Serie A - המחזור ה-26 - הקרב על אירופה - ראש בראש על המקומות לאירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏25/2/17.

?

אינטר נגד רומא?

1. אינטר חוזרת למאבק על הכרטיס לצ'מפיונס

2. תיקו

3. רומא מרחיקה את אינטר מהמאבק

Results are only viewable after voting.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הייתה אווירה מצוינת בסאן סירו (המון קרדיט לאוהדי רומא). מהיציע זה היה נראה שיש קיפוח של טאלייבנטו כלפינו, אבל זה לא מה שהפסיד לנו את המשחק אלא היכולת הנרפית של חלק משחקנינו והמערך הלא נכון של פיולי. מערך שלושת הבלמים הוא טוב בכללי, אבל לדעתי לא התאים היום וחשף אותנו להמון מתפרצות של רומא.

נאינגולאן חתיכת מפלצת. הייתי מוכר את הקולוסיאום לפניי שאני מוכר אותו.

2. AS R Member

שצ'סני מדהים העונה. שווה לרומא שער במשחק כמעט בכל יום. לא יודע אם יש סיכוי שירכשו אותו בקיץ עם תג המחיר שארסנל הדביקה עליו, אבל מאוד הייתי רוצה לראות אותו נשאר.

זה היה משחק שאינטר באה אליו כדי לרצות להוכיח שהיא יכולה להתמודד עם רומא, אבל דווקא רומא הראתה כמה היא השתפרה וחזקה משנים קודמות, ושבעונה 'רגילה' של הסרייה א' זה היה נגמר באליפות.

השיפור של נאיינגולאן בתפקיד המשודרג העונה הוא בלתי נתפס. בעונות הקודמות הייתי מתעצבן עליו לפעמים על אגרסיביות יתר שהובילה להרבה כרטיסים צהובים מיותרים כשהיה נכנס לתאקלים מסוכנים. השנה הוא משחק יותר למעלה אבל הוא עדיין רץ מרחבה לרחבה ונשאר הדינמו שהיה, רק שחוץ מהשיפור הנפלא בצד ההתקפי, הוא גם הרבה יותר מדויק בתאקלים שלו ובהגנה שהוא עושה.
    קבלו את זה- מספר הכרטיסים הצהובים של נאיינגולאן בליגה בעונות האחרונות:
    10,10,12,14,7,6
    העונה ? 2 צהובים בלבד.

פרס במשחק חלש יחסית, התעייף מאוד במחצית השנייה. הגול של איקארדי חתום על רודיגר. תענוג לראות את הלחימה של פאציו, הפך לגלדיאטור אמיתי עם הזקן המבולגן הזה.

Dayatso ו-אלעד אוהבים את זה.
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב להודות שלפני המחזור הזה, דיבורים על הצ'מפיונס ליג נראו לי מגוחכים. לא בגלל שאינטר לא טובה מספיק אלא בגלל שבחודש אחד עם דה בור הפסדתם נקודות שמספיקות לשנתיים שלמות. כעת כשנאפולי הפסידה משחק שהייתה אמורה לנצח בבית ואתם נפטרתם מהמפגש הקשה ביותר שלכם עד סיום העונה, אתם לא פחות מפייבוריטים. צריך "רק" שנאפולי תפסיד באולימפיקו, אתם תנצחו אותם בסאן סירו, והאיזון בצבירת הנקודות מאז שפיולי הגיע ישמר. לנאפולי נשארו מלא משחקים קשים וגם הצמד מול יובה בגביע + ריאל מדריד + גמר גביע פוטנציאלי משחק לטובתכם.

אם פיולי היה עולה עם 433 הוא היה יוצר מראה למערך של רומא, כלומר בונה על מצ' אפס אישיים בין סלאח-מדל, דז'קו-מורייו, פרס-די אמברוזיו וכנ"ל גם בצד השני.

זו אחת הבעיות שלנו עד סיום העונה. הוא משחק בכל המשחקים ללא הפסקה. אין לנו את פלורנצי או שחקן אחר בעמדה הזו וספאלטי יאלץ להמציא משהו חדש.

הפנדל על דז'קו? זו החלטה של שופט הרחבה. כל המהלך היה מול הפרצוף שלו. בפריים הראשון של סקיי באמת נראה שמדל הגיע לכדור. מהזווית הנגדית (הreplay השני) מגלים שלא.

אינטר קופחה במקרה אחר, כשסטרוטמן הרחיק כדור ברחבה וביחד איתו את הרגל של אדר(אם אני לא טועה). הגיע פנדל לאינטר.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/17
    Gianzola אוהב/ת את זה.
  4. SerieA Il Capitano

@zitto strunz,

נכון שלנאפולי לו"ז קשה בקרוב אך אנחנו צריכים לנצח עוד את לאציו, פיורנטינה, טורינו בחוץ בנוסף לדרבי. לא נראה לי שננצח את כל המשחקים ונאפולי טובה יותר בסך הכל. להערכתי נסיים במקום הרביעי, לרבות ניצחון ביתי על אטאלנטה.

