Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

2. Numb Member

איזה בזיון של שיפוט , פשוט נתנו את המשחק לקנזס עם דגל מגוחך ולא זרקו דגל על הולדינג הכי גרוע שראיתי בחיים שלי ב 3 אנד 22

תראו את המהלך הזה,מעולם לא ראיתי הולדינג שנמשך 3 שניות ואין דגל

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשבע שאין כוח כבר להתעסק בזה. מי שרוצה להבין - הבין/מבין, מי שלא - לא. SHIP HAS SAILED בנושא. חושב שהמשחק אתמול היה סיכום ממצה של הסיטואציה שם; מה היה יכול לקרות עם אימון נורמלי VS מה קורה כשאין אימון נורמלי. יש לו נתונים אתלטיים חריגים והוא עושה מהלכים שבבירור מוכיחים שיש עם מה לעבוד ושעם הכוונה ועזרה הוא יכל להראות על בסיס קצת יותר קבוע מאחת ל-10 משחקים ומול יריבות שהן קצת פחות אשפות מדנבר. כמו שכתבתי לפני שבועיים - אין לאנתוני ריצ'רדסון (ליטרלי העתק-הדבק כפרוספקטים עם אותם יתרונות וחסרונות במשחק) שום דבר שאין לו ועדיין רואים איך זה נראה ב-3.5 משחקים עם שיין סטייקן ומייקל פיטמן לעומת 3 שנים בבית קברות לחיות עם נאגי/איברפלוס וכל הקלייפולים והמונים. אותו דבר ג'יילן הרטס (שהיה עם עוד תצוגה בינונית מינוס אתמול אגב).

אבל שוב, וואטאבר, הסיפור הזה גמור אז אין מה להתעסק בו יותר. נראה שיש הבנה ורצון של שני הצדדים להיפרד אז נותר רק לאחל בהצלחה לסבתא וירג'יניה ולמוכה גורל הבא שינחת בצ'רנוביל המזויין הזה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל שאני יודע שאתה בן אדם ישר והגון ולא בכיין מת שבוכה רק על מה שנוח ומתאים לו ברור לי בוודאות שרצית לצרף גם את השריקה המחרידה הזאת ברבע השני שבמקום להוביל לפנאלטי נגד הג'טס ו-2nd & 30 הובילה ל-15 יארד לטובת הג'טס ו-1st & 10 ב-29 יארד ליין של הצ'יפס בדרייב שהסתיים ב-TD אבל זה פשוט נמחק לך שנייה לפני ה-SEND

על ה-Face mask שהתחיל מחוץ לאנדזון ועדיין הוביל לסייפטי אני מניח שהיית מקדיש פוסט בנפרד, אבל זה רק כי אני ממש מכיר אותך ויודע שכל טעויות השיפוט מפריעות לך במשחקים שאתה רואה, לא רק הסובייקטיביות שהולכות נגד הג'טס.

מזל שאני מכיר אותך.

אלעד אוהב/ת את זה.
  5. Numb Member

אני מתלונן על השיפוט בכל שבוע בכל מקום בכל משחק , ואתה יודע גם את זה
    הראית לי שני מהלכים, אפילו לא דיברתי על העובדה ש 47 ברייס האף עשו עליו הולדינג כמעט בכל סנאפ , תבדוק אני מבטיח לך שתראה
    וכמובן ההולדינג שלא היה על סוס ברבע הרביעי שבו הדגל נזרק רק אחרי שהשופט ראה שמהומס עוד פעם החליט למסור להגנה של הג'טס

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסוף היום כמו בכל ספורט השופטים יעשו טעויות. כמו תמיד לרב הקבוצות הפייבוריטיות יקבלו את השריקה אם צריך. הצ'יפס נמצאים עכשיו בראש ההר אז הם יקבלו כזאת שריקה. מבחינתי אם היתה עבירה היא לא השפיעה על איבוד הכדור. אני לחלוטין מבין את הכעס של סאלח. בסיכומו של דבר זו מתנה של השופטים לאלופה.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Sprewell
    הדוגמא שהבאת גם בעייתי מבחינתי. האם פשוט אין שם שתי עבירות? התוקף עושה שם face mask, המגן horse collar. אם זה תלוי בי הייתי ממשיך לשחק, העבירות מבטלות אחת את השנייה.

