Serie A - המחזור ה-23- Derby D'Italia

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏2/2/17.

?

המנצחת בדרבי האיטלקי

1. אינטר

3 הצבעות
    30.0%
  2. יובה

5 הצבעות
    50.0%
  3. תיקו

2 הצבעות
    20.0%
  1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הייתם חושבים שזה זניח, לא הייתם טורחים להעלות את הדברים הללו. אתם ממשיכים להעלות את זה כי אתם מרגישים שלקחו לכם לא בצדק.
    מה המטרה של כל הסוגיות השיפוטיות האלה אם לא להראות שהיו טעויות שיפוט נגדכם שהשפיעו על המשחק.
    הרי אתם לא מתלוננים על זה שגליארדיני עשה עברה בוטה,קיבל אזהרה מריצולי ודקה אחר כך עשה עוד עברה בוטה(זו שהובילה לכדור חופשי,שהוביל לקרן,שהובילה לגול) ולא קיבל צהוב, רוצה לומר - אתם לא מתלוננים בשם הצדק וחוקי המשחק.
    אתם מתלוננים על ההחלטות שאתם חושבים שעשו נגדכם ולקחו ממכם משו.

עצם העובדה שאתם חושבים שלקחו ממכם משו+ממשיכים להתעסק בזה = לא מקבלים את ההפסד = בכיינים.

2. SerieA Il Capitano

בוודאי שמארוטה יגיד שאנחנו לא יודעים להפסיד בכבוד, מה הוא יגיד, שריצולי טעה בשריקה הזו כשקייליני מסר לאיקארדי?

היה שיפוט ביתי, זה קורה, לכל קבוצה. רק שאתם לא מסוגלים להודות בכך, זה העניין.

אינטר הפסידה כי במחצית הראשונה החמצנו מצבים מול השער. זה לא סותר את העובדה שצוות השיפוט לא היה מאה אחוז. זה הכל.

3. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אינטר הפסידה מכיוון שהייתה פשוט פחות טובה בסופו של דבר. במחצית השנייה לא התקרבתם בכלל לאיים על סופרמן, כשמנגד היה לכם מזל (והנדנוביץ' אחד) שלא יצאתם מה-J סטאדיום עם שלישייה לפחות.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@SerieA

אם היה שיפוט ביתי או לא, אפשר להתווכח, אני אגיד שלא, אתה תגיד שכן ואף אחד לא ישכנע את השני.
    זאת לא השאלה. זה לא הדיון.
    ההתעסקות של אוהדי אינטר,ואינטר עצמה(פרסמו את הסרטון באינטר-צ'אנל) ושחקני עבר סביב המקרה הזה(שאין בו שום דבר לא חוקי,לא משנה כמה תצעקו) והפנדלים הוא הדבר המזיק פה.
    מאז הדרבי ד'איטליה , העמוד הראשי בגאזטה כולו כתבות על שיפוט. כתבה אחת מסבירה את החלטת ריצולי, כתבה אחרת מצטטת את בוניצ'י שמצדד בריצולי,כתבה שלישית,מה מארוטה אומר ,כתבה רביעית מה אומר שחקן עבר של אינטר וכתבה חמישית על המחאה המתוכננת של אוהדי אינטר במשחק הקרוב.

היום בבוקר הכתבה הראשית מנתחת את השיפוט ממשחקי אמש,"האדומים למילאן היו מוצדקים,היה פנדל על דיבאלה" - זאת כותרת ראשית לעיתון ספורט? הסיפור הזה יוצר דיון מקולקל שפוגע בשופטים ורק מלהיט את כל האספסופים הערסים האיטלקים.

ורק למקרה שלא שמעתם, אוהדי אינטר מתכננים מחאה על השיפוט במשחק הקרוב. כן, אין ספק - המשכתם הלאה ואתם לא מתעסקים בזוטות.
    Moviola: Bologna-Milan, giusti i rossi a Paletta
    Inter, pañolada dei tifosi domenica a San Siro

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. SerieA Il Capitano

אני מסכים שצריך להמשיך הלאה במיוחד שאני לא חושב שהייתה פה איזו קנוניה.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  6. FelaKaT Member

רק אני הייתי מרגיש תחושת החמצה אם לא הייתה התבכיינות של אוהדי אינטר אחרי נצחונות של יובה? זה כבר הפך לחלק מהמסורת וניצחון עליהם בלעדי זה לא יהיה מספיק מתוק.

Don Joan Roman ו-Enzo Maresca אוהבים את זה.
  7. SerieA Il Capitano

כולם מתלוננים על טעויות שיפוט, זה לא מיוחד אצל אוהדי אינטר.

