכים לזה כי ואן ניסטלרוי היה הראשון שבעצמו לצה לפרוש מהנבחרת. בגלל זה הוא לא צריך פרס ולהשאיר עכשיו את קאוט או הנטלאר בבית.

הנבחרת הזאת, על הנייר, מראה בחלק ההתקפי המון איזון. ביום אחד ואן פרסי כובש (למשל אתמול), במשחק שני רובן עושה את ההבדל (את זה ראינו בביירן העונה לא פעם), לשניידר ורפאל ואן דר וארט יש יכולת כיבוש לא רעה ובסופו של דבר גם 'הצייד' יהיה בדרום אפריקה. את האמת, אני מפחד יותר מהקטע שאנחנו נספוג ושנצטרך ביותר מדי מקרים לרוץ אחרי היריבה. אז אולי יהיה חסר לנו מישהו כמו ואן ניסטלרוי...

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כל טורניר מעלה התרגשות, כל טורניר יש סוג מסויים של ציפיות. אז נכון שמאז יורו 200 אנחנו לא באמת באים לטורניר כמועמדים לגיטימים ללכת עד הסוף, אבל עדיין יש משהו קטן בתוכי שמחזיק בציפייה שנראה את הולנד הולכת רחוק, וללכת רחוק זה לא בהכרח להגיע לגמר, זה בעיקר הדרך.
    יש לנו התקפה שהיא ברמה גבוהה לכל הדיעות, קישור והתקפה יותר נכון, דה יונג עשה עונה יוצאת מן הכלל במנצ'סטר סיטי ואני די בטוח שוואן מרוויק לא יוותר עליו על חשבון סניידר/ואן דר וארט. מה שאני חושב שיקרה זה שסניידר או ואן דר וארט יפתחו בצדדים, רובן בצד השני וואן פרסי באמצע, מעדיף לראות את סניידר וואן דר וארט בהרכב ושהונטלאר יקום מהספסל. זה כבר מעוות את ה- 4-3-3 הקלאסי, אבל בכלים הנוכחיים, שאין לנו חלוץ שפיץ שהוא קטלני, אני חושב שזה, על הנייר, ההרכב הטוב ביותר שאפשר להעמיד.
    הבעיה מתחילה בהגנה... ההגנה היא בינונית לכל דבר, הגנה שתתקשה מאוד להסתדר עם שחקנים איכותיים והתקפות משומנות, ההצלחה שלנו תקום ותיפול על ההגנה, כך לפחות אני מקווה, ההתקפה חייבת לעשות את שלה. מאכזב מאוד שואן דר סאר פרש, החלטה מאוד מיותרת, הוא עדיין בטופ של הטופ ואין שום סיבה לפרישה הזאת, סתם מאכזב אותי כל פעם מחד שאני חושב על זה.

זה בגדול, לאט לאט נתייחס לנקודות נוספות וגם קצת ליריבות.

3. AFCA Member

אם כבר מדברים מערכים, לפי המוקדמות והתחושה שלי יהיה 4-2-3-1, 2 קשרים אחורים שהם ואן בומל ודה יונג, סניידר באמצע, ואן פרסי חלוץ יחיד, רובן באחד הצדדים וקויט או אלייה בצד השני. אני מאוד ישמח לראות את אלייה באגף, כי 2 שחקנים כל כך מהירים שהכדור דבוק להם לרגל כמו אלייה ורובן זה מסוכן מאוד, מצד ההגיוני יותר הייתי מעדיף את קויט שמביא איזון הגנתי ואני חושב שואן מרוויק ישמור את אלייה כאס מהספסל.

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/10
  4. אלי מתחן Member

היה להולנד מגן שמאלי שמזכיר קצת אברה, מה איתו הוא לא בסגל?

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאתה מתכוון לעמנואלסון?

http://d1je31a50ombtf.cloudfront.net/Upload/Images/152378197253219_206x261.Xxx

הבחור ששיחק במשך שנים כמגן שמאלי, אבל העונה מרטין יול שם אותו יותר ויותר כקשר וקיצוני. וורנון אניטה קיבל את החולצה של המגן השמאלי, אבל הוא נשאר בצדק בבית. אני בהחלט חושב שבכושר של החצי העונה האחרונה עמנואלסון שחקן יותר טוב מואן ברונקהורסט, אבל ואן מרווייק חושב אחרת.

6. אלי מתחן Member

זה בטוח לא עמנואלסון, נראה לי אניטה.
    ראיתי אותו באיזה משחק ידידות של הולנד לפני חצי שנה והוא היה מצויין, הוא לא כזה באמת?

