!i'm Back

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏26/9/05.

1. Hammers Fan Member

בדיעבד חבל לי שלא נסעתי לשפילד, גם אם המחיר היה לילה קריר ביורקשייר.

בסך הכל הייתה הזדמנות לראות שם משחק דרמתי עם שישה שערים (כולל אחד נפלא של בובי זאמורה) תחת אורות הזרקורים של הילסברו. פגשתי שם אחד מהפורום של ווסט האם שאני כותב בו שהציע לי כרטיס בחינם ליציע אוהדי החוץ, אבל סירבתי בלב כבד...

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי ערן אני כל-כך מקנא בך, מזכיר לי שהשנה אני מוכרח ליסוע לטיול בסגנון הזה בממלכה כדי להיפרד מפורטרס הייבורי כראוי...

מצטער שאני נדבק דווקא לאנקדוטה הישראלית הקצרה, אבל על מה אתה ויוסי דיברתם? ומה נכתב עליך במקומונים של ת"א?

3. Hammers Fan Member

בכתבה הבחור (אלון סגל מרשת ידיעות תקשורת למי שמכיר) השתמש בהמון מידע שהעברתי לו על המועדון, לי הוא הקדיש משהו כמוט פסקה וחצי שכללה ציטוט אותנטי כשהייתי בשכרון חושים לאחר המשחק בקראוון קוטג' (לאחר שאיבדתי כמעט לחלוטין את הקול מהשירה האדירה ביציע).

לגבי יוסי עצמו, הוא נראה מאושר פשוט להחליף כמה מילים בעברית (פגשנו אותו גם במשחק נגד וילה וגם לשתי הבלחות נגד פולהאם לפני ואחרי המשחק- שם הוא כבר גילה שהעיתונאי הוא מידיעות השנואה עליו במיוחד), ממה שהבנתי הוא ומאטי את'רינגטון התחברו מהרגע הראשון. הוא היה מאוד עייף לאחר המשחק נגד וילה, סיפר באופן די קלישאי שגם דחיקה מחצי מטר הייתה חשובה לו בדיוק באותה מידה במקום גול הסולו הנפלא שכבש. הוא המום מהאוהדים, מהעוצמה של המועדון ולמרות שהוא לא אמר זאת במילים, ניכר שהוא מודה לאלוהים על ההחלטה לבחור בווסט האם ולא בבולטון. ואגב, הוא טוען שמחפשים אותו בארץ ואין כלפיו שום פירגון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx .

בלי קשר, מישהו מכיר אתר טוב יותר לאיכסון מאסיבי של תמונות, אין לי מושג מה השתבש בFreewebs.

4. h2z Member

photobucket.com

הבעיה באתר שלך היא שעברת את מכסת רוחב הפס החודשי. באתר שאני מציע זה עוד לא קרה לי מעולם אבל הקצ' הוא שגודל התמונה לא יכול לעלות על 250 קילובייט.

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/05
  5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/9/05
  6. Gooner Member

ahhh 50 pounds and a slight itch on my right leg,Its worth it..Tattoed for life.