MLS - המייג'ור ליג סוקר של ארה"ב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Juvy-Yoni, ‏26/3/08.

1. Becks Member

בעונה הקודמת קבוצת לוס אנג'לס גלאקסי הייתה פייבוריטית לזכייה ב-MLS, אבל בסופו של דבר הם אפילו לא עלו למשחקי הפלייאוף.

והעונה, שום דבר לא הישתנה - גלאקסי שוב פייבוריטית לזכייה, ושוב זה נראה כמו אשלייה.

את דברים אלה אני אומר אחרי שהגלאקסי (עם בקהאם ודונובן) הפסידו אתמול 4-0 (!) לקולורדו.

http://web.mlsnet.com/images/2008/03/30/kGLRerFS.Xxx

2. Becks Member

שני משחקים נערכו לפנות בוקר ב-MLS (אחד במערב, ואחד במזרח).

במערב: לוס אנג'לס גאלקסי ניצחה 2-0 את סן-חוסה ארת'קוויקס. משערים של שני הכוכבים שלה - בקהאם ודונובן.

במזרח: שיקגו פייר ניצחה 4-0 את ניו אינגלנד רבולושן.

3. Fergie's Legend Member

אולי פשוט נפתח דיון "דיויד בקהאם"?...

4. GreenBecks Member

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני זוכר אותו במעורפל , היה הבטחה גדולה בתור ילד אבל בסוף לא יצא ממנו הרבה נראה לי אצלנו הוא רק עבר בהשאלה לתקופה ממש קצרה ולא הותיר חותם , לפחות לא משהו שאני זוכר...

בכל מקרה גם במחזור האחרון מרינלי קיבל תשבוחות כאשר קנזאס מנצחת 3-2 ושומרת על מאזן מושלם.

6. תומר22 Member

אחרי שער הבכורה של קלאודיו לופז בשבוע שעבר, והשער הראשון לעונה זו של דיוויד בקהאם, הגיע תורו של מרסלו גז'ארדו לעשות את הסיפתח. הארגנטינאי, שהוחתם תחת "חוק בקהאם" וקיבל מיד גם את סרט הקפטן של DC יונייטד, כבש בניצחון קבוצתו 1-4 על טורונטו, אצלה ערך לורן רובר הצרפתי (לשעבר בפ.ס.ז' וניוקאסל) את הבכורה שלו.

7. תומר22 Member

ננסה להעיר קצת את הדיון הזה.

לוס אנג'לס של דיוויד בקהאם דורסת 2-5 בדרבי את צ'יבאס יו.אס.איי (האמריקאים קוראים לזה סופרקלאסיקו, אבל בואו לא נגזים) עם שלושער של לנדון דונובן שמעלה את מאזנו לשמונה שערים בחמישה משחקים!

גם הארגנטינאים עושים חיל: מרסלו גז'ארדו הפציץ את שערו השני העונה בניצחון של די.סי יונייטד 1-4 על ריאל סולט לייק. השער של גז'ארדו בסוף התקציר

קולומבוס קרו, בניצוחו של גיז'רמו בארוס-שלוטו, מנצחת שוב ומוליכה את הבית המזרחי עם 4 ניצחונות והפסד בודד.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/08
  8. Landon Donovan Member

דיון על ה-MLS, עם יותר מעמוד אחד (בקושי) ושלושה משתתפים! הליגות באירופה עד כדי כך משעממות העונה?

לעניין היכולת של דונובן - זאת, אני חושב, תהיה העונה האחרונה שלו ב-MLS לפני החזרה לקדנציה שלישית באירופה. החל מהעונה הבאה לוס אנג'לס לא תוכל לכלול בסגל שלה גם את בקהאם וגם את דונובן, ולכן אחד מהם יעזוב, וזה לא יהיה בקהאם (שבינתיים משחק מצויין, אגב). קשה לי להאמין שדונובן יעבור לקבוצה אחרת ב-MLS, הוא כבר אמר שהוא מעוניין לנסות את מזלו באירופה פעם נוספת. לדעתי, הפעם הוא מוכן והוא לא ייכשל.

