NBA 2024/25 - העונה יצאה לדרך !

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י yakov_y, ‏2/7/22.

1. MaxAaRons Member

1) מי שמשווה את קיירי לברונסון,זה כנראה רק ישראלים ,החטא שלכם שהגישה לכדורים+חומרים אסורים בפקודת הסמים קלה מאוד ,תמחקו את הטלגרם מהמכשיר הנייד תיכף ומיד!
    2) לוקה מגה אוברייטד-כל האידיוטים שמשווים אותו לגורדן ושות' צריכים אשפוז כפוי.
    לוקה זה לארי בירד לעניים (ואני מחזיק ממנו אבל הוא לא שחקן טופ 10 בהיסטוריה ).
    לוקה בשנות ה80 וה90 היה נאנס ,שחקן איטי להחריד.
    3) לייבלי וגאפורד סנטרים לג'י ליג.
    4) קליפרס,לייקרס,מינסוטה,דנבר,okc כל אלו היו נראות טובות יותר בסדרה מול בוסטון וחלקן גם לדעתי לוקחות סדרה של טוב מ7!
    5) דאלאס קבוצת פליי אין בעונה הבאה ב1000% לרוץ לשים כסף.

2. DRORIKO Member

1)טחנו את זה
    2)מה שלוקה הראה בפליאוף זה שהוא שחקן, אבל בשביל אליפות הוא יצטרך לידו שחקנים טובים יותר. אי אפשר שהכל יפול רק עליו ועל קיירי. אני גם לא אוהב את הסגנון משחק של דאלאס. זה כאילו לוקה וקיירי מתחלקים ביניהם במומנטומים. פעם לוקה לוקח את המשחק עליו ופעם קיירי לוקח את המשחק עליו. אין שם כדורסל של יד אל יד. קבוצה לא ממש מאומנת.
    3)לא ג׳י ליג אבל גם לא טים דאנקן ודיויד רובינסון. איפשהוא באמצע. בסופו של דבר הם היו מספיק טובים כדי להוביל את דאלאס לגמרי אבל פה זה התקרה שלהם.
    4)ממש ממש לא. לייקרס קבוצה סטריט בול שמסתמכת בצורה אבסולוטית על שחקן בן 39. דנבר טובה יותר אבל ברגע שמארי לא בעניינים אין לה למכור. קליפרס בית אבות. הקבוצה היחידה מבין השמות שנתת שאני יכול להגדיר כקבוצה טובה זאת מינסוטה.

wings אוהב/ת את זה.
  3. yakov_y YNWA

בעולם נורמלי, לוקה דונציץ' היה מקבל את התואר היקר שכל כך מגיע לו בלי תחרות, תואר ה-FMVP למרות שהפסיד בגמר.
    לצערי העולם לא עובד ככה, אני מבואס שאין דיבור על זה, השחקן המצטיין בגמר ללא ספק,
    מזכיר שרשם 2 טריפל דאבל ב-2 המשחקים הראשונים.

4. wings Member

אפילו ההפך. הוא מקבל בעיקר ביקורות אחרי המשחק האחרון.

5. wings Member

צריך גם לדבר על קיד. אחרי שייבש את THJ בפלייאוף, פתאום אתמול הוא משחק כמעט 20 דקות. חלק מזה בסוף אחרי שלוקה יצא בעבירות. לא זוכר הופעה כל כך חלשה של שחקן במעמד כזה. הם חייבים להיפטר ממנו בעונה הבאה. הפספוס שלהם שבזמנו שהיו דיבורים על בוגדנוביץ' הם לא הביאו אותו בסוף.

6. MaxAaRons Member

קיד מאמן פח.
    אבל עם כל הכבוד אני מבין את הספסול של הארדווי,הארדווי קספר בפלייאוף,היעילות שלו יורדת בעשרות אחוזים.
    וגם הוא לא מסוגל לשמור גם אם חייו תלוים בזה.
    עוד שמעאק שעשה קריירה בליגה בגלל השם של האב.

דרוריקו -
    יקירי ,אני התכוונתי בעיקר למאץ אפ בסדרה מול בוסטון.
    אני מאמין שיש שחקנים בקבוצות שציינתי שיכולים לאנוס את בוסטון בצבע לבוסטון אין צבע ,לשמור את בראון+טייטום ולהוריד אותם מה ו 35 30 שהם תופרים בכל משחק (אתה מסכים ששניהם לא טופ 10 בליגה ?).
    אדון הולידיי לא יכול להעלים כל גארד בליגה.
    יש גארדים שיתפרו עליו גם 40 ו50 אם צריך.
    אז עזוב אותך - בוסטון קיבלה הגרלה קלה ביותר וקיבלה את המאצ אפ הכי טוב במערב לגמר.

אתה יכול להגיד שעם באטלר כשיר הם בטוח עוברים את מיאמי?
    עזוב אותך.
    בוסטון פח של קבוצה וכמו שאמרתי לroma גאון הדור הקבוצה הכי חלשה שלקחה אליפות ושעשתה 60+ ניצחונות בקונפרנס המזרחי (העלוב תמידית).