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא סופרים פה את קויט כשמדברים על החלק ההתקפי של הולנד אני רואה... כשסובבים אותו שחקנים טכניים ויצירתיים כמו כל מי שהוזכר פה הוא הופך להיות נכס אמיתי עם הלחץ על המגנים וגם הקילריות ברגעים המכריעים. לדעתי הוא צריך להיות גם לפני הונטלאר בהרכב, עם כל הכבוד לאחרון שיש לי המון הערכה אליו. אם הייתי צריך לבחור את הקישור וההתקפה של הולנד הייתי בוחר במשהו כזה פחות או יותר:

דה יונג ואן בומל
    רובן סניידר ואן פרסי
    קויט

מיסטר, אולי אתה מתכוון אליו?

http://en.wikipedia.org/wiki/Edson_Braafheid

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/10
  8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

סופרים סופרים את קוייט בענק גם בהולנד וגם כאן. תהיה רוטציה אני מאמין, זה טורניר דינאמי וכל עשר דקות דברים יכולים להשתנות. לא מאמין שבכל השלושה משחקים ואן מרוויק יפתח עם אותו חלק התקפי, הכל בהתאם למתרחש. קשה לחזות כרגע.

המפתח - כצפוי, מול דנמרק. ניצחון - והדרך לרבע גמר סלולה. הפסד, ואפשר להתרסק עוד בבתים. מוקש רציני.

ועכשיו לגרמנים שבפורום: בבקשה, בבקשה תגידו לי שמתייאסן עשה עונה אדירה בהמבורג ושהוא באמת יכול להרים את ההגנה ההולנדית מהריצפה לקצת למעלה מזה. יש לי פשוט שחור בעיניים שאני רואה את ההגנה שלנו - תעשו אותי אופטימי.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הוא פתח טוב כמו הקבוצה שלו והתרסק בפורמה בדיוק כמו הקבוצה שלו בהמשך ועד לסוף.

ושלא נדבר על בולארוז' שבכלל נמצא בתהליך של שוטטות.
    למרות שלזכותו יאמר הוא לא קיבל הזדמנות בתור בלם אלא בתור מגן ימני. הבעיה ששני מאמנים העדיפו איזה ילד בווארי אלמוני כבק אפ מהספסל מאשר אותו.

ההגנה הולנדית תהיה גם המדד להצלחה בטורניר, וכרגע קשה להמר איך ואן מרוויק הולך לייצב את זה.

וגם ואן בומל לא יכול לעשות ניסים...

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כמו שציינתי כבר, ההגנה שלנו היא המפתח להכל, אני בונה וסומך על שחקני התקפה שיהיו חדים ויעשו את שלהם. סניידר, ואן דר וארט, רובן, ואן פרסי וקאוט אלו שחקנים טובים לכל דבר, יש כמובן שחקנים נוספים, ואלו כלים שיכולים וצריכים לעשות את העבודה.
    הגל יסבוב סביב ההגנה, אם היא תהיה חלשה וחדירה, ככה הטורניר שלנו יראה, אם תהיה יציבות ועוצמה, נגיע רחוק. שאני רואה את השם בולארוז אני מתמלא בפאסימיות, הבן אדם הוא קצב בלי מילימטר שכל בראש, לא יודע מה ואן מרוויק מכין ומי צפוי לפתוח, אבל כל רגע שבולארוז על המגרש זה שחור בעיניים. הבעיה היא שהאלטרנטיבות לא כאלה מרגיעות.

11. דנידין Member

קחו בחשבון שמשחק עם 2 קשרים אחוריים עוזרת המון להגנה וסוגרת הרבה חורים. כמובן שתלוי גם בנגיעה של המאמן בדבר, אבל כל עוד ואן בומל שם, אל תצפו ממנו להרבה התקפה, כי הוא הולך להיות רחוק מאוד בשער, אבל כן תצפו ממנו לאירגון מאחור ועבודת הגנה בתיאום עם הבלמים. לפחות כך הוא בבאיירן.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אנחנו צריכים את ואן בומל בשביל ההגנה, בהתקפה יש מספיק שחקנים שיכולים וצריכים לעשות את ההבדל, בההגנה הסיפור שונה ומדובר בשחקנים בינוניים ביום טוב, רצוי שואן בומל יתמקד בהגנה.

