Serie A - המחזור ה-23- Derby D'Italia

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏2/2/17.

?

המנצחת בדרבי האיטלקי

1. אינטר

3 הצבעות
    30.0%
  2. יובה

5 הצבעות
    50.0%
  3. תיקו

2 הצבעות
    20.0%
  1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרישיץ יצא טיפש עם מה שהוא לא אמר לריצולי שגרר את האדום, איזה טמטום בחיי..

משחק טוב בסהכ,אלגרי לקח את הזמן קצת בחילופים לטעמי, לא יודע מי מכם שם לב שפיאצה כבר עמד להכנס ואז משהו שליכשטיינר עשה פשוט חירפן את אלגרי שהוריד את פיאצה בחזרה לספסל וזרק פנימה את אלבס. אלגרי עוד הספיק לגעור בשווצרי(שבאמת היה נורא ואיום) לפני שזה ירד לספסל.מעניין מה היה שם..

לאינטר יש בעיקר ממה לצאת מעודדים, אמרתי את זה בדיון שלהם גם, אני חושב שמלבד יובה זה הפרויקט שנראה הכי רציני בליגה, הכסף הסיני וניהול טוב עוד יביא תוצאות.

עריכה: תשובה לעצמי- הטרולים האיטלקים בפורומים של יובה טוענים שאלגרי התחרפן על זה שליכשטיינר לא ירד אחורה במתפרצת של אינטר שהייתה מסוכנת ובסיומה היה החילוף, לא זוכר את המהלך,אבל זה קרה כמה פעמים היום..

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/17
  2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר בסך הכל הייתה בסדר גמור, אבל כפי שציין @EO11 לפניי, קבלת ההחלטות של רוב שחקני ההתקפה הייתה מחרידה.
    אני מקווה ששני ההפסדים בשבוע האחרון לא יורידו את הבטחון של הקבוצה, נאפולי העלתה חזרה את הפער ל-5 וצריך לחזור למסלול הנצחונות במהרה.
    מחמאות לפיולי שמצליח להעמיד באינטר קבוצה שנראית כמו קבוצה נורמלית, ועל זה שיש לו את הביצים לשחק במערך חדש, בחוץ מול יובה ועדיין להיראות כאילו שיחקנו במערך הזה מאז ומתמיד. תודה לאוזיליו וזאנטי שהתעקשו להחתים אותו, אינטר נמצאת בידיים טובות.

uri אוהב/ת את זה.
  3. SerieA Il Capitano

ראיתי רק את המחצית הראשונה לצערי כי חזרתי הביתה רק בעשר בלילה ולא הייתה לי סבלנות לחכות שיעלה REPLAY של המחצית השנייה.

עלינו במערך של שלושה בלמים לראשונה מזה זמן רב והוא עבד מצוין לטעמי, אני לא מאמין שהפסדנו את גארי מדל כבלם במשך כל כך הרבה זמן. הוא היה מצוין.

החמצנו הרבה במחצית הראשונה ונגד יובנטוס משלמים על כך.

השער של יובנטוס הגיע מקרן, שהגיע מבעיטה חופשית של פיאניץ', שהגיעה מפאול מטומטם לגמרי של גליארדיני. לא נורא, הוא צעיר, הוא ילמד.

בסך הכל, משחק טוב, פרסומת טובה לליגה וצריך להמשיך הלאה.

קשה לי להאמין שההפסד מול לאציו בגביע ישפיע על משהו, בשבוע הבא אנחנו שוב בבית וצריכים לחזור לנצח. וצריך לקוות שפיורנטינה תוציא משהו מרומא ביום ג', כי אחרת אנחנו מתרחקים כבר 8 נקודות מהם.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מתפרצת, 3 על 3, אדר במצב טוב לבעיטה ומצב מצוין למסירה, מחליט לעשות דריבל מפגר...מה יש להגיד?

הדבר היחידי שלא מצא חן בעיניי במערך של פיולי היה שמאריו שיחק יותר מדי קדימה ופספסנו אותו במשחק הזה. חוץ מזה, הכל טוב עם המאמן שלנו.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שבאתי לפרט על המהלך המפגר הזה של אדר, אבל כבר לא היה לי כוח.
    בהחלט היה ניתן להוציא יותר מהמשחק הזה, אבל חבל שהשחקנים פישלו בנגיעה האחרונה.

6. תומר1989 Member

אינטר יוצאת בשן ועין מהמשחק הזה. פרישיץ' כנראה ישב כמה משחקים בחוץ ואיקארדי גם עלול לספוג עונש על הבעיטה שלו לעבר השופט. איזה ערס מפגר.
    ההתנהגות של שחקני אינטר בסוף המשחק לא מתאימה בכלל. צריך לדעת להפסיד והאמת שלא ראיתי שהשיפוט קיפח אותה יותר מידי.

לגבי המשחק- יובה מנצחת באופן זהה מפגשים מהסוג הזה. כשאינטר (כמו נאפולי ורומא) שבאות שיחקה טוב אבל לא מסוגלות לאיים מי יודע מה על החומה היובנטינית בעוד שיובה מצליחה להגיע ללא מעט הזדמנויות.

ברגע שפלאסיו ואדר נכנסו כבר זה היה למעשה די גמור. שחקנים כאלה לא לרמה של אינטר גם לא התור מחליפים.