לגבי שלושת הבלמים, הסוגיה פשוטה ביותר - פיולי לא מאמין באנסאלדי, נגאטומו וסאנטון. בהיעדרו של מיראנדה לא הייתה ברירה אלא להציב את ד'אמברוזיו כבלם שלישי. הבעיה לא הייתה שם לעניות דעתי.
    1. פריסיץ' לא מגן וקאנדרבה אף הוא לא מגן.
    2. כאשר משחקים עם שלושה בלמים פעמים רבות אנחנו רואים אותם עולים הרבה למעלה וצריכים להוביל את הכדור. ראינו את מורייו עושה זאת בצורה לא טובה במשך המשחק והוא איבד המון כדורים.
    3. העזרה בצדדים של "המגנים" היתה לא פחות מאסון וברונו פרז פעם אחר פעם חשף את החור.

בסוף המשחק הזה נפל על פרסונל עדיף בצד הרומאי. ההגנה שלכם פשוט מופלאה ואני נותן את כל הקרדיט לספאלטי על כך. אני מפציר בכם לא למכור אף אחד משלושת הבלמים האלה, לא להיות בשר תותחים שוב בשוק ההעברות. השלד שלכם צריך להיות ההגנה הזו יחד עם נאיינגולאן ודז'קו.

דבר נוסף, ז'ואן ז'סוס נראה נפלא. אני אציין שוב שלדעתי הרבה מאד מאיך בלם נראה זה איך נראים החבר'ה שלידו. ז'ואן איננו בלם ראשון, אינו מנהיג, אבל כשכולם לצידו טובים הוא לא יטעה. פנטסטי.

לגבי אינטר, סונינג יחזקו את ההגנה בעונה הבאה ואני שוב מבכה על כך שהפסדנו את קלדארה. לא חסרים בלמים אבל עדיין. ההגנה שלנו מלבד מיראנדה פשוט אינה לרמות הגבוהות ביותר. היות וההנהלה מבינה זאת, בקיץ יירכש בלם באיכות גבוהה מאד וגם מגן נוסף. אם יש בעיה לרכוש שני מגנים, אני מוכן לתת עונה נוספת לד'אמברוזיו באגף, אבל אגף שמאל הוא מאד בעייתי.

ההחלטה לפתוח עם ברוזוביץ' הייתה טעות. הוא רק חזר מפציעה, היה חלוד מאד והזיק יותר משהועיל. אני לא הייתי פותח במשחק כזה עם באנגה כי הוא לא עובד קשה כמו ברוזוביץ, אבל כן הייתי פותח עם אנסאלדי או אפילו היפני נגאטומו ומעביר את קאנדרבה למעלה.

הטובים ביותר בשורות אינטר היו שני היהלומים בקישור - קונדוגביה וגאליארדיני.

אם פיולי יעזוב בקרוב, ההישג החשוב ביותר שלו עבור אינטר הוא זה שהרווחנו את קונדוגביה. פשוט מצוין.

לסיכום המשחק:

רומא:
    הטוב ביותר בשורות רומא - נאיינגולאן
    ראויים לציון - רביעיית ההגנה, סטרוטמן
    אינטר:
    הטוב ביותר: גאליארדיני
    ראויים לציון: קונדוגביה, הנדאנוביץ

הייתה פרסומת מצוינת לליגה.

עכשיו צריך לנצח את קליארי.

נ.ב - שמחתי לראות שגבריאל ברבוסה הועדף על פני פאלאסיו.

5. SerieA Il Capitano

ועוד דבר חשוב - בתור אוהד אינטר אני לא מסוגל לראות יותר את הבכיינות הזו על השופטים. בטוויטר (כן, נראזורי איזראילייאני, אתם), בפייסבוק, אפילו בקבוצת וואטספ המפגרת, מספיק.

אינטר לא הייתה טובה ולכן לא ניצחה. השופט לא רלוונטי.

טוב עשה פיולי כשאמר שהטעויות מתאזנות ושצריך להפסיק לבלבל במוח.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/17
    Dayatso, EO11, Mamadu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לרוב מדובר בחוסר הבנה בסיסי של החוקים ולופ סובייקטיבי בהגזמה שהפעם התחיל דווקא באינטר עצמה. השבוע פיולי החליט לספור את הפנדלים של רומא מתחילת העונה (כאילו שיש משהו פסול בהם) והיה טבעי שהעדר יצא מדעתו כאשר אחד נוסף ישרק במשחק הזה (גם אם מוצדק לחלוטין כמו במקרה של מדל ודז'קו). ספאלטי נזף בו במסיבת העיתונאים שלו ופיולי תיקן את עצמו בצורה מושלמת לאחר המשחק.