אגב, הדרבי של לוס אנג'לס מילא את האצטדיון (= בקהאם עושה את שלו...)

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

חיימה מורנו עם צמד !!!

שכחתי שהוא חי בכלל , שחקן עם טאץ' מדהים.

10. Landon Donovan Member

היום ב-22:00, אנגליה מארחת את ארה"ב בוומבלי. זה יהיה המשחק הראשון מבין שלושה משחקי ידידות נגד נבחרות בכירות, כאשר בעוד שבוע נפגוש את ספרד (בשחק ההכנה האחרון של הספרדים ליורו), וארבעה ימים אחר-כך מארחים את ארגנטינה. לנדון דונובן יערוך את ההופעה ה-100 שלו בנבחרת בוומבלי. אני מניח שזה יהיה ההרכב:

--------------------טים הווארד----------------
    הית' פירס--קרלוס בוקנגרה--גוץ' אונייאו--סטיבן צ'רנדולו
    ---------ריקארדו קלארק-----מייקל בראדלי-------
    דמרקוס ביזלי----------פרדי אדו---------קלינט דמפזי
    ---------------------לנדון דונובן------------------

למרות שאני כנראה טועה, בוב בראדלי עשוי לעלות במערך אחר לגמרי עם שחקנים אחרים, היחידים שבטוחים בהרכב הם הווארד, מייקל בראדלי ודונובן.

11. Alejandro Rodriguez Member

אני בעד ארה"ב, מהמר על תיקו.

12. Landon Donovan Member

סיומה של העונה הסדירה ב-MLS מתקרב, וחמש קבוצות הבטיחו את ההעפלה שלהן לפליי-אוף: קולומבוס קרו, שיקגו פייר וניו אינגלנד רבולושן במזרח, ויוסטון דינאמו וצ'יבאס יו.אס.איי. במערב. המאבק על שלושת הכרטיסים האחרונים לפוסט-סיזן בעיצומו, כאשר תשע הקבוצות שעוד לא העפילו יאבקו עליו בשני המחזורים האחרונים. לוס אנג'לס גלקסי, בלי בקהאם, הצליחה להשאיר לעצמה סיכוי לעלות לפליי-אוף, אחרי שלנדון דונובן עלה מהספסל, יממה אחת בלבד אחרי ששיחק 90 דקות במוקדמות המונדיאל, וסחף אותה לניצחון 3-2 על קולורדו. דונובן, שככל הנראה יעבור לבאיירן מינכן בינואר, מוביל את טבלת מלך השערים עם 19 שערים ב-23 משחקים (מתוכם 21 בהרכב הפותח), בנוסף לתשעה בישולים, והוא בדרך לזכייה בתואר ה-MVP של ה-MLS, גם אם לוס אנג'לס לא יגיעו לפליי-אוף בסופו של דבר. שאר תוצאות המחזור האחרון (שנערך ביום ראשון ושבת):
    קנזס סיטי 1 - ניו אינגלנד 0
    דאלאס 2 - טורונטו 2
    סן חוזה 0 - צ'יבאס 1
    שיקגו 2 - קולומבוס 2
    יוסטון 0 - די.סי. 0
    הטבלה

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שיש לי חולצה מה-MLS...תתפלאו או לא, של טמפה ביי מיוטיני, אני זוכר שנהגתי לעקוב אחריהם כשואלדרמה שיחק שם...

לנדון דונובן לבאיירן מינכן? נראה לי כמו הגזמה, מה גם שהוא לא בדיוק השחקן שיושיע אותם לטעמי...מצד שני קלינסמן הוא המאמן שלהם, הוא פרו-אמריקאי.

14. Claret&Blue Member

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

חחח , אותי יותר הדהים המגרש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

האמת כל הכבוד קראתי שזו גם הייתה הופעת הבכורה שלו העונה