Liverpool FC - Champions of Europe 2004/5

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י עומר, ‏19/5/05.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב יובה זה יובה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

תסתכל על משחקים אחרים, הדרבי השני בליגה והראשון בצ'מפיונס מול אינטר, שני המשחקים מול היונייטד, הראשון מול PSV ועוד כל מיני משחקים בעלי חשיבות גבוהה. מילאן באה, עם שיטת המשחק השנואה עלינו והייחודית לה כל כך, ובסופו של דבר מנצחת, בדר"כ בשער אחד אבל 0-1 ו 0-4 זה גביע באותו גודל.
    וליברפול? בשני משחקים היא הסתדרה עם צ'לסי, אבל במשחק אחד היא הגיעה למשחק רב שערים (פי 5 משני המשחקים באלופות) ובסופו של דבר הפסידה.

2. ASROMA Member

המלחמה הפסיכולוגית של אנצ'לוטי התחילה וכמה מפתיע..
    סטיבן ג'רארד מקושר לרוסנרי בעונה הבאה , אנצ'לוטי התבטא ואמר שאם ג'רארד לא ימשיך בליברפול הוא ישמח לראות אותו אצל המילאנזים בעונה הבאה ואמר שהוא שחקן נהדר.
    לך תדע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx בכל מקרה אני עם ליברפול במשחק הזה.
    הסקואזרים יודעים שזו הזדמנות של פעם בדור להגיע לגמר , מילאן אמנם פייבורטית ברורה על הנייר אבל במשחק אחד הכל יכול להיות ובניטז ידע איך להכין את החניכים שלו למשחק מה שגם מילאן לא בשיאה בזמן האחרון , מה שכן הולך להיות קרב טקטי ומשחק רב שערים בטוח שלא יהיה פה...

3. ראול Member

כמו כל דבר טוב, נתחיל מההתחלה.
    מילאן התחילה כמובן בבית "ידוע מראש" עם ברצלונה שחטיור וסלטיק כשלכל אחת מהאנדרדוגיות היו את הכלי לעקוץ ולהפתיע. כמובן לא קרה שום דבר מיוחד, בדיוק כמו בשלבים הבאים שם מילאן עברה משחקים קשים, נאבקה והגיעה ליתרון השער הבודד הזה שהיא כל כך אוהבת.
    ליברפול, עשו מסלול דומה אבל עם הרבה יותר קושי והרבה יותר סטייל. היה קשה אבל ברגעי ההכרעה ליברפול ידעה להתעלות על עצמה (ועל מיטב מקבוצות אירופה) ולהבקיע בזמן המתאים, להסתגר בזמן המתאים ולעצבן בדקות הנכונות. תענוג.

אבל לא נחזור על הדברים שעומר אמר בצורה כה יפה ומושקעת, עדיף לטחון מים ולדבר על הגמר.
    אז מה יש לנו?

דודק מול דידה ?
    הופייה מול שבצ'נקו ?
    ג'רארד מול קאקא?
    גארסייה מול מלדיני?

מילאן היא היחידה מתוך הפייבוריטיות (בארסה, צ'לסי, יובה) שהצליחה להגיע לגמר ליגת האלופות השנה. אף אחד לא היה באמת נפעם אם היו אומרים לו שהשנה, מילאן תשחק בגמר. מילאן היא קבוצה בעלת קבלות, בעלת מסורת והיסטוריה מפוארת ומעל הכל, יכולת. אותו אחד שלא היה מניד עפעף היה חוטף התקף לב קל ושבץ מוחי, עובר לקוסטה ריקה ומקבל עליו את הבודהיזם אם היה יודע שליברפול היתה לצידה של אותה מילאן הגדולה. צ'לסי? יובה? בארסה? ריאל? באיירן? מנצ'סטר? ארסנל? לא... ליברפול.
    גם לליברפול יש מסורת מפוארת. היא הקבוצה בעלת הכי הרבה תארים בליגה האנגלית, עברו בה מיטב השחקנים בדורותיהם ויש לה, ללא ויכוח מאף אחד, את האצטדיון הכי ביתי בעולם. השאלה הרצינית היא לא שאלת המסורת, ששם שתי הקבוצות האדומות עומדות בקריטריונים לגמר, אלא שאלת היכולת. ובכן הקבלות השנה מצביעות שכן.
    יובה וצ'לסי, אותן פייבוריטיות נפלו לרשתה הטקטי של ליברפול. כמובן, כדורגל גאוני לא היה שם. מה שהיה שם זה עבודה טקטית, הסתגרות בהגנה לאחר הייתרון הנחוץ והברקות של אינדיבידואל(ים). יותר מזה לא צריך לליגת האלופות (ראו ערך, נומאקו ופורטו).

בקשר למשחק, למילאן יש יותר שמות, יותר ניסיון, יותר חובת הוכחה. לליברפול מהצד השני יש את יתרון ההפתעה, המומנטום המטורף ואת הסקאוזרים... שעם כל הכבוד למילאנזים, יהפכו את הטורק לאנפילד ל-90 דקות. כן, לדעתי יספיקו רק 90 דקות.
    אני לא אנבא מפני שנבואה, כאמור, ניתנה לשוטים אז אני רק אנה להמר על תוצאה.

