Serie A - המחזור ה-23- Derby D'Italia

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏2/2/17.

?

המנצחת בדרבי האיטלקי

1. אינטר

3 הצבעות
    30.0%
  2. יובה

5 הצבעות
    50.0%
  3. תיקו

2 הצבעות
    20.0%
  1. Raulito Madridista

רצף הנצחונות של יובה בבית זה מטורף, גם אם הליגה האיטלקית לא בימיה הגדולים(יש התעוררות מסוימת). אלה מספרים של פיפה, וככה לוקחים אליפות. המחצית הראשונה לדעתי עוד הייתה שיוויונית אבל הניצחון של יובה מוצדק. קווארדאדו עם פצצה אדירה שינה את כל יחסי הכוחות ואינטר לא הופיעה למחצית השנייה. לטעמי יובה ממשיכה עם הסיסטמה. היא יותר מגוונת מהעונה שעברה למרות שפוגבה עזב, ומצד שני ההגנה קצת יותר איטית, האמצע קצת לא אגרסיבי מספיק לטעמי. אינטר יכולה להיות מעודדת מחלקים גדולים במחצית הראשונה, היו לה הזדמנויות של גול אבל הכדור לא נכנס. ראיתי קבוצה בטוחה שיודעת מה היא רוצה מעצמה וזה מהווה אופטימיות גדולה להמשך. בשלבים מסוימים של העונה היה בלתי-אפשרי לחשוב שאינטר תיראה ככה. חבל רק על הסיום המיותר מבחינתה.

2. SerieA Il Capitano

מישהו יכול להסביר מדוע ריצולי עצר את המשחק? מה זו השריקה הזו? קייליני עושה שגיאה, איקארדי במצב לשער ו... שריקה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/17
  3. Don Joan Roman Member

אי אפשר להוציא כדור בלי אישור של השופט בין אם בתנועה ובין אם בשריקה, אם תשים לב, פעמיים הוא לא נתן לקיילו להוציא כדור בלי אישור שלו.

Sent from my m3 note using Tapatalk

SerieA אוהב/ת את זה.
  4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאשר יש נבדל או עבירה או עצירת משחק כלשהי, חייבת להישמע שריקה נוספת להמשך המשחק. כאן המשחק עדיין בעצירה. קייליני מטריל את איקארדי עם המסירה הזו לפני שנשמעה השריקה להמשך המשחק.

SerieA ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

דה רוסי ודז'קו פשוט תאווה לעיניים העונה,מסירים כל ספק לגבי השניים

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאנצ׳ז, אוליביירה ובאבאקר לא עומדים במחצית הזו בסטאנדרטים שהמשחק הזה דורש.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מזעזע שלנו, ללא ספק ההופעה הכי חלשה שלנו העונה. אין מה להוסיף, פרט לכל הכבוד לרומא.

8. Don Joan Roman Member

וואו, רומא פשוט התפוצצו על פיורנטינה, לא חשבתי שזה יהיה אחד המשחקים הקלים של רומא העונה.
    חבל בשביל סוזה ועכשיו אינטר חייבת לנצח במפגש כדי להצטרף לנאפולי ברומא במרוץ על מקום 2-3

Sent from my m3 note using Tapatalk

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

היינו צריכים את זה אחרי השבוע האחרון. אני עדיין כועס על ספאלטי על כך ששיבש את חוליית ההגנה הכל כך שלמה שלנו כדי להרוויח את וארמלן, דווקא במשחק חוץ קשה, דווקא נגד מורייל, אז אציין רק את הנקודה השלילית היחידה שקפצה לי לעין היום.
    ברונו פרס, כל כך מצטיין באספקטים מסויימים שאנשים "מוותרים" לו על דברים אחרים שהופכים שחקן היילייטס מטורינו לשחקן שלם בהרכב של רומא. הוא חייב להשתפר, ולהבדיל מאל שרעווי, יש לו את הנתונים להפוך לשחקן גדול.

אגב, רומא ללא סלאח: 9 נצחונות מ10 משחקים. כמובן שהוא יחזור להרכב כבר מיום ראשון הקרוב, אבל מגיע קרדיט ענק לספאלטי על כך שביטל את החסרון שלו עם שינוי טקטי ששווה לשמר עד סוף העונה.

