NBA: משחקי שלישי לפנות בוקר

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏3/11/08.

1. כחול לנצח! Member

http://img220.imageshack.us/img220/8779/asafzr4.Xxx

2. כחול לנצח! Member

פילדלפיה - סקרמנטו (12+): ההימור החזק לדעתי הלילה בליגה הטובה בעולם. הסיקסרס הפסידו את המשחק הקודם שלהם באטלנטה, אחרי שהובילו בפער עצום של מעל 20 ברבע השני, אבל קלעו רק 13 נקודות ברבע הרביעי ואטלנטה הצליחה לנצח במגרש שבו היא ניצחה שלוש פעמים את בוסטון בפלייאוף בעונה שעברה. פילדלפיה קבוצה הרבה יותר טובה ממה שהיא מציגה עד כה. היא פתחה את העונה עם הפסד ביתי שמאוד הפתיע אותי לטורונטו, אך בהמשך מחצה את הניקס ב-29 הפרש. הלילה מצפה לה משחק מול קבוצה שלטעמי היא החלשה בליגה. אחרי שאיבדו את מייק ביבי לאטלנטה באמצע העונה שעברה והקיץ ויתרו על ארטסט, לקינגס אין כמעט כח התקפי מלבד קווין מרטין, שגם הוא שחקן טוב אבל לא סופר סטאר ובהחלט עציר.

והתוצאות בינתיים לא משקרות, סקרמנטו הובסה ב-18 הפרש באורלנדו במשחק האחרון שלה ולפני כן חטפה 26 הפרש במיאמי!. הלילה יש להם עסק עם הקבוצה הטובה ביותר שהם פוגשים העונה. פילי עשתה מגה טרייד בקיץ כשצירפה את אלטון ברנד מהקליפרס, טרייד שהופך אותה למועמדת לגיטימית להגיע העונה עד גמר המזרח. ברנד נראה מצויין בינתיים בפילי ובשלושה משחקים רושם ממוצעים של 18.3 נקודות ו-14.3 ריבאונדים. ברנד יחד עם דאלמברט ואיגואדלה יוצרים קו קדמי חזק מאוד. אנדרה מילר הוא רכז קלאסי, שמוסר ומנהל מצויין את המשחק ואני לא רואה מי בסקרמנטו יכול לעצור אותו, עם כל הכבוד לבנו אודריך מיודענו שהוא לא שומר גדול. לסיכום חשבתי שהליין יהיה גבוה יותר. אחרי ההפסד המרגיז באטלנטה פילי חוזרת הביתה כדי לפרוק תיסכולים ומקבלים את היריבה הכי נוחה כדי לעשות את זה. ההימור: 1

3. SeRgInHo Member

מסכים איתך.

אחרי שפגעתי ב-9/13 במחזור המשחקים הקודם, אלה ההימורים שלי להיום:

בובקאטס - פיסטונזס. הבובקאטס תהיה השנה קבוצה טובה, בטח ובטח כשזה בבית.ג'יי ריץ' וג'ראלד וואלאס יגרמו ללא מעט בעיות לפיסטונס. לא יודע אם הם ינצחו, אבל לדעתי זה יהיה צמוד. 1

מג'יק - בולס. המג'יק השיגו את ניצחונם הראשון מול סקרמנטו, הלילה יבוא עוד ניצחון משכנע בפער דו ספרתי. 1

ממפיס - ג"ס. לא ברור לי למה הפלוס לממפיס. הם לוקחים את המשחק הזה. 1

דאלאס - קליבלנד. המגרש של דאלאס בד"כ מאד ביתי, אני מהמר עליהם. 1

קליפרס - יוטה. לא ברור לי אם דייוויס וקמבי ישחקו. אם כן זה 1, אם לא, 2.

4. כחול לנצח! Member

היה כזה צפוי פילדלפיה ניצחו 35 הפרש. מקווה שהלכתם איתי