NBA 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י yakov_y, ‏2/7/22.

1. DRORIKO Member

והכי גבר זה לייבלי. איזה מלחמה הוא נתן היום בריבאונד

2. Roma מנהלים

מלחמה? לנצח את הפריכה לא צריך יותר מידי. אם יש ליריבה שאיפות לריצה חזקה יותר בשנה הבאה הם צריכים בדחיפות סנטר ואפילו עוד FF. זה מגוחך מה שגאפורד ולייבלי עשו להם בצבע ולא מדובר בדבר הכי מפחיד שיש לליגה להציע בצבע.

הפריכה עם 3 ריבאונדים ב34:30 דקות, הוא חוסם מצוין אבל לא מרגיש כשחקן שמשנה זריקות (לפחות ממה שראיתי בפלייאוף, בטח לא בהשוואה לויקטור החייזר {אותו ראיתי מספיק באירופה} או לייבלי)

לייבלי זה בדיוק הסנטרים שאני אוהב, שימשיך לעבוד עם טייסון צ'נדלר, שחקן הגנה נפלא שלא עושה מה שהוא לא יודע בחלק ההתקפי. יצטרך לשפר את אחוזי העונשין ויש לנו סנטר מפלצתי לשנים הקרובות (ברגעי הלחץ תפקד כמו גדול).

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/24
  3. DRORIKO Member

לך תדע אם הם לא יעשו את הריצה הזאת כבר העונה. דנבר פחות מפחידים מהעונה שעברה, מארי עד עכשיו נראה כמו הצל של עצמו, הצוות המסייע הצטמצם. לאוקלהומה אם תעלה גם יש את נקודות התורפה שלה. את בוסטון אני אשפוט אחרי שסוף סוף תתמודד מול יריבה אמיתית.

שמע אני יודע שאני אשמע עכשיו כמו סטייק, אבל דאלאס ממשחק למשחק יותר מרשימה אותי. יכול להיות שאם הייתי עוקב אחריה לפני הפליאוף הייתי פחות מופתע. לעבור קבוצה כמו אוקלהומה, ואפילו לא ב-7 משחקים, זה לא מובן מאליו. אני לא אומר שהיא הפייבוריטית לאליפות, אבל אף קבוצה שתפגוש אותה לא תלקק דבש.

Roma אוהב/ת את זה.
  4. Roma מנהלים

דיברתי על היריבה - אוקלהומה.

לגבינו? הכל אפשרי. פעם ראשונה שנגיע כאנדרדוג מובהק, עבורי מול קליפרס ואוקלהומה היינו פייבוריטים. הראש אומר שעדיף לקבל את מינסוטה למרות ההגנה המרשימה שלהם.

מה שבטוח שבוסטון יגיע רעננים לגמר וזה יתרון לא קטן.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

אגב הזכרת את ויקטור, אז ב״דראפט של ויקטור״ בו כידוע נבחר לייבלי דאלאס בעצם עשו קומבינה עם OKC שהם התחלפו במקומות כדי שדאלאס יקחו את לייבלי. את התודה על זה הם אמרו להם היום.

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/24
  6. k_700 Member

לא יודע איך פירגנתי לדאלאס שהיא תעוף ב-7 בסדרה הבאה.
    נראה לי אני אפול שם, זה בטח יגמר ב5 או גג 6.

אוקייסי לא הייתה צריכה לעבור את הסדרה הזאת.
    עצם ההגעה שלה, בקלות יתרה למעמד, הוא הפתעה יפה.
    זו קבוצה בלי שום נסיון, עם הגיל הממוצע השני הכי צעיר בליגה.

הסנטר שלה מצוין, אחרי עונת רוקי מצוינת.
    הוא יתפתח, גם בצד ההגנתי. בהתקפה הוא בטוח אחד מהסנטרים הכי מרתקים בליגה. היה ברור שיש להם מאצ' אפ רע מאוד מול פי ג'יי וגאפורד בסדרה הזאת.
    כשאתה נכנס לבעיית עבירות מוקדמת אז גם הלובים של לייבלי יכנסו בקלות כי אתה צריך להזהר.