7. Don Joan Roman Member

השופט היה מצוין, כל שריקה במקום, כל צהוב במקום, לאף קבוצה לא היה מקום לתלונות כלפיו, אחת מתצוגות השיפוט הטובות שראיתי העונה.

Sent from my m3 note using Tapatalk

8. SerieA Il Capitano

אכן לא ראיתי בעיה עם השיפוט של ריצולי.

בוקר מבאס. לא אכפת לי ששיחקנו טוב ובמחצית הראשונה גם כמעט הבקענו שלוש פעמים. לא אכפת לי מהמחמאות. לא אכפת לי מהשיפור ולא אכפת מהמחמאות שבשנה הבאה נהיה טובים יותר.

אכפת לי רק מדבר אחד שהוא הכי גרוע שיש - הפסדנו ליובנטוס.

לגבי הטמטום של איקארדי - הגיע הזמן לפינאמונטי. ייתכן שנראה אותו לכמה דקות אחרי שפאלאסיו יתעייף נגד אמפולי.

להתנהג כמו חמורים יעלה לנו ביוקר, עכשיו נצטרך לסבול את אדר בהרכב חס וחלילה נגד רומא. מישהו שם צריך לנער את איקארדי ופריסיץ' שיבינו שיש להם אחריות, לא להאשים את השופט.

אגב, ברור ששופט שמגיע לאצטדיון של יובנטוס יתנהג באופן שיהיה שיפוט ביתי. וגם כזה שמגיע לסאן פאולו. ולסן סירו. ככה זה - מי שמצפה שריצולי ישרוק לפנדל על תפיסה בחולצה ברחבה במהלך קרן משלה את עצמו. זה לא יקרה לעולם לקבוצה שמשחקת בחוץ במשחק כזה. קבוצה שרוצה לנצח בחוץ במשחק עונה צריכה לקחת בחשבון שיהיה שיפוט ביתי ולעיתים ביתי מאד.

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/17
  9. golding מנהלים

99% מהמקרים של תפיסות חולצה ברחבה לא נשרקים, אני לא בטוח שיש קשר לשיפוט ביתי בהקשר הזה. אני מסכים עם מה שנאמר למעלה, לטעמי השיפוט היה מצויין.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  10. SerieA Il Capitano

צודק במאה אחוז, גם יובנטוס לא הייתה מקבלת על זה פנדל.

אדון "קפטן" איקארדי יורחק לשלושה משחקים על היותו אידיוט. אתם מבינים, ביציע ישב קפטן בשם זאנטי שחווה את כל האכזבות של 1998, 2002, 2003 בליגת האלופות, 2005-2006, ספג הכל ותמיד התנהג כראוי. מעולם לא הורחק עד האדום בעונתו הלפני האחרונה, שום תלונות, תמיד עם ראש מורם. בלי בלבולי מוח ובלי בכי ונהי.

Dayatso ו-golding אוהבים את זה.
  11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

3 משחקים זה יותר מדי על בעיטה בכדור. אני מאוד בעד פינאמונטי או גביגול, הגיע הזמן ליצור אלטרנטיבה לאיקארדי, אבל 3 משחקים?

12. SerieA Il Capitano

אלו ה
    אלו הדיווחים. אני מקווה שזה לא יקרה, אבל אם כן צריך להיערך.

13. DRORIKO Member

3 משחקים זה אומר גם שהוא מפסיד את רומא.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה יהיה המשחק שאינטר תרצה אותו בכל מחיר בהרכב. לפניי יש לנו את בולוניה ואמפולי, ואני חלילה לא מזלזל לרגע, אבל אנחנו יכולים לעשות את העבודה נגדן גם בלי איקארדי. רומא זה סיפור אחר.

מניח שגם אם יקבל את העונש המוגזם, בערעור זה יומתק.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

השיפוט של ריצולי היה נהדר, ופיולי התבכיין עם ההגיע לנו שני פנדלים האלה,הרי זו בכיינות ללא מטרה, ועכשיו אינטר עלולה לפגוש את רומא בלי פרישיץ' ובלי איקרדי.
    העונש של הקרואטי תלוי במה יהיה כתוב בדוח של ריצולי,לא ברור מה הוא אמר לו, אבל מסתבר שזה היה שווה אדום ישיר. איקרדי בעצמו במקום להרגיע את הרוחות מתנהג כמו ערס ובועט את הכדור לכיוון השופט. כל שחקן יודע שאנחנו חיים בעידן שהכל מצולם - טמטום נטו.

משהו בתסכול של אוהדי אינטר,בתחושה שהם היו טובים ועדיין הפסידו , הופך את זה למתוק עוד יותר.
    יסלחו לי כמובן אוהדי אינטר בפורום אבל אני באמת שונא את הקבוצה שלכם,ואת כל מה שקשור בכם.

אני חושב שאחת החולשות של המערך שלנו,הוא שהוא דורש מאיתנו לעשות 2 חילופים כדי לחזור ל3-5-2, זה עלול להיות משמעותי באירופה.
    ה4-3-3 או 4-3-1-2 שאנחנו עוברים אליהם לקראת סוף המשחק הם מערכים שאנחנו לא משחקים בהם מספיק טוב,אולי בגלל תרגול,אולי בגלל עמידה טקטית כזו או אחרת.סתם מחשבה