Serie A - עונת 2017/18 - המחזור ה-27 - דרבי דלה מדונינה ברביעי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏2/3/18.

1. cazzo Il Capocuoco

אני קצת יותר אופטימי, זה יהיה מאוד קשה להשיג 24 נקודות במשחקים שנותרו ומצד שני הדרבי הרומאי לפנינו, יובנטוס עוד אמורה לקחת את הנקודות שלה נגד רומא ואינטר בסוף העונה. סיפור ליגת האלופות לא גמור סופית כי אני יודע שגאטוזו אמר כי כל עוד יש תקווה ממשיכים להילחם על כל נקודה. רואים שיש נפילת מתח או עייפות פיזית כרגע ואני חושב שלקראת המשחקים הבאים יש צורך ברוטציה...

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יואב, אנחנו 8 הפרש מאינטר כשיש להם גם יתרון עלינו במפגשים הפנימיים. כלומר כדי לעקוף אותם אנחנו צריכים לנצח את כל המשחקים הנותרים (כולל מול נאפולי) ושאינטר תפסיד 3 מ-8 המשחקים שנותרו לה. אני לא רואה את זה קורה.

3. cazzo Il Capocuoco

הדעה שלי לא מאוד שונה משלך, אם היינו מנצחים את יובה ואינטר אז הסיכוי היה טוב יותר. אבל גם רומא (לרומא אין יתרון עלינו במפגשים הפנימיים אם אני זוכר נכון) שם קצת מעל אינטר ויכול להיות שהיא תאבד נקודות אז mai dire mai.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רומא ומילאן בשיוויון במפגשים הפנימיים (2-2).

5. SerieA Il Capitano

קשה לבנות על כך. היא הפסידה בשני המגרשים הללו בעונה שעברה ולשתי הקבוצות יש המון על מה להילחם.

6. cazzo Il Capocuoco

אני לא בונה על כך, אני בסך הכל אומר סבירות גבוהה יותר שאינטר ורומא תאבדנה נקודות מול יובנטוס, יכול להיות גם תיקו. בסך הכל אני אומר כמו גאטוזו ששווה להילחם עד המחזור האחרון למרות שכל הסיכויים לא לטובתנו (אלא אם כן הקרב על המקום הרביעי יוכרע כבר לפני).

SerieA אוהב/ת את זה.