NBA 2024/25 - העונה יצאה לדרך !

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י yakov_y, ‏2/7/22.

1. wings Member

לוקה היה מעולה בפלייאוף עד הסדרה הזאת. מסכים שלא היתה לו מספיק עזרה. לגבי טייטום, היום הוא נתן משחק שתואם לציפיות ממנו. רוב הסדרה הוא היה כינור שלישי. אני כן מסכים שהוא עשה דברים. הגנה, ריבאונד, ואסיסיטים. הוא בהחלט התבגר במשחק שלו וזה כנראה שילוב של מאמן יותר טוב וקבוצה יותר טובה.

2. DRORIKO Member

טייטום נתן המון בסדרה הזאת, חדירות, מסירות, הגנה. החלק החלש שלו זה השלשות(אגב גם היום) אבל זה משהו שאפשר לשפר, לא לרמה של סטף או ליליארד, אבל אפשר לעבוד על זה.

אני לא חושב שטייטום הוא הכינור השלישי מהסיבה שאני לא יודע מי הכינור הראשון. זאת בעיקר אליפות קבוצתית שכל אחד הפיק את המיטב מעצמו. אגב זה די שובר את הסכימה שבשביל אליפות צריך סופר סטאר שמתעלה מעל כולם.

de Middenweg ו-wings אוהבים את זה.
  3. MaxAaRons Member

לא ייאמן איך הקבוצה הזו עשתה גמר נבא.
    קבוצת פלייאין במקרה הטוב.
    חבל מאוד שמינסוטה\דנבר נחנקו ועשו פלייאוף מביך ביחס לפוטנציאל שלהן.
    בסופו של דבר דנבר במאזן 2-0 מול בוסטון +מינסוטה ב1-1 כשההפסד לבוסטון היה בהארכה ללא רודי גובר.
    אני הייתי שם כסף והרבה שבסדרה של טוב מ7 אחת מהן לוקחת את בוסטון ללא גיים 7 אפילו לא קרוב לזה.

יאללה תנו white trash להנות.
    אגב עם כל הסלידה שלי מהשחקן שהוא לא טופ 10 בליגה טייטום,מגיע לו לגמרי fmvp.

4. k_700 Member

בחירה מוצדקת לחלוטין בבראון לfmvp.
    היה הכי יציב.

5. DRORIKO Member

בהחלט מוצדק. אגב מה היה מניין הקולות? מי בוחר אגב?

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמח לראות את פלופצ'יץ' מובס.

עכשיו עוברים הלאה לסאמר ליג, אוקלהומה תשחק עוד 3 שבועות.

MaxAaRons אוהב/ת את זה.
  7. MaxAaRons Member

מאחל לפלופצ'יץ' קריירה נטולת טבעת.
    שמעאק בכיין שלא מסוגל לעשות הגנה גם אם חייו יהיו תלוים בזה.
    עם כל הכבוד לדורט שאני מחזיק ממנו והייתי נגד ועדיין נגד טרייד שלו למרות חוזה העתק באופן יחסי שבו המחזיק.
    כשלו דורט שהוא לא השומר ה50 הטוב בהיסטוריה שוחט אותך בסדרה.
    אז אתה לגמרי אוברייטד.

יאללה roma בהצלחה לכם להלחם על הפליי אין.
    מה שלום ההוא שמאונן על הסמל של הרייך 3? הוא לקח חומרים היטלראים להשפריץ עליהם בקנקון?????????

8. yakov_y YNWA

אני מבין שאתה מנסה ללק ל- @Liverpool-Forever אבל די יש גבול, הודעה, שתיים, שלוש, חאלס.

לוקה ענק ועדיין חובת ההוכחה עליו, בלי FMVP הוא לא יהיה שווה כלום בעיניי כמו המאמן האפס שלו שאין לו FMVP בקריירה והוא יישאר עם המחמאות אבל לא יידרוג בין הגדולים ביותר כמו גם קיירי כמובן.

דורט שומר ענק, רק תייבול שמר בקריירה על לוקה טוב יותר ממנו.

מזל טוב לג'יילן, מגיע לו בענק.

אם היה לי כוח הייתי הולך לדיון באוקטובר שאמרתי שבוסטון תיקח בגלל 3 הכוכבים + ההגנה המפחידה בסגל.
    כמובן גם בזמן אמת אמרתי שהטרייד על וייט בעבר היה אדיר, אמרתי את זה גם על הולידיי כי הוא מן הסתם אולסטאר.
    פורזינגיס הייתי ואני עדיין נגד למרות שבוסטון לא שילמה מחיר.

