Serie A - המחזור ה-32 - הדרבי הסיני של מילאנו, אנחנו ועוד 860 מיליון צופים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏14/4/17.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

למקרה שלא הייתי ברור, טרולים ברשת זה הדבר הכי שולי בפוסט שלי. זו אנקדוטה שעניינה אותי באופן אישי ולא מדד אמיתי למה שקורה בתוך המועדון.

יש לחץ בכל קבוצה תחרותית. גם בג'נואה. אני מדבר על משהו יחודי (יחס לא פרופורציונלי בין ציפיות\דרישות למשאבים וחוזק המועדון) שכנראה לא נתפס למי שלא מכיר את זה מקרוב, אם מחוסר עניין או מצריכה שונה של חדשות כדורגל. אפשר לנתח את זה בצורה בנאלית לפי - קבוצה גדולה יותר עם יותר תארים => יותר לחץ, ואפשר להתייחס לעשרות ראינות של אושיות רלוונטיות שמדברות על זה במפורש ומקרים ברורים לא פחות שמצביעים על כך.

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/17
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@SerieA

אם נתנתק לרגע מהדיון (הדי הזוי לדעתי) שהתפתח כאן, אני מתחיל לחבב את הבוס הקטן. הוא מאוד מעורב במועדון ומראה רצון אמיתי להיות מעורב ולהשקיע, וזה טוב לנו. כנראה שהירידות על foza inda עשו את שלהן...

uri אוהב/ת את זה.
  3. SerieA Il Capitano

כנ"ל, הוא מאד מעורב ולפחות בחצי השנה הראשונה נראה שאכפת לו. אבל אם ההצלחה לא תגיע מהר, אני חושש שימאס לסינים מהר. בסיום העונה ארחיב גם על הנושא הזה, כי אני חושב שצריך לנצל את הזמן שהסינים נמצאים איתנו לבניית תשתית למועדון, שתישאר גם לאחר שהסינים ילכו.

@zitto strunz
    היה לנו מאמן שהביא אותנו להיות הקבוצה השניה באיטליה, חצי גמר ליגת האלופות, מכרו בשבילו את רונאלדו, ואז הוא פוטר לאחר שישה מחזורים. היום הוא מאמן נבחרת מצרים. אין, לעניות דעתי, סיבה לחשוב שאם מאמן אינטר היה מוביל אותה למקום השני הוא היה "אל". מה שהיה קורה זה שהאוהדים וההנהלה היו מצפים שהוא ינצח את הקבוצה במקום הראשון. וזה דרך אגב בדיוק מה שצריך לצפות - בעיני, יובנטוס, רומא, אינטר, נאפולי ומילאן צריכות בכל עונה לכוון למקום הראשון בליגה. אין דרך אחרת.

DRORIKO, Don Joan Roman ו-תומר1989 אוהבים את זה.
  4. Don Joan Roman Member

זה נחמד שאתה מציג את זה כאילו אתה שואב מידע וכו ממקומות מהימנים ואחרים לא.

בכל מקרה אשמח לקבל קישורים לראיונות של האושיות הרלוונטיות או מקרים שמצביעים על כך שברומא הלחץ גדול יותר מבמועדונים כמו אינטר ומילאן ולא ראיון של טוטי ודה רוסי וגארסיה לא רלוונטיים כי אם זכרוני אינו מטעה אוהד כדורגל "בור" כמוני הם לא באמת טעמו מעבר לרומא

Sent from my m3 note using Tapatalk

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אסף, תוסיף גם שהיו קולות לפטר את מוריניו אחריי עונה אחת בגלל יכולת חלשה וכישלון להעפיל לשלב מאוחר באירופה, למרות שהוא הביא סקודטו.

לדעתי הסינים כן מתכננים להיות כאן להרבה זמן, אחריי ההשקעה שלהם (וזה מאות מיליונים שהלכו בשנה אחת) קשה לי להאמין שהם יוותרו כל כך מהר, אבל אם באמת נמשיך להיות תקועים במצב הזה בסוף ימאס להם. בעונה הבאה חייבים לסיים בטופ 4, ליגת האלופות זו המטרה האמיתית.

