NBA 2018-19 - לברון ג'יימס חתם בלוס אנג'לס לייקרס ל-4 שנים

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏16/10/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

גדול. כבר שנתיים שגולדן מרססת את הליגה.

2. Roma מנהלים

Sprewell,

מה אתה חושב על הצעירים של לייקרס? במיוחד אינגרם, בול וקוזמה. לא כישרונות שמגרד את הציפורן בקמיצה של ג'ואל אמביד?
    אני מת על אינגרם והוא מזכיר לי את KD - הרבה פחות טוב אבל עדיין.
    בעונה הבאה יהיו שוב שחקנים חופשיים על המדף והלייקרס ירכיבו את הקבוצה שלברון רוצה.

אני חושב שהשילוב שהלייקרס זה פרנצ'יז, מקום מגורים טוב בשביל המשפחה, עסקים מחוץ לכדורסל וקבוצה שלברון יכול להרכיב את הDREAM TEAM שלו בעונה הבאה הכריעה את הכף לטובת לייקרס. גם אני הייתי הולך על זה.
    אם לברון היה עדיין בלי טבעות הוא כבר מזמן היה ביוסטון\בוסטון ונלחם על הטבעת.

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון לעונת 18/19, לא לא מגרדים. אפילו לא קרובים לגרד. פחות בגללם שנראים כמו פרוספקטס טובים עד טובים מאוד ויותר בגללו שמראה ניצוצות של עילוי היסטורי. ופה מתחיל ואמור להסתכם הדיון בהקשר הנ"ל. Flash news למי שזקוק לתזכורת- לברון ג'יימס סוגר בדצמבר הקרוב 34 שנים. הוא השחקן עם כמות הקילמוטראז' הגדולה ביותר בהיסטוריה ועם סגנון משחק שבירידה הכי קטנה של אתלטיות הולך להיפגע קשות. זה חתיכת אבסורד שפתאום לכולם נראה נורמלי ולגיטימי לחלוטין שלראשונה בקריירה זה סבבה מבחינתו לבזבז שנה על סגל של ילדים מחוזק ברונדואים ו-KCPים וג'אבלים כי עונה הבאה אולי (ואדושם יודע כמה האולי הזה נזיל בליגה מפוצצת האשליות הזאת) נביא את זה וההוא וההיא וההם בלי להכיר ולהבין שזה פשוטו כמשמעו לשים את השיקול המקצועי במקום משני. אין לי בעיה עם זה, אני לא מבקר אותו על כך (Ship has sailed ב-2010 ולא תחזור לעולם), רק מציין את העובדה המאוד פשוטה הזו שמשום מה קשה לאנשים לעכל ולקלוט. זה המצב. אני אופתע פצצות אם בסגל הקיים הם מגיעים לגמר המערב בכלל. קחו מהם את אינגרם+בול+הארט ותוסיפו את קוואי ואני עדיין בספק.

לפרוטוקול - זה לא זילזול בלייקרס ורק לפני שנתיים כתבתי פה שיחד עם פילי ובוסטון (מצב שציינתי גם את הניקס, litlle did I know) הם הקבוצות בעמדות הכי טובות בליגה לקראת היום שאחרי גולדן. אבל היום שאחרי גולדן לא קרוב ללהיות קרוב ובנקודת הזמן הנוכחית הלייקרס היא ביי פאר האופציה השלישית מביניהן בקירבתה אליהם. לא יודע איך זה נתון לוויכוח בכלל.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/18
    owen11111, אלעד ו-Roma אוהבים את זה.
  4. k_700 Member

בסגל הקיים הם לא יגיעו לגמר הNBA(גמר מערב, אפשרי לדעתי) אבל גם בסגל הקיים הירידה התלולה הזאת כנראה תתעכב יפה בשנה.

יש המון הגיון במה שהלייקרס מנסים עכשיו לבנות עם רונדו, KCP וסנטר גבוה שעוד מסוגל לנצל קצת לובים בהתקפה.
    זה מהלך שלברון בעצמו יזם במידה ולא מצליחים להביא את פול ג'ורג'(ואז מראש לא הולכים לתת הרבה על קוואי כמו שהספרס למשל רצתה לפני שהפרי אייג'נסי יצא לדרך), לדעתי לברון ישחק הרבה מאוד בפוסט, הרבה פחות יהיה מוביל כדור יחיד שגם צריך להתאבד בירידה להגנה.
    רונדו, אינגראם, קייסיפי(ואפילו לונזו) הם שחקנים שיכולים להוריד ממנו תלות בהגנה על עמדות גארד.
    הוא יקבל הרבה מאוד כדורים קרוב לסל, זה אולי לא יהיה יפה ואולי לא יהיה פה אפסייד ענק אבל זה לפחות יכול לגרום לו לבדוק דברים/להעביר שנה בלי להראות שאתה מתקרב לגיל 40 בגיל 34, רוצה לומר עם הרבה פחות לחץ פיזי ממה שהיה לו השנה.

אם טרייד סביב אינגראם+בחירה עתידית וואגנר יקרום עור וגידים אז הלייקרס יביאו כבר עכשיו את קוואי אבל בטוח לא יתאבדו עליו כמו שהיה נדמה שיהיה בתחילת הפרי אייג'נסי ואני אוהב את זה.
    אם קוואי לא יבוא בקיץ הבא SO BE IT, אם הוא מאוד רוצה להיות פה הוא יחתום כאן.

בין כה וכה אני כן מאמין שבקיץ הבא אפשר וידברו חזק על פרי אייג'נט נוסף.
    בלייקרס לא יוותרו בחיים על קוזמה בקיץ הקרוב ולהערכתי גם לא על בול(שהעלה בינתיים קרוב ל15 פאונד מסה).

אני לא חושב שהוא כאן כדי לבזבז פה שנה מהחיים שלו עם הצעירים האלה, יש פה פוטנציאל ללכת רחוק, לא הכי רחוק אבל ללכת רחוק כשהם מקבלים עוד שנה של השתפשפות ליד השחקן הכי טוב בליגה וכשהוא אמור לסבול הרבה פחות על המגרש.

את המהלכים על KCP ורונדו הוא בעצמו יזם.

5. VAR Member

כמה דוגמאות לטרייד משולש שכולל S&T יש לך? מהעבר הקרוב או הרחוק? אתה מבין שאתה צריך כאן הסכמה של 4 צדדים (ואם הסכמנו שצריך גם את הסכמת קיירי להתחייב בעל פה להארכת חוזה אז תעלה את זה ל5), ומספיק שצד אחד ירגיש שוואלה לא שווה לו בשביל להפיל את כל הדומינו הזה שבנית כאן? אתה מבין שאנשים שמרוויחים מיליוני דולרים בשנה הם לא האנשים שיושבים באייסוקר וחושבים שמדובר באיזה משחק מחשב שאם דברים לא הולכים כמו שאתה רוצה אתה פשוט הולך לאדיטור?

איפה כתבתי שזה הרעיון הגדול היחיד? זו האופציה שלVAR האימבציל מאייסוקר נראית הכי הגיונית בהתחשב בגילו ובשאיפות שלו, בהנחה המאוד סבירה שיש כאלה כי לא זכורים לי מאז קובי בראיינט שחקנים שכל כך אובססיבים לגבי המורשת שלהם כמו לברון. אם אתה חושב שלדרוך לבן סימונס, ג'יימס הארדן וכריס פול על האצבעות או ששחקנים בסדר גודל הזה ירדו על הברכיים כדי שההשתלבות של הקינג תהיה חלקה זה רעיון עדיף על בניית קבוצה בהתאמה אישית אז שיבושם לך, לא שופט.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/18
  6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה? מישהו קרא לי?

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

8. yakov_y YNWA

טרייד מדהים שאף אחד לא מרוויח.
    מעניין מי עוד יעבור, את הצד של הספרס אני יכול להבין אבל טורנטו ? למה ?
    קוואי מסיים חוזה עוד שנה ולמרות שהם יכולים להציע לו 190 מיל׳ ל-5 שנים בניגוד לאחרות, מי מבטיח שהוא יישאר ?

9. k_700 Member

אתה אמיתי??
    טורנטו מעיפים את החוזה הזה של ה"סטאר" שמרוויח 27 מליון דולר לעוד מליון שנה ולא יביא אותם לכלום עבור שנה עם קוואי(ובמזרח במצב פח אפילו יותר זה אולי גמר מזרח צמוד מאוד).

מצוין שהלייקרס לא נתנו את מה שהספרס ביקשו, נפגש בקיץ הבא בוניס ביץ' הבנויה.

אגב, אם יש פה צד מפסיד או צד שעשה צעוד תמוה לחלוטין זה הספרס.
    אם להאמין שבאמת למה שאומרים שהלייקרס היו מוכנים בשלב מסויים להציע להם+ההצעה שהם היו יכולים לקחת מהקליפרס.

פראיירים רציניים.

10. VAR Member

אפילו אם קוואי לא נשאר זה טרייד טוב לטורונטו. לא רק שדרוזן לא שווה את הכסף, הם גם מקבלים את דני גרין. יש מצב טוב שקוואי הוא החלק הכי פחות חשוב בטרייד הזה.

11. k_700 Member

הם ילכו לריבילד בקיץ הבא וכשהם פתאום נכנסים למצב שלאורי, איבקה, ואלנצ'יונאס, סי ג'יי מיילס יהיו בשנה אחרונה בחוזה.מצב מצוין מבחינתם וכשהעונה לכל הפחות הם התחזקו "בקצת".

12. Roma מנהלים

Report: Michael Beasley Agrees to Lakers Contract After 1 Season with Knicks | Bleacher Report | Latest News, Videos and Highlights

פטריק בברלי, מת'יו דלאבדובה, רון ארטסט(MWP), מאט בארנס יכולים גם להתאים בסגל שמתגבש בלייקרס.
    חבל שקאזינס ומרכוס סמארט(האריך חוזה בבוסטון בחוזה שהשכר יורד כל שנה, ד"א עוד מהלך נהדר של דני איינג') כבר לא יכולים להגיע.

מעניין אם לברון יצליח לסחוב את הלייקרס למקום טוב בפלייאוף, אם בכלל.

מה שבטוח הקבוצה בטוח תככב על בסיס שבועי ב-Shaqtin' A Fool

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

14. optimus Member

Kevin Durant of Golden State Warriors trades barbs with CJ McCollum of Portland Trail Blazers on Twitter

סי ג'יי צודק בנוגע להחלטה של דוראנט לעבור לגולדן סטייט, לא מתאים לשחקן בקנה מידה של דוראנט וגם בגלל זה אף פעם לא ישכחו לו את זה. אבל בנוגע להתבכיינות בנוגע לצירוף של קאזניס, ממש לא. זה המשחק אלו החוקים, לא נוח לך, בעיה שלך. שיתרכז בקבוצה שלו, במיוחד אחרי איך שהם נראו בפלייאוף.

15. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

מצב נושא:
הנושא נעול.