עד היום אוהדי ברצלונה טוענים שהיה נבדל של מיליטו בדיוק כמו שאני טוען שהיה פנדל על רונאלדו ב-1998. אלו החיים.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא מתעסק בשיפוט, אבל אם כל איטליה מדברת על ריצולי, אז אולי במקום לצעוק ״אינטר בכיינים!!!!!!111״ תנסו לפקוח את העיניים.

נ.ב. - שכחתי, אינטר המושחתים האמיתיים וקנינו גם את התקשורת.

9. Enzo Maresca Member

^זה בדיוק זה. רק שלא קניתם את הגאזטה, הם פשוט אוהדים אתכם. ומה עושים אוהדים שמתים מפחד לפני משחק? מתחילים להתעסק בשיבוץ השופט ולהפעיל עליו לחץ במקום לכתוב נטו על המשחק (שהתפתח להיות די מדהים וקיבל דגש שולי ביחס לתאוריות הקונספירציה שפורסמו בעיתון על ידי בערך כל מי שקשור במועדון הרקוב שלכם). הייתי אומר שזו נבואה שהגשימה את עצמה ושזה מגיע לכם, רק שזה לא מדויק כי ריצולי שפט מעולה ולא היה קשור לתוצאה הסופית. הדברים של מארוטה אתמול מסכמים את כל הפארסה המגוחכת והמעיקה הזאת. כיף גדול שאתם חוזרים לאט לאט להיות *כמעט* רלוונטים תוך כדי הישענות על אותם ערכים עתיקים של משפחת מוראטי. תמשיכו לבכות, להתלונן, לתרץ ולשנוא - כל ניצחון עליכם הופך ככה להרבה יותר מתוק.

Dayatso ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא התלוננתי על השיפוט פעם אחת, וגם אני חושב שלריצולי לא היו טעויות קריטיות באמת, אבל הוא לא שפט מעולה ולא קרוב לכך. הוא גם לא מסוגל לכך לדעתי.

מה שמביך כאן בפורום, זה שדווקא אוהדי יובה בוחרים להתעסק בחרא הזה.

11. SerieA Il Capitano

ביום ששופט יטעה (לטענת יובה) לטובת היריבה של יובה במשחק גדול אני בטוח שהטוטוספורט יעשה את אותן כותרות כמו הגאזטה. זה טבע העיתונות.

הרי הטוטוספורט הוא זה שפרסם את השטות שהסינים רוצים להציע לקונטה חוזה עתק, בבוקר הדרבי ד'איטליה. מעניין למה.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EO11
    הדיון (לפחות זה שאני מנסה לפתח) הוא לא על החלטה כזו או אחרת(מאחר שגם אם אנחנו לא מסכימים על החלטות מסוימות,אנחנו מסכימים שריצולי לא הכריע את המשחק). אלא על ההתנהגות הלא ספורטיבית של אינטר שמציתה דיון בכל איטליה שמטרתו ליצור לחץ ותאוריות קונספירציות כאלה ואחרות. זו התנהלות פסולה לדעתי, שפוגעת בסופו של דבר בקאלצ'ו(דרך פגיעה במעמד השופטים ועידוד של אלימות באוהדים).
    למה אני מתכוון?
    - אני לא באמת מצפה מיושבי יציע (כן זה יהיה משפט מתנשא) ממוצעים שיתנהגו בכל צורה אחרת שהיא לא אספסוף. בין עם אלה אוהדי אינטר יובה או מנצ'סטר יונייטד. אוהדים כאלה צריכים לא יותר מטוויט מטופש של המועדון(עם הסרטון) + ראיון של המאמן/שחקן מוביל כדי להפוך ארוע כזה למשהו אלים. זה מסוג הדברים שמנציחים תרבות כדורגל רק של ערסים ומאפיות במקום שישבו ביציע גם ילדים ונשים, זה לזרוק שמן למדורה שהכדורגל האיטלקי גם ככה לא שולט עליה.
    - מבחינה ספורטיבית זו התנהגות של ילד קטן. אם לאינטר יש בעיה עם השיפוט שתעשה את זה בערוצים המקובלים,תגיש ערעורים וכו'. מה אינטר מנסה להשיג בפרסום הצילום הזה מהיציע? איזה מטרה יש לדבר הזה? מחאה לגיטמית? תקשורת נורמטיבית? זו דרך נחשית ליצור לחץ לא בריא(אינטר היא לא הראשונה/היחידה שעושה את זה). זה לנסות להטות את המפגש הבא, או את המשחק הבא לטובתם.
    האם במחזור הקרוב נגד בולוניה אחרי כל הרעש הזה(והמחאה הצפויה ביציעים של אינטר) שופט יוכל באותה צלילות לא לשרוק לפנדל? או להרחיק שחקן? האם נקודת ההתחלה של השופט תהיה ניטרלית בסיטואציה שנוצרת?
    - העיתונים מנסים ליצור כותרות ויש להם גם אחריות במה שקורה ביציעים. הטוטוספורט בוודאי היה מגיב בכותרות חד צדדיות אילו המצב היה הפוך. זה לא הופך את זה לבסדר(אני שונא את זה בטוטוספורט). הגאזטה ויובנטוס לא חברים - זה לא סוד.

