Hup Holland - הצבא הכתום מגיע לדרום אפריקה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏26/5/10.

1. Pipe Member

2. AFCA Member

בשום פנים ואופן לא לבוא בהרגשה שבאים לטיול, המשחק הזה מפחיד אותי כי אורווגואי באין בעמדת הכי אנדרדוג שהם יכולים, הכי משוחררים שהם יכולים, הם עשו את שלהם. החסרון של פוסייה חשוב אולי אפילו לא פחות משל סוארז, בגלל שהוא היה האיש שאמור להתמודד עם רובן. לוגאנו לא משחק והגיע הזמן של ואן פרסי לתת משחק גדול מול צמד בלמים לא גדול של אורווגואי. החסרון של ואן דר ויל משמעותי מאוד, במחצית ה-2 הוא היה פנטסטי הגנתית והתקפתית, בכלל הוא נותן מונדיאל טוב מאוד ובולארוז זו ירידה גדולה. דה זאיו פחות טוב הגנתית מדה יונג, אבל זה עוד שחקן שיכול להכניס כדור עומק וזה שדרוג התקפי למשחק. אולי עדיף כך מול נבחרת מול אורווגואי שסביר להניח שבעיקר תבוא להגן.

אני אופטימי בעיקר בסיכויים ללכת עד הסוף בגלל שההתקפה עוד לא הציגה באף משחק את השיא שלה, בניגוד ליורו שהשיא הגיע ב-2 המשחקים הראשונים ומשם ירד, ההתקפה עוד תבוא לתת הצגה במונדיאל הזה.

Hup Holland Hup

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק היום מאוד מרגש. כבר שנים שאנחנו מחכים להיות במעמד הזה. ניצחון קטן ואנחנו בגמר.

ORANGE TIME

4. cazzo Il Capocuoco

יכול שכבר אמרו את זה:

הולנד מעולם לא הגיעה לגמר המונדיאל כאורחת של המארחת (ב1974 במינכן אצל נבחרת מערב גרמניה, וב1978 בבואנוס איירס אצל ארגנטינה). הפעם עושה רושם שהיעילות הזאת תעבוד אחרי הרבה שנים של כדורגל יפה ולוזרי, כי הרבה מדרום אפריקה נבנתה ע"י מתיישבים הולנדים, או שסתם אני עושה לכם מזל רע?

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

המדינה פה באקסטזה ואני סוף סוף חלק מההיסטוריה. לטוב או לרע אנחנו נראה מה יקרה ביום ראשון. כבר ראיתי את הקנאה והתגובות הילדותיות בטופיק הכללי, לי אין חשק לריב כי אני עומד מעל לשטויות האלו. מי שראה את השמחה בנבחרת ובכיכרות ברחבי הולנד יודע שמגיע לנו פעם לזכות בתואר. אני מעדיף את גרמניה, אבל אני מהמר על ספרד.

בנתיים בוא נהנה עוד קצת...

http://www.spitsnieuws.nl/archives/images/nlfinale1.Xxx

http://www.spitsnieuws.nl/archives/images/nlfinale4.Xxx

מחר יום חדש, אבל הולנד גאה מתמיד!!!

6. AFCA Member

שי יש לך סרטונים מהחגיגות באמסטרדם? הראו קצת באולפן של ערוץ 11 ונראה שהיה שם טירוף לגמרי.

7. cazzo Il Capocuoco

ראיתי כמה דקות NOS ורוב הזמן היו ראיונות. אך תפס אותי מראה מרהיב של יציע מלא הולנדים בזמן שכל האיצטדיון בקייפ טאון ריק, הם נשארים ושרים וחוגגים.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

יואב, אולי כדאי שתעביר את המידע הזה לחבר'ה פה. לי אין מושג איך ראית את הדברים האלה, אבל כנראה ראית את השידור הישיר של התכנית אחרי המשחק.

10. cazzo Il Capocuoco

אני לא יודע הולנדית (יש לי צלחת פרטית למי שלא הבין), ואחרי ששמעתי את רובן, קאוט, ואן פרסי, באמצע הראיון עם ואן מארוויק נשברתי ועברתי למחשב לראות מה אומרים פה.

רק בשביל האוהדים ההולנדים מגיע הגביע הזה.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר'ה, אני גמור, המתח של המחצית השנייה גמר אותי :aaa021:
    לאט לאט מתפרסמים כל מיני קטעים על החגיגות אתמול:

ככה זה נראה באיינדהובן:

וקטע של אוהד:

(תלכו בעיקר לקטע עם המכונית, רעש בלתי נסבל חחח)

12. ArsenalFan Member

ראיתי הבוקר בסקיי ניוז את התמונות מאמסטרדם... איזה פלאשבקים זה עשה לי. ב-1994 הייתי בתור ילד באמסטרדם ביום של שמינית הגמר במונדיאל נגד אירלנד (2:0, של ברגקאמפ בוודאות ולדעתי השני היה של וים יונק) ואמנם לא ידוע לי שהייתה הקרנה ציבורית גדולה, אבל אחרי המשחק כל הרחובות הראשיים היו עמוסים ופקוקים בחוגגים כתומים, איזו חוויה. השמחה הפעם בטח פי מיליון. מה לא הייתי נותן כדי להיות שם אתמול.

