Nba ללילה שבין רביעי לחמישי !

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י CRisTiANo.RoNaLdO7, ‏19/11/09.

1. CRisTiANo.RoNaLdO7 Member

אורלנדו מג'יק נגד אוקהולומה סיטי (+11) הסימון הוא 2 : :

אין ספק שאורלנדו מגמגמת ולא מצליחה לבוא לידי ביטוי ולממש את הפוטנציאל הרב שיש לה .
    וינס קארטר מתאושש חוזר מין הפציעה וככל הניראה ישחק הערב , הבשורות המדאיגות זה שגאמיר נלסון ,
    יעדר לפחות כחודש לאחר הפציעה נגד שארלוט .
    וויליאמס וג'ונסון הם אלו שיצטרכו להחליפו בתפקיד הרכז .
    אוקולהומה סיטי , הקבוצה החמה והמלהיבה שמציגה כדורסל משובח מאוד ומגיעה עד כה עם 6 ניצחונות ו 5 הפסדים .
    מי שנותן שם את התפוקה הטובה ובעל כושר קליעה פנטסטי זה ללא ספק קווין דוראנט שמוביל אותם לניצחונות מול הספרס וההיט .
    אורלנדו מחפשת נקמה לאחר שהפסידה במיפגש הקודם בין השתיים בתחילת העונה ב 28 הפרש !
    לא הרבה השתנה ה +11 הוא גבוה מידי אני ללא ספק עם ה + והסיטי .

אטלנטה הוקס נגד מיאמי היט (+7) הסימון הוא 1 : אטלנטה הוקס אחת הקבוצות הכי מרשימות וחמות במיזרח , פותחת את העונה עם מאזן של 9 ניצחונות מול 2 הפסדים ואני לא רואה קבוצה שתצליח לעצור אותם !
    ג'ו ג'ונסון שנימצא בכושר קליעה מדהים , ג'אמאל קרופרד מציג יכולת מדהימה מאז שהגיע , ואיך לא ג'ו סמית' שממשיך לשלוט בלי הרף מתחת לסלים .
    מיאמי היט פתחה את העונה נהדר אך דעכה , היא מגיעה למישחק עם הפסד ביתי מאכזב 100-87 לאוקולהומה סיטי .
    לסיכום : אני לא רואה את מיאמי ניצלת ממישחק החוץ הזה ללא תבוסה לפחות ב 10-12 הפרש !

אינדיאנה פייסרס נגד ניו יורק ניקס (+7) הסימון הוא 1 : : אינדיאנה פתחה את העונה בצורה מהוססת אך חזרה לעצמה בעיקר בזכות דני ג'ריינגר שמתחיל להראות לנו את היכולת שלו מהעונה שעברה .
    היא מגיעה לאחר 4 ניצחונות שביניהם ניצחון ביתי על בוסטון !
    במישחק האחרון היא מנצחת מישחק חוץ חשוב את ניו ג'רזי בעיקר בזכות היכולת המצוינת של רוי הילברט ודהאנטיי ג'ונס .
    ניו יורק פותחת את העונה בצורה קטסטרופלית עם ניצחון בודד מ 10 מישחקים !!!
    ההגנה שלה ניראית איום , ההתקפה לא מתפקדת , ניו יצטרכו נס הערב כדי למנוע הפסד דו ספרתי .
    אולי הם יחתימו את אלן אייברסון בתקופה הבאה עליהם שינסה להושיע אותם .
    האינדיאנה לוהטת והיום בבית זה ייסתים בתבוסה 1 מעל הליין הימור חזק !

בהצלחה לכל המהמרים ! :aaa031:

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/09
  2. כחול לנצח! Member

אינדי ואוקלהומה מסכים במאה אחוז, הימורים מצויינים במיוחד אינדי. אטלנטה קצת מפחיד אותי, כי מיאמי היא קבוצה לא צפוייה, אבל אם הייתי נוגע במשחק הזה הייתי הולך על ההוקס. שיהיה בהצלחה

3. דימה Member

אי אפשר לחזור נ.ב.א, וראינו דוגמית קטנה היום בלילה.
    זה עוד כלום, המועצה הולכים לעשות עלינו בוכטה על המשחקים האלה..

אני הלכתי על ניו יורק ותפסתי את זה, אבל נפלתי בקליבלנד שהפסידה לוושינגטון בחוץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

4. כחול לנצח! Member

צודק NBA הליגה הכי קשה בעולם להימור. שום דבר לא צפוי. הניקס מנצחים באינדיאנה, וושינגטון את קליבלנד. הזוי.

5. CRisTiANo.RoNaLdO7 Member

אינדיאנה הפתיעו אותי לרעה .. אורלנדו עוד בסדר היה +11 ניצחו ב 14 לא כזה הפתעה זה חלק מהימור .
    קליבלנד זה היה באוויר שלא ינצחו יותר מ 5 לא יודע למה .. אבל בכל זאת הורידו עליהם תיחס ל 1.7 שפיתה אותי ונפלתי בטופס השני שלי שבו שמתי
    ממפיס
    יוסטון
    וקליבלנד :/