NBA - גמר המזרח: אורלנדו vs קליבלנד - משחק 6

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י shlomydavid, ‏30/5/09.

1. GRANDE LAZIO Member

בעונה שעברה, בלי מו וויליאמס ודלונטה ווסט (שיחק רק חצי עונה), קליבלנד סיימה עונה בינונית באמצע הטבלה במזרח, מאזן של 37:45.

השנה, עם מו והשאר, המאזן שלהם הכי טוב בליגה, 16:66.

אז אני לא אומר שזה רק בזכותם, אבל ההבדל הוא עצום, בלתי נתפס, כזה שלהתעלם ממנו יהיה טמטום מוחלט. מו וויליאמס הוא מהסיבות המשמעותיות לכך, לזלזל בו יהיה דבילי. שחקן התקפה פשוט מצוין.

ובוא אני אחדש לך משו שאתה לא מודע לו, כי לא ראית משחקים של הלייקרס.. פישר שחקן גמור והוא הוכיח את זה הרבה בפלייאוף הזה. לאמר אודום לא יציב ואני בספק אם הוא ישחק ככה בפיינלס יותר מפעם אחת. גאסול? הבנאדם תרם 17 נק' למשחק בסידרה מול דנבר, לעומת מו וויליאמס שתרם 18 נק' למשחק מול אורלנדו. אז מי יותר טוב?

עובדות, אני לא ממציא כלום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/6/09
  2. matansahmy55 Member

נו באמת, אתה מנסה להראות פה שמו ווליאמס הם האחראים לקפיצה האדירה של קליבלנד זה פשוט מצחיק, זה שהוא שחקן טוב ומטה ואני עוד מחמיא לו זה בסדר, אבל עזוב אותך משטויות הצוות המסייע של קובי כל כך יותר טוב תאמין לי שלברון היה שמח לוותר על וויליאמס ולקחת את פאו גאסול שאתה מזלזל בו, ותאמין לי שראיתי משחקנים של לייקרס העונה. בקיצור, מגעיל לראות איך ברגע שהלייקרס עלו ולברון לא קובעים שקובי יותר טוב מלברון בלי להסתכל על השחקנים של קובי והשחקנים של לברון, ושוב אני חוזר ללברון אין עם מי לשחק בניגוד לקובי. רוצה שוב לחזור למספרים יבשים ולנסות להוכיח לי שפאו גאסול, למאר אודום, דרק פישר פחות טובים ממו וויליאמס ודלנטה ווסט אז תנסה, אבל אני לא חושב שאפילו אתה מאמין לדברים האלה. עובדה יבשה שווילאמס קלע יותר מגאסול {שכחת לציין שגאסול השיג 4 או 5 פעמים ברציפות לפחות 10 נקודות ולפחות 10 אסיסטים, או שלא רצית לציין}, ודווקא העובדה הזו יותר מחזקת את הטענה שלי שללייקרס יש סגל יותר עמוק, וכשבלייקרס נמצא גם כישרון מוכח כמו אנדרו ביינום אז גם פאו גאסול יכול לנוח לפעמים. שוב, הוויכוח הזה מגוכח ומיותר לקובי יש שחקנים יותר טובים לצידו נקודה, תגיד לי שם של שחקן עבר אחד או פרשן שיגיד אחרת ואני יגיד אמן.

3. GRANDE LAZIO Member

לזלזל בפאו? אני? אין מצב
    בחרתי בו לחמישיית העונה הרגילה.
    אני מדבר על הפלייאוף, בעיקר על הסידרה מול דנבר. המספרים שלו מאכזבים לשחקן חשוב כמוהו. בגלל זה הלייקרס נתקלו בקשיים בדרך לפיינלס. כי חוץ מקובי ועוד קצת אריזה וגאסול (מדגיש, קצת), הלייקרס לא קיבלו עוד משו משמעותי, ומול קבוצה יריבה, מדגיש קבוצה, זה קשה עד בלתי אפשרי לנצח. לכן מול יוסטון, בלי יאו וטימאק, הסידרה הזו הלכה לשבעה משחקים... הסיבה לכך כ"כ ידועה.

אולי לא תאמין לזה, אבל לי (כמו גם לקובי עצמו) לא ממש איכפת מי השחקן הכי טוב. אני שם *** על זה. הכי חשוב לי טבעת ל-KB, זה כל מה שמעניין אותי. אבל בכל זאת, אני יודע מי השחקן הכי טוב ו-BY FAR, וזה כל מה שחשוב. ולי יש עובדות.. שאיתם, איך אומרים, קשה להתווכח.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/6/09
  4. matansahmy55 Member

כן, לקובי בטוח לא אכפת למי השחקן הכי חשוב איזה שטויות אבל אני אומר נתראה עונה הבאה או שתיים רק שיביאו ללברון שני שחקנים בינוניים ומעלה שיהיה לו עם מי לשחק, ואגב אני בכלל לא אוהד קליבלנד ככה שאני אובייקטיבי, היה ברור שלא תגיד משהו נגד הלייקרס גם אם זה נכון אבל חלאס שיהיה בהצלחה בגמר אני עם אורלנדו שכנראה יפסידו איזה 4:2

5. דנידין Member

שוב אתה חושב שהדעה הפרטית שלך היא עובדה? אתה אוכל סרטים שאלוהים ישמור.

6. כחול לנצח! Member

אני חושב שאורלנדו לוקחים את הלייקרס. יש מיס מאץ' ענק בעמדה מספר 5. גם גאסול וגם ביינום שומרים גרועים ולא יכולים לדגדג את הווארד בצבע. בקליבלנד ניסה ורז'או שהוא שומר טוב ולא הצליח, אז בטח שלא גאסול או ביינום יצליחו. אורלנדו מנצחים את הסידרה הזו

7. matansahmy55 Member

הלוואי, מה שבטוח כמו שאמרת הווארד הולך לחגוג בצבע ונראה לי לפחות בשני משחקים הראשונים שעדיין לא יהיה ברור לכולם הדומיננטיות שלו על ההגנה של הלייקרס כדאי ללכת איתו באנדר אובר נקודות על אובר.