Hup Holland - הצבא הכתום מגיע לדרום אפריקה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏26/5/10.

1. Igi Member

הלוואי והתמנון היה יושב בגמר לצידו של השדרן במקום דני נוימן...

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעו.. רק השבוע שמעתי שהוא גם הימר ביורו 2008.

כנראה מרוב שטעה כל כך ביורו אז לא שמעו עליו בכלל , עכשיו זה המונדיאל שלו.
    מצחיק שהתמנון הזה משגע עולם שלם לא פחות מהמונדיאל עצמו.

3. שגיא Guest

אבל הוא לא טעה ביורו. הוא צדק בכל המשחקים שהימר חוץ ממשחק הגמר.

וכן, זה הזוי שהתפתח פה דיון על פאקינג תמנון

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

4. AFCA Member

איך נפתחו כל כך הרבה דיונים בפורום מונדיאל, ולא נפתח "הדיון הרשמי של פול התמנון" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/10
  5. WellNeverDie Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

עזבו את התמנון לרגע, מעניין אותי בכלל אם רובן ואן פרסי יבקיע סוף סוף. אני לא מהמפגרים שאומרים שהוא היה גרוע ולא תפקד, כי הוא עשה המון פעולות טובות ובעיקר פעולות לא אנוכיות.
    האם סוף סוף זה יגיע?

6. juventiner Member

אני היחידי ששואל את עצמו מי לעזאזל החליט לתת לתמנון לחזות משחקים?!
    איך דברים כאלה מתחילים בדיוק?!

7. רוני שטנאי Member

זה מתחיל כמו שממנים שר אוצר(הירשזון), או שר ביטחון (פרץ), מישהו חושב שיצא מזה איזה משהו מדליק ומצחיק ובסוף זה תופס נהדר

8. WellNeverDie Member

http://mondial.walla.co.il/?w=/3760/1705656
    כתבה ממש עלובה, תראו איך הוא מזלזל פשוט בכל הנבחרת, ובעיקר בסניידר. הוא אומר ש-71% דיוק זה כלום, ומשווה אותו למוסר הטוב בעולם, צ'אבי (עם 81%). לסניידר יש מסירה מעולה, אולי לא כמו של צ'אבי, אבל עוד המון דברים אחרים שלצ'אבי אין.

הוא טוען שגם למזלנו קיבלנו את סלובקיה ולא את איטליה (פשוט היא מאיימת בצורה מדהימה) ושבקיצור היה לנו רצף של מזל.
    אמן שנוכיח לו אחרת.

9. Bensh Member

עם כל הכבוד לסניידר (ויש פול ריספקט, שחקן שאני מאוד אוהב), כל דבר שיש לו יש לצ'אבי, ובכמויות. צ'אבי ביום נתון הוא בטופ 5 של הקשרים בהיסטוריית המשחק

10. xavi6 Member

הדבר היחיד שסניידר מתעלה עליו מצ'אבי, זה שהוא יותר סקורר. עם זאת, זה בגלל שהוא משחק יותר קדמי מאשר צ'אבי ולכן יש לו יותר מצבים. הם לא אותו סוג שחקן, אבל אם צריך לבחור אחד מהם שינהל לך את האמצע, אני חושב שהמוח השפוי והאובייקטיבי יצחק מהשאלה, עם כל הכבוד לסניידר. וכמו בן-יש פול ריספקט.

11. Jose Mourinho Member

א. סניידר בועט מרחוק יותר טוב מצ'אבי.
    ב. צ'אבי כיום פליימייקר יותר טוב מסניידר, אבל בגיל שסניידר נמצא בו עכשיו, גם צ'אבי לא היה ברמה שהוא הגיע אליה מאז תחילת עידן גווארדיולה. נחכה ונראה מה צופן העתיד לווסלי.

12. מראדונה Member

אף פעם אני לא אצליח להבין מה זה בדיוק רלוונטי.יש שחקנים שמגיעים לשיאם בגיל צעיר,יש כאלה שמגיעים בגיל מבוגר יותר.