אגב, לדעתי עניין ה-stiff arm גם פעולה בעייתית. למה פשוט לא קובעים שאסור לנגוע בקסדת היריב? שחקן ההתקפה גם יכול לקבל יתרון מהמהלך הזה. Stiff arm יכול להיות מאד יפה, אבל לדעתי זאת לא כוונת המשורר לעשות אותו לפרצוף/קסדה של שחקן ההגנה.

8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, יש שם עבירה אחת (face mask) של השחקן התוקף. המגן לא עשה horse collar. החלטה שהובילה לסווינג של פאקינג 30 יארד ו-1st down. הנה הסבר של פרשן השיפוט של NBC:

הג'טס נהנו במחצית הראשונה משתי שריקות שגויות שהובילו ל-2 נק' + פוזשן שהסתיים ב-FG ודרייב שנשאר בחיים והסתיים ב-TD במקום להיכנס לבור של 2nd & 30 שממנו הם לא היו יוצאים בסבירות של 700%. במילים אחרות - שריקות שהובילו לפאקינג 12 נקודות.

לאנשים חסרי אונה ו/או יושר פשוט קל להתעלם/לשכוח מטעויות שיפוט לאורך משחק שלם נגד שתי הקבוצות למרות שההחלטות האלה לא שונות בכלום מההחלטה האחרונה במשחק שאותה כמובן כולם זוכרים ומייחסים לה את חשיבות ה"ניצחון/הפסד". מיותר לציין כמה שגוי ואידיוטי זה, במיוחד במשחק כמו הלילה.

רוברט סלאח המיטהד המהלך הזה צריך להתעסק קצת פחות ב-Chest bumps עם שחקני הגנה או התקפי טנטרום על הקווים ויותר איך לא לבעוט FG מ-53 יארד ב-4th & 1 כשה-QB הסמרטוט שלו בעיצומה של התצוגה הכי טובה בקריירה או איך בתור שפיץ הגנתי לדאוג לשים SPY על QB עם מהירות של 2 קמ"ש שלא יתפור אותו בריצות של 80 יארד באין מפריע חמישים פעם במשחק.

השופטים לא גנבו לו שום ניצחון, אם כבר דאגו לתת בוסט ומומנטום לקבוצה המתה שלו בפיגור של 17-0 עם קצת נקודות שהפיחו חיים בבית קברות לחיות הזה.

9. Sweetness Justin Fields

מי ישמע איזה צוות אימון עתידני הביאו לג'סטין הרברט כשהוא הגיע לליגה למעשה היה לו מאמן שבכלל לא רצה לראות אותו על המגרש למרות שראה אותו מפגיז על בסיס שבועי ומשחיל מסירות שרק מהומס יכול למסור. אם הרופא של הצ'רג'רס לא מזיין את טיילור בזמנו הוא לא בכלל לא משחק. ורגע? אח"כ הביאו לו את הבוגר שיקגו ברס יד ימינו של דון ויק הגאון ההתקפי מר' אשכים גדולות: ברנדון סטיילי. שהביא איתו את ג'ו לומברדי האיש שאחראי על השואו טיים שאנחנו רואים על בסיס שבועי מהברונקוס 2023.

10. Sweetness Justin Fields

בגדול מדובר בחולה נפש על מלא שאפילו טומלין לא הצליח לרסן. האיש הזה פסיכי לכל הדעות (בלי ואם קשר להתבטאות האומללה שלו) לא יודע מה הוא חשב לעצמו שהוא אמר מה שאמר לתקשורת וזה שהחליקו מקרה דומה לקוורטרבק שלו שבוע לפני זה לא מבטיח כלום, מה גם שזאת לא הפעם הראשונה בפעמים הקודמות הוא פשוט רץ להתנצל. הפעם החליטו להיות קצת פחות סבלניים איתו.

קלייפול זה השחקן הכי כפוי טובה ששיחק במועדון הזה לפחות לתקופה שאני זוכר. 100% של רעל טהור לחדר הלבשה.

