La Ottava Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏19/10/07.

1. beitar4ever Member

רומא פשוט איכזבה ברמות היום אם היא כזאת נאיבית היא מובילה שלושה פעמים מן הראוי שיסיימו את המשחק בניצחון, כניראה שכן היא לא מתאימה להיות אלופה, אבל יש להגיד שהיה משחק מהנה עם לא מעט שערים.

2. Giallorossi Member

נגמר 1-0 לאינטר מאותו שער של אדריאנו/פיגו.

אני קצת מאוכזב כי רג'ינה הייתה הרבה יותר טובה בחלקים מסויימים של המשחק, והייתה צריכה לנצל לפחות הזדמנות אחת.

אינטר פותחת פער של 5 ומתחילה להתרחק מרומא.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/07
  3. JR-Riquelme Member

אם יש קבוצה באיטליה שמגיע לה לזכות באליפות זו רומא,
    כמה שאני רוצה שהיא תזכה...אבל אין, קבוצה נאיביות שמאבדות ככה יתרונות לא יכולות להיאבק על התואר. חבל מאוד..הקבוצה מספקת שערים, נותנת תצוגות יפות ומשחקת מצוין, אבל משהו בהגנה חסר...

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא כל כך איכזבה אותי.
    במיוחד טוטי.
    לא ציפיתי לחוסר בגרות כמו שראינו היום במיוחד מהשחקן הזה(אני מדבר על הדחיפה והחטיפת כדור מהידיים של השוער)
    לפחות השערים היו יפים.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שחסר לרומא זה לא הגנה,זה בורג בראש,רומא תמיד הייתה קבוצה נסחפת,שהולך טוב אז הכל הולך טוב ושמשהו לא הולך טוב אז שום דבר לא הולך.ראינו את זה מצויין בצמד המשחקים מול יונייטד שבאחד רומא נראתה מצויין ורק המזל השאיר את התוצאה על 2-1 ומנגד שלרומא לא הולך משהו אז כלום לא הולך ואז היא מקבלת בראש וזה מה שספלאטי צריך למנוע,את הסחף הזה שהופך את רומא מצד אחד לאחת הקבוצות המהירות,השוטפות וההתקפיות ביותר בכדורגל העולמי ומצד שני לאחת הנאיביות והלוזריות הגדולות... רומא פשוט לא יודעת לנצח משחקים גם כשלא הכל מושלם..

6. 亚历山大帕托 Member

רומא היא פשוט לא קבוצה טובה כמו שעושים ממנה. היא לא השנייה או אפילו השלישית באיטליה מאז עזיבתו של קאפלו, פשוט בעונות האחרונות היא נהנית מהיחלשות הקבוצות האחרות. בהתקפה אין אף חלוץ טבעי, משחקים על הברקות של טוטי עם שחקנים בינוניים באגפים. איפה הימים של בטיסטוטה, מונטלה, דלבקיו, קסאנו? חוץ מחלוצים רומא צריכה להתחזק בשחקנים איכותיים עם ניסיון, אינדיבידואליסטים. רומא יכולה לנצח כל קבוצה (באיטליה) במשחק נתון, אבל ב-long run היא לא איום על הסקודטו. אז נכון שהתקציב לא מאפשר, אבל יש גבול לכמה שהכישרון והנחישות יכולים למשוך, וזה לא מספיק.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה דווקא לרומא?

8. 亚历山大帕托 Member

עוד 20 דקות! איזה כיף, התעוררתי לפני איזו שעה רק, עכשיו אני אצפה במשחק עם קערת דגנים. יאללה ג'ילה! תבקיע עוד אחד!

9. JR-Riquelme Member

אינטר קבוצה של זרים
    מילאן זקנים
    יובה הקבוצה הכי משעממת והכי מזליסטית בעולם

בקיצור אני שייך לכדורגל יפה ואין ספק כי רומא מבחינת כדורגל קבוצה שלא שייכת לאיטליה.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים איתך שרומא משחק את הכדורגל הכי יפה ומהנה באיטליה, אבל זה לא מספיק כדי שתגיד שמגיע לה לזכות באליפות, חסר להם עוד הרבה דברים.

* ממה שהבנתי מהשורה האחרונה של תגובתך, אתה אומר שהכדורגל באיטליה לא משהו???

11. ACBenb Member

כי ארגנטינה משחקת כל כך יפה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx מה אתה מקשיב לו.
    ורומא לדעתי משחקת יפה אבל קצת הגזמתם, גם אינטר יובה ומילאן משחקות יפה כמוה. לרומא פשוט יש יותר סימפתיה כי היא קבוצה פחות גדולה מהם שעדיין שווה להם, למרות שהתקציב שלה יותר נמוך. היא כמו אנדרדוג כזה שכולם תמיד בעדו.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/07
  12. riquelme1 Member

שלא יטעו אותכם, ה4-4 אולי תוצאה נפלאה של כדורגל, אבל הרמה שהית במשחק הזה הית נמוכה ביותר. ההגנה של רומא, מסננת. רומא אומנם משחקת תכדורגל הארקרטיבי באיטליה, אבל היא חלשה מנטלית ופיזית מאינטר ומילאן, ולכן אליפות היא לא תיקח.

13. 亚历山大帕托 Member

אחרי המחמאות שהרעפתי על יאנקו פה לאחרונה, הוא ממש מאכזב אותי היום. פשוט לא קיים על המגרש.

14. מיכל3 Member

זה לא ירק יאנקו, אין לנו בכלל הגנה היום. לשתי הקבוצות אין, אבל זה ממש לא אמור להיות ככה. אמפולי הגיעה לשני מצבים קורצים מאוד, צריך להגיד תודה שאין להם עד עכשיו רגל מסיימת. ההגנה חייבת להתאפס על עצמה במחצית השנייה ואני מקווה שאנצ'לוטי יוציא את אחד הקשרים האחוריים ויכניס את גורקוף.

15. 亚历山大帕托 Member

מאלדיני הוא היחיד שמחזיק את ההגנה. ואני חושב שאינזאגי יפנה את מקומו בשביל גורקוף.

אגב, צדקתם לגבי השדרנים, הם פשוט איומים. כל פעם שהם פותחים את הפה, במיוחד כשהם לא מבטאים את השמות לא נכון, יש לי דחף צורב להתפרץ לאולפן ולקרקף את שניהם. באיזשהו שלב הם אפילו הפכו את פוצי ל-puci. הם לא יודעים כלום מהחיים, הראו את פאטו איזה 5 פעמים, הם אפילו לא יודע מי זה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/10/07