Nba: משחקי שלישי לפנות בוקר

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏21/4/08.

1. כחול לנצח! Member

http://img521.imageshack.us/img521/8869/asafoe4.Xxx

מה אומרים המומחים?

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/08
  2. כחול לנצח! Member

קליבלנד - וושינגטון (3+): משחק קודם הלכתי גם על וושינגטון שהפסידה בסופו של דבר בשבע הפרש ונפלתי בהימור, אבל למרות ההפסד התרשמתי הרבה יותר מוושינגטון, שיש לה 3 סופרסטארים ועוד שני שחקנים משלימים נהדרים מאשר מקליבלנד שחוץ מלברון וקצת אילגאוסקאס אין לא כלום. אז נכון לברון הוא שחקן ענק וניצח כמעט לבדו את וושינגטון ברבע האחרון, אחרי שהוויזארדס הובילו כל המשחק, אבל לדעתי וושינגטון לוקחים הלילה את המשחק הזה. גילברט ארינאס (ברוך שובך) קירון באטלר ובעיקר אנתואן ג'יימיסון נראו טוב מאוד במשחק הזה, כשגם ברנדון הארוורד נותן משחק נהדר בהתקפה וגם בהגנה. דשון סטיבנסון לא הצליח לעצור את לברון כמו שהוא חשב ושוב אציין אם הוא יצליח להוריד את לברון מתחת ל-30 נקודות אין לי ספק שוושינגטון תנצח. ארינאס נכנס אט אט לעניינים בקבוצה הזו ואם המשחק הזה שוב יהיה צמוד, ארינאס הוא שחקן קלאץ אדיר שיכול לדפוק שלשות מנצחות בכל משחק נתון. וושינגטון בהחלט יכולה לנצח בקליבלנד, כמו שקליבלנד יכולה לנצח בוושינגטון. הסידרה הזו צפויה לדעתי להיות צמודה מאוד והלילה ההרגשה שלי היא שוושינגטון משווים את הסידרה כי מדובר פשוט בקבוצה עדיפה ולא סתם הליין ירד מהמשחק הקודם למרות שקליבלנד ניצחו מעל הליין. ההימור: 2

3. כחול לנצח! Member

יוסטון - יוטה (1+): יוסטון יודעת שהפסד הלילה יחסל סופית את סיכוייה להעפיל לסיבוב הבא בפלייאוף ומי כמו יוסטון מכירה את ההרגשה הזו. חסרונו של מינג מורגש מאוד ביוסטון ובמשחק הראשון בו הפסידו הרקטות בוזר חגג מתחת לסלים עם 20 נקודות, 16 ריבאונדים מתוך ה-50 נקודות שקלעה יוטה באיזור הצבע. מכה נוספת מבחינתה של יוסטון היא היעדרותו של ראפר אלסטון, הרכז המצויין שייעדר גם הלילה וצפוי לחזור רק למשחק השלישי. בלי אלסטון ומינג כל הנטל ההתקפי נופל על כתפיו של מקגריידי, שעם כל הכבוד לו הוא לא לברון ג'יימס ולא יכול לנצח את יוטה לבדו. יוטה קבוצה טובה בהרבה מיוסטון עם רכז נהדר כמו דרון וויליאמס, עם פורוורד שקולע מבחוץ כמו אוקור וכמובן עם בוזר מתחת לסלים. יוטה גם קיבלה הופעה מצויינת מקירילנקו, שקלע 21 נקודות במשחק הקודם ואם גם קירילנקו בשיאו באמת שליוסטון אין שום סיכוי. יוסטון כאמור חייבת לנצח את המשחק הזה אבל אני הולך עם הראש ולא עם ההיגיון, כאשר יוטה פשוט קבוצה הרבה יותר טובה ותעיף לדעתי את יוסטון בסוויפ קליל. ההימור: 2

4. SeRgInHo Member

הפלוס על יוטה הזוי ביותר... נתחיל בזה שגם עם סגל מלא יוטה קבוצה טובה יותר, אז בלי סקיפ ויאו זה ייגמר בסוויפ לדעתי. למרות שלך תדע... יוסטון יודעת שאם היא לא רוצה סוויפ היא חייבת פה ניצחון... לא יודע, הייתי ממליץ להיתרחק מהמשחק הזה.

5. MOTTY20 Member

קליבלנד ינצחו ביותר מ 3....
    ובווינר יש כלל כל משחק ששמים פלוס 2 ובמיוחד פלוס 1 על קבוצה היא אמורה לנצח כי זה לבלבל כאילו יוסטון היא "החזקה" פה...
    אם סקופ ויאו לא משחקים לא רואה את יוסטון עושים משהו