Serie A - המחזור ה-25 - הלציאלה יסייע לאינטר?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏17/2/17.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אשמח לראות את ואלרו ברומא של ספאלטי.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אנסאלדי באמת בעייתי. ציפיתי ממנו להיות יותר טוב מנאגאטומו ולמרות שזו משימה קלה לכאורה, אני כבר לא יודע את מי אני מעדיף. הוא לא מראה שום שיפור והפעם באמת אין תירוצים, מכיוון שכל שחקן שהראה יכולת לא טובה תחת דה בור השתפר משמעותית תחת פיולי.

נתון מעניין - מאז עונת 08/09 אינטר לא ניצחה במחזור ה-25 בליגה, אז היא ניצחה 1-2 בחוץ את...בולוניה. אינטר צברה עד כה 48 נקודות, הכי הרבה מאז עונת הטראבל (55 נקודות).

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שהרכבת הזו כבר עברה.

מסתמן לנו קרב רב משתתפים מעניין על הכרטיסים לאירופה.

4. DRORIKO Member

אורי,כמו שאמרתי לך אחרי השלישיה לאודינזה אתם קבוצה טובה אבל לא יציבה בגרוש, לא מסוגלים לחבר רצף של תוצאות טובות וליצור מומנטום. אמרתי גם שהמשחק הערב יהיה מבחן עצום מבחינתם אבל נכשלתם בו. אני באמת מחבב את סוזה אבל אין הצדקה שימשיך בויולה ובטח ובטח שלא יגיע ליובנטוס (אם וכאשר לכאורה)

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה? קאליניץ׳ היה לבד, לא בנבדל, וקיבל כדור שיכל להשאיר אותו לבד מול השער. ומה אתה אומר על כך שגומז השחקן האחרון אל השער תופס את אותו קאליניץ׳ ויוצא רק עם צהוב... אני במקומך לא הייתי מתעסק בשופט אלא בכדורגל ושמח על נצחון של קבוצתך נגד יריבה ישירה במאבק על אירופה. אני לפחות לא מתכוון בלהתעסק בשופטים במשחק הזה יותר. לי הפריע ששוב, יותר מדי פעמים העונה, העליונות הברורה שלנו בהחזקת הכדור לא הניבה הזדמנויות ראויות מול השער. וגם החילופים של סוזה לא היו מספיק טובים לדעתי. אחד מבין סאנצ׳ז או סאלסידו הלא יעילים היו חייבים לצאת לטובת שחקן התקפה.

Bianconeri ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  6. VAR Member

*התגעגעתי למילאן של תחילת העונה שהייתה שמה גול ונעלמת מהמגרש (לא באמת)
    *אין טעם למשוך יותר את הקטע עם באקה. ברור שהוא עוזב, ברור שהביטחון שלו מתחת לאדמה ואם זה לא מספיק גם הקהל התחיל לשרוק לו בוז.
    *סוסו די חלש לאחרונה ואני מקווה שזו תקופה ולא נסחפנו לגביו.
    *פיורנטינה די חלשת אופי. לא צריך הרבה כדי לייצר הזדמנויות נגד מילאן הזאת, בטח כשהיא לא מעוניינת לצאת קדימה בכלל ועדיין היא הצליחה לא לייצר כלום.
    *מדהים באיזה כושר רומא ונאפולי נמצאות והן עדיין לא מצליחות להתקרב ליובנטוס אפילו מילימטר. הרף שהם הציבו לזכייה באליפות נמצא איפשהו לקראת הפסגה של האוורסט.

SerieA, ASROMA, Don Joan Roman ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שיפוט די מצחיק היה היום, אבל מעל הכל היה ניהול משחק מחפיר של מונטלה במחצית השנייה, אני לא יודע מה זה היה אבל זו לא הייתה מילאן של החצי הראשון של העונה, זה יפה שהוא השתיל אופי בחבורת השחקנים הזו ויש הרבה גריטה אבל בחייאת, מה זה היה, וזה לא רק עכשיו זה כבר כמה וכמה משחקים. החילוף הכפול הדבילי הזה בדקה השבעים רק היה ההיילייט של הזוועתון הזה.

אנחנו חייבים לחזור לשחק טוב ולא להסתמך על הבן של אלוהים.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה זה נראה ממונטה מריו.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  9. cazzo Il Capocuoco

אני מקווה שברנארדסקי יעשה את העבודה נגד הגרמנים, אם אין משהו אחר אצל הטוסקנים האימפוטנטים שיכול גם לנצל מצבי הבקעה.

מילאן זאת מילאן זאת מילאן, מחצית ראשונה טובה עם קצב גבוה (הם לא יכולים להחזיק מעמד גם בחצי השני). אם אבאטה לא מסוגל לגמור את המשחק לפחות דונארומה מרוכז ונמצא תמיד במקום. בונאוונטורה חסר מאוד, לא יודע אם כדאי לנו בכלל להגיע לאירופה ליג.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין איזה מישהו בתפקיד הזה בסטטוס של ברונו פרס?

יוסיף כ״כ הרבה לגיוון ולעומק של הקבוצה.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוקדם לחשוב על זה.

בנתיים נסתפק ב:
    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/78/45/ad/7845addf58013223ee2431c59dee2d0b.Xxx

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסופק, לא תרתי משמע.

Un bombón אוהב/ת את זה.
  13. Alta Tensione Member

בפעם האלף, אף אחד לא דיבר על קאליניץ'. קייזה היה בנבדל במסירה הראשונה של ואלרו לפני שהעביר את כדור הרוחב לקאליניץ'. כל המהלך הזה היה אמור להסתיים שם כי היה נבדל. המקרה עם גומז הוא גבולי ונתון לפרשנות, ובטח שהוא לא מתאזן עם מה שנאמר לעיל ועם עוד שתי שריקות הזויות לנבדל שעצרו מצבים של אחד על אחד מצידנו. .

עודד (אוהד הצלחות) אוהב/ת את זה.