NBA 2016-17 - גולדן סטייט האלופה !

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏25/10/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

המספרים האלה לא נכונים, במיוחד מההיבט של הטאקס שדרך משחקים שאפשר לפרוס חלק מהחוזים החדשים שנחתמו ויחתמו זה יראה אחרת(פחות ממה שמוצג).

מה גם שהם עוד יחתכו כמה חוזים.

2. k_700 Member

כשאבא ואמא בני דודים אתה
    מקבל את החוזה של אולאדיפו לידיים שלך במהלך ריבילד במקום בחירות דראפט-

3. VAR Member

אני לא הולך להגן על הטרייד אבל תהיה בטוח שלא הבחירה ה20472 של הלייקרס היא מה שהייתה הופכת את העסק למתקבל על הדעת בעיני.

מצידי היו יכולים לתת לג׳ורג׳ להמשיך עד סוף החוזה ולעזוב בחינם. אני כבר מעדיף עוד עונה תחרותית שאחריה נתקע בלוטרי ואולי נקבל איזו בחירה נורמלית מאשר את הדברים שקיבלנו/הציעו לנו במקומות אחרים.

4. k_700 Member

בוא נדייק, בחירה 27 או בחירה 28, בלי אינגראם אבל עם חוזה רוקי של רנדל או החוזה המצוין של קלארקסון. דווקא בדראפט כזה חלש שמתחת לבחירה 2 בלוטרי מדובר בשחקנים שהתקרה הכי טובה שלהם זה רול פלייר והריאלית יותר זה להיות מחליף ראשון לאיזה אארון גורדון ביום מן הימים, דווקא בדראפט כזה מסתתרים לא מעט ממתקים בסוף הסיבוב הראשון.
    עם קצת הבנה גם הג'י אם הנבגד שלך היה מעכל את זה.

קודם כל בוא לא נשכח שכבר יצאו כוכבים בליגה הזאת מבחירה 26 ומטה, אחד מהם הרגע זכה באליפות נוספת.
    סתם בשלוף על הלוח מ26 ומטה היו-
    פרנק ג'קסון מדיוק, טוני בראדלי,ג'וש הארט מוילאנובה(הכי מעניין לדעתי על הלוח), ג'ורדן בל מאורגון.
    אני רואה פה 3 שחקנים מהרשימה הזאת שמייצגים בעיקר את הטמטום שאופף המון ג'י אם כבר כמה דראפטים רצופים.
    כמה מהם גם היו עד לא מזמן באיזור הלוטרי.

לנקודה השנייה,
    לקחתם את החוזה הדפוק של אולאדיפו שיתקע לכם על הפיירול בעצם מנקמנות.
    נתתם את ג'ורג' בלי לקבל אף בחירת דראפט עליו וכשגם ככה עוד שנה הוא חותם איפה שרק בא לו.

כמובן שהמכתב פיטורים לכל ג'י אם בתפקיד היה צריך לצאת בכלל כמה ימים לפני הטרייד דד ליין כשג'ורג' מודיע לכל העולם ואשתו שהוא הולך ללבוש רק גופייה של לייקרס וזה לא הגיע יש מאין, הוא ביקש טרייד עוד לפני כן(לפני שיצא לתקשורת מן הסתם), אז הייתם צריכים להרים את השפופרת של השח רחוק ולהתחיל לחפש טריידים, אז גם הייתם משיגים משהו הרבה יותר יפה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/17
  5. VAR Member

אם כבר אתה בקטע של דיוקים אז הGM שהיה לנו בטרייד דדליין הוא לא הGM שיש לנו כיום.

לנקודה השנייה,
    אתה מאמין לכל דיווח בלי לחשוב בהיגיון. כן, נקמנות זה מה שגרם לנו להעדיף את אולדיפו על הבוטנים שהצעתם לנו. אז למקרה שאתה לא יודע ויקטור אולדיפו הוא אליל באינדיאנה, שם קבוצת המכללות היא הדבר המקודש ביותר במדינה. תאמין לי שלא סתם אנחנו נותנים את קוואי לנארד בשביל ג'ורג' היל, מאוחר יותר מתעניינים בטיג ואחר כך מנחיתים את ויקטור אולדיפו. זה מה שהקהל רוצה, זה מה שיגרום לו לבוא בתקופה שבה אנחנו נהיה עמוק בתוך הלוטרי. אותי זה כמובן לא מעניין אבל לא ממני הקבוצה מכניסה כסף.

