NCAA 2012 - הגמר הגדול

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Muurad, ‏13/3/11.

1. Muurad Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx תראו את המוטת ידיים שלו. אלוהים ישמור.

נערך לאחרונה ב: ‏13/11/11
  2. shlomydavid מנהלים

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אחד הדברים המדהימים שקראתי עליהם.
    ראיתי את הכתבה בטלוויזיה לפני כמה ימים וזה פשוט אדיר.

4. shlomydavid מנהלים

http://img593.imageshack.us/img593/4447/basketballncaa13414.Xxx

* ערוץ ESPN יעביר את המשחק בין קנזס ל-UCLA, החל מ-4:30 בבוקר.

5. Muurad Member

גם דיוק-מישיגן ישודר לפניו בשעה 2, והמשחק למקום ה-3 והגמר של טורניר מאווי ישודרו יום למחרת.

אוסטין ריברס מדיוק אומנם כישרון התקפי יוצא מן הכלל, ובאמת לפחות ברמת המכללות פחות או יותר בלתי אפשרי לעצור אותו עם צעד ראשון מהיר בצורה נדירה, ויכולת חדירה נהדרת גם מימין וגם משמאל עם ארסנל טוב ומגוון - אבל ההייפ על הבחור היה כשיצא מהתיכונים גבוהה מידיי לטעמי.

הוא הולך עם הראש בקיר, אין לו קליעה יציבה בכלל עם שיחרור מוזר, פרוע מידי, לא יודע לסדר את המשחק ולהתנהג כרכז... יש הרבה חומר גלם לעבוד איתו זה בטוח - אבל לדעתי אין מצב שהוא יהיה one and done כמו שחשבו, וגם אם כן - אין מצב שהוא יהיה לא בחירה ראשונה, לא בטופ 3 ולא בטופ 5(כשיצא מהתיכונים ניבאו שיהיה בחירה ראשונה בדראפט).

מה שכן, עם ששבסקי שידריך וילמד אותו יכול להיות לו עתיד ורוד - בעיקר אם הוא יילמד להרגע ולהריץ קבוצה כמו שצריך, וילמד להשתמש באתלטיות שלו גם להגנה ולא רק להתקפה.. לילד הזה יש ביצים של שור - מבחינה מנטלית הוא מתנהג כמו כוכב ורוצה לקחת את הזריקות הכי גדולות וזה לא משהו של מה בכך.
    הוא צריך להשאר עוד שנה נוספת לדעתי במכללות מלבד השנה הנוכחית.

נערך לאחרונה ב: ‏24/11/11
  6. shlomydavid מנהלים

7. shlomydavid מנהלים

* ערוץ ESPN יעביר הלילה את המשחקים בין סירקיוז לפלורידה ובין לואיוויל לונדרבילט בשידור ישיר, החל מ-2:00 בלילה.

8. Muurad Member

אנת'וני דייויס פשוט גדול מהחיים.

הילד הזה הוא אחד הכשרונות ההגנתיים הכי גדולים שהגיעו מעמדה מס' 4 הרבה הרבה זמן. האינטנסיביות שהוא משחק הגנה, ההבנה שלו, וכמובן האתלטיות והגודל היוצא דופן פשוט מדהים, וגם הIQ שלו במגרש כשהוא מבין ומגיב במהירות לכל דבר עם הניידות שלו... רק שיעלה במשקל ויתחזק(ויש לו יופי של מסגרת למלא עם הגוף שלו) והוא באמת יהיה משהו מפחיד.

והדבר המצחיק הוא שבנתיים הוא משחק כמו גראבג' מן שרק חוסם, רץ את המגרש(כמו איילה, הניידות שלו זה משהו לא נורמלי), לוקח ריבאונד ומסיים בדאנקים וכו' בלי בכלל לראות כדור בהתקפה אלא אם כן זורקים לו לאלי הופ - וזה לא מאפשר לו להראות את כל היכולות שלו לו בפרימטר עם הכדור בדריבל, בטווח הקליעה שלו וכו', ויש לו הרבה כאלה.

אם הוא כ"כ דומיננטי כשהוא רק עושה את הדברים הכי פשוטים שאפשר לבקש, איך הוא יהיה שקאליפארי אשכרה ייתן לו את הכדור מידי פעם כדי לעשות משהו כפאוור פורוורד או אולי אפילו סמול פורוורד - ולא יתקע אותו כסנטר ויגביל את מה שהוא יכול לעשות(כמו שעשה עם קאזינס אגב) עוד פעם להזכיר למי שלא יודע - הילד הזה היה עד לפני כמעט שנתיים פוינט גארד בגובה 1.90, והוא גבה בערך 20 ס"מ בתקופה קצרה מאוד לגובה 2.10.
    כל משחק שאני רואה אותו מאז האול אמריקן שנה שעברה אני יותר ויותר בטוח שהוא הולך להיות הבחירה מספר 1 בדראפט, מתי שייבחר\יהיה מותר לו להכנס.
    אתמול הוא פירק את סט.ג'ון עם 15 נקודות(6 מ-10 מהשדה), 15 ריבאונדים, 8 חסימות ו-2 חטיפות ב-32 דקות.

קנטאקי בכלל נראית ממש חזק השנה בהתאם לכל הציפיות, עם 4 בחירות לוטרי אפשריות בהרכב אם וכאשר ייכנסו לדראפט.

מלבד דיוויס, יש גם פרשמן נוסף - מייקל גילכריסט, שגם הוא שחקן הגנה יוצא מן הכלל וגם הוא מאוד פעיל ומאוד דינאמי במשחק במיוחד בלי הכדור - אם זה חטיפות, חסימות, יכול לשמור את עמדות 1 עד 3 (כ-SF בגובה 2.01), וגם להוביל את הכדור וליצור לעצמו מצב קליעה בצורה טובה (למרות שמשחק ההתקפה שלו בעיקר על חדירות וטעון שיפור).. גם הוא אמור להיות בחירת לוטרי בNBA, ואני אישית מאוד מחזיק מהילד הזה.. נראה מישהו שיהיה סטופר אמיתי בהגנה גם בNBA, ויש לו פוטנציאל גם בהתקפה מצד שני למרות שכרגע הוא טעון שיפור.

ועוד ילד שאתמול היה המצטיין יותר מדיוויס זה טרנס ג'ונס, שהיה כפרשמן שנה שעברה מועמד להכנס לטופ 3 בדראפט אבל איכזב מאוד בטורניר והחליט לחזור לעוד שנה... הילד הזה אם הוא משחק עם מוטיבציה, אנרגיות ורצון יכול בקלות להבחר הבאה בטופ 3 או טופ 5 - וכאמור הדראפט של 2012 הוא אחד החזקים שנראו בשנים האחרונות על הנייר - הבעיה שלא תמיד זה היה ככה שנה שעברה ויש לו בעיה של יציבות, ולא ממש אוהב להכנס למאבקים הפיזיים למרות שיש לו כבר עכשיו גוף לNBA.
    הוא 2.06, סוג של טווינר בין PF לSF (למרות שלדעתי יותר PF) - יכול לקלוע את ה-3 ויודע ליצור לעצמו מצב קליעה עם הכדור ביד כי הוא מאוד מוכשר, אבל הוא גם מאוד חזק ויכול להלחם ולהכנס לטבעת - ובצד ההגנתי כשהוא פעיל ועם מוטיבציה הוא באמת נפלא עם חסימות, חטיפות וכל מה שאפשר לבקש.. אתמול למשל הוא היה עם משחק שהראה כמה כישרון יש לו מבחינת הNBA - 26 נק', 9 ריב', 4 חסימות ו-4 חטיפות - ויחד עם דיוויס נראה פשוט ברמה אחרת.

המשחק ביום שבת בין קאנטאקי וצפון קרוליינה הולך להיות מדהים. כ"כ הרבה מצ'אפים, כ"כ הרבה כישרון ב-2 הצדדים בעיקר בין הגבוהים.. ממש כמו משחק NBA, כשסה"כ ב-2 הצדדים אמורים לפחות על הנייר להיות לא פחות מ-8 בחירות לוטרי אפשריות - עם דיוויס, ג'ונס, גילכריסט, וטיג בצד של קנטאקי - ובארנס, הנסון, זלר, ואולי מאקאדו בצד של צפון קרוליינה.

