La Sesta Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏28/9/07.

1. 亚历山大帕托 Member

אודו וג'ילארדינו עומדים להיכנס עם פתיחת המחצית. אמברוסיני וקאפו מפנים את מקומם.

דקה 47: מילאן מקבלת פנדל מנגיעת יד של שחקן קטאניה.
    דקה 48: קאקא עושה את זה! 1-1!
    שחקן קטאניה מקבל צהוב על המחאה על החלטת השופט.
    דקה 49: עוד צהוב נשלף לעבר שחקן קטאניה. קטאניה מתקלת הרבה ובשקיחות, ויש פעמים שהשופט מרחם עליה. לא אופתע אם יושלף כרטיס אדום בקרוב.

דקה 52: קאקא כמעט עושה את השני מבעיטה מ-20 מטר שהולכת טיפה מעל המשקוף.
    נסטה נכנס במקום קלאדזה שנפגע (במפשעה נדמה לי). משחק טוב של קאלה בסה"כ.

דקה 60: שוב קאקא כמעט מצליח להכניע את השוער מבעיטה מחוץ לרחבה אחרי פריצה מעולה של סיידורף באגף השמאלי.
    קאקא בהחלט on fire היום, אבל החלוצים הלא מוכשרים שלו לא עוזרים לו.

דקה 63: קטאניה מתחילה לאיים על השער עם סדרת ניסיונות פריצה והגבהות לרחבה.

דקה 75: לא קורה כלום! ההתקפות של מילאן לא הולכות לשום מקום. איך אנחנו מגיעים למצבים האלה?!
    השוער של קטאניה נפגע בראשו כשהתנגש עם שחקן הגנה שלו.

דקה 79: ג'ילארדינו מרוויח כדור חופשי 25 מטר מהשער של קטאניה ופירלו בועט ישר לתוך הידיים של השוער.

דקה 81: פירלו מוצהב גם הוא אחרי תיקול מכוון בכדי למנוע התקפה מתפרצת מאמצע המגרש.

דקה 87: אינזאגי מקבל צהוב על התחזות ברחבה.

עוד 3 דקות למילאן לנסות להוציא את המשחק הזה מהביוב.

זה נגמר. 1-1. אחרי המשחק הזה כבר לא יהיו תירוצים. פשוט בושה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/9/07
  2. מיכל3 Member

מה אפשר כבר להגיד, משחק חמישי ברציפות כבר שלא מנצחים, הפעם אי אפשר לתרץ את זה ב"חוסר מזל" (עלק) או שופטים, מילאן פשוט לא הייתה היום טובה. אם לא מסוגלים לנצח גם את קטאניה בבית, לא מגיע לנו אפילו להתומודד על האליפות.

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואוו, Agent orange, לא ראיתי את המשחק ובכל זאת הצלחתי להבין כמה לוזרית מילאן העונה תודות לתקצירים שלך. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    סתם, אני באמת נהנה לקרוא את זה. אתה מקצר את זה יפה ובזמן אמת, כל הכבוד.
    הפתעת המחזור, אמפולי מנצחת את פאלרמו 3-1. נאפולי סופגת הפסד בגנואה 2-1.

4. 亚历山大帕托 Member

תוצאות כל המשחקים שנגמרו בשעה זו:

FT AC Milan 1 - 1 Catania
    FT Cagliari 1 - 0 Siena
    FT Empoli 3 - 1 Palermo
    FT Napoli 1 - 2 Genoa
    FT Reggina 1 - 1 Lazio
    FT Sampdoria 3 - 0 Atalanta
    FT Udinese 2 - 1 Parma

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם המשחק מול קבוצה כמו קטאניה, אתם צריכים לתת להם את הכבוד שמגיע להם.

6. cazzo Il Capocuoco

יאללה, ג'נואה מנצחת בדקה ה90 את נאפולי משער של ג'וזפה סקולי המאפיונר בסן פאולו השומם. ואודינזה הופכת יתרון של פארמה לניצחון בדקות האחרונות...איזה מחזור!

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/07
  7. 亚历山大帕托 Member

טעות. אנחנו צריכים להפסיק לתת כל כך הרבה כבוד לקבוצה שלנו.

8. מיכל3 Member

אנדריי, אני שמחה שהגעת למסקנה הזו - כי אתה זה שהיה אופטימי מתחילת העונה והאמין באמת בסגל הקיים שמסוגל להתמודד על כל התארים. כמו שמילאן נראתה היום, היא לא שווה אפילו את התסכול והעצבים שלי, הגיע הזמן באמת באופן סופי לצאת מהסרט שמילאן יכולה לזכות השנה בסקודטו. לא נורא, העיקר שביום רביעי תהיה תוצאה טובה והכל יהיה בסדר. הרי זה הצ'מפיונס, שם חייבים להציג יכולת טובה ולנצח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

9. 亚历山大帕托 Member

הבעיה היא לא בסגל, באמת שלא. יש לנו סגל מעולה, רק שהפציעה של רונאלדו דפקה לנו את תחילת העונה. 4-5-1 לא מתאים לליגה האיטלקית, וזה הוכח כבר הרבה פעמים, במיוחד נגד קבוצות קטנות שמתבנקרות נגד מילאן. זה כל העניין, חסר לנו חלוץ שני, ואין לנו אחד כזה במאגר כרגע. אני גם מאמין שלא נקנה חלוץ בינואר, כי רונאלדו (כנראה) יהיה כשיר, ויהיה לנו את פאטו. ויש גם בעיה במנטליות של מילאן שלא מראה את סימני הלחימה שלה מהעונה שעברה, שבאה לידי ביטוי גם בצ'מפיונס וגם בליגה.