6. תומר1989 Member

אתה ממש מגזים.
    אם מאמן באינטר היה עונה אחרי עונה מסיים במקום השני ובמקביל מספק תצוגות מביכות בליגת האלופות הוא היה הולך הביתה באיזשהו שלב.
    זה שלפניו הקבוצה דשדשה במרכז הטבלה מאבד רלוונטיות מתישהו. הזיכרון בכדורגל הוא מאוד קצר, לא רק אצל רומא.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  7. SerieA Il Capitano

אני גם חושב שהם רוצים להישאר הרבה זמן, אבל מכיוון שלא ניתן לדעת כמה הרבה, אנחנו חייבים להגיע למצב שאנחנו עומדים בזכות עצמנו (כמו יובנטוס וקבוצות הליגה האנגלית).

לגבי מוריניו, אכן, זכורה לי היטב העונה ההיא. אנשים רבים אמרו שהוא לא כזה "מיוחד", השתמש בשיטה של מאנצ'יני וכו'. השאר היסטוריה.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדובר בתחומי עניין אישיים אצל כל כותב. אתה הרי לא נכנס על בסיס יומי לאתר חדשות של רומא שמסקר כל מילה שיצאה לכל שחקן\מאמן\מנהל\שחקן עבר\עיתונאי אחר, כפי שלי אין שום סיבה לעשות זאת עם יובה או ברסה.
    אין כאן אוהדי רומא פעילים ועדיין יש לך ולקוראים אחרים הזדמנות להכיר את הקבוצה קצת מעבר לשדרני ספורט 5, פוטבול איטליה או קבוצת פייסבוק מביכה. אם התגובות לפוסט שמבוסס על מידע כלשהו נשענות על "היגיון" והיכרות אישית לא רלוונטית של קבוצות אחרות, זה נהפך למקום שכל אחד זורק בו את הפיפטי סנטים שלו מבלי לבדוק על מה מדובר. אני בוודאות לא אהיה חלק מזה.

9. SerieA Il Capitano

ואנחנו מאד שמחים לעשות זאת.

לא התרשמתי שכך נוהגים חברי הפורום הזה.

אנחנו פשוט חולקים על דעתך בנוגע לכך שרומא המועדון הלחוץ באיטליה. לא צריך לקחת את זה למקומות אחרים. בשביל זה יש פורום - לדון.

10. Don Joan Roman Member

א. אם אתה לא נכנס לאתרים שמסקרים על בסיס יומי את מילאן/אינטר, איך אתה קובע נחרצות שרומא מועדון יותר לחוץ מהמועדונים האלה?

ב. יש לי הזדמנות ואפשרות להכיר כל קבוצה שאני מעוניין להכיר ואת רומא אני מכיר די טוב, כמו כמעט כל קבוצה בסריה איי, זה שאני לא מסכים עם הטענות שלך לא אומר שאני לא בקיא, מה גם שביקשתי ממך את הראיונות של האושיות הרלוונטיות, סימן שכן מעניין אותי איך הגעת למסקנה שרומא מועדון יותר לחוץ מאינטר/מילאן.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כן. ראיונות ודעות סביב מועדוני הסריה א' נמצאים בתחביבים שלי כבר 19 שנים. אין לי סיבה להיכנס ולקרוא דברים שמעניינים אותי פחות ולכן לא תראה אותי מתווכח על כך, גם אם זה מנוגד להיכרות הבסיסית שלי בנושא.

הטענות שלי איתן אתה לא מסכים אינן דעה אישית שלי. הן יותר copy\paste של נושא שנמצא בקונצנזוס באיטליה וטופיק די אקטואלי בגלל מצבו הנוכחי של ספאלטי. ברגע שאתה לא מתייחס להסבר שלי + לא מפרט את האי הסכמה שלך + גולש לדוגמאות לא קשורות כמו ילדים שמקיאים על אלגרי בכל הזדמנות, המסקנה שלי היא - זו מהפוסט הקודם.

זה לא "תחזיקו אותי". זה "תתפסו קצת ידע בנושא לפני שרצים להתווכח עליו". זה נושא מוכר אפילו בשיח היובנטיני:
    «Spalletti scappi da Roma, è un ambiente di merda» - Tuttosport

12. Don Joan Roman Member

טוב, אתה יכול להביא לי מקורות שיוכיחו את הטענה שלך או שאתה מעדיף להמשיך בקו של "אני יודע הכל וקורא הכל ואתה לא מבין שום דבר".