13. Raulito Madridista

יהיו שינויים בחלק הקידמי של הולנד לטעמי אבל הסיבה ברורה - שחקני התקפה שבריריים מאוד וגם לתקופה קצרה של חודש אני בספק אם יצליחו להישאר בריאים. ואן דר-וארט הוא היחיד מביניהם שלא סבל מפציעה ארוכת טווח בשנים האחרונות, או לא סבל מתדירות מוגזמת של פציעות כרגע, אם צריך להמר על קורבן ראשון, אני נאלץ להמר על אריאן רובן כשכולם זוכרים איך במשחק נגד רוסיה הוא נופה מההרכב ברגע האחרון בגלל פציעה, וזה הרס להולנד את התוכניות(כל זה היה אחרי משחק מדהים שלו נגד צרפת במהלכו נכנס במחצית ובישל לואן-פרסי ואחר-כך כבש שער ענק בעצמו).
    גורם נוסף אולי לשינויים בהרכב הוא האפשרות הסבירה שהולנד תנצח את שני המשחקים הראשונים ותבטיח את ההעפלה ובמשחק השלישי יקבלו צ'אנס שחקני הספסל.

זה יישמע מצחיק, אבל לטעמי עם הימצאותם של שני קשרים אחוריים כמו דה-יונג ו-ואן בומל, שיעניקו איזון יחסי להולנד, הקאוט שרודף אחרי מגנים בלי הפסקה - פחות נחוץ. גם סניידר שחקן ששורף שטחים. לטעמי העניין המרכזי הוא העמדה של ואן-פרסי. לא בטוח שהוא ישחק כקיצוני כי הונטלאר העונה במילאן לא ידע ימים גדולים, נאמר זאת בעדינות, ואני בספק אם אפשר לסמוך עליו. ואן-פרסי לא מאה אחוז כחלוץ חוד, אבל יש לו נתונים כמו פיזיות, זריזות וחוש לשערים. במקרה ורובין תופס את העמדה בכנף שמאל, אז קאוט יישב על הספסל. קאוט לא שיחק בליברפול כבר הרבה זמן בשפיץ ולטעמי במידה ודווקא עכשיו קאוט יחזור לשפיץ זה יהיה מאוד תמוה. השיטה שיושבת בול על הולנד היא 4-2-3-1.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/10
  14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואן-פרסי חייב לשחק בשפיץ. ככה הוא משחק בארסנל וככה הוא הכי טוב. חבל ששחקן עם חדות כמו שלו יתבזבז באגף. רובן וקאוט צריכים לשחק באגפים, כשהראשון על תקן הדריבליסט שינסה להעביר כדורים ולפרק את המבנה הטבעי של הגנות היריב, וקאוט יופקד על תרומה הגנתית ומשחק לחץ שיעזור להוריד את מפלס הפאניקה בהגנה. זה נשמע לי כמו שלישייה התקפית מאוזנת מאוד שאמורה לעבוד כראוי.

המשולש ההתקפי והמשולש במרכז הקישור (במידה ומדברים על סניידר, ואן-בומל ודה-יונג) נותנים את אחת מהשישיות הקדמיות הטובות והמאוזנות בטורניר. בפן הזה הולנד כמעט מושלמת. החמישייה האחורית - אלוהים ישמור, אבל על זה כבר הרחיבו לפני.

15. c_web Member

תודה על הסיקור שי !

כמובן שאני כמו כל חברי הפורום של הכדורגל ההולנדי תומכים בנבחרת הולנד, ואני ממש מאמין ומקווה שהאורנג' יגיעו רחוק.

אבל בוא נדלג על הכל כולל הכל - הולנד צפויה לסיים ראשונה בבית, יפן דנמרק וקמרון הן נבחרות סבירות אבל לא יותר מזה. דנמרק היא אולי הנבחרת היחידה לדעתי שיכולה להוציא ממנה נקודות, אבל תסכימו איתי שפחות ממקום 1 בבית 5 יהיה מפתיע כן?

אם כך, בשמינית הגמר הולנד צפויה לקבל את פרגוואי. בית 6 מכיל את איטליה, פרגוואי, ניו זילנד וסלובקיה. מישהו מאמין שאחת משתי האחרונות מסוגלת לעלות לשמינית הגמר? ספק רב, איטליה תסיים ראשונה, ופרגוואי לטעמי מסיימת שנייה.

שמינית גמר - הולנד VS פרגוואי, מאמין שההולנדים יעברו את המשחק הזה ואז רב הסיכויים שברבע הגמר מחכה לה נבחרת ברזיל, וזה יהיה המבחן האמיתי של הולנד - האם היא מסוגלת להעיף מהדרך שלה למעלה את נבחרת ברזיל?