Serie A - המחזור ה-30 - החזרה לסאן פאולו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏31/3/17.

1. DRORIKO Member

לא יודע, ההדרדרות שלהם התחילה פחות או יותר מתי שהוא עזב. גם איתו הם היו לא משהו(בעיקר התעלו נגד הגדולות,אפילו ניצחו אותנו) אבל בחודשים האחרונים הם באמת נראים כמו כלום. אני לא יודע אם זה רק העזיבה שלו,יכול להיות שהיו עוד גורמים, אבל כשחקן חשוב כמוהו עוזב ברור שיש לזה השפעה

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://i.imgur.com/62HtsXO.Xxx

3. Don Joan Roman Member

כבשנו שער ממהלך נהדר ומאז הלכנו לישון עד שבדקה 43 התעוררנו שוב, עוד מחצית סולידית ביותר שלנו, למינה אבוד באגף, אסמואה חור מהלך

Sent from my m3 note using Tapatalk

4. DRORIKO Member

חושך בעיניים. זה מה שיש לי להגיד על המשחק הזה. כמו שאני אומר לא פעם שום דבר לא סגור, רומא בסך הכל במרחק של 6 נקודות מאיתנו שזה מרחק של שתי נצחונות, ועוד יש לנו משחק נגדם באולימפיקו. עם איך שאנחנו נראים אני לא אתפלא אם הם ינצחו אותנו. ואני כבר לא מדבר על בארסה

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהקישור ומעלה, פרט לשער ליובנטוס לא היה מה להציע. נאפולי צריכים לצאת מאוכזבים מהתוצאה ומעודדים מהיכולת.

6. Don Joan Roman Member

תיקו בסאן פאולו זה בסדר, במיוחד כשאסמואה ולמינה פותחים, האמת חשבתי שנפסיד.
    היכולת כרגיל אותה יכולת בינונית ומטה ויש המון המון מה לשפר לקראת ברצלונה ובכלל בקיץ יש הרבה עמדות לחזק כי הספסל שלנו לא מספיק חזק לרמות שאנחנו שואפים אליהם.
    נ.ב גם אלגרי וגם השחקנים נראים כאילו הם מחכים שהליגה תיגמר

7. DRORIKO Member

איזה יופי פיאניץ' בישל שער, עכשיו זה ינפח לו עוד יותר את הסטטיסטיקה ויסתיר את זה שמדובר בחתיכת פלופ

Milanista3 אוהב/ת את זה.
  8. Don Joan Roman Member

הוא לא בלוף אבל הוא גם לא שחקן שמתאים להרכב של קבוצה ששואפת לזכות בליגת האלופות, בקבוצה כזו הוא צריך להיות מחליף.

אם ממשיכים ב4-2-3-1 הוא צריך להיות מחליף לדיבאלה

9. DRORIKO Member

הבעיה שגם בליגה הוא לא נראה טוב

10. Don Joan Roman Member

גם בליגה הוא לא צריך לפתוח אלא אם מדובר בקבוצות ממקום 8 ומטה.
    שחקן סביר עם בעיטה מצויינת

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ותודה למרטנס והאמשיק שהחטיאו את ההזדמנויות שלהם, משחק נוראי, לא מבין את ההתעקשות על הצערך בהיעדר הפרסונל, אני חושב ש3-5-2 היה עובד טוב יותר,במיוחד שנאפולי כבר התקשו מול המערך הזה השנה בליגה.
    למינה הוא ילד ממושמע טקטית אבל פשוט לא מספיק טוב,אסמואה הוא..... ופיאניץ׳...
    שוב פעם הרמה הטכנית הירודה הזו שגורמת לי לדפוק את הראש בקיר. האליפות היא עדיין שלנו להפסיד,אבל רצף רע יכול לגרור אותנו למקומות רעים.

12. DRORIKO Member

בדרך כלל אנחנו מחמיאים לדון מארוטה על הגניבות שלו, במקרה של פיאניץ' הוא היה תקן הנשדד(ארור אתה סבאטיני!) לגבי למינה ואסמואה שהוזכרו,את דעתי עליהם כבר נתתי פה כמה פעמים, באמת שכבר התעייפתי מלהתעסק בהם. אני רק מקווה שכבר בשנה הבאה אני אשכח מהקיום שלהם.

13. Don Joan Roman Member

מסכים בהחלט, היה גם אפשר לעבור לשלישיית קישור עם פיאניץ' מאחורי מנדזו והיגוואין
    למינה יכול להיות קלף באיזו עסקה על שחקן מעניין אבל אסמואה? אם פיאניץ צריך לפתוח מול קבוצות ממקום 8 ומטה אז הוא לא צריך לפתוח נגד קבוצה שמעל מקום 13, כמה חורים.

14. Dayatso #BlackAndWhite#

לא ראיתי את המשחק, על פניו לא פספסתי משהו לפי התגובות פה..
    במבחן התוצאה, אלגרי מפיק את המקסימום בסן פאולו עם שחקני טלאים מול הקבוצה הפורה בליגה.
    יובנטוס בפער של 6 נק׳ מהמקום השני עם 3 משחקים קשים על הנייר עד סיום העונה (טורינו(ח), אטלנטה(ב) ורומא(ח)).
    אבל יובנטוס בפער 6 נק׳ שווה לריאל מדריד בפער 12 נק׳ בלה ליגה, כך שצחוק בצד אני לא דואג.
    מה גם שלרומא עד סוף עונה יש 4 משחקים קשים (אטלנטה(ב), לאציו(ב), מילאן(ח) ויובה(ב)) אז טכנית להם על הנייר יש סיכוי רב יותר לאבד נק׳ שיגדילו את הפער בינינו.

יאללה יעד הבא, להרוג את משחק הגומלין בקופה איטליה וניצחון בית נגד ברצלונה כדי להרוג גם שם את המשחק בגומלין.

דבר אחד למדנו מיובה, זה מועדון שלא נותן סנטימטר של יכולת יותר ממה שצריך נגד היריבה. נגד פסקארה נהיה ססואלו ונגד ברצלונה נהיה באיירן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/17
    yonmu אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

קצת חולק עליך, 6 נקודות בסריה זה בדיוק כמו 6 נקודות בלה ליגה. הפער בינינו לבין רומא הוא כמו הפער בין ריאל לבארסה, כלומר כמעט ולא קיים, אני אומר כמעט כי הדבר היחיד שיכול לבוא לרעת רומא זה ההרטבה במכנסיים שאופיינית לה, אם העונה היא תשאר מפוקסת, עם דגש על המשחק נגדינו, אנחנו נצתרך להתאמץ כדי להבטיח את אליפות.