הביקורות על הכדורגל של הולנד, גם כאן ע"י כמה משתמשים בפורום (לדיון המשחק פשוט אין טעם להיכנס) וגם בקרב כל מיני גאונים ומבינים בעיני עצמם, כבר עברה מזמן את הקטגוריה של ביקורת מוגזמת אך בגבולות ההיגיון לטענות בכייניות של גן רותי. עדיף לא להתייחס אליהן יותר מדי, הדבר הראשון הבולט מהן היא צרות עין. אתמול הולנד נתנו מחצית שנייה טובה מאוד והיו לאורך רוב שלבי המשחק טובים מאורוגוואי אפילו באופן משמעותי. הולנד הבקיעה אתמול שלושה שערים. שניים מהם, אם מישהו במקרה לא שם לב, נבעו ממהלכי כדורגל קבוצתיים, יפים למדי. השלישי (שהוא בעצם הראשון) מועמד קלאסי לשער הטורניר. היו להולנד לפחות עוד 3 מצבים שהיו כתוצאה מכדורגל קבוצתי. מי שחושב שזה משעמם ולא עונה מספיק לקריטריונים המחמירים של "כדורגל מלהיב" (כלומר, רק כאשר הקבוצה משחקת את הכדורגל של ברצלונה ורצוי שהיא גם לובשת את המדים שלה), אולי עדיף שיחפש את ההתלהבות שלו בריקודים סלוניים.

מתפלל בשבילכם, בשביל ואן ברונקהורסט ובשביל ואן פרסי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. kraz11 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx arsenalfan

כמה מילים על השחקנים -

סטק- לדעתי היה לו משחק טוב והוא לא היה אשם בגול של פורלן שבבירור
    ראו שקיבל סיבוב באוויר.

הייטינחה- מעצבנים אותי הכדורים הארוכים שלו ...שיבין כבר שאין לו את זה
    ויתן כדור קצר למישהו לידו. אבל סה"כ משחק הגנתי לא רע

בולארוז- כמה דפיקות לב מיותרות הוא גרם לי ...טוב שהוא בספסל משחק הבא
    פשוט לא ברמה להיות במעמד הזה.

דה זאו- היה מצויין עד שנפצע ואז כבר בקושי תפקד ...אחת הסיבות העיקריות
    למשחק הפושר של הולנד ברבע השעה האחרונה של מחצית הראשונה

ואן בומל- ענק כמו בכל הטורניר עד עכשיו

סניידר- אמנם היו לו לא מעט איבודי כדור ,אבל הוא ממשיך לעשות קסמים על המגרש ,בנוסף לגול שלו , הכניס כמה כדורים מעולים בעיקר לרובן וקויט ...רק שימשיך

רובן- השחקן שהכי עצבן אותי אחרי בולארוז , גם לא מסר לסניידר שהיה מול שער ריק ובעט החוצה מזווית קשה ועוד בימין , וגם מה זה הזלזול הזה מול השוער? כמעט עלה להלנד בהעפלה.
    אבל סה"כ שוב במחצית השניה הוא התעורר ושיחק מצויין

ואן פרסי- ברוך הבא למונדיאל , מחצית שניה מעולה למרות שעדיין כבד אבל כמה חוכמת משחק וטכניקה עילאית

ואן דר וארט- סוף סוף גם הוא תרם , הוסיף המון במחצית השניה ולמרות ההחמצה יש לו חלק חשוב בנצחון הזה של הולנד. מוכיח שאסור לשים אותו בצד
    אלא רק באמצע ליד סניידר בעת הצורך.

אז עוד פעם מחצית שניה מצויינת אחרי ראשונה מאוד פושרת מה שמוכיח
    שלהולנדים באמת יש אופי ...הגיע הזמן

14. אלי מתחן Member

אי אפשר להאשים אותי בצרות עין, אני אוהד הולנד כבר הרבה שנים.
    אבל בשיטה של 2 קשרים אחוריים שעושים רק הגנה ובלי ואן דר ויל, אין להולנד שום משחק התקפה נורמלי. סניידר כל הזמן רץ מצד לצד להניע כדור והם תמיד בחיסרון מספרי.
    החילוף שהכניס את ואן דר ואארט במקום דה זיאו שיפר קצת את המצב אבל הבעיה היא שרפאל פשוט בכושר מחריד, אני לא יודע אם אפלאי יכול לשחק באמצע אבל לדעתי הוא זה שצריך להכנס. מול כל נבחרת עם הגנה טובה, לא יספיקו 4 שחקני התקפה שאחד מהם הוא קויט כדי להכריע את היריבה.

15. c_web Member

עדיין באופוריה מאירועי אמש.. איזה קרנבל בתל אביב מה שהיה שם. מישהו היה אתמול בפרדיסו בנחלת בנימין? לא האמנתי כשיצאתי בסוף כמה קהל הגיע זו כמות לא נתפסת של אוהדי הולנד, גוש כתום עצום.

ערוץ 1 הביאו כתב למקום ואני לא יודע איך הוא הצליח לשדר משהו, אבל ראיתי שהוא בכל זאת עשה את זה. אווירה מחשמלת הייתה, אבל בסוף היה אירוע מאוד לא נעים.
    כולם שמעו את השריקה לסיום (שהתבררה בסוף לשריקה לעבירה)והתחילו לחגוג, האחראי על הסאונד סגר את הקול של איינשטיין ונוימן מהטלוויזיה, ומיד שם שירים הולנדיים לחגיגות. חצי דקה עברה ופתאום המשחק ממשיך, ואף אחד לא מבין מה קורה. המוזיקה ממשיכה להתנגן, והכדור חולף קרוב מאוד לשער שלנו.. חשבתי שזה הולך להיות אחד מהרגעים האומללים ביותר שאפשר לחוות, למזלי לא קרה שם כלום בסיום. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx