NBA 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י yakov_y, ‏2/7/22.

1. GRANDE LAZIO Member

הלייקרס קבוצת סיבוב שני, לא מעבר. חוסר מזל לקבל את הנאגטס כבר עכשיו. מי שחושב שהם שווים יותר ולוקח ללב , חי בבועה (2020)

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. yakov_y YNWA

תשמע אתה אחד מגונבי הדעת הכי גדולים שיש, אני כבר צוחק מכל הודעה שלך
    אתה מזכיר את ביבי, אתה אשכרה מרמה כדי לנסות להיות צודק ואתה באנג'דה שלך כדי להוכיח שצדקת, אתה איציק זרקא.

ידעת לעקוץ ולהגיד דינווידי, למה לא אמרת מילה על גייב וינסט :) ?
    אתה יודע ליפול על משחק רע של ראסל, למה לא אמרת כלום לפני כמה ימים שדיאנגלו ניצח משחק במאני טיים בפלייאין ?
    אל תענה לי, שנינו יודעים למה.

עוד לא דיברנו על המשחק של דיוויס ששוב טעית וכמובן על קוזמה היפני והשילוב שלו בחמישייה.

3. k_700 Member

לא טענתי שגייב וינסנט הוא אחד מ70 הכדורסלנים הכי טובים בליגה כמו שטענת על דינוידי.

וינסנט שיחק כמה, 8 דקות והיה רע, אחלה, שחקן רוטציה לספסל.

דיאנגלו משקשק כשמתחיל הפליאוף. באיזה עולם המיקרוב הזה צריך לזרוק 20 זריקות במשחק שהוא קולע בו 1 מ-9 מה3? וזה אחרי שנתן סדרה מול דנבר עם 13 אחוז ל-3 ואיזה 32 אחוז מהשדה.
    שום מילה ממה שכתבתי עליו לאורך העונה אני לא משנה. השם הראשון שאני מטריד בלי למצמץ בקבוצה הזאת. פאשלה גדולה שלא עשו את זה.
    בדיוק כמו הארדן ששאלת אותי בתחילת העונה באיזה קבוצה הוא לא פותח בחמישיה......

מה עם דיוויס? אתה זוכר שהפסדנו את המשחק בדו ספרתי כן?
    מה אכפת לי מהסטט׳ שנתן? הפסדנו.
    גם בסדרה הקודמת נתן 27 נקודות למשחק עם 14 ריבאונדים וכמעט 3 חסימות.
    אתה זוכר מי לקח אותו לטיול באותה סדרה? גם אתמול, got schooled by the joker. מתי שרק רצה ואיך שרק רצה יוקיץ׳ קלע עליו. אבל תמשיכו להתלהב מסטט׳.

איציק זרקא.... הבן אדם שזיין לכולנו ת׳שכל שטריי יאנג כוכב, קייד קאנינגהאם בדרך להיות כוכב וג׳יימס הארדן עושה חמישיה בכל קבוצה בליגה(וחחחחח מי זה מקסי מה אתה דפוק קיי????? אופס רק יהיה השחקן המשתפר של העונה...) מעז לתת לאנשים אחרים מחמאות.

לא מפתיע שאתה נהנה משידור של עידו גור. מה איתו, עדיין מדבר על ריילי קרי במשחקים החסר מושג הזה?

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/24
  4. MaxAaRons Member

מקווה לא לראות את גידי הבן שרמוטה.

מקווה ששיי יצליח להתמודד עם הגנת פלייאוף כי זו אופרה אחרת.
    וויליאמס וצ'ט מותק של שחקנים ואני מקווה שיצברו את הניסיון לעונות הבאות.
    הארכת חוזה מאסט -כל מה שמעבר לחצי גמר - חלום.

1994 NBA Playoffs: Denver Nuggets upsets Seattle Super Sonics - YouTube
    היה לנו כבר אפסטס בעבר. ואני חושש למרות שהפליקנס ביצים שלי.

5. k_700 Member

זו המחצית הכי גרועה שראיתי מלוקה בחיים שלי.
    קלעו שם 30 נקודות שכל אחד מהם בלידת עכוז.

ביג שוט להגנה של מאן על לוקה ולהתקפה של הארדן. אולי המחצית פליאוף הכי טובה בקריירה שלו, ג׳ורג׳ אפילו לא צריך להוריד את הגלימת העלמות שלו בחצי הזה.

6. MaxAaRons Member

Playoff p כבר הביא אותם לבד לגמר מערב.
    לגמרי שחקן גדול.
    כמו מקטומיני.

7. DRORIKO Member

@k_700
    יש מצב שניו אורלינס יותר טובים בלי זיון?

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם אחלה קבוצה והגנתית הם נראים ממש טוב כשהם בלי זאיון והליטאי, יש להם חמישייה הגנתית דינמית ברמה גבוהה מאוד. הליטאי מהצד השני קילר באופנסיב ריבאונד נגדנו קבוע.

היה צמוד ולא ציפיתי שיהיה משהו אחר, גם בליגה זה היה צמוד והפסדנו להם בבית גם לדעתי.

למען האמת, אני חושב שהיה לנו מזל במשחק הזה כי בסיום היו שם כמה איבודים ממש אידיוטיים שלהם.

מצד שני, זה נכון שניו אורלינס תפסה אותנו ביום פחות מהממוצע שלנו, אולי זה ההתרגשות של הפלייאוף, שיי איבד שם את הכדור כמה פעמים בצורה לא אופיינית והיו לו גם כמה חדירות שהוא רגיל לקבל עליהן פאול והפעם לא קיבל - אולי בפלייאוף צריך לשחק קצת אחרת.

הכי מטריד אותי - חוסר היכולת של גידי להשתלב בקבוצה הזאת. לפעמים הוא נראה אחלה אבל בד"כ הוא פשוט נראה לא מתאים.

מעבר לזה, חבל שהייוורד באמת שחקן של כלום, אני מעדיף לתת דקות לווטרס על פניו.

הכל פתוח בסדרה הזאת.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

אין ספק שפליאוף זה סרט אחר לגמרי. זה לא רק הלחץ, זה פשוט כדורסל אחר לגמרי. שיי והחברים יגלו שכל האנשים החמודים שהם שיחקו נגדם בליגה והחליפו איתם אינסטוש במחצית מתגלים כחיות רעות שיפרקו לך את הצורה כדי שלא תעשה סל. כמו הסרט הזה עם מייקל ג'יי פוקס שהוא הופך בשניה מאיזה חנון לאיש זאב. מהמעט שראיתי מאוקלאומה, היא באמת מפוצצת בכשרון, אבל פליאוף זה פורמט אחר לגמרי והילדים יעברו שם תהליך התבגרות. להבדיל אלפי הבדלות אבל ג'ורדן הפך להיות שחקן גדול לא כשהוא דפק דאנקים מהחצי אלא כשהוא למד לנצח את דטרויט.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר אני לא רואה בעיה או הפתעה פה למישהו.
    באוקלהומה אין את תרבות הרז זהבי ואם צריך לעבור דרך הדחה לניו אורלינס בסיבוב 1 אף אחד לא יפתח מהדורה עם דיאגנול חייב ללכת הבייתה.
    הכל טוב.
    אפשר לקחת אליפות ואפשר לעוף סיבוב 1, זה תהליך וזה כנראה ייקח זמן.

לא צריך לזלזל גם במה שנעשה בליגה.
    הקבוצה הזאת ניצחה משחקים צמודים כולל אצל דנבר באווירות שנראו כמו פלייאוף.
    זאת קבוצה שיכולה לקחת כל סדרה.

בעונה הרגילה אגב, ניו אורלינס ניצחה באוקלהומה.
    יש לניו אורלינס המון שומרים טובים וגבוהים. הם יכולים להציב שמירה כנראה הכי טובה בליגה על שיי. זה משמעותי.
    דווקא כשהם משחקים עם שתי הבהמות בצבע זה פוגע להם בהגנה על שיי.

11. DRORIKO Member

אתה ראית זלזול אצלי? להיפך כתבתי שזאת קבוצה שמפוצצת בכשרון. הם לא סתם סיימו מקום ראשון. אבל אני לא אשקר, הליגה הסדירה הפכה להיות בדיחה. אתה רואה כל מיני תוצאות כאלה של 140-150 שאתה מבין שזה יותר קרקס מכדורסל. האם זה אומר שאוקלאומה היא בלוף? ממש לא, יש שם בסיס לקבוצה אלופה אבל להערכתי זה יקח כמה שנים ובטח יביאו איזה וטרן או שניים שיתרמו מהניסיון שלהם.

לגבי ״תרבות הרז זהבי״ זה ההבדל בין הכדורגל ל-nba. ב-nba זה בישול ארוך ולאוהדי הכדורסל צריכה להיות סבלנות. בכדורגל אתה דורש תוצאות כאן ועכשיו כי המבנה הוא שונה.