10. SerieA Il Capitano

במהלך המשחק יש מיליון ואחת פעמים שמוסרים כדור בבעיטה כזו בלי שהשופט שורק. עכשיו ריצולי החליט שפתאום צריך לחכות שתהיה שריקה. לא ראיתי כאן שום הטרלה של קייליני, פשוט מסירה מוטעית לחלוץ היריב. ואז הוא הרים ידיים כי הבין שטעה.

אז מה היה לנו מצדו של מר קייליני, ואלו רק הדברים שאני זוכר:
    1. בעיטת קאראטה של קייליני על גאליארדיני שיכלה לגמור לו את הקריירה ואיכשהו הברנש עוד התלונן שקיבל צהוב.
    2. קייליני מוסר לאיקארדי את הכדור, מרים ידיים לשמיים וריצולי שורק.

לא, אני לא מאמין בקונספירציות בכלל, אין כאן שחיתות או משהו שכזה שאנשים רומזים עליו באינטרנט, אבל היה כאן שיפוט ביתי מאד לטובת יובנטוס. אני לא מדבר בכלל על הפנדלים היות והם באמת לא מובהקים (מה שלא אומר שהקבוצה הביתית לא הייתה מקבלת פנדל על הגליץ' של מנדז'וקיץ').

מה שבטוח - בשנה הבאה הסרייה A לא תרשה לעצמה לתת לריצולי לשפוט את המשחק הזה ביובנטוס סטאדיום.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/17
  11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי שההתאחדות התייחסה בצורה שלילית/ביקרה את השיפוט של ריצולי, אני לא בטוח שהוא לא ישפוט את המשחק הזה גם בעתיד.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

השיפוט של ריצולי היה ללא דופי, ומה שעושים אוהדי אינטר זו לא רק בכיינות, זה הרבה יותר גרוע, זה יצירת לחץ לא בריא על השופטים, סוג של שיימינג אם תרצו.
    אני מסכים עם מארוטה שכשנשאל על הוידאו הספציפי הזה אמר שזה מביך אותו בכלל שמדברים על מקרים כאלה ושבאיטליה לא יודעים להפסיד בכבוד (כן,גם קונטה לא יודע להפסיד בכבוד,זה לא סותר את זה), כלומר שבמקום להמשיך הלאה מחפשים בכוח תקריות ומשמיצים שופטים.
    ריצולי שפט בגמר המונדיאל, שפט בגמר ליגת אלופות ,שפט בהמון משחקים חשובים באיטליה ובעולם. אכשהו כשהוא(או איטלקי אחר) מייצג את איטליה במעמד בינלאומי כולם מדברים על איכות השיפוט ואיזה שופט גדול הוא(לעומת השופט האנגלי נגיד), אבל כשהוא לא שורק לטובת הקבוצה שלך, אז הוא מושחת,יובנטיני וכו'.

לא תשכנעו אותי אחרת - כל עוד אתם ממשיכים בדיון הזה על המקרה הדבילי הזה,וכל עוד אתם אומרים ,כן אבל היה פנדלים - אתם בכיינים,הפסדתם בגלל החוסר יכולת שלכם לשים את הכדור בשער שלנו ובגלל חוסר היכולת שלכם למנוע מאיתנו לשים את הכדור בשער שלכם - זה הסיפור!

יש מקום לדיון וביקורת על שופטים(מקרה מונטארי),כמו שיש מקום לעשות 'שיימינג' במקרים מסוימים , הבעיה היא הabuse שעושים בקלות לכל המצבים האלה.
    בכנות - זה פאתטי, זה מביך וזה רק יוצר נזקים. וכל השחקני עבר האלה שצצים מהחורים פתאום עם איזה "השופט עיוור בן עיוור" צריכים לחזור לחורים שלהם. יש דרך לגיטמית להביע ביקורת - זו לא זו.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חוזר שוב על מה שאמרתי קודם.
    אין שום קשר בין הטענות של חלקנו לבין מה שאתה אומר.
    יש לנו מספר טענות לגבי השיפוט במשחק, ואני לא מבין מה הופך את זה לבכיינות. האם שמעת פה מישהו בפורום שאומר שהפסדנו בגלל השיפוט?

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://i.imgur.com/4WSQHMa.Xxx

אינטרסיטה עצבני שהחליט לחבל בערך של ריצולי ב-wikipedia :)

15. DRORIKO Member

LOL

עריכה:אני לא יודע מתי צילמת את זה אבל זה עדיין שם. מה אין שם שום בקרה בויקיפדיה? *הולך לערך של סופרמן וכותב שהוא מבוסס על ג׳יג׳י בופון*

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/17