עם זאת, אם יש מקרים לא ברורים או כאלה שאפשר לדון עליהם, על תהססו לעלות אותם לכאן. זה חלק מכדורגל ומשפר את רמת ההבנה במקרים הבאים.

--
    אגב, רק אני רואה דמיון בין הניינגולאסו השני לזה של טוטי מ2005?

אלעד ו-SerieA אוהבים את זה.
  7. SerieA Il Capitano

ללא ספק, אבל הדיונים במקרה הספציפי הנוכחי רק מסיטים את הדיון מהדבר החשוב ביותר - היכולת. למשל, שהמגנים של אינטר לא טובים וזה מאלץ את המאמן לא לבחור בהם, וכתוצאה מכך הקבוצה נראית פחות טוב פעם אחר פעם מול קבוצות חזקות כמו רומא ויובנטוס. שחקן כמו קיבו או מאיקון אתמול היה גורם לנו להיראות לגמרי אחרת, לשחרר את קאנדרבה ופריסיץ' לעמדות שלהם ואולי להיות שווים מול שווים.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיבה המרכזית ליכולת הטובה יותר של רומא אתמול זו חוליית הקישור (משחק גדול של דה רוסי וסטרוטמן). לא היה לנו יתרון באגפים והצמד שלכם היה טוב מאוד. פיולי חייב לשמר את זה לדעתי. לפחות אחד מהם אם בקיץ אתם מביאים את ריקארדו. פרישיץ' יכול לשחק לאורך כל הקו כמו בוולפסבורג עם 3 שחקני הגנה מאחוריו. גם קאנדרבה יכול לעשות "פלורנצי" ללא שום בעיה. עם שני קשרים מצויינים כמו גליארדיני וקונדוגביה, מאריו בתפקיד נינג'ה\וידאל ושלישיית הגנה חזקה זה אמור לעשות את ההבדל.

תדאגו לבלם גדול וחלוץ שני ששווה 20 שערים ליד איקארדי ואתם מסודרים.

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר חייבת מגן שמאלי, בלם (ליום שאחרי מירנדה), קשר ברמה גבוהה (לא קונדו ולא מאריו) ואכן שחקן התקפה.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שבנראצורי איזראיליאני בפייסבוק אתה עלול לחשוב שאינטר הולכת להפסיד את הליפות בגלל השופטים.
    חיים בסרט.

בלי קשר לזה,
    אינטר-רומא זה המשחק המהנה והטוב ביותר באיטליה מזה שנים רבות.

SerieA אוהב/ת את זה.
  11. SerieA Il Capitano

נראה לי שבדיוק זה מה שאוסיליו מכוון בקיץ.

ריקארדו רודריגז + חלוץ ובלם, וחשוב מאד גם להביא עומק נוסף לספסל.

אני מניח שפאלאסיו יעזוב וגבריאל ברבוסה יקבל יותר דקות וככה העומק יגדל.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסהכ הפרסונל ברומא פשוט יותר טוב, ובכלל נראה שרומא על הגל,והקבוצה מתפקדת מעולה, עבודה אדירה של ספאלטי.

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאינטר חייבת קשר באמצע.
    אני לא סומך על קונדו ומשתכנע ממשחק למשחק שמונאקו עקצו אותנו. בנוסף, מאריו לטעמי מאוד חלש ברוב המשחקים ואני כבר לא בטוח שהוא שווה את המקום שלו. באנגה ב-5 דקות עשה מבחינה התקפית את מה ששני האחרונים לא עשו במשחק 80 דקות.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מאריו אתמול היה חלש מאוד. בכלל, הייתה הרבה יותר חולשה של שחקני אינטר מאשר משחק טוב שלהם, בניגוד לשחקני רומא שהיו באמת טובים. דז׳קו וסטרוטמן היו נהדרים לטעמי, על נאינגולאן לא צריך לדבר.

אני לא חושב שהיה פנדל על דז׳קו, אבל עובדתית כבר במקרה הזה היינו בפיגור. כבר במקרה הזה פספסנו מצבים טובים כולל 4 שחקני אינטר שהכדור לידם מטר מהשער של רומא, בעוד שנאינגולאן פוגע במסגרת ממרחק של קילומטרים ותופר אותנו. השופט לא אשם, הוא סתם מעצבן, ולדעתי היה שילוב אתמול של יריבה שבאה מאוד מוכנה ושחקני אינטר לא במיטבם, גם בגלל פיולי. באנגה היה צריך להיכנס הרבה יותר מוקדם או שהיה צריך להגיע שינוי בטקטיקה ושברוזו יכנס יותר לאמצע. קונדוביה וגאילארדיני היו שם לבד.

@Mamadu מצטער, אבל אין לי כל כך תמונות. את החוויה הראשונה שלי במאצה העדפתי לחוות בעיניים ולא דרך האייפון :)

Don Joan Roman ו-Mamadu אוהבים את זה.
  15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EO11
    אני מקווה שנהניתי. חבל שהפסדנו, אבל, לפחות בית"ר ניצחה ;)