עוד מילה טובה לבראד סטינבס,
    לא רק בנה סגל אדיר, גם העיף את סמטארט והחוזה הגובה.
    10 מ-10 לסטיבנס, הנכס היקר ביותר והכוכב מספר 1 של המועדון.

בראון... זוכרים קיץ קודם, איזה ביקורת חטף ? מטורף.
    אמרתי שמגיע לו חוזה של 200 מיליון ל-4/5 שנים, בסוף קיבל, הוכיח את עצמו.

כמו 2008, פירס לא היה הכוכב, פשוט הם היו כוכבים עם מאמן ליצן, חמישייה הכי טובה בליגהץ
    אותו דבר, 2024, אחד לאחד.

כמובן שהילד של טייטום כרגיל נכנס לכותרות, איזה מאוס הוא ואבא שלו.

מזל טוב לאל הופורד, מיליון שנה בפלייאוף, מגיע לו, ווינר.

פורזינגיס אליפות על לוקה יאללה, הולידיי כרגיל, כל שחקן כאן זה סיפור.

Roma אוהב/ת את זה.
  9. MaxAaRons Member

מה קשור ללקק? מה ? מה? אני בדעה שלוקה דונציץ הוא שחקן איטי להחריד ובשנות ה80 וה90 הוא לא היה שחקן טופ 30 בליגה הרבה לפני liverpoolforever גם כתבתי את זה העונה בדיון.
    יעקב זה שאתה כנראה מכור לאפליקציית טלגרם זה לא אומר שכולם כמוך.
    אשכרה אמרת שלוקה צריך לקבל fmvp כשהוא לא מהקבוצה המנצחת?! אתה חתיכת מטומטם.
    אבל לא סתם מטומטם,אחד עם קבלות.
    פעם אחת בהיסטוריה של הליגה זה קרה - אתה קולט שאתה פאן בוי הזוי? כמו הילדים בני 12 לפני עשור שהיו פאן בויס של מסי ורונאלדו.
    חביבי אתה בן 30 תתבגר,תוציא את היד מהמכנס ותפסיק לפנטז על הקפלי שומן של היוגוסלבי- זה לא טוב לך.
    Check you self before you wreck your self

דורט שומר ענק ואני מחזיק מדורט.
    אבל אם אחד כמוהו גמר את לוקה אז כל שחקן הגנה סביר לפני 20 ו30 ו40 שנה שנה גומר את לוקה.
    סתם לארי בירד לעניים מרודים (לא שחקן טופ 10 למרות שאני מחזיק ממנו) ,מי שמשווה אותו לגורדן\מגיק וכל שחקני הטופ 10 צריך אשפוז כפוי,נקודה.
    שרמוטה מלוכלך שכל העונה מקבל קנסות ופאולים טכנים,מתבכיין ובוכה לשופטים.
    שיא הגועל נפש השחקן הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/24
  10. Roma מנהלים

נגמר הפלייאוף וחזרו השטויות של אוהדי אוקלהומה האומללים. לא עדיף להאריך את החופשה בקנקון?

לוקה השחקן הכי טוב בליגה. זה לא מביא אליפויות כי צריך בשביל זה קבוצה מסביב ומעטפת מקצועית שלא בטוח שיש בדאלאס. בטוח שלא ברמה הכי גבוהה בהשוואה לבוסטון המפלצתית.

שום קבוצה בסגלים הנוכחים לא מנצחת את בוסטון, אפשר להפסיק לספר סיפורים ולזלזל באלופה ראויה. ראויה מאוד אפילו.

נתראה בפלייאוף בעונה הבאה. עד אז חוזרים לאהבה המקומית וליורוליג.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאוהד ניטרלי אני מרגיש שהאליפות של הסלטיקס מוצדקת כי בסופו של דבר הם היו בכל העונה יציבים. אני חושב שזה דווקא יפה שאין להם כוכב על אלא חבורה של שחקנים מוכשרים שביחד הצליחו לקחת אליפות. לא קבוצה עם איזו שלישיית סופרסטארים אלא פשוט אלופה שאין לך מושג מי יתפוס יום. פעם זה ג'יילן בראון, פעם זה טייטום, פעם זה הערב של הולידיי או יום קליעות מטורף של דרק ווייט. האם אנחנו נראה בגלל הסלטיקס 2024 שינוי בקונספצייה של ה"ביג 3"? אני לא בטוח כי למרות האליפות המוצדקת אני רק שואל את עצמי מה היה קורה אם מילווקי והניקס היו מגיעים לפלייאוף עם פחות פציעות?

הסלטיקס ובעיקר טייטום ובראון היו צריכים את האליפות הזאת בשביל להשתיק את אלה שלא ממש לוקחים אותם ברצינות. אם לא היו לוקחים עכשיו אליפות אז אף אחד היה לוקח אותם יותר ברצינות. השאלה מבחינתי היא רק האם הם מועמדים בעונה הבאה לעוד כתר? מאז השושלת של הווריורס שהסתיימה בשנת 2019 לא הצליחה שום קבוצה לשמור על התואר שלה. אני כבר מנחש עכשיו שזה גם לא יקרה בעונה הבאה אלא אם כן הסלטיקס יתחזקו.

הפגרה מתחילה וכבר הבנתי שקליי תומפסון אולי שוקל לעזוב את הווריורס. יהיה מעניין לראות מה פול ג'ורג' יעשה? מה יקרה עם לברון ג'יימס והבן יקיר לי? עונת 24-25 עוד לא בפתח, אבל אני כבר מחכה בכליון עיניים לראות האם מינסוטה תמשיך להתפתח? מה יקרה בניו יורק? האם מילווקי באמת יכולה לחזור לאיים על הכתר? רק סתם 3 שאלות מעניינות...

12. Roma מנהלים

לא מבין את כל הקשקושים ברשתות שבוסטון סיימה את עידן קבוצת הכוכבים, שני אולסטארים וכוכבים ברורים, פרוזינגיס והולידי היו כאלה במהלך הקריירה ודרק וויט על הגבול.
    זה שלכוכבים שלהם את היוסאג' של לוקה או אמביד זה לא אומר שהם לא כוכבים או זאת לא סופרטיימס (גם אם נתבנה דרך הדראפט וטריידים מוצלחים).

מי ישמע היא מורכבת מרול פליירס.

13. wings Member

דאלאס צריכה עומק וקלעים יותר טובים. אני מעריך שהם יפטרו ממקסי קליבה ו THJ. למרות שלא רואה הרבה קבוצות שמוכנות לקחת את החוזה של האחרון. אקסום הראה פוטנציאל בפלייאוף וגם הוא אופציה לטרייד.

לוקה צריך להתבגר כי קרי כבר זקן מדי בשביל זה ואנחנו יודעים שהוא nutcase. כשלא הולך לו הוא צריך לשלוט על עצמו ולא ללכת בכח וסתם לזרוק מהלוגו. אתמול בוסטון לא קלעה ברבע השלישי ודאלאס לא ניצלה את זה כדי לחזור בגלל שטויות שלו ושל קרי. וגם כמובן בגלל חוסר בקלעים מספיק טובים. היו להם לא מעט שלשות חופשיות שלא נכנסו. וגם לוקה צריך לשחק פחות. לפעמים הוא בקושי סוחב את עצמו בחזרה להגנה.

14. MaxAaRons Member

יש מישהו כאן שמסכים שיש רגרסיה בענף הזה בדומה לענף הכדורגל ? קבוצה פח כמו בוסטון עושה 60+ ניצחונות? אפילו המנהל שהוא בבחינת גאון הדור אמר שיש רק קבוצה אחת גרועה יותר שזו דאלאס 2006 (וגם על זה אני יכול להתווכח ) שעשתה 60+ ניצחונות.
    לאפסים כמו בראון וטייטום יש טבעת- זה לא פחות מבושה.
    כל אחד מהרשימה הנ"ל מגיע לו יותר מהם :
    באטלר (מזלם שהוא לא היה כשיר לסיבוב הראשון),ליליארד,כריס פול,הארדן,ווסטברוק,ג'ורג' ואפילו פלופצ'יץ' ואמביד הסמרטוטים שאני מתעב.
    אני גם מעדיף שחקנים כמו מיטשל וברונסון הם גם בייי פאר שחקנים גדולים

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@MaxAaRons
    לא יודע אם יש רגרסיה, אבל בעיניי הפציעות מנעו פלייאוף הרבה יותר טוב. בטח במזרח. אני בהחלט חושב שהסלטיקס לקחו את האליפות בצדק, אבל האם הם היו גם מנצחים את הניקס או הבאקס ללא פציעות?

מבחינה אישית הכדורסל של היום גם ככה פחות מעניין אותי. אני לא כל כך אוהב את ה"ראן אנד גאן" שבטח רואים ללא הפסקה בעונה הרגילה. אני לא מתגעגע לימים של ה"באד בויז" או ימי הבושידו העליזים בשנות התשעים של הניקס, אבל מותר לשחק הגנה ולא צריך בכל התקופה לזרוק משלוש. זו לפחות דעתי, אבל בסך הכל הכדורסל גם ככה לא הענף הכי פופולארי בארה"ב. זה כמובן הפוטבול.