2-1 לליברפול.

עד פה לעכשיו, יאלה להגיב.
    ארתור, You'll never walk alone... LIVERPOOL

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, כל הכבוד על הפרוייקט שלך עומר. מושקע מאוד והצלחת לעניין אותי, ואני מתחיל
    לשקול לראות את המשחק.

ארתור, הופיה לא יהיה מול שבצ'נקו, זה יהיה קראגר. הופיה הוא שחקן כוח, ואם קרספו
    ייפתח, הוא יהיה מולו.

לגבי ה"אנפילד באיסטנבול", אני בספק אם הסקאוזרים יפגינו נוכחות כבדה, מהסיבה
    הפשוטה, שאם לכמה טורקים היה יום לא כיף, אם יילכו על הסקאוזר המובטל הראשון שהם
    יימצאו, וייפרקו אותו מכות. בדיוק כמו שעשו ללפלפים מיורקשייר.

אני מהמר על מילאן, 2-0 חלק, שבצ'נקו ופירלו בבומבה מחופשית.

5. ראול Member

יוני, לקחתי שחקן מייצד מכל עמדה, לא מי יעמוד מול מי. קארגר אולי הוכיח יכולת מעולה מול צ'לסי אבל הוא לא הסמל בהגנת ליברפול. הופייה הוא "ה"סמל, יחד עם סטיבי ג'י.
    כמו כן מלדיני לא יהיה על גארסייה כמדומני, אלא על בארוש או משהו התקפי יותר... אבל שוב, לקחתי מייצגים.
    איפה מורו כשצריכים אותו.

לגבי המכות מהתורכים... אנחנו לובשים אדום, הם ייתחברו לזה. מקסימום נחכה לאוכלים בתחת במרסיסייד.

ארתור, http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/haha.Xxx

6. hartkh Member

פה תפסת אותי , בשלב הבתים ליברפול באמת הייתה איומה וזה היה משחק אחד .

האם גם בגמר היא תשחק כמו ששיחקה בשלב הבתים ? , אני בספק .

7. Gerrard Member

שמע זה מה שנקרא לתת בראש או שיותר נכון צ'לסקי חטפה בראש.
    הכוונה פה היא לא מבחינת הגולים אלא הציפיות הגבוהות שלה נגוזו בידי ליברפול.

8. cazzo Il Capocuoco

מרגיז אותי שמזלזלים בקהל האיטלקי,ובעיקר בפוסה דיי לאוני הנהדרים,יש שיר שאומר,CI FACCIAMO I CHILOMETRI,
    שאומר שאוהדים ילכו לאיפה שמילאן תלך,"נשרוף את הקילומטרים".היתרון באנפילד שהוא קופסת סרדינים והאקוסטיקה מגבירה את הקול שיוצא מהבטן.
    האיצטדיון האולימפי שהטורקים בנו,אני בספק אם יישמעו את האוהדים כמו ששומעים אותם באיצטדיונים הביתיים.

ANDIAMO! :aaarse: !

9. Melixon 15 Member

לתת בראש (במובנים של כדורגל) זה לרסק, לקרוע את היריבה
    וליברפול פשוט לא עשתה את זה... אין ויכוח
    זה שעברתם קבוצה גדולה עם ציפיות גבוהות לא אומר ש"נתתם להם בראש"!

10. hartkh Member

זה מזכיר לי שיר שאוהדיי אינטר שרו בחצי הגמר מול מילאן לפניי שנתיים שלוש :

che sara che sara ceh sara ' cae sara do la mia vida che lo sa

ויש עוד המשך ( עם לא ציינטי אני יודע איטלקית ) .

11. cazzo Il Capocuoco

את השיר הזה שרים,כאילו "מה יהיה" עם אינטר המפסידנית...מבין...?

ועל הטעויות במילים ובאותיות,אני לא אדבר אפילו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

אגב אינזאגי הבקיע מול סלטיק,לא תומאסון.

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/05
  12. hartkh Member

אני יודע , הוא אומר :

מה יהיה מה יהיה מה יהיה , מה יהיה עם החיים שלי אף אחד לא יודע , מה יהיה מה יהיה מה יהיה - את זה נדע מחר ....

משהו כזה .

ואני יודע , יש לזה גם מנגינה יפה , זה שיר איטלקי ישן של - chelentano עם אני לא טועה .

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

איטלקית אתה יודע, אנגלית אתה יודע, גרמנית אתה יודע...

מתי? מתי כבר תדע עיברית?

14. hartkh Member

א. גרמנית ואנגלית אני לא יודע באופן שותף , כמו עברית .

ב. איטלקית , יוונית ואלבנית אני מבין .

ג. זה אמור להיות ירידה ? ,

ד. נושא הדיון :

נשארו עוד 3 ימים לגמר הגדול .

יש כבר הרכבים ?

ז"א - פיפו שמעתי יכול לשחק , זה נכון ?

15. yakirmaimon Member

אם קרספו ותומאסון פתחו יום שישי נגד פלרמו, סביר להניח כי אינזגי יפתח לצד שבצ'נקו.