Serie A - המחזור ה-19 - We're Half Way There

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏6/1/17.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק לצורך התנצחות בדיונים של היפסטרים רומאים - הפרעה לשוער לשחרר כדור נחשבת עבירה,לא מחויבת בכרטיס צהוב,בטח שלא בצהוב שני שגורר אדום. אם להיות יותר טרול יובנטיני ומעצבן - הכדור שוחרר מהידים של ריינה לפני שזה נפל וטען שרמסו לו את העקב באכזריות.

2. SerieA Il Capitano

אין ספק שריינה התנהג פה כמו שחקן תיאטרון מדופלם. וזו המחלה השנואה ביותר עליי אצל שחקני כדורגל, כאילו שברחוב אם מישהו היה נותן להם מכה קטנה הם היו נופלים על הרצפה.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מקרי עבר, הפרעה מכוונת היא צהוב. כך זה נראה גם כאן עם הריצה המוזרה של סילבסטרה לכיוון ריינה. לפי הסרטון נראה גם שריינה הגיב בצורה קטלונית אך זו נקודה שולית בהחלטה הסופית האם הייתה עבירה או לא. שווה לחכות לגזר דין (אם יהיה בכלל), פחות שווה להתייחס להטרלות כמו
    "Clamoroso furto del Napoli!" כשברור שהכוונה היא להטריל ולנסות לרכך מקרי עבר מגוחכים לטובתם ולא באמת לבחון את המקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/17
  4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, אם כבר הראיון של פררו (+ דיון נורמלי יותר) :
    "Torreira has a contract until 2020. Out of gratitude we made him a new offer but his attorney is not well. "

הילד הזה באמת נראה כמו כישרון יוצא דופן, אבל איך הגענו למצב ש10 משחקים טובים מוציאים את הסוכן שלו לתקשורת עם אמירות כמו "לא מעוניינים להמשיך בסמפ". זה ממש דיאוורה 2. אופנה דבילית שתאלץ קבוצות אמצע טבלה לחשוב פעמיים לפני השקעה בצעירים.

תומר1989 אוהב/ת את זה.
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פחדתי הרבה יותר כאשר האנגליות חטפו ילדים ממחלקות הנוער. מזה אני חושש פחות. הקבוצות הללו גם ככה מוכרות אותם בסוף. דיווארה הניב רווח יפה לבולוניה, בדיוק כפי שצפויים להכניס ילדי אטאלנטה וגם טוריירה בעתיד.

6. SerieA Il Capitano

1. מדוע האנגליות הפסיקו באמת? יש איזה חוק שמתחת לגיל 18 אסור להעביר אותם?
    2. דיאוורה אכן הניב רווח יפה, אבל זה שחקן של 30 מיליון, לא 15 - לעניות דעתי.

7. SerieA Il Capitano

אבר באנגה מועדף על פני ז'ואאו מאריו בדאצ'יה ארנה באודינה בשעת הצהריים המנומנמת בצפון איטליה. שאר ההרכב של אינטר, כצפוי.

מעניין אותי אם מתישהו פיולי ימצא דרך לשלב את שניהם יחד, בלי לוותר על קשר הגנתי.

Udinese: Karnezis; Widmer, Danilo, Felipe, Samir; Fofana, Kums, Jankto; De Paul, Duvan Zapata, Thereau
    Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Miranda, Murillo, Ansaldi; Brozovic, Kondogbia; Candreva, Banega, Perisic; Icardi

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסף הקדים אותי עם הנקודה השניה. 15מ' יהיה גם המחיר של טוריירה בקיץ. אם היה בוחר במסלול "נורמלי" יותר ונשאר שתי עונות בסמפ, היה מתפתח טוב יותר לקראת יעד גדול יותר ובעקבות זאת גם מכניס לקבוצה שלו הרבה יותר כסף.

אני מכיר רק שחקן אחד מקצועני ש"נחטף" לאנגליה. הוא קיבל שם במה שלא היה מקבל באיטליה, סיים את החוזה בצ'לסי, אמר תודה רבה, וחתם בחינם בפארמה. הוא בכל זאת הרס לי את הצפי מאותה תקופה בכך שלא חתם בבולוניה. חבל, כי צ'לסי הייתה יוצאת אחלה פידר קלאב שלהם.

--
    עוד מפררו:
    "Napoli asked me about Muriel. Unfortunately it’s impossible to do business with Aurelio."

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. לא נראה שיש חוק האוסר על העברה שכזו. כן, כמה שנים אחרי שהתופעה החלה (עם ג׳וזפה רוסי) יצא חוק שמצריך לפצות את המועדון שבו השחקן גדל על מה שהשקיע במשך שנים, אבל דובר על סכומים ממש לא משמעותיים עבור המועדונים. אולי משום שפרט לגוזפה רוסי כולם כשלו. מתוך עשרות שעזבו, מאנונה עוד משחק ומאקדה זכה לכמה דקות תהילה ונראה לי שזהו.
    2. מסכים, ואני בטח לא בעד התופעה. אני רק לא חושש, כפי שחושש קובי, שזה יאלץ קבוצות אמצע טבלה לחשוב פעמיים לפני השקעה בצעירים.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דלא בונה...

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן, מקרה דומה מאוד לבוריני, אבל מתקופה אחרת לחלוטין.

אגב, לא ספרתי את רוסי בגלל שהוא יליד ניו ג'רסי שגדל במחלקת הנוער המקומית. המעבר לאנגליה היה די טבעי ולדעתי היה מתקיים בכל מקרה.

12. golding מנהלים

לצ׳לסי היו עוד כמה צעירים איטלקים בתקופת בוריני, אחד מהם הוא ג׳קופו סאלה, שנמצא היום בסמפדוריה.

Un bombón אוהב/ת את זה.
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקח לאינטר זמן לחזור מהפגרה.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו פריצה נהדרת של סמיר סנטוס למרכז. אין מספיק מגנים שעושים את זה.

15. SerieA Il Capitano

אני לא רואה את המשחק, אבל אני תוהה כמה ז'ואאו מאריו חסר בקישור היום.