אותי הכי מעניין המצ'אפ בין דיוויס להנסון - שתיהם שחקנים לפחות איך שמשחקים איתם מאוד דומים - גבוהים, סופר ארוכים ואתלטיים, חוסמים, חוטפים, לוקחים ריבאונד, ורוב ההתקפה שלהם היא מgarbage points... שניהם עם עונה נפלאה עד עכשיו כשדיוויס כאמור מיועד להיות מספר 1 ויותר מוכשר - אבל הנסון עובר עונת פריצה משלו כמו שציינתי בעבר, ולדעתי אני לא יהיה מופתע אם ימשיך ככה שהוא גם ייכנס לחלק העליון של הטופ 10 כשהדראפט יגיע.
    אולי האתגר הכי גדול שיהיה לדיוויס עד היום, אם הוא צולח גם אותו באמת אין כוח בעולם שיכול להיות סקפטי לגביו כמספר 1.
    עוד אחד זה האריסון בארנס מול מייקל גילכריסט בעמדת הSF, כששניהם שחקני הגנה נהדרים - אבל הבעיה היא שמבארנס מצפים לקלוע 20+ נק' למשחק ומגילכריסט לא, מה שיעבוד לדעתי כיתרון לקנטאקי אם באמת דיוויס ייתן את שלו וגילכריסט יצליח להוריד את הממוצעים של בארנס עם ההגנה שלו.

אסור בתכלית האיסור להחמיץ את המשחק הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/11
  9. shlomydavid מנהלים

* ולצערי המשחק בין קאנטאקי לצפון קרוליינה לא משודר מחר בטלוויזיה. המשחק שישודר יהיה ב-FOX בין UCLA לטקסס.

10. Muurad Member

אה - שלומי הגדול מכולם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx תהיתי איך לא הקדמת אותי עם היוטיובhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

למי שמתכנן לראות את המשחק של היום בין פלורידה וסרקיוז, כדאי לשם לב לבראדלי ביל מפלורידה, פרשמן, SG בגובה 1.95- לא ממש יצא לי לראות אותו מלבד האול אמריקן - אבל עשה שם רושם של קלע יוצא מן הכלל עם שיחרור יפה מאוד לעין, אתלטי, יודע להתנהל עם הכדור וליצור לעצמו קליעה, יודע למסור כשצריך - משווים אותו בכל מקום לריי אלן צעיר וגם הוא אמור להיות מהטופ 10 בלוטרי אם וכאשר.

מי שרוצה לינק בזמן של המשחק שישלח לי בפרטי הודעה אגב.. שלומי אתה בטוח שלא משדרים? כי אני רואה בESPN שאומנם אומרים שמשדרים קונטיקט, אבל השעה שאומרים שהמשחק ישודר בו(19:00) היא זו של צפון קרוליינה-קאנטאקי, כשהמשחק של קוניטקט לפחות לפי ESPN אמור להתחיל ב-22:15 שעון ישראל.

קשה לי להאמין שדווקא את משחק השנה במכללות שכל העולם ציפה לו מאז סיום העונה שעברה לא ישודר ויבחרו על פניו 2 משחקים אחרים.. אני חושב שהם התבלבלו בESPN ישראל והמשחק ישודר שם.

11. shlomydavid מנהלים

שטויות..אני רק מנסה להוסיף צבע לדיון.
    הבקיאות שלך במכללות פשוט מדהימה ! שאפו !

12. shlomydavid מנהלים

ESPN משדרים מחר פוטבול מכללות, כשהמשחק ב-19:00 הוא קונטיקט-סינסינטי.
    המשחק בין צפון קרוליינה לקאנטאקי שייך בכלל ל-CBS. נדמה לי שיום שבת זה היום היחיד שהם משדרים.

13. Muurad Member

אהה אוקי תודה. חבל =\ טוב בכל מקרה מי שלא ימצא לינק שישלח לי בפרטי.

ממש מבלבלים החבר'ה האלה בלוח השידורים כשהם לא יודעים מה כדורסל ומה פוטבול בהוט בערוצים של ESPN וFOX.. אם לא בודקים באינטרנט אי אפשר לדעת כלום.

14. Muurad Member

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/11
  15. shlomydavid מנהלים

* ערוץ ESPN מעביר כעת בשידור מוקלט את המשחק בין לואיוויל לונדרבילט.

http://espn.go.com/video/clip?id=7309216

* ערוץ FOX יעביר הלילה (23:30) את המשחק בין UCLA לטקסס בשידור ישיר.

* ערוץ FOX (אפיק 61 בהוט, 62 ביס), ערוץ METV (אפיק 163 בהוט, 109 ביס).