ואני מעריך בזהירות ששנה מהיום הוא ימצא את עצמו מחוץ לליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/23
  11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב שלא הזכרת גם את פייטון מאנינג ואנדרו לאק. הרברט הוא עילוי ו-Transcendent talent שככל הנראה היה מצליח בכל סיטואציה שהוא היה מתגלגל אליה. אפשר לספור על כף יד וחצי את ה-QB's הנדירים האלה לאורך ההיסטוריה (אפילו ג׳וש אלן לא היה כזה למקרה ששכחת איך הוא נראה בשנתיים הראשונות שלו. כי אני לא שכחתי.).

פילדס היה (ועודנו) פרוספקט עם מגבלות וחורים רציניים במשחק שלו, כמו רוב מוחלט של ה-QB's שמגיעים לליגה. אלה שזקוקים לצוות מסייע ברמה גבוהה ואימון + Scheme שימקסם את היתרונות שלהם. בשיקאגו הוא אפילו לא היה קרוב לקבל משהו שדומה לתמיכה שמניחה את הדעת בשני האספקטים במשך 3 שנים אנד קאונטינג ושני regimes שונים. זאת עובדה, לא דעה.

אבל שוב, הנושא הזה יצא מכל חור אפשרי. הכל נאמר, הדעות של כל הצדדים ידועות, המציאות והכיוון שאליו זה הולך ברורים. למי אכפת כבר.

נתפלל על קיילב/דרייק מיי שיהיו טובים ברמת האנדרו לאק מהרגע הראשון שלהם בליגה כדי כשיתעלו ויתגברו על כל אימבציל מת שינסה להכשיל אותם ונקווה לטוב. מקרה הכי גרוע נקרא להם סמרטוטי ריצפה ונתפלל שארץ׳ מאנינג יציל אותנו ב-2026. ככה בלופ, עד שנמצא. ידוע הרי שזאת הדרך היחידה להיראות ראויים לצפיית בני אדם. אין שום דוגמאות אחרות להתקפות מוצלחות למרות QB's בינוניים מינוס שלא מסוגלים לזרוק ל-7 יארד ו/או לרוץ ב- >1.5 קמ״ש.

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/23
    אלעד אוהב/ת את זה.
  12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://i.imgur.com/Px5WKaq.Xxx

47M Cap hit מצד אחד, 69M Dead money מצד שני, ריסטראקצ'ר כדי להפחית את ה-47M הגהינומיים רק כדי לנפח את ה-41 וה-58 של השנתיים האחרונות מצד שלישי, ירייה בראש ותלייה מהאשכים מצד רביעי.

היו ***חייבים*** לשים את הטאג על בארקלי כדי לא להסתכן באיבוד שלו חלילה עם כל ההצעות המטורפות שחיכו לו (ולשאר ה-RBs) בשוק. שההתקפה לא תיפגע או משהו כזה. שהקרקסים המעופפים לא ייפסקו. שהאוהדים לא ירגישו שמשתינים להם בפה כבר איזה 10 שנים אנד קאונטינג. דברים כאלה לא קורים בניו יורק פוטבול ג'איינטס. מה פתאום. אנחנו הקלאס של הליגה. משפחת מארה המכובדת הפקות.

13. Sweetness Justin Fields

אני אסיים את הדיון הזה בזה שאני אכתוב שאם אני הייתי זה שצריך לבחור לג'סטין פילדס מאמן זה היה: אריק ביאנימי.

אבל אני בסה"כ אוהד מפתח תקווה, מה אני מבין.

ואני אזרוק פה עוד רעיון: אם אני הפלקונס אני מנצל הזדמנות פז ומוציא את פילדס בטרייד בסגנון שבוב בזמנו עשה על נוק. זוכרים את הטרייד? משהו אשפתי מארץ האשפתות. סיבוב רביעי ועוד איזה שחקן. (אפס סיכון)

צעד שני הייתי ממנה את ביאנימי למאמן ראשי.

אתם רוצים לראות את פילדס מצליח? תחברו אותו עם ביאנימי. אבל לא בברס. כי את ההזדמנות שלהם הם כבר פספסו.

14. Sweetness Justin Fields

15. Sweetness Justin Fields