Serie A - המחזור ה-26 - הקרב על אירופה - ראש בראש על המקומות לאירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏25/2/17.

?

אינטר נגד רומא?

1. אינטר חוזרת למאבק על הכרטיס לצ'מפיונס

2. תיקו

3. רומא מרחיקה את אינטר מהמאבק

Results are only viewable after voting.
  1. DRORIKO Member

אני מאד אוהב את השילוב בין קוואדרדו לאלבס באגף ימין

2. Don Joan Roman Member

זה מה שצריך להיות מול אמפולי, במשחקים שצריך יותר הגנה אני מעדיף את ליכט

Sent from my m3 note using Tapatalk

3. DRORIKO Member

על זה אין בינינו מחלוקת

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

המון החמצות,אבל לא באמת היה ספק שנצליח להבקיע.

דקות חשובות למרקיזיו כדי שיוכל לחזור לכושר משחק, לא מבין למה פיאצה לא קיבל קצת יותר זמן דשא.
    עוד משחק אחד פחות לסקודטו..

5. Don Joan Roman Member

לדעתי הוא מתוכנן לפתוח מול נאפולי בשלישי

Sent from my m3 note using Tapatalk

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בדרך כלל זה שתמיד מביע ביקורת על הקבוצה,אבל באמת שאין יותר מדי מה לבוא בטענות, אפילו לא על הרשלנות המוגזמת של מנדוזקיץ מול השער. הייתי שמח לראות את פיאצה יותר כמובן, אבל התלונה שלי היא סתם קטנונית

7. Enzo Maresca Member

ממשחק למשחק אני הולך ומשתכנע שאלכס סנדרו* הוא אחת הרכישות הגדולות בהיסטוריה שלנו. איזה שחקן מדהים.

חוץ מזה אני גם מאוד אוהב את המערך ה״חדש״ שמוציא את המקסימום פחות או יותר מכל שחקן שעולה על הדשא. חתיכת הברקה של אלגרי.

* אם במהלך העונה היה לי ספק, הרי שאתמול הוא נעלם סופית - ספינאצולה חייב לחזור אלינו על תקן המגן השמאלי המחליף בעונה הבאה.

Don Joan Roman ו-Juventini אוהבים את זה.
  8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

@Enzo Maresca כנ''ל. אחרי המשחק אתמול, כל הספקות התפוגגו. אני עוד זוכר את הבחור מהפרימברה ואין ספק שהוא עשה העונה קפיצת מדרגה גדולה והפרחים לגאספריני. השליטה שלו בכדור מאד השתפרה ומאד קשה להוציא לו את הכדור מהרגל, כשגם התאוצה שלו נראית טוב למדי. גם הכושר הגופני שלו בולט מאד לטובה ואתה רואה אותו בדקה ה-80 יוצא לספרינט כאילו הוא בדקה ה-15.

אה, והילד ענק. יש לבחור וואחד ביצים לצאת ככה קדימה כשהקבוצה שלו ב-10 שחקנים. בכלל, כל המהלך הזה היה אחד ממהלכי הכדורגל היותר טובים שראיתי בזמן האחרון, החל מהיירוט של קלדארה, ההקפצה מעל השחקן, שחרור הכדור לספינאצולה, ההרמה האלגנטית והסיום הפשוט אדיר.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא העונה של דומניקו ברארדי

10. SerieA Il Capitano

הוא מיצה שם. הקיץ הוא הקיץ, לכאן או לשם.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  11. VAR Member

אפילו שהוא לכאורה לא עשה כלום צריך לתת לדונארומה קרדיט בפנדל הזה. הreach שלו כל כך גדול והאינסטינקטים שלו כל כך טובים לאדם בגודל שלו שהוא מרשה לעצמו לא להמר על פינה ומכריח את הבועט לבעוט כמה שיותר חד לפינה ומפחית לו משמעותית את הסיכויים. יש מצב שאפילו אם זה היה הולך למסגרת הוא היה לוקח את זה, והבעיטה הייתה חזקה מאוד.

אחת המחציות הכי קשות לשיפוט שאני זוכר ואני חושב שקלברזה עומד בזה בכבוד. היו 3 מקרים גבוליים של פנדל (סביר לשרוק על שניים מהם), שער שנפסל בצדק והמון כסאח שמתורגם לכרטיסים צהובים. משחק מעולה בינתיים.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@SerieA - הוא בדרך להיות סימן שאלה בעיקר. הוא היה פצוע תקופה ארוכה ולא מראה יכולת מדהימה מאז. הוא בעצמו בחר להשאר בסאסואלו במקום להגיע ליובנטוס בקיץ האחרון,אני לא חושב שמה שאנחנו רואים זה מיצוי כמו שחקן שפשוט עדיין לא הצליח לשים את הפציעה מאחוריו.

@יענקלך שחרר - דונארומה מפלצת, אבל בוא לא נייחס לו יכולות מיתיות, שחקן לא בועט לפינה כי הריץ' של ג'יג'י מיוחד,והוא לא מכריח אף שחקן לבעוט בשונה משוערים אחרים. פנדל הוא עדיין ברוב המקרים מצב שתלוי בעיקר בבועט.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  13. SerieA Il Capitano

ברארדי כבר כמה שנים שם, הוא הראה מה הוא יודע, הגיע הזמן לעבור לתחנה הבאה, בין אם זו יובה או אחת מיריבותיה. אישית אינני רואה מקום לברארדי אצלכם ואני חושב דווקא שהוא תפור על נאפולי או רומא.

14. VAR Member

ברור שזה תלוי בבועט, פנדל חד לפינה/חיבור אין שוער שלוקח. אבל לא להרבה שחקנים יש ביצים לקחת פנדל שקרוב למסגרת מחשש שיחטיאו. שוער שלא מהמר על פינה מכריח אותך לקחת פנדל כזה, אחרת זה תלוי בו. קח כדוגמה את טים קרול ההוא שניצח להולנד דו קרב במונדיאל האחרון - אחרי הדו קרב ההוא כשאתה ניגש לבעוט נגדו פנדל אתה יודע שאם זה לא פנדל מושלם הוא לוקח. אני לא יודע אם לדונארומה כבר יש "רפיוטיישן" כזה אבל גם אם זה לא המקרה, זה עוד יבוא.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שרוי לא עולה בהרכב היום בעקבות הפציעה של אמרסון, אבל אני מניח שזה עוד מוקדם בשבילו.