La Settima Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏5/10/07.

1. Paolo Maldini שחקן ותיקים

סוף סוף...
    וכמה חבל שאני לא יכול לראות את המשחק הזה.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יימח שמו של האחראי על הלינק... כנראה החליט ש5-1 זה חד צדדי בשבילו ושהמשחק לא מעניין יותר, אז החליף למשחק של אל ג'זירה נגד ואדי ערה

3. 亚历山大帕托 Member

זה נגמר. אני מבין שיש כמה אנשים ממש עצובים פה, ואני לא מדבר על אוהדי לאציו (שאין כאן).

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי ספק משחק נהדר של מילאן, אבל רק כדי לשמור אתכם על הקרקע תדעו שעם בלוטה בשער קשה לי להאמין שארבעת השערים הראשונים של מילאן היו נכנסים. זה טוב לליגה שמילאן חזרה, זה טוב למילאן שג'ילא סוף כל סוף נתן משחק נהדר וקינח בצמד.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

תפסיק! אתה גורם לפילוג בין אוהדי מילאן בארץ הקודש! :aaaprot: :aaaprot: :aaaprot:

5-1 קליל שמדמה אותנו בעיקר לאינטר, עם משחק יעיל וקטלני. זה היה יותר משחק חלש של לאציו מאשר משחק טוב שלנו. קאקה נראה טוב עם הברקות כמו שרק הוא יודע ובעיקר ג'ילארדינו שמראה שברגע שיש לו קצת ביטחון, הוא אחלה חלוץ. רק שיפסיק ליפול בכל פעם שהוא מרגיש נוכחות של שחקן יריב ברדיוס של 13 מטר.

מחזור סביר בסה"כ עם 24 שערים (קצת מאכזב מהבחינה הזאת)

6. מיכל3 Member

אנדריי, לא צריך בכל תגובה שלך כאן לנסות לעקוץ אוהדים, סה"כ אמרתי שהשינוי בקיץ יגיע רק במידה ולא נזכה בשום תואר (ואני עדיין באותה דעה, למרות שאני תמיד אשמח אם מילאן תנצח או תזכה בתואר - כמו כל אוהד נורמלי), אז חלאס עם העקיצות האלה וכל השמות גנאי שאתה נותן לאוהדים שלא חושבים כמוך. חבל שאחרי נצחון ענק אני צריכה להתחיל בצורה כזו את ההודעה שלי.

בכל מקרה, משחק מצויין של הקישור סוף סוף. אומנם לא הייתה תצוגת כדורגל כמו שזכינו לראות בסיום העונה הקודמת במשחקי הצ'מפיונס במיוחד, אבל היה משחק מצויין ובעיקר יעיל של קאקה - שעשה מה שבא לו במרגש במחצית השנייה, סיידורף - שיכל לסיים את המשחק לפחות עם צמד, אמברו ופירלו. ומאורע החודש הגיע ; הדחליל הצוללן מסיים את המשחק עם צמד, הגיע הזמן באמת - כנראה שהמשיח הגיע.כמו כן, לשם שינוי - אפשר לציין את דידה לטובה היום שלא היה אשם בשער השוויון של הרומאים והיה כל פעם במקום, כאשר הביאנקוצ'לסטי בעטו לשער. אני מקווה כמובן שהנצחון הזה יוצא את מילאן לדרך חדשה ושנגמרה תקופת התיקו והתסכולים.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/07
  7. Paolo Maldini שחקן ותיקים

שאני אבין, כולכם רואים בצ'רלטון?

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

hell no! יחי השדרנים הסינים!

9. איזאקו Member

אני ראיתי באינטרנט. יש לי שני מחשבים ובכל מחשב שמתי שידור אחר, ובאחד השידורים כמו שציינו פה קודם עברו למשחק ערבי אחרי ה5-1. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx שמתי לב גם שככל שהמשחק משודר באיחור גדול יותר כך הוא טוב יותר (מן הסתם).