בקיצור גם הדברים של yakov מוכיחים שאני צודק.
    צריכים לחסום לכם בישראל גישה לטלגרם.
    לוקה fmvp? אלוהים ישמור.
    זה להיות מכור שכבר איבד את השפיות ב2014

crazyjoedevola אוהב/ת את זה.
  7. Roma מנהלים

ועניתי לך שיש את דאלאס שהפסידה למיאמי של וייד בגמר שעשתה 60+ והיא קבוצה חלשה בהרבה יותר מבוסטון הזאת. אתה פשוט רגיל לברוח מדיונים אז אתה חושב שאתה "מנצח". בכללי השוואות בין קבוצות בדור אחר של כדורסל זה מגוחך, בוסטון הזאת הרכיבה כמעט חמישייה של אולסטארס, לא זוכר קבוצה כזאת למעט גולדן + דוראנט ושיקאו של ג'ורדן (ואני לא מדבר על קשישים שהצטרפו לשדוד אליפות).

כרגיל זה לא חדש, כולם חלשים, כולם גרועים. אין שום תוכן בשטויות שאתה רושם. מצליח בו זמנית לטעון שכולם גרועים בדאלאס שהעיפו את כל הקבוצות שאוננת עליהם וגם בוסטון עלובים למרות שברור שזאת קבוצה מעולה שיש לך את השחקן השלישי - רביעי והחמישי הכי טובים בליגה בהשוואה לקבוצות אחרות.

לא יודע איך לספר לך, בוסטון פייבוריטית מול כולם בליגה הזאת בעונה הנוכחית. הם פשוט מצוינים, אני יודע שקשה להחמיא בשם שנאה ספורטיבית מזויפת של אוהד בישראל אבל יש מציאות.

ולוקה? מביך אפילו להתייחס לשטויות שאתה רושם כלפיו, התאוששת שהוא בעט את החברים שלך? מה שלום שג"א בקנקון? אי אפשר לקחת אליפות לבד, גם ג'ורדן ולברון לא הצליחו. יש כמובן ביקורת מוצדקת כלפי ההגנה שלו אבל הוא עדיין טופ 3 שחקנים בליגה בכל יום בקלות.

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/24
  8. DRORIKO Member

מה שיפה בבוסטון זה שהיא לא רק מפוצצת בכשרון אלא ממש קבוצתית, גם בהתקפה וגם בהגנה. לא שאני משווה, אבל זאת האלופה הכי מרשימה מאז גולדן סטייט(אני מדבר על פריים גולדן סטייט, לא על הגרסא המבוגרת של 2022)

Roma אוהב/ת את זה.
  9. Roma מנהלים

הדרך שלהם לאליפות קלילה אבל האליפות מרשימה ביותר.
    אני מהמר שם אם היו פוגשים את הקבוצות הכי חזקות היו זוכים באליפות, אין מה לעשות בנו שם מפלצת ואפילו צמד הכוכבים הבשילו אחרי הפסד בגמר בשביל זכייה.

מגיע להם. לא פירקו את החבילה, האמינו בתהליך וכמובן עשו טריידים מדהימים.

10. Roma מנהלים

אין סוויפ */aaa021.

לייבלי מדהים - הגנה מצוינת, שליטה בריבאונד, האסל ואפילו קלע היום שלשה ראשונה בקריירה! צופה עתיד גדול לילד הזה עם לוקה.

wings אוהב/ת את זה.
  11. MaxAaRons Member

ההשפלה הכי מביכה במשחק גמר מאז שנת 1998 שבה יוטה אכלה משיקאגו 42 הפרש.
    באמת אלופה יוצאת דופן בוסטון,שברה שיא שלילי. שלא ישבר עוד 100 שנה ועד שזה שוב יקרה כל חברי הדיון פה יתפיידו השמיימה.
    ומה מצחיק ? כולה ג'ימי באטלר בן 235 שכשיר ל30 משחקים בעונה הסיבה שהם עברו את הסיבוב הראשון,שהבן שרמוטה הנגר מפילדלפיה שפצע אותו יתלה על עץ תמר כמו אבות אבותיו.
    חתיכת boy.
    אלוהים יעזור לליגה העלובה הזו אם בוסטון יעשו ריפיט.
    צריך לסגור את הליגה הזו לאלתר.

12. DRORIKO Member

פריצ׳רד עם 2/2 מהחצי באותה סדרה. לא נראה לי שאי פעם היה דבר כזה

13. DRORIKO Member

טייטום כמעט מתפתה לזרוק שלשה לשומקום, בסוף מוסר להוליידי שחודר לצבע ומוצא את טייטום מתחת לסל. מהלך שמסביר הכי טוב מה זה בוסטון 2024.

14. wings Member

קרי ולוקה שוב במשחק רע. למרות הנקודות של לוקה, כשהיו צריכים אותו הוא לקח זריקות קשות ונראה תשוש. טייטום סוף סוף נתן משחק טוב. וויט גם במשחק גדול. למרות המשחק היום זה יהיה שוד אם לא יתנו לג'לן את התואר. דאלאס לא עוברים את בוסטון גם אם פורזינגז בחוץ לכל הסדרה.

15. DRORIKO Member

סוף סוף? סדרה מעולה שלו. נתקעים על השלשות שלא נכנסות אבל הוא תורם בכל כך הרבה אספקטים אחרים.

לגבי לוקה, פליאוף ענק שלו, מהטובים שראיתי של שחקן, וראיתי את ג׳ורדן, קובי ולברון, אבל לבד הוא לא יכול לנצח את בוסטון הזאת. לקיובן תהיה עבודה בקיץ על שדרוג הסגל. מעבר לזה אני לא בטוח שג׳ייסון קיד זה המאמן להוביל אותם לאליפות.