One Vs Sport-5

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏18/12/06.

1. corrs123 Member

אני אדם נייטרלי שמעורה בענייני התקשורת, אני לא באתי לתקוף את מדור הספורט של "תל-אביב" אלא ציינתי שיש כאלה שעכשיו משמשים בתור כתבים שכתבו גם הם רכילויות ככה שלא יעזור לאף אחד, הרכילות היא חלק מכל אדם. במיוחד אם יון פדר (עורך ראשי YNET) אומר: "אני מצטער שלא השקעתי יותר בתחום הרכילות"

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוואן כמעט ואי אפשר לכתוב תגובה,כל מילה מצונזרת כמעט ובמילא יש שם רק ילדים בני 5 שרוב
    התשובה שלהם היא חחחחח
    בשביל לכתוב דיעה ואשכרה לקבל תשובה נורמאלית עליה אז צריך להיכנס לאתר שאתם בטח מכירים
    www.asoccer.co.il
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

3. Gustavo Boccoli Member

אין, אין כל תחרות. מאז השדרוג האחרון של ספורט5, כשהם שינו את האתר, זה היה ברור. מאז הם הוסיפו המון דברים, כמו הV5 עם הסרטונים, וכל שבוע בערך יש עוד דברים חדשים. כל התוכניות המעולות שלהם שם, וזה אתר הספורט הטוב ביותר. מה שעוזר להם בהרבה, זה שיש להם את ערוצי הטלויזיה.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואן פירסמו אחר הצהריים ראיון עם יוסי בניון כאשר הכותרת הראשית הייתה "באר שבע לא הבית שלי" מה שברור ואנחנו גם לא מסתכלים עליו בצורה כזאת אבל זה לא האישו. הראיון הקצר היה על הפרשייה האחרונה ובניון אמר גם שהוא מקווה שזה סתם בלון שיתפוצץ ומאמין בחבר'ה הצעירים והוסיף תמיכה על אסי רחמים ואמר שאין מצב שהבחור הזה קשור לדברים.
    וואן חיפשו אש וכותרות כביכול "מרעישות" אז הם שמו את זה שהוא אמר שבאר שבע לא הבית שלו בתור כותרת. בדקות האחרונות הכותרת שונתה ל- "אני בטוח בחפותם של השחקנים".
    אני משוכנע שמישהו בוואן קיבל בראש, בגלל זה הכותרת שונתה. בושה שזה מה שהם מחפשים, אבל שוב, מוואן אין ציפיות אחרות

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיום ליום זה נהיה אתר מגעיל,באמת שאין מה לדבר על זה,הדבר היחיד שבשבילי האתר הזה טוב זה התוצאות לייב-כנראה שפשוט התרגלתי לזה וזה הכי נוח בשביל אצלם,חוץ מזה רוב האתרים עולים עליהם.

6. REAL MADRID Member

מבחינתי זאת לא תחרות בכלל, אף פעם אני לא נכנסתי לONE.. אה בעצם הפעם האחרונה שנכנסתי לONE היה לקראת המונדיאל שהם פתחו את העצומה שעזרה כמו העוגה שטחנתי אתמול בערב.

ONE הפך לאתר שכונה, אני כיום מסתכל בספורט5 שמעל כולם בכדורגל ישראלי אך מאוד חלשים בכדורגל העולמי.
    בכדורגל העולמי אני מסתכל או באתרים הרשמיים של הקבוצות, או בוואלה ספורט או כאן באיסוקר.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אין ספק בכלל שספורט 5 ברמה גבוהה יותר.
    אין בONE כתבים ברמה של משה גוזגל, יופ(רק קצת יופי חסר להD ) ציוני, עמר בנוביץ ועוד רבים וטובים..

הבעיה היחידה שיש לי עם ספורט 5 זה שהם הרבה פעמים רושמים סיכם את תנאיו וכמובן פרסום ראשון שבכלל ההוא לא דיבר איתם.
    עד עכשיו אני זוכר להם את זה שאמרו שהולצמן אצלנו והוא לא.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/huh.Xxx

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה שקוף שכרגע יש חזית חמה בין ערוץ 5 לאושרי לוי.

אושרי לוי כמובן אמר שהוא יגיש תביעה נגד הערוץ והוא משתף פעולה עם אופירה אסייג ובערוץ הספורט עושים כל דבר על מנת להוציא ולהביא עליו רק דברים רעים.

מאוד מעניין אותי איך חדשות הספורט תיראה במידה שאושרי לוי יצא זכאי

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד שאושרי לוי ייצא זכאי,[אם הוא ייצא ]כולנו כבר נשכח את הסיפור.
    מבחינת החוק ישראל כהן יצא זכאי[לא הוכחה אשמתו],מישהו ביקש ממנו סליחה?מישהו שמע ממנו מאז
    [ואני לא מדבר על חיפוש מדוקדק בקבוצות הליגה הארצית],כלום...נעלם...

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן אבל אז לא נראה הכפישו אותו והאשימ אותו גוף מסויים עסקי, כמו שעושה עכשיו ספורט 5.

11. הרצליה Member

היא כבר בone.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון,אבל תאמין לי שעד אז כבר כולם ישכחו מזה,גם אם מישהו כמו וואן או אושרי לוי ינסה לההזכיר את זה
    זה יעניין את הביצה השמאלית שלנו כי עד אז בטח יהיה שופטים באדום,בכתום בירוק ובבורדו עם עיגולים
    באמצע,יהיו כל כך הרבה שטויות עד שזה ייפטר שזה באמת לא יעניין אף אחד,הדבר היחיד אולי שהוא יוכל
    לעשות זה לתבוע אותם ואני בספק אם אחרי הפרשה הזאת יהיה לו כח לבית משפט ודברים כאלה.

13. בית"רי מלידה Member

לאושרי לוי יש עכשיו בעיה הרבה יותר קשה מכתבות כאלו או אחרות: איזו קבוצה תיקח אותו, חוץ מנבחרת שב"ס?

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן,לזה התכוונתי גם..גם אם הוא ייצא זכאי יהיו לו יותר מדי בעיות בשביל להתחיל לעשות תביעות קטנוניות
    על ספורט 5 [למרות שלירן לא אמר משהו כזה],אבל בקיצור ערוץ הספורט לא ייצא כל כך רע מהסיפור כי
    הזיכרון קצר ויש משפט שלא זוכר איך הוא הולך אבל הוא בערך ככה: היום הם עיתונים מחר הם עטיפות לדגים.

15. בית"רי מלידה Member

תביעות קטנוניות? בתביעת דיבה אפשר לקבל 100 אלף שקל מבלי להוכיח נזק, רק להוכיח שהוציאו את דיבתו.