אני עדיין אופטימי ומאמין שהסקודטו עוד לא ברח לנו, צריכים רק להתאושש ו-7 נקודות זה לא פער שלא ניתן לכסות. מקווה שבמשחקים הבאים נחלץ בשיניים נצחונות עד שרונאלדו יוכל לחזור לשחק.

10. איזאקו Member

בנוסף לטיעון החלוץ החסר, גם טיעון ההשקעה בליגה ממשיך להיות נכון גם לגבי המשחק הזה, אם הפעם השחקנים כן התאמצו מאוד כדי לנצח, אז הפעם היה זה המאמן שזילזל. קרלו טעה בכך שנתן מנוחה לנסטה ולאודו. הם לא יכולים לנוח מול סלטיק?

והאופי של פארמה שוב חוזר להיות אותו אופי של תקופת פיולי משנה שעברה.. עד שיכלנו לפתח מומנטום שכמותו לא נראה בפארמה כבר הרבה זמן, הגיעו 2 הגולים של אודינזה והחזירו את פארמה למציאות ולמקום ה-14. שבוע הבא מצפה לפארמה משחק ביתי קשה מול רומא. די קארלו הורחק מהמשחק מכיוון שהתלונן על זה שאודינזה כבשו אחרי שתמו הדקות שהשופט הוסיף. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/07
  11. 亚历山大帕托 Member

זאת הגזמה, אנצ'לוטי ממש לא מזלזל בליגה, הוא יודע מה מצבו. רוטציות צריכות להיות בכל קבוצה, ורק 3 משחקני ההרכב הראשון נחו היום. די עם הספקולציות האלה שמילאן לא משקיעה בליגה, תאמינו שזה חשוב להם מאוד וההרגשה של כולם במועדון לא נעימה.

12. איזאקו Member

כמובן שצריך לעשות רוטציות. אבל אותם שלושה לא יכלו לנוח מול סלטיק? הרוטציות שנעשות עדיין נעשות כך שההרכב בחזק תמיד פותח במשחקי ליגת האלופות. נכון שהעונה, היה עד עכשיו רק משחק צ'מפיונס אחד, אבל עדיין. במשחק כמו היום, כשחייבים לצאת מהמשבר ולנצח היה עדיף לראות את הסגל החזק פותח.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דעתי על משחקי היום\אתמול:
    רומא-אינטר
    קודם כל מגיע לאינטר כל הכבוד על הנצחון,ברגע שרומא השוותה הייתי בטוח שגם הפעם זה יגמר בתיקו אבל למעט מאוד קבוצות בעולם יש שחקנים כאלה על הספסל שיכולים לשנות משחק בכמה דקות. אם אני לא טועה קרספו בקריירה שלו כבש נגד רומא יותר מכל שחקן אחר בהיסטוריה. ההפסד הזה של רומא מזכיר לי את העונה שעברה ונראה לי שגם הפעם אינטר תתחיל לדרוס.
    מהצד השני יש דבר אחד חיובי בהפסד של רומא. שלא יהיו טעויות, זאת בדיוק אותה הקבוצה משנה שעברה,אותם שחקנים(עם שינויים מינימליים) רק עם קצת יותר נסיון. התקשורת הפכה את רומא לפייבוריטית וכולם יודעים מה קורה במצבים כאלה(7-1). ההפסד הזה אמור להחזיר אותם לקרקע ולידיעה שיש להם עוד הרבה עבודה קשה בדרך ומעכשיו בתור אנדרדוג.
    מילאן-קאטניה
    קבוצה שהקו האחורי שלה נראה ככה - קאלאץ',קאפו,בונרה,קאלדזה,פאבלי, אמורה להנות מעונה סבירה באמצע הטבלה ואולי קצת יותר למטה. אבל לא זאת הייתה הבעיה!, אני מבין שזה לא חיים קלים לשחק מול קבוצות סגורות חסרות יצירתיות כמו קאטניה אבל מדובר בשחקנים שנחשבים לטובים בעולם ואחריי 4 תוצאות ללא ניצחון הגיע הזמן שיקחו אחריות. לגבי הרוטציה, אני מסכים ששחקנים ותיקים צריכים לשחק פעם אחת בשבוע אבל זה במידה שהמחליפים שלהם לא הרבה פחוות טובים מהם וחוץ מזה עדיף לאבד נקודות בשלב הבתים(במיוחד אחד קל) שם זה לא ישנה כלום מאשר בליגה.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לקחת מיובנטוס את הוינריות.

15. משוגע בירוק Member

אחח כמה שזאת יובנטוס... התגעגעתי!!! לקפיצות האלה, לשמחה בדקה האחרונה, לסופי שבוע שגם חיפה וגם יובה מנצחות... כן ירבו...