One Vs Sport-5

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏18/12/06.

1. יוגב אסולין Guest

שתי אתרי ענק, בקנה מידה עולמי מנהלים בשבועות האחרונים בינהם מלחמה סמויה על מי מביא יותר סיפורים.

אני לא יודע עד כמה עינכם היתה מספיק חדה השבוע כדי לשים לב, אבל הדבר הזה כבר ניהיה מוגזם שלא נגיד מגוחך.

הכל בעצם התחיל כאשר בערוץ 5 הביאו בשבוע האחרון שתי פרסומים תחת הכותרת "בלעדי" הראשון היה זריקת האבנים על האוטובוס של מכבי וחזרה והפרשה השניה כמובן היא החשיפה הבלעדית בעניין אושרי לוי.

בוואן שבודדות הפעמים שרשמו עד היום "פרסום ראשון" החליטו להשיב מלחמה.
    וכבר ביום המחרת הם יצאו בכותרת "פרסום ראשון" 3 שחקנים מבאר שבע נעצרו
    בספורט 5 ענו "פרסום ראשון" יש עוד משחקים לא תקינים
    בוואן החזירו "פירסום ראשון" הטוטו הורידו את הפרס הראשון ל-10 מיליון.

מאז בוואן הביאו לפחות 6 דברים דבילים תחת התואר "פירסום ראשון" כמו:
    - מכבי שיחררה את לירן כהן
    - הטוטו דורש בדיקה של 3 שחקנים
    - בטופס הטוטו בעוד שבועים יופיעו רק משחקים מליגת העל וחו"ל

ואלתם מוזמנים להשתעשע יש עוד הרבה.

חושבים שפה נגמר הסיפור? וספורט 5 ככה ויתרו להם? אז זהו שלא..
    בספורט 5 הוציאו תשדיר פרסומי עם החשיפות האחרונות שלהם.. וזוקפים את זה לזכות האתר..
    עכשיו, אני עוקב בדריכות ומחכה לתגובה של וואן.

לבנתיים, אני חושב שזה זמן מתאים לדבר על שתי אתרי הספורט האלו.

- מי לדעתכם מפרסם יותר, מי מעניין יותר, מי איכותי יותר... ובואו נקווה שגם בדיון זה ניהיה איכותיים מחבורת הילדים הזאת

2. John Barnes Member

הכל בגלל הנשים: מאז הסיפור המטומטם עם בר דיין, אסייג ויופ ציוני שני האתרים התחרפנו לגמריי.

תוציאו את הנשים מהכדורגל!

3. בית"רי מלידה Member

חוץ מריקי ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן זה בהחלט משהו שנכנס חזק ותפס תאוצה בתקופה האחרונה, אבל לדעתי מבחינתנו זה מבורך, כמה שיותר שאמצעי התקשורת יתאמצו ככה אנחנו נקבל את מרבית המידע בתקווה שזה לא חארטות.

מבחינת האמינות, ספורט 5 אמין פי אלפי מונים מזה של וואן.

5. Juanito Member

יש שאלה בכלל?
    one אתר כל כך עלוב,כל דבר שיוצא ממקלדת של אופירה לא דורש התייחסות,מצידי עד שזה לא מגיע לsport5 זה לא נכון.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

והערב כמובן כותרת גדולה בוואן על תביעת ענק שמגיש אושרי לוי נגד ערוץ הספורט.

לא יודע, יכול להיות שוואן בלחץ. לאתר הזה אין תכני וידאו איכותיים שאיתם הוא יכול להתחרות בערוץ הספורט (עם כל הכבוד לצילומים מרתקים בשדה התעופה - יש כתבה טובה בעניין בוואלה) עם שערים מליגות בארץ ובאירופה וכו'. גם מבחינת חומר טקסטואלי נטו, אם פעם היה לוואן יתרון ברור על המתחרה, כיום זה כבר לא נכון.

הפופולריות של ערוץ הספורט בעלייה (כפי שניתן לראות במדדים השונים), וואן נדמה לי די מדשדש במקום כי לצד גולשים חדשים שנחשפים, ותיקים יותר מתרחקים כי האתר הזה נהיה גועל נפש אינטרסנטי של "מנהלת התוכן" שלו.

בכלל, כל הסיפור של פרסום ראשון ובלעדי הוא בדיחה, הורידו את המילים הללו לזנות. ביום שישי לכל אתר שמכבד את עצמו היתה את אחת המילים הללו על ידיעה שקשורה לפרשת באר שבע. זה לא רציני. במקום לנצל את מעמדו כ(מי שהיה פעם) אתר הספורט הבכיר במדינה, וואן רק הוריד את תקשורת הספורט לזנות למכנה המשותף הנמוך ביותר, לחוסר יכולת מוחלט לתת לאחרים קרדיט על עבודתם.