בבחירה 12 הם יכולים להביא גם פוורד טוב שישלים אותו.
    לדעתי בדראפט הנוכחי הרבה קבוצות היו קונות את הצ'אנס לבחור בעשיריה השנייה מבלי להתחייב על חוזי רוקים כבדים של עשיריה ראשונה לשחקנים שסביר להניח שיבלו לא מעט בג'י ליג בתור התחלה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  7. MaxAaRons Member

חששתי מהצבע שלנו כשהיינו בטופ של הקונפרנס (והקונפרנס הזה אחד הקשים שאני זוכר). ועדיין לא התרשמתי כלל וכלל.
    אבל עם כל הכבוד להישג בעונה הסדירה -הגנת פלייאוף היא חיה אחרת לגמרי.
    נתנו לבינוני כמו וושינגטון לחגוג עלינו ואפילו עם לוקה וקיירי שלטעמי לא נתנו סדרה יוצאת דופן ,בסוף הנגרים בצבע וpj שהוא לא נכנס גם לחמישיה העשירית בליגה היטו את הכף לטובת דאלאס.

בקיצור מאחל לכל קבוצה שלא תהיה בהמשך הריצ פלייאוף הזו בהצלחה נגד בוסטון (ימח שמם וזכרם).

SGA מצוין ,צריך לצוות לו עוד כוכב לדעתי.
    Liverpoolforever -אתה מחזיר את זונת הטוויטר שכרגע באריזונה?
    כי אם זה תלוי בי מחר בבוקר הוא על מטוס פרטי בתוך אמבט קרח הישר מהvalley.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  8. yakov_y YNWA

צ'אט - איזה זילזול אלוהים, עונת רוקי חלומית, הוא לא 5, תתייחסו אליו כעל 4, בוא נדבר על קיירי בסדרה הזאת ונמחוק אותו או רק על צ'אט אפשר כי הוא רוקי ?

צ'אט, קורבן.
    קורבן שמשחק בעמדה 5 עם וויליאמס ב-4 שהוא 196 ס"מ.
    איזה אידיוט המאמן שלך, 2 עבירות, 2 דק' לסיום הרבע והוא מכניס את צ'אט, למה ? המשחק צמוד, תכניס אותו רבע הבא.
    גם דורט שיחק עם בעיית עבירות.
    קורבן פעם 3, השופטים שרקו לפחות 2 חסימות חוקיות של צ'אט כעבירות.

דורט - שמר אדיר, אדיר, אדיר.
    לוקה הפעיל לחץ עם השופטים, בכלל השופטים הלכו עם ההתקפה במשחק הזה ל-2 הצדדים, לא אהבתי את השריקות.
    לוקה גדול אבל לוקה ללא ספק לא ישן טוב, דורט עם שמירה של ציון 9.5 על לוקה.
    לוקה קלע 4 שלשות פסיכיות כש-3 מהם על הראש של דורט, דורט שמר הכי טוב שיש.
    לראות מישהו לוחץ סופרסטאר כמו לוקה מהחצי, פשוט מדהים.

שיי - באיזה קלות הוא מייצר נקודות יאללה, לא יודע אם אדואדרס עדיף, מבחינה התקפית שיי ואדוארס משהו פסיכי, אני לוקח אותם על סטף ולוקה התקפית.
    הגנתית... איזה 2 חסימות גדולות.

גידי - הוא, המאמן והספסל של הקבוצה היו חיסרון היום.
    הוא לגמרי נראה שחקן אחר, בלי ביטחון, בסגנון שלא מתאים לו.
    הייתי מהמר עליו בפיסטונס, אין מה להפסיד אבל אין לנו נכסים להביא אותו, הוא, נאז ריד, ג'יילן הארדי, לא חסרים שחקנים עם פוטנציאל גדול שלא פרצו 5 אחוז מהכישרון, הייתי מהמר עליהם.

ג'יילן וויליאמס - דראפט 22 דראפט פסיכי, לא יודע מי אני בוחר ואיך גם היום.
    תחשבו שסוצ'אן וג'וני דיוויס נבחרו לפניו, איזה פשע.
    דטרויט לקחו בחירה 13 את הנגר ג'יילן דורן, לא יכלנו ללכת על טרייד למקום 12?
    דראפט לא הגיוני, באמת.

OKC - ירדו לסיום המחצית עם 4 או 5 שלשות רצופות, קלעו באחוזים טובים ועדיין לא ניצחו.

אתייחס לדאלאס בערב.
    משחק גדול היה, ברכות לדאלאס, יאללה לוקה.

9. Roma מנהלים

אפילו שג"א יודע שאין לו כישרון התקפי כמו סטף ולוקה. רוב המקרים הוא לא זכה לשמירה כפולה וקיבל בחילוף שחקן שיש לו יתרון נגדו באחד על אחד, הימור שהוכיח את עצמו כי הוא אומנם תפקיד בכל המשחקים אבל הפסיד את הסדרה כי החברים שלו נעלמו.

צ'ט מקבל ביקורת כי הוא לא מסוגל לעשות בוקסאאוט עם הסייז שלו.