לגבי השיט עם בחירות הדראפט, תחסוך ממני. כן, הסיכוי הזה של האחד ל50 שמבחירה 27 ומטה ייצא כוכב זו בדיוק הסיבה שאני צריך לתת לכם את פול ג'ורג' ולא לאחרים. איך לא חשבנו על זה קודם. תגיד, מה דעתך לתת לי את ברנדון אינגראם תמורת 4 בחירות עתידיות כאלה מוגנות טופ 27? הרי כוכבים יוצאים גם משם.

לא נולדתי אתמול.

6. k_700 Member

איפה כתבתי שהיה לכם את אותו ג׳י אם?

כתבתי שהמהלכים לקראת הטרייד דד ליין מחייבים פיטורים.
    א. בירד לא פוטר, התפטר מהתפקיד ועוד נשאר בתפקיד יעוצי בארגון.
    ב. קווין פריטצ׳ארד מגיע מתוך הפרונט אופיס לתפקיד. לא בדיוק ההחלטה הכי חכמה אבל שווין זה לדיון עתידי יותר.

אני לא צריך שתספר לי על אולאדיפו באינדיאנה.
    בלי לשאול אותך, אני בטוח שלא ראית משחק אחד שלו שם בזמן שאני סיקרתי למשל את כל עונת הג׳וניור שלו(כשהיה טופ 5 במכללות להופס).

אגלה לך סוד?? הוא לא כוכב מיוחד באינדיאנה ולא בטיך.
    לא מדובר באיזה תיכוניסט מגוייס שכל המדינה חשקה בו, להיפך הוא לקח את ההצעה של אינדיאנה אחרי שקיבל שתי הצעות צנועות יותר(אם אני לא טועה אצל האירים ואקסבייר).
    שנתיים במכללות הוא היה בערך כלום ובג׳וניור היה טוב מאוד(בעיקר הגנתית) ונכנס לטופ 5 של דראפט חלש(אגב מי נבחר בדראפט שלו 27? רודי גובר, ביי פאר השחקן השני הכי טוב בדראפט הזה אחרי ג׳יאניס) .
    לא מדובר באיזה פלא של מכללת אינדיאנה לדורותיה ולא כלום.

אם זה מי שיביא אוהדים במדינת הקולג׳ בזמן מאבקי הלוטרי?? אני מפקפק בזה מאוד.

הוא גם לא יליד המקום. שיחק באיזה תיכון קתולי נידח במרילנד לפני שבחר באינדיאנה והיה שחקן רוטציה שנתיים.

הוא חתום על חוזה רע , חוזה רע שכל בחירת דראפט 27 או בחירה עתידית שווה עליה.
    אגב, מהלייקרס לא הייתם מוציאים יותר ממה שכתבתי אבל מבוסטון? לדעתי מהלחץ של איינג׳ להוכיח שהוא עושה מהלך שהוא לא הברור מאליו ובלחץ שמשודר אליו 24/7 להנחית כבר כוכב אחרי שחצי ליגה עוברת למערב, אולי דווקא משם הייתה מגיעה הישועה מבחינתכם וטוב שזה לא קרה.
    ג׳ורג׳ בבוסטון כנראה גם היה מאריך חוזה, ג׳ורג׳ באוקייסי יהיה בלייקרס בקיץ הבא.

תזלזל בבחירה 27 כמה שאתה רוצה, זה הכי טוב תכלס שהשחקן המהולל שלכם שלא ספר אתכם שווה.
    אין אחד שחושב שמה שנתנה לכם אוקייסי עדיף על רנדל/קלרקסון(בחוזים נוחים) פלוס הבחירה.