10. c_web Member

איפה אני יכול לראות את תקצירי המשחקים?
    ויותר מדוייק את התקציר של טורינו מול סמפדוריה מהיום..
    תודה!

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו תמיד, תחכה קצת ומחר תחפש ביוטיוב
    אמורים להיות תקצירים איכותיים (3-4 דקות כל אחד)
    פשוט תכתוב בחיפוש 'torino sampdoria 1-0'

12. c_web Member

סבבה תודה. ופורצה מילאן (איזה גול של אמברוסיני)

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתחיל לחשוב שווצ'יניץ' לא מספיק טוב לרומא. הוא בישל שער לטוטי במצב שהרבה שחקנים היו מוותרים עליו אבל למרות שהוא שיחק רחוק מהשער הוא כן הגיע למצבים וחמיץ את כולם. רומא צריכה חלוץ שעולה מהספסל וכובש(סוג של קרוז) ווצ'ניץ' פשוט לא כובש. מקווה שזה ישנתה כשהוא ישחק בחוד ולא בכנף. אני חייב לציין לטובה את פרארי שלא נתן לחסרונו של פילו להשפיע על ההגנה. גם בריגי היה מצויין, ונדמה שספאלטי בונה פרוטה חדש, שחקן מאוד אנרגטי שלא מפסיק לרוץ ומעורב בהתקפה ובהגנה כאחד.

אה ולאציו מרדה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/10/07
  14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2007/10/07/0JPK5G7R--346x212.Xxx
    מזל טוב!

ראשית תנחומיי לגיבור הניצחון מוסלרה המסכן. אין להסתנוור מהניצחון גם אם הוא בהחלט מרשים גם בגלל שער מדהים של אמברוסיני (מי דיבר עליו שהוא לא יותר מחוטב עצים?) וצמד של הדחליל אבל בעיקר הניצחון הושג בגלל שוער חסר ניסיון שאפשר היה לראות בשערים ובקבלת ההחלטות שלו כמה חסר ניסיון הוא אבל בשביל לאציו אני מקווה שזה שכר לימוד לשנים יפות יותר אם הוא בכלל יחזיק מעמד ואני בספק אם רוסי ייתן לו קרדיט במשחקים מול הגדולות.

ג'ילארדינו הראה אתמול יכולת סיום שהזכירה במעט את ימיו הטובים, הוא גם עשה תנועה יפה מאוד ללא כדור אבל הוא גם הראה שהוא עבר קורס צלילות והצגות אצל פיפו והוא חייב להשתפר בתחום הזה, היה כל כך מצחיק לראות את הנפילות התיאטרליות שלו. פעם הוא משיג בזכות זה פנדל ואז שבאמת נעשתה עליו עבירה הוא קיבל כרטיס צהוב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

היה משחק מאוד מהנה, מאוד כיף לראות את הקבוצה משחקת ככה למרות שיפוט מוזר (זה כבר מגמתי מאוד וזה מעצבן) אבל זה מוכיח את טענתי שגם שהשיפוט עוין שאתה טוב אף אחד לא יכול לעצור אותך.כולם נתנו משחק טוב כולל קו ההגנה עם בונרה, אפילו דידה לא הצליח להרוס לנו (יאללה שימכרו אותו כבר, לפחות ב-eBay). הפגרה באה לנו בזמן. היא תאפשר לחבר'ה להתאמן בראש שקט וללא לחץ יחסי, היא תאפשר לפאולו ולרונאלדו לחזור לכשירות ובתקווה שנחזור למשחק הבית מול אמפולי נראה שוב את אותה מילאן ואת אותו ג'ילא.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/07
  15. 亚历山大帕托 Member

לרונאלדו נצטרך לחכות קצת יותר, הוא לא צפוי לחזור אחרי הפגרה. בפנדל ג'ילארדינו הוכשל באמת למרות ההצגה הקטנה, שלא לדבר על ההכשלה הברורה לפני השער של אמברוסיני שלא נשרקה. את הכרטיס הצהוב הוא קיבל בצדק, שם לא היתה עבירה.