12. MaxAaRons Member

גידי בן זונה גדול ,שיעיפו כבר את סימונס לעניים הזה !

Liverpoolforever
    מה אומר על צ'ט וגיילן? אני מבסוט עליהם.
    שי "נעצר" על 28 נקודות 47 אחוז !
    Jordan in disguise
    אמרתי לך על הריבאונד ואתה וקיי700 היקר אמרתם לי שזה לא קריטי.
    אין מה לעשות זה יהיה בעוכרינו המיס מאץ מתחת לסל.
    ***למרות שאתמול לדעתי צ'ט עשה את העבודה.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט כשרשמת "כל האנשים החמודים שהצטלמו איתם" זה נתפס אצלי כזלזול.
    שיי קבר את דנבר בדנבר במאני טיים ומגיע לו על זה MVP.

מה יהיה בפלייאוף? בוא נראה. אני מעריך שדנבר פייבוריטית חזקה מאוד לקחת את המערב.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל - המטרה הראשית של ניו אורלינס זה לעצור את שיי. יש להם יחסית ארסנל טוב לעשות את זה. בטח כשזאיון בחוץ וזה מאפשר עוד שחקן טוב הגנתית שיהיה על הפרקט. יכולים גם לספסל את הליטאי לפעמים ובכלל זה מקשה על שיי.
    עדיין כמו שאמרת, גם כשהוא נעצר הוא מאוד יעיל.

לגבי הריבאונד, צריך להבין שהקבוצה הזאת בנויה אחרת וכמו שזה דופק אותה בריבאונד זה גם מה שעשה אותה אחת הקבוצות ההגנתיות הכי טובות בליגה. מה שאני אומר על ניו אורלינס שהם טובים יותר בהגנה בלי זאיון והליטאי זה בדיוק מה שאוקלהומה עושה על בסיס קבוע.
    אתה טוען שעדיף בהמה בצבע? יכול להיות. נגלה בהמשך אולי.

15. yakov_y YNWA

@Liverpool-Forever
    בקשר להגנה/ריבאונד/הבהמות שכתבת.
    הכל תלוי יריבה, צריך להתאים את עצמך.
    קח את בוסטון המושלמים שהלוואי ואני טועה, יש להם בסגל התאמות להכל,
    יש להם גארדים פסיכיים שיישמרו חזק על שיי לא פחות מהפליקנס,
    יש להם סנטרים שכרגע לא משחקים אבל ברגע האמת יישחקו נגד יאניס/אמביד ואפילו נגד לברון לדעתי אנחנו נראה אותם.

ציינת את החיסרון של זאיון, מה עם היתרון ? מה היה עוצר אותו אצלכם ? אני בספק אם יש מישהו בליגה שמסוגל.
    בקשר לסנטר שלהם, זה דיון ארוך, אם הוא עושה לכם ככה צרות, תאר לך מה ייקרה כשתיפגשו את יוקיץ'/דיוויס.

מקולום ואינגרם מאכזבים פער אחר פעם, אני מצפה להרבה יותר וכבר הרמתי ידיים עוד באמצע העונה איתם, הגזמתי עם המחמאות עליהם.

בנוגע להיוורד,
    הבחור בן 34, מעבר לשיא, אחרי פציעה קשה בשיא הקריירה, אומנם חזר מעולה ממנה אבל הגיל עושה את שלו.
    היה שחקן התקפה טוב, קלעי מעולה, מוסר, שחקן קבוצתי, אוברטייד אומנם אבל שחקן מעולה בשיא, הוציא מעל ומעבר, כנראה שפיזית הוא כבר גמור ונותר רק הקליעה.
    זאת גם לא פעם ראשונה שכנראה יש כאן סיטאוציה לא נוחה לשחקן ובמקום אחר הוא יצליח יותר,
    אתם קבצה צעירה, רצה והגנתית, הוא הכי לא כזה.
    בלי קשר, לא הייתי מחתים אותו בקיץ בשום קבוצה בליגה, אין לו מה לתרום לקבוצת תחתית/קבוצה שרצה לאליפות.
    אמרתי בזמן אמת שלא הייתי מביא אותו.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 7, אורחים: 256)

1. Christian Dailly
  2. MaxAaRons
  3. בארסה-מכבי
  4. BVB09
  5. הרצליה עד המוות