La Ottava Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏19/10/07.

1. מיכל3 Member

מסכימה איתך שהיחיד שנראה טוב עד כה בהגנה זה מלדיני. מלבד זאת, הוא גם עלה לא פעם להתקפה ויכל לכבוש במידה ופיקולו (אם אני לא טועה) לא היה נוגח את הכדור לפני שהוא היה מגיע לשער. פיפו ממשיך לאכזב לצערי, מאז המשחק מול בנפיקה הוא רשם מספר לא מבוטל של החמצות במשחקים שהוא שיחק. גורקוף חייב לקבל מספר דקות.. לא חשוב על חשבון מי, במיוחד לאחר הדברים שהוא אמר שלשום.

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאודטי מעלה את אמפולי ליתרון של 1-0 על מילאן בדקה ה54.

3. JR-Riquelme Member

חחח יש לך חוצפה להשוות את המשחק של ארגנטינה למשחק של איטליה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    איטליה ליגה משעממת נקודה,
    אבל אולי זה קשה לאחד כמוני שרגיל לראות כל יום ראשון משחקים של ריבר ובוקה פתאום לשבת מול איזה שעמומון של יובנטוס...
    לך תראה תמשחק של אינדפנדיינטה - סן לורנצו תחזור ותגיד שאיטליה זאת לא ליגה משעממת לעומת הליגה הארגנטינאית.

אמממ.. כן

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/07
  4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, אני לא מצפה ממך להגיד משהו טוב על הליגה האיטלקית, כי התרגלתי לדברים האלה, בעבר הטענות של אלה שאומרים שהליגה האיטלקית משעממת היא שאין הרבה שערים, אבל הסטטיסטיקות הראו שממוצע השערים באיטליה יותר גבוה מבכל ליגה אירופאית אחרת חוץ מההולנדית, אז אפשר בבקשה לגלות לנו על סמך מה אתה קובע שהליגה האיטלקית משעממת?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/10/07
  5. JR-Riquelme Member

שערים זה ממש לא הכל,
    לך תראה משחק בשכונה ותגיד שבגלל השערים אז זה משחק טוב.

אני מחפש לראות כדורגל יפה עם המון טכניקה, מהלכים אישיים, כדורגל שמח, באיטליה אין את זה חוץ מרומא ולפעמים מילאן שעושים מהלכים יפים.

בקיצור אני לא מתלהב מהכדורגל האיטלקי, אבל זו דעתי. נכון שזה כיף לראות שערים והרבה, אבל כדורגל יפה לא מתבסס אך ורק על שערים.

רק שתידע שפעם אני הייתי שרוף על הליגה האיטלקית, אמרתי שזו הליגה הכי חזקה, הכדורגל הכי טוב ואיכותי, אבל לא יודע...עבר לי, וגם חייבים לציין שפרשת השחיטות פשוט הרסה את הליגה האיטלקית.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו דעתך ואני לא אתווכח איתך הרבה, אבל תדע שלא רק רומא משחקת כדורגל יפה.

עכשיו בעניין אחר:

בתור אוהד אינטר, אין משהו יותר כיף מלראות את מילאן מפסידה בבית נגד קבוצה כמו אמפולי.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צודק. הטכניקה והרגל המסיימת של טוטי, ראיית המשחק של נדבד, היצירתיות של קאקא, הכדרור של זלאטן, ההצלות ההירואיות של בופון, המלחמה על כל כדור של מאלדיני וגאטוזו ומספר רב של שערים בליגה האיטלקית כמעט יותר מכל ליגה באירופה - משעממים נורא לעומת פלאסיו, בלוצ'י ואורטגה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

תראה מילאן-אינטר, תראה בוקה-ריבר ואז תבין מה זה כדורגל.

8. JR-Riquelme Member

מישהו דיבר על טוטי בצורה רעה?
    טוטי זה אחד השחקנים האהובים עליי בעולם,
    ובכל ליגה יש שחקנים מצויינים כמו שהזכרת,
    אבל איך לעזאזל מלחמה על כל כדור קשורה לכדורגל יפה?

וכן, תן לי לראות את פלאסיו, בלוצ'י, אורטגה, עדיף על יובנטוס המשעממת והמתה שאין לה שום יצירתיות בהתקפה חוץ מנדבד מדי פעם.
    בוקה - ריבר, זה המשחק הכי מהנה שיכול להיות בעולם, מבחינת כדורגל זה לא רואה אף משחק, חוץ מהמשחק של ריאל - ברסה.
    והקהל, אני לא מדבר על האלימות והמצב הרע שיש בארגנטינה, העידוד, באיטליה במיוחד בדלה אלפי, מי שלא חוקר עם זכוכית מגדלת לא יודע שיש שם קהל, לא שומעים כלום. אין אווירה של כדורגל כמו בארגנטינה.

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

JR-Riquelme, יש לך משהו אישי נגד יובה???

10. JR-Riquelme Member

משהו אישי? מה יש לי ריב עם ראניירי או עם דל פיירו?
    מה זה משהו אישי? פשוט לא סובל את הקבוצה הזאת, לא יכול להתסכל עליהם בלי להירדם.
    קבוצה גועלית שלא מניעה כדור, נדחקת לחצי שלה, אבל קבוצה יעילה מאוד שתמיד תדביק את השער בדקות האחרונות. ואני שונא את זה. תנו לראות כדורגל, טיפת כדורגל אין שם. בכל שנה הם מצליחים להיות הקבוצה הכי משעממת בעולם. להקיא.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין למה יש לי תחושה שאתה מדבר על יובה של קאפלו???

12. מיכל3 Member

כרגיל, חוזרים לפורמה הישנה - משחק שבלוני, שקוף ועד שמגיעים להזדמנויות קורצות - מחמיצים. היום באופן סופי אמרנו שלום ולא להתראות לסקודטו, כ"כ עלוב להפרד מהתואר הזה כבר במחזור העשירי.. למרות שזה לא מפתיע אותי, הרי עברנו כ"כ הרבה שינויים בקיץ, שזה בכלל לא היה צפוי. בקיצור, אין עוד מה להגיד, תצפו (אוהדי מילאן) פה ושם לנצחונות שיתנו לכם הרגשה שאולי עוד אפשר להציל את העונה הזו - ושבוע לאחר מכן נחזור לפורמה הרגילה, זו מילאן מודל 07\08.

אהה וכן, השדרנים פשוט בדיחה. יאנקולובסקי (jankolevski), ברוצ'י, ג'ילארדיניו..והלאה והלאה. לא משנה כמה פעמים הם יחליפו שדרנים\פרשנים, כולם גרועים.

13. JR-Riquelme Member

גם וגם,
    התווית של יובה בחיים לא תשתנה,
    האמת, ראיתי את יובה פעמיים העונה, נגד רומא ונגד אודינה בבית.
    וזה פשוט עורר בי בחילה הקבוצה הזאת, לא עושה שום דבר. נגד רומא זה בכלל עיצבן אותי, קבוצה שלא עשתה כלום אבל ממצב אחד כבשה 2 שערים.

14. Deki Member

וזה אומר ש...

בסדר הבנו שאתה מתלהב מעכבר ושפן שלוקחים את הכדור ועושים צחוק מכל הגנה... אבל לקבוצות האיטלקיות אין הגנות מסריחות כמו של הספרדיות והארגנטינאיות...

This is football http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

15. Deki Member

אני דווקא חשבתי שהפרישה של קוסטה קורטה תעשה פלאים להגנה של מילאן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx