NCAA 2012 - הגמר הגדול

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Muurad, ‏13/3/11.

1. The_Arsenal Member

מוראד, צדקת בקשר לביילור. ראיתי עכשיו שוב את הbracket של אובאמה. הוא הימר על פיינל פור של קנטאקי (שינצחו בגמר האיזורי את ביילור - בינגו!), אוהיו סטייט (בינגו), מיזורי ונורת' קרוליינה. והוא הימר ש- UNC ינצחו בגמר את KY... זה כמובן כבר לא יקרה.

2. The_Arsenal Member

הראו הרגע את הנתון של דיוויס עם 175 בלוקים שזה הכי הרבה ב-NCAA כמובן, וגם הראו שבשלוש השנים האחרונות ג'רביס ורנאדו מיודענו היה ראשון בקטגורייה הזאת עם מספרים דומים. יש לי תחושה שדיוויס יגיע למקום קצת יותר מכובד מהפועל ירושלים בעונה הראשונה שלו אחרי המכללות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx.

3. Muurad Member

רק שדיוויס עושה את זה בעונת הפרשמן שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

קנטאקי הם האויב של עצמם היום. לא יעשו טעויות מיותרות והניצחון שלהם.

אני יודע שחפרתי על זה בעמודים הקודמים, אבל דיוויס משפיע על המשחק הגנתית בצורה כ"כ דומיננטית שלא זכור לי אפילו לא מגרג אודן.. ובהתחשב בחיסרון הבולט שלו בפיזיות והכוח זה הישג לא נורמלי.

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/12
  4. The_Arsenal Member

מוראד, אני לא סגור על החוקים של ה-NBA.
    האם פראשמן יכול להירשם לדראפט? אם כן, האם דיוויס צפוי לעשות זאת? איזה מקום אתה צופה לו בדראפט?

אם לא, קנטאקי יכולים לבנות סביבו שושלת סטייל פלורידה של נואה והורפורד מלפני כמה שנים...

5. Muurad Member

כן, לשחקנים אמריקאים הכי מוקדם שאפשר להרשם זה אחרי עונת הפרשמן(או שנה באירופה כמו ג'נינגס, בתאכלס החוק הוא גיל 19) - ואנת'וני דיוויס בלי שום צל של ספק הולך להבחר בבחירה מספר 1, לא משנה מי תקבל אותה.

הוא אחד מהבחירות מספר 1 היותר בטוחות שאני זוכר חוץ מלברון וגרג אודן בעשר שנים האחרונות.

6. The_Arsenal Member

ככה חשבתי. גם גילכריסט ייבחר גבוה אני מתאר לעצמי. הם מדברים כבר על הירשמות לדראפט? זה בהחלט יכול להסביר את סיום המשחק המוקדם היום בין NOH ל-LAL..

7. Muurad Member

גילכריסט האמת הוא השחקן הכי אהוב עלי במכללות מתחילת השנה. פשוט ווינר בכל רמ"ח איבריו.. התקפית הוא חייב להשתפר במיוחד בקליעה מרחוק, אבל הגישה שלו למשחק היא פשוט כזו של מישהו שאתה יודע שיצליח בגדול בקריירה שלו - יחד עם היכולת ההגנתית המדהימה והיתרונות הפיזיים והאתלטים כמובן.

לדעתי האישית הוא ייבחר בטוח בטופ 3, אבל אצלו זה יותר תלוי במי תקבל את הבחירה ומה הNEED שלהם.. לא מן הנמנע שהם יבחרו 1 ו-2... בתחילת השנה לפני כמה חודשים אמרתי פה שהוא עובר under the radar, אבל עכשיו אני חושב שכולם סופית השתכנעו לגביו ומה שהוא מביא לקבוצה, לא רק מבחינת כדורסל נטו.

8. Muurad Member

2 המועמדים הסופיים לתואר שחקן השנה בקרב ראש בראש בגמר.

לא האמנתי שקנזס יצליחו להגיע כ"כ רחוק אם לומר את האמת - קאמבאק אדיר שלהם בפעם המי יודע כמה.

ג'ף וויט'י פשוט לא מהעולם הזה - הוא וT-ROB הכניסו אותם בכוח למשחק שלא היה צריך להיות להם סיכוי לנצח אותו אחרי המחצית הראשונה, איזה מכונת חסימות הבנאדם. הולך להיות גניבה בסיבוב השני אם הוא מכניס את עצמו לדראפט. מיאמי צריכים לעשות כל מה שהם יכולים כדי להביא אותו.

סולינג'ר מראה בדיוק למה אני לא מחזיק ממנו אם הוא נשאר ומשחק אותו דבר גם בNBA - הילד מתקשה בצורה רצינית מול אורך וגובה, זה פשוט הורג לו את המשחק.. הוא חייב להמציא את עצמו מחדש ולהסתגל במהירות לNBA במשחק ההתקפה שלו.

על הנייר לדעתי קאנטאקי היו מעדיפים גם ככה לפגוש את קנזס, קשה לי לראות אותם מצליחים לפספס את ההזדמנות לזכות בתואר השנה, הם פשוט קבוצה יותר טובה ומנצחים את קנזס כמעט בכל מצ'אפ... גילכריסט הולך להיות סופר חשוב במשחק הזה לדעתי, הוא יהיה חייב להשאר במגרש ולא להכניס את עצמו לבעיית עבירות, הוא האקס פקטור שיכול לגמור את קנזס כי אין להם תשובה למישהו כמוהו בווינג.
    אבל מצד שני עם איך שקנזס התקדמו השנה ובמיוחד בטורניר פשוט אסור לבטל אותם ולהמעיט בערכם כי איכשהו הם תמיד מצליחים לחזור..איך שהם משחקים לא ממש נתמך בטיעונים ותחזיות הגיוניות.

9. Muurad Member

זה היה הכיוון לפני שהשנה התחילה, זה היה הכיוון כשהשנה הייתה בעיצומה, והתוצאה הסופית תואמת את כל הציפיות.

זו קבוצה שתכנס להיכל התהילה של הקבוצות הטובות אי פעם במכללות.

כשיש שחקן שקולע 1 מ-10 מהשדה ל-6 נק', במשחק ההתקפי הכי גרוע בקריירה שלו by far כשאפילו את הדברים הפשוטים הוא לא מצליח לעשות ופשוט לא הולך לו כלום - והוא עדיין מסיים את המשחק כשחקן הכי טוב והכי משפיע על הפרקט, אז יודעים שמדובר פה בשחקן מיוחד.

הוא הדהים אותי במקדונלדס אול אמריקן לפני שנה, ופשוט ענה על כל הציפיות שהיו לי בשבילו and then some, אמרתי את זה כבר - אבל לדעתי הוא שלישי אחרי לברון וגרג אודן כבחירה מספר 1 הכי טובה ב-10 שנים האחרונות.

החסימה של גילכריסט על טיילור בסוף הייתה פשוט לא מהעולם הזה. סגר לו את הקרוב, ופשוט נשאר באוויר כמה שצריך עד שהוא יחשוב שבטוח לזרוק ואז חסם לו גם את זה.. בלי ספק המהלך של המשחק.

נקווה שעם ההפועה היום דורון לאמב יעלה קצת מה20+ שמנבאים לו בנתיים בדראפט, כי אומנם הוא לא כוכב ולא יהיה כוכב - אבל הוא אחד המניות היותר בטוחות בדראפט הזה להיות שחקן חמישייה משלים כקומבו גארד שיודע לעשות כמעט הכל.

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/12