La Terza Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י מיכל3, ‏15/9/07.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נקודת אור,גם דה-צ'לייה בסיינה גם ג'יובינקו גם וולפטו וגם מרקיזיו באמפולי שותפו היום,כל הכבוד לקבוצות שמאמינות בכשרונות של יובה!

2. Don Joan Roman Member

אחת הפאדיחות הגדולות שיכלו לצאת לשדר ספורט בעולם כולו, איך שדר כדורגל שאמור גם להבין מה הוא משדר לא יודע שנסטה הודיע על פרישה, מראה על רמת התקשורת במדינה שלנו, פשוט עלובים.

נסטה כבש השבוע במדי איטליה :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: דיי אני לא יכול יותר, זה כזה מצחיק שאם אני לא אצחק אני אבכה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/9/07
  3. Deki Member

זה לא כ"כ מצחיק ממה שעשיתם את זה...
    שגיא כהן ואבי מלר עושים את זה על ימין ועל שמאל בכל שידור ושידור שלהם בלי שאתם שמים לב בכלל... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

Giallorossi - רואים כמה בגרות יש לך, החתימה שלך מדגישה את זה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דקי אין לך מה להעלב. הוא לא התכוון אליך אישית אלא לבעלי פיגור שכלי בכלליות.
    ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx באהבה)

וברצינות דברים כאלה יכולים ממש לעצבן. האנשים האלה מקבלים כסף על הפרשנויות שלהם ומה שהם עושים זה זלזול באינטלגנציה של הצופים או במקרה לא פחות גרוע, בורות שאי אפשר לתאר.

5. Giallorossi Member

אני יודע.

6. Deki Member

רק שתדעו... 90% מכל הפרשנים בערוץ הספורט נכנסו דרך קשרים ופרוטקציות.

7. yoni10 Member

הפרשנים בערוץ הספורט לא מדברים שטויות כמו אלה בצארלטון.
    ךפרשנים בערוץ הספורט יש ידע ענק והם עוקבים אחרי כל מה שמתרחש בכדורגל העולמי. הם לעומת צרלטון מכבדים את הצרכנים.

8. Jose Mourinho Member

לא יאומן כמה חוסר מזל יש לאדריאנו. הכל הולך לו טוב חוץ מלשים את הכדור ברשת:
    הרמה של מאקסוול לתוך הרחבה - עוצר בחזה ולבד מול השער בועט לדשא ולידיים של השוער, אחרי סלאלום על 3 שחקנים הוא בעט נהדר בימין והשוער הודף בקושי, וגם פיספס רוחב של קרספו בסנטימטרים.
    פשוט חוסר מזל, כי את שאר הדברים הוא עושה מצויין - מוסר טוב, מוציא התקפות בדריבלים, ונלחם המון על כדורים.
    אני מקווה שמנצ'יני יתן לו להמשיך לשחק במחצית השנייה, אדריאנו חם ויש לו הזדמנות אדירה היום לסיים עם שער או שניים.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו נראים טוב,אבל יש לנו נקודת תורפה אחת גדולה בהגנה-בירנדלי פשוט לא עומד בקצב,הוא איטי ורוב ההתקפות של אודינזה הולכות עליו,חוץ מזה אנדראדה מראה שבלם גם יכול לכדרר והתאום שלו עם קרישיטו מתחיל לקבל יופי של צורה.עוד דבר שחסר לנו הוא קשר באמצע שייקח קצת יותר יוזמה,קמוראנזי חסר המזל שוב יוצא החוצה בגלל פציעה למרות שהיה מצויין ואי אפשר שהכל יילך דרך האגפים..

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דקה 65, רומא מובילה 1-0 על רג'ינה משאר של ג'ואן שנראה פשוט מושלם בהגנה. כניסה ברוטלית של ולדז כמעט ומשביתה את פרוטה לכמה שבועות שיורד על אלונקה וחוזר לשחק אחריי כמה דקות, ולדז מקבל כרטיס אדום.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אודינזה מנצחת 1-0 מאחת ההתקפות היחידות שלה במשחק,לא יאומן כמה קמורנאזי היה חסר לנו,כמה אלמירון וזאנטי היו חלשים וכמה חוסר מזל,שער של יאקווינטה נפסל משום מה,דל פיירו פוגע בבעיטה חופשית אחת בעמוד בשניה הוא פוגע במשקוף.לא מבין למה רניארי לא ניסה 4-3-3.אני מאוכזב,אומנם נראינו הרבה יותר טוב אבל חבל על האיבוד נקודות הסתמי הזה...

12. Jose Mourinho Member

אדריאנו עם 90 דק' מעולות מול קטאניה, באמת שהרבה זמן לא ראיתי אותו כ"כ טוב וחד במשחק שלו, רק שימשיך ככה. אדרי המצטיין היום יחד עם דאקור - אבל כל השחקנים באמת היו מצויינים. מנצ'יני נושם לרווחה שהוא מסיים את המשחק שכל השחקנים החשובים לפנרבחצ'ה היו טובים ואף אחד לא נפצע.
    מילאן גונבת תיקו בתוספת הזמן, יובה מפסידה בבית, חוץ מהניצחון של רומא הכל הלך טוב לאינטר.

אה, וגם כמובן שער של צ'ינו רקובה :aaa8:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/9/07
  13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ומה תגידו על נאפולי?
    ניצחון שני רצוף והפעם על סמפדוריה המצויינת! זלאייטה ממשיך לקרוע רשתות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

14. Deki Member

העדפת מאמן שיודע לבנות סגל על פני מאמן ששולט במשחק... זה המחיר.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כמובן מאוכזב. מול 10 שחקנים אחרי שער של בובו ציפיתי שנשמור בבית על היתרון.