מתוך 15 השחקנים הטובים בליגה שלך יש לך 4-5 שנבחרו 24 ומתחת, שליש.
    ולרוב זה מגיע מדראפטים חלשים כמו הדראפט הזה שאני מפמפם כל העונה שפיתחו לו סתם הייפ מיותר.

בהצלחה בלוטרי.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/17
  7. shlomydavid מנהלים

8. DRORIKO Member

עם כל הכבוד לכספי(ויש המון כבוד תאמינו לי) קצת הגזימו עם כל הרעש הציבורי. אני שומע כבר שביבי,רגב ולפיד בירכו אותו כאילו הוא זכה ב-MVP של סדרת הגמר. בתכלס עמרי מגיע לסגור את הספסל של גולדן מהסוף, ותג המחיר שלו די מרמז על כך. אני כמובן מאחל לו ולכולנו שהוא יפתיע ויהפוך לשחקן רוטציה חשוב, עזבו את זה, שבכלל ישרוד את העונה.

9. k_700 Member

בקיצר מה שהיה צפוי ביותר קרה הלילה, הייוד לוקח את תקרת השכר שלהם לאיזןר ה110 מליון אחרי שנפתרים מאוליאניק.

כמובן שכל החתימה הזאת מוציאה את איינג׳ מלך מלכי המלכים בעיתונות האירית המלקקת(למרות שבנינו מה בכלל ההשפעה שלו?) אבל הקיץ הזה לא יהיה שווה כלום אם הוא לא יעשה טרייד חכם על כמה נכסים שממילא הוא יפסיד בקיץ הבא על פוורד חזק(ועם כל הכבוד לזיזיץ׳ הסלאבי שהודיע שהוא מביא את הכשרון שלו לעיר הכי גזענית באמריקה).

מה הוא צריך לעשות? טרייד שמתחיל כנראה מסמארט(שגם ככה יחפש חוזה גדול קיץ הבא) ובראדלי עם אחת מבחירות הדראפט.

העניינים יהיו עכשיו יותר מסובכים כי הם מעל התקרה מה שיחייב אותם לטרייד (שווה מספרית, כולל איזון המס).

אבל בשביל זה אלוהים של בוסטון קיים לא?
    אם את ההנחות על לא להוציא טרייד על ג׳ורג׳ ובטלר הוא קיבל כי ממילא היה את הוואייט בוי שחלם לחזור לשחק עם סטיבנס ולגרום להם להפסיד רק 4-2 לקליבלנד בממוצע של 18 נקודות הפרש למשחק, לא לעשות את המהלך הבא והמתבקש יהיה פשע לא נורמאלי.

מילסאפ כבר לא בדיון, בלייק לא רלוונטי.
    במקומם חושב על אוקאפור או אפילו קאזינס(בכל זאת דמפ).

כמובן השמות שבבוסטון יאוננו עליהם בימים הקרובים יהיו וואייטסייד ומארק גאסול.
    אבל מהג׳י אם שלא הצליח להוציא את באטלר משיקגו עבור קופסת שימורים פגת תוקך לצפות להוציא מריילי את הנכס היחיד שלו...חבל על המאמץ.

10. k_700 Member

קיצור תולדות האנושות-
    Tim Hardaway Jr. was traded for Jerian Grant who was traded for Derrick Rose who was renounced so NYK could sign Hardaway Jr. for $71M

הוא רסטריקטד, אבל ננחש שאטלנטה בדרך לטנקינג תשאיר לניקס לעשות את הטעות החולנית.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבבה. תעיר אותנו כשזה יקרה.

13. k_700 Member

הם חולמים על פורטלנד שתגרד את ראיין אנדרסון בשביל לתת גם בחירת דראפט בחזרה לניקס.
    לא סביר,אבל בהצלחה.

אני לא אתפלא אם שלושת האוברייטדס האלה מאוד רוצים לשחק ביחד.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אעיר אותכם שזה יקרה.

15. shlomydavid מנהלים

מצב נושא:
הנושא נעול.