אי אפשר להשוות ביניהם.סגנון שונה לגמרי.ואם אתה צריך לקחת אחד מהם,זה תלוי גם באופי המשחק של הקבוצה שלך.
    מה שכן,עבור צ'אבי הייתי משנה סגנון משחק ועבור ווסלי לא.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר אחרון על 'פול'. האם במקרה שכחתם שהוא גרמני...

לעניינים יותר חשובים.
    שטקלנבורח ודמי דה זאיו התאמנו וכרגע הם נראים כשירים.

14. rooney-7 Member

סניידר לדעתי גם כן בטופ 5.
    עובדה שעומדת לזכותו, שהוא סחב את הולנד לבד,ואת אינטר יחד עם מיליטו ומאייקון.
    סניידר שחקן כל כך ורסיטילי שכל קבוצה הייתה רוצה אחד כזה.
    וד"א לפני שאתם מפארים כל כך את צאבי,ספק אם הוא היה מקבל כזה ריספקט אם לא היה משחק ליד רונאלדיניו בשיאו.דקו ואינייסטה שתמיד היו לצידו.ובכלל במועדון כמו ברצלונה ולא ורד-ברמן נניח.
    אם כבר למי שהוא מגיע ריספקט של אחד הקשרים הטובים בהיסטוריה זה אינייסטה שלדעתי מזמן כבר היה צריך לקחת שחקן השנה בעולם, בעיקר על שנת 2008/2009 שלקח יורו עם ספרד וטרבל עם ברצלונה כאשר לבדו אחראי על הניצחון העצום על צלסי וכמעט כל משחק משפיע בצורה חסרת תקדים על משחק ההתקפה של קבוצתו.צאבי סך הכל שחקן הרבה יותר אפור ועובדה כששמו אותו במונדיאל הזה יותר מקדימה הוא לא מסוגל לתת מה ששחקן בעמדה הזאת צריך לתת.ויש לכך סיבה.

ויש סיבה למה שחקן אפור נחשב לנחות משחקן התקפי.
    כי הדרישות והכישורים שנדרשים משחקני התקפה הרבה יותר גדולים מעמדות אחרות,צריך לצד מוסר עבודה,גם יכולת להבריק כמעט כל משחק,למצוא השראה ויחד עם זאת להישאר יעיל וחכם.

סניידר משחק יותר בעמדה של אינייסטה,ולמרות שאינייסטה טוב יותר לדעתי,סניידר בא מיד אחריו.
    ואל תשכחו גם את סקולס האגדי שספק אם נופל מצאבי ולדעתי עולה עליו בהרבה.וסניידר מאוד מזכיר אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/10
  15. xavi6 Member

כשהוא היה בגיל של סניידר, הוא הפסיד כמעט עונה שלמה (אדמילסון, נזק מהלך), וכשהוא התחיל אותה הוא היה בכושר מטורף. שתי עונות ראשונות עם ריקארד הוא היה הקשר הכי טוב בקבוצה, גם כשדקו הגיע. אחרי זה בעונת הדאבל הוא נפצע ולא שיחק עונה שלמה כמעט. ללא הפציעה לדעתי ברצלונה הייתה יותר מרשימה. לפחות ואן בומל (כפרעליו) נהנה מההפקר ונכנס לנעליים של צ'אבי. בלי הצלחה, אפילו לא קרובה לרמה של צ'אבי.

סקולס מתעלה על צ'אבי בהרבה, צ'אבי שחקן אפור...ללא מילים.

בכל אופן, סתם מילה קטנה להולנד לפי איך שאני רואה אותה-המפתח להצלחה מול ספרד היא הקישור האחורי. ואן בומל ודה יונג הם אמצע קשוח מאוד, והם צריכים להיות בשיאם ביום ראשון. המבחן האמיתי שלהם, הוא לעצור את צ'אבי ואיניסטה שלא יספקו כדורים להתקפה. אם הם יעשו את זה ולמעלה יצליח לשתק את הקישור של ספרד, ואן בומל ורובן ידאגו לגנוב את השער.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/10