7. John Barnes Member

אני לא זוכר מתי נכנסתי בפעם האחרונה ל-ONE, מאז שאופירה אסייג עורכת אותו זה הפך ל" ONE- אתר הרכילות מס' 1 בישראל". נפתח המדור "גליצ'ים" שלטעמי הוא לא פחות מביזיון עם כל מיני אייטמים כ"כ מעניינים כמו איפה פיני בלילי קונה בגדים שהציפו את האתר. המדרף אחרי הסקופים כבר נהיה מגעיל כאשר כל פיפס קטן מקבל כותרת. ומשום מה האנשים שם חושבים שאירופה נמחקה מהמפה.

ספורט 5, לעומת זאת, הפך לאתר הכי מעניין בשטח. אני לא אכביר מילים, מי שקורא שם יודע על מה אני מדבר.

8. Nevermore Member

אגב, היום אופירע פירסמה שאושרי לוי תובע את ערוץ הספורט ומשה גוזגל בגלל הפרסום שלהם.

ואין בכלל שאלה, ספורט 5 עדיף. מכל בחינה.

9. הפועל אשקלון Member

one הכי טוב בסיקורים ובכתבות שהוא מביא
    חוץ מהוידאו של ספורט 5

10. מיכל3 Member

ספורט 5 ללא ספק. וואן מבחינתי הפך לאתר חובבני לאחר שאופירה אסייג עורכת אותו. 80% מהכתבות שם קשורות בכלל לרכילות ולא לספורט נטו, מה שבספורט 5 בקושי רואים..

11. Riki Member

אוווווו יא חמודדדדד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אני באמת שלא מוצאת שום תוכן ענייני בוואן, הכתבות, הסיקורים, תוכן הספורט מתומצת לצד הרבה בולשיט כגון קטעים של מחוץ למגרש למשל שמסוקרים בתיבול צהוב במיוחד. כל דבר שהוא לא רלוונטי ויוצר כביכול ''סקופ'' תופס שם את הבמה המרכזית.
    האמת שאת רוב הקריאה שלי באינטרנט במדורי הספורט, אני גולשת באתרים מחו''ל,.
    בארץ אני באמת מעדיפה את ספורט חמש, ליגה ישראלית... אין מה לעשות... אין את זה באף מקום אחר.

מה גם שלאחרונה אני מוצאת את וואלה ספורט כמקור הראשוני שאני נכנסת אליו לשם התעדכנות במה שקורה.

12. BugSniper Member

הדירוג שלי:
    [הדירוג בכל זאת רלוונטי לכתבה]

1. ספורט 5
    2. מעריב: מדור הספורט
    3. ONE. בכל זאת, זכיתי משם בערכת TITANIUM..
    5. וואלה! ספורט
    6. ידיעות אחרונות: מדור הספורט
    7. טלספורט (התקדמות אדירה לאתר הזה)
    8. ספורטליין. אתר נחמד מאוד ואמין אבל מעט חסר משאבים
    9. תפוז: מדור הספורט. לא יצא לי הרבה לגלוש שם
    10. ליגה (לא אתר ממש מוכר).

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/06
  13. יוגב אסולין Guest

http://www.asoccer.co.il/forum/uploads/post-17-1166446570.Xxx

על פי האתר של אלקסה אפשר ליראות את התקדמות האתרים האלה.. הם גדלים במקביל קשה ליראות פה שינוי דרסטי כרגע.

www.alexa.com

14. איגור .פ. Member

חד וחלק ספורט 5+.

זה די ברור שONE מנסה להיות יותר טוב מספורט 5 ,אך הוא לא מצליח ולא יצליח.
    וואן ירדה ברמה שלו עקב כך שהוא מסנ להעתיק מספורט 5 דברים, כגון:ספורט 5 התחיל עם החדשות באינטרנט,אחרי חודש חודשיים וואן גם עשה כך,וואן עשה את הTV באתר רק בגלל שיש בספורט5 ,אך לדעתי וואן זה שאלה של זמן עד שהוא ייפול בכלל, כי כמו שאמר אחד מקודמי ,ה"גולשים הותיקים של וואן עוברים לספורט 5 ,וואן נהפך לאתר רכילות", זה דברים נכונים שבאמת קורים.

אבל משהו לגבי הכתבה של וואן שאושרי לוי הגיש תבעת ענק כנגד גוזגל ,זה פשוט ביזיון שזה בכותרות הראשיות,זה רק ההוכחה המוצקת לכך מה וואן מנסה לעשות ובאיזה רמה נמוכה הוא נמצא.

15. Spanish Weapon Member

ספורט5.

כתבים יותר אמינים,ממשק נוח ומודרני,חשיפות רבות יותר,כיסוי די מקיף של ליגות וכדורגל שבוואן לא טורחים להגיע אליהם בד"כ (אסיה,אפריקה וכו')