דורט סתם בולי שחצי מההתקפות ששמר על לוקה ביצע עבירה שלא נשרקה, שיפוט מביך שעל כל נגיעה שג"א מקבל שריקה ולוקה לא כי הוא פשוט עם מבנה של פיטבול ומשחק עם הרבה מגע. זה לא סותר שלוקה בכיין אבל לומדים מהטובים ביותר (קינג ג'יימס).

10. MaxAaRons Member

Roma בדרך כלל אתה מנתח פה דברים 10/10.
    אבל איזה בוקסאאוט אתה רוצה משחקן עם גופה של אופני BMX?

11. Roma מנהלים

זה לא ציפייה מוגזמת, הוא לא צריך לתפוס את הריבאונד רק לוודא שלייבלי לא יגיע והצוות המסייע שנמצא בפוזיציה טובה לתפוס את הריבאונד משאר השחקני היריבה יעשו את העבודה. פשוט מאוד.

אם הייתי אוהד OKC הייתי משתגע מהסיטואציה הזאת. זה קרה יותר מדי פעמים בדקות הקריטיות אתמול.

לייבלי עם חוש ריבאונד מטורף, אין צורך להתמודד מולו רק לסגור אותו, שמוציאים אותו מהמשוואה הסייז הופך לשוויוני עם יתרון לשחקני ההגנה.
    סקופ פיגי ווישינגטון הוא FF נמוך 2.01.

בשביל בוקסאאוט לא צריך גוף גדול, רק לדעת שזאת התוכנית ההגנתית ולבצע. ראיתי כבר שחקנים ביורוליג עושים זאת לטאברס המפלצתי בהצלחה.

12. DRORIKO Member

עזבו בוקס אאוט בוקס אין, אתה מסתכל עליו והוא נראה כמו איזה חנון מחשבים. מה נהיה מהליגה הזאת? פעם היה קרל מלון, שאקיל אוניל, פטריק יואינג. ממתי כל החננות האלה השתחלו לליגה.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Roma
    אתה מדבר יותר מדי.
    אתה מדבר דברים חסרי כל היגיון בעיני.
    ניצחת את הסדרה, תתרכז ביריבה הבאה.
    הדברים שאתה כותב אין להם שום קשר למציאות.
    צ'אט ושיי שחקנים מעולים.
    אני לא עושה טרייד על שיי תמורת אף שחקן בליגה. הוא נתן סדרה עצומה.

@MaxAaRons
    ברור שאני מחזיר את דוראנט, הוא השחקן הכי גדול שראיתי בחיים שלי אצלנו.
    אני לא נוטר טינה. הוא השמיד לי את החיים אבל אני סלחתי כבר כי אני סלחן.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

המאמן לקח חבורה של ילדים למקום 1 במערב.
    דורט/שיי מסכים לגמרי.
    גידי - סיים את הסיפור עם אוקלהומה. הוא לא יפתח את העונה אצלנו.
    ג'יילן וויליאמס נראה הרבה יותר טוב בעונה הרגילה מאשר בפלייאוף. המבחן עבורו יהיה לבוא אחרת לפלייאוף הבא. הוא ילד הכל בסדר. הוא פשוט הראה שהוא צריך עוד זמן, זה עדיין לא זה.
    צ'אט יישאר ה5 להערכתי, הקבוצה הזאת בנויה אחרת. היא סיימה גבוה בכל המדדים של הגנה בליגה וצ'אט הוא מיסמאץ' התקפי על ה5 שמולו כי הוא מאלץ אותו לצאת החוצה.
    מה שאוקלהומה צריכה לדעתי:
    גבוה מחליף במקום ג'יילין וויליאמס. הפסדנו את הסדרה על הדקות שצ'אט נח. כשהוא משחק אנחנו בפלוס קבוע.
    רכז מחליף במקום גידי שיילך.
    אפשר לחשוב על 4 אול סטאר סטייל מרקנן דוראנט אבל זה כבר אופציונלי.

15. Roma מנהלים

תשאיר את ההחלטה מה לרשום ומתי לי, אם לא נוח לך לקרוא אתה יכול להתקדם זה לא באמת מעניין אף אחד.

גם אני לא עושה טרייד על לוקה תמורת שום שחקן.

אף אחד לא טען ששיי לא שחקן מעולה, הוא פשוט לא יותר טוב התקפית בשום צורה מלוקה, בטח שהתקפית כולל יותר מסקוררינג.
    ולגבי קישור הדברים למציאות, התברר שאתה חסר המושג, כי למעט המשחק הראשון הסדרה הזאת הייתה חד צדדית.