וזה שרומא היא סביבה חרא זה ידוע, מועדון שמחשיב את עצמו גדול ולא זוכה בכלום עשור ואליפות אחרונה לפני 17 שנים זה לא מקום נחמד להיות בו, גם באינטר ומילאן לא יהיה נוח אם 17 שנה יהיו בלי סקודטו, עשור בלי גביע ולא מעט כשלונות במשחקי הכרעה, כולל שביעיות לריאל ויונייטד.

תן לי משהו יותר קונקרטי שמוכיח שרומא מועדון יותר לחוץ מהמילאנזיות באופן כללי ולא בעונה ספציפית זו או אחרת ואם אתה לא מסוגל אז אל תקבע עובדות כמו "רומא המועדון הכי לחוץ באיטליה" או "באינטר מאמן שיביא את הקבוצה ממרכז טבלה למקום שני יהפוך לאל" ועוד אחר כך תבוא ותתחיל לנסות ולהקטין אותנו ואת ההבנה שלנו.

נ.ב מי שדיבר על רשתות חברתיות ראשון זה אתה ולא אני.

תומר1989 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  13. cazzo Il Capocuoco

זהו דיון ללא מוצא לפי דעתי. איך נוכל למדוד לחץ בכל סביבה? אני קראתי את הטור הדי משעשע והדי גס שקובי הביא מהטוטוספורט - טור שגוגל טראנסלייט לא ממש יכול לתרגם. רומא באמת מקום מחורבן לעבוד בו (יש סיכוי שאפילו פאלוטה לא מבין את זה), כל הזמן יש את הזבובים הארורים האלו סביבך - שדרני רדיו, עיתונאים מקומיים, אוהדים מטומטמים חסרי סבלנות..יש כאלו גם בצפון איטליה אבל כנראה שלא באיכות הירודה שיש ברומא. אני מבין את הנקודה של קובי, אבל בקבוצות אחרות יש לחץ גדול, לחץ שונה מסוגו - זהו עדיין לחץ.

golding, DRORIKO ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  14. Don Joan Roman Member

עם דעה כזו אני מסכים בהחלט, אפשר לומר שברומא יש לחץ מסוג שונה במקומות אחרים, את זה אני באמת לא יודע במאה אחוז אבל לקבוע נחרצות שרומא הכי לחוצה באיטליה ושאסף מדבר שטויות כשהוא טוען את הדבר הבא:

זה שונה לחלוטין.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

המדד האישי שלי משלב בין:
    כמות הפעמים שהנושא הזה עולה אחרי מקרה כזה או אחר.
    קוטביות בין דרישות\ציפיות לכלים להשיג את המטרה.
    אנשים שלא מצליחים לשמור על מקום עבודתם גם לאחר עבודה די טובה. מסבאטיני ועד לרכבת השחקנים האינסופית שעברה בשנים האחרונות.

זה משהו שלא ראיתי במועדונים יציבים יותר מהצפון. תקופות הרבה יותר "רעות" מרומא של פאלוטה התקבלו בצורה יותר רגועה (לפחות כלפי חוץ) גם מצד הבעלים וגם מצד מרבית התקשורת האיטלקית שסיקרה את הקבוצות.

אתה באמת מצפה ממני לעשות לך סיקור לינקים 5 שנים אחורה לראינות בהם מדברים על סביבת העבודה הרעילה של רומא? תתחיל מלקרוא את מה ששמת בquote.

יש בדיון הזה 2-3 הודעות שמסבירות בצורה ברורה את הנקודה ואת הסיבה לנחרצות שלה. לא התייחסת לשום דבר מזה. יש משהו שאתה לא מסכים איתו? שוט. עד כה הגבת בעוד וריאציה של "מועדון גדול" -> "לחץ גדול" וזה הוביל אותי להסיק שאתה לא מכיר את הנושא עליו דיברתי.

כתוספת שולית, ואף כתבתי הודעה נוספת כדי לחדד את זה במטרה למנוע תגובות בסגנון - "והיה פעם מישהו בפייסבוק שאמר שמוריניו צריך ללכת הביתה"