אחת הבעיות של איטליה מעבר למגרשים המיושנים והמיתוג הדלוח, זו התרבות באצטדיונים, איזה אוכלוסיה מגיעה לשם ואיזה אוירה ותרבות יש סביב המשחקים. בעוד הבירוקרטיה והפוליטיקה שמים לפרויקטים הכרחיים כמו זה של רומא מקלות בגלגלים, תרבות הלוזריות הזו שאינטר מנהיגה עכשיו היא צעד אחורה בתרבות היציעים ובהתנהלות ספורטיבית. יש שזו בסך הכל התנהגות מאוד איטלקית, אבל במקרה הזה זו אינטר שמתעקשת לקחת אותנו אחורה.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא מהלך המשחק. זו עצירה לאחר שריקה לנבדל. הקבוצה קיבלה בעיטה חופשית. אסור לה להוציא אותה לפני שריקת השופט להמשך המשחק. זה לא "ריצולי החליט", זה החוקים הבסיסיים של המשחק. תבחר - או שאתה מנסה להבין את מה שאתה רואה או אוכל את הפתיון המזלזל באינטלגנציה הזה כמו עשרות האוהדים שהגיבו לסרטון המביך הזה.

קייליני יכל גם לבעוט את הכדור לתוך השער שלו וכל עוד זה לפני השריקה להמשך המשחק, הוא יתבקש לחזור על הבעיטה. אם שוב פעם היה בועט לפני השריקה להמשך המשחק, היה מקבל על זה צהוב. Rules וזה.

כמעט הפסקתי לראות כדורגל לאחר התצוגה ההזויה של רוקי במשחק העונה לפני שנתיים, אני ממש לא אוהב את ריצולי, והרי ברור שעודדתי את אינטר במשחק הזה. עם זאת, חשוב לא לרדת מהפסים.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/17
    Don Joan Roman, Dayatso ו-Bianconeri אוהבים את זה.
  14. SerieA Il Capitano

קובי, דיברתי על בעיטות חופשית. מיליון פעם במהלך ההיסטוריה אנשים הוציאו מסירה קצרה בבעיטה חופשית בלי שהשופט ישרוק. זה הקטע.

דוגמה קלאסית היא קבוצה חזקה שנמצאת בפיגור ומקבלת בעיטה חופשית לזכותה במרכז המגרש. היא מיד מוציאה מסירה קצרה לשחקן פנוי, גם אם השופט לא שרק. למעשה, אף אחד לא מחכה לשריקת השופט במצב כזה.

גם קייליני לא חיכה.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Bianconeri נו, ולמה שאני אזרום עם דיון כזה? כמו שאמרת, אינטר היא לא הקבוצה הראשונה ולא האחרונה שמתלוננת על טעויות שיפוט ונכון, מה שקרה עם ריצולי היה מוגזם מהצד שלנו, אבל לא צריך להגזים גם מהצד שלכם. כל מה שאני רואה בדיון הזה זה טחינת מים והרבה "כיף לנצח כשאינטר מתבכיינת אחריי". בחיאת, לא ראיתי שום התבכיינות מהאוהדים שלנו כאן וכמו שאמרתי, אתם אלו שהעלתם את הטענות והפכתם את הדיון הזה לדיון על השיפוט של ריצולי וההתנהלות של אינטר בתקשורת במקום להמשיך ולהתמקד במשחק או לתת לדברים לעבור הלאה.

ואגב, הסיבה שאינטר עושה לחץ תקשורתי על השיפוט של ריצולי הוא לא בשביל המשחקים הבאים כמו שהוא בשביל לערער את הלגיטימציה של ריצולי בעיניי ההתאחדות ונספחיה. יש לנו דיון על ההרחקות של איקארדי ופריסיץ', ולחץ כזה יכול לבטל את ההרחקה של איקארדי ואולי אף להמתיק את ההרחקה של פריסיץ'.

@Mamadu אתה צודק, אבל אני אסביר לך למה ריצולי גם צודק. אפשר לשחק ללא שריקה, אבל אי אפשר להוציא כדור חופשי כשהכדור לא עומד בצורה מוחלטת. בפעמיים שקייליני מסר את הכדור הוא לא עמד לחלוטין ולכן ריצולי לא יכל לאפשר את הכדור החופשי. יצא ויובה הרוויחה מזה אחריי טעות מפגרת של קייליני.