Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. shlomydavid מנהלים

http://imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/673/LFapiQ.Xxx

השבוע התשיעי בעונת ה-NFL נפתח עם הניצחון של ניו אורלינס בקרוליינה, כשהערב נגיע למנה העיקרית.
    במוקד השבוע יעמוד הקלאסיקו ה-16 בין טום בריידי וניו אינגלנד לפייטון מאנינג ודנבר.
    משחק גדול נוסף יפגיש את דאלאס ואריזונה. במשחקים מעניינים נוספים יפגשו יוסטון ופילדלפיה, ומיאמי תפגוש את סן דייגו.
    הסאנדיי נייט המרתק יפגיש בין שתי היריבות הגדולות פיטסבורג ובולטימור, ובמאנדיי נייט, אינדיאנפוליס בניו יורק אצל הג'איינטס.
    להלן רשימת המשחקים והשידורים המלאה לשבוע התשיעי - תהנו !

משחקי יום ראשון (2.11):

20:00: קליבלנד בראונס (3:4) - טמפה ביי בקנירס (6:1)
    20:00: דאלאס קאובויס (2:6) - אריזונה קרדינלס (1:6) ; שידור ישיר ב-METV
    20:00: יוסטון טקסאנס (4:4) - פילדלפיה איגלס (2:5) ; שידור ישיר ב-FOX
    20:00: קנזס סיטי צ'יפס (3:4) - ניו יורק ג'טס (7:1)
    20:00: סינסינטי בנגאלס (1:2:4) - ג'קסונוויל ג'גוארס (7:1)
    20:00: מיאמי דולפינס (3:4) - סן דייגו צ'רג'רס (3:5)
    20:00: מינסוטה ויקינגס (5:3) - וושינגטון רדסקינס (5:3)
    23:05: סן פרנסיסקו פורטי ניינרס (3:4) - סט. לואיס ראמס (5:2) ; שידור ישיר ב-METV
    23:05: ניו אינגלנד פטריוטס (2:6) - דנבר ברונקוס (1:6) ; שידור ישיר ב-FOX
    23:25: סיאטל סיהוקס (3:4) - אוקלנד ריידרס (7:0) ; שידור ישיר ב-5 לייב

יום שני (3.11):

3:30 בלילה: פיטסבורג סטילרס (3:5) - בולטימור רייבנס (3:5) ; שידור ישיר ב-5 לייב

יום שלישי (4.11):

3:30 בלילה: ניו יורק ג'איינטס (3:4) - אינדיאנפוליס קולטס (3:5) ; שידור ישיר ב-FOX

16 מתוק: ניו אינגלנד ובריידי מול דנבר ופייטון במוקד המחזור. סיקור שאר משחקי השבוע.

* ערוץ FOX (אפיק 61 בהוט וביס), ערוץ METV (אפיק 131 בהוט, 109 ביס).

2. sandro Member

Butt touchdown
    http://cdn3.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/2415982/sitTD.0.Xxx

מה היינו עושים בלי הג'טס */aaarofl

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמעט 3 שעות אני מחכה פה שסאן-דייגו ישימו נקודות על הלוח. 3 שעות. אבל ספריוול בטח יספר סיפורים על דז בראיינט כאילו שווידן מסוגל למסור למישהו.

אוקיי היל גבר. מי צריך את ריברס בכלל.

4. benos Member

היל? התכוונת טנהיל אולי?

רק לי יש מנוי לשידורים?

5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא לא, הוא יודע טוב מאוד למי הוא התכוון המחריב בתים הזה שדחף לי חתול בשק פסיכופת ולקח לי 2 יהלומים שהיום אנסו לי את החיים

מעניין עכשיו אם ג׳רמיין קרס יסתפק היום רק בהופעת קריירה של 200 יארד ו-2 TD עד המחצית או שהוא הולך ישר על שיא NFL של 345 יארד

אני אישית מאמין בו.

6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שיפה אצל הרסיברים של פרנסואה זה שגם כשהם ביום חלש עם 0 תפיסות למינוס 20 יארד ואמורים להביא 0 נק, הם עדיין מחלצים פורסד פאמבל ומסיימים עם ניקוד חיובי.

כואב.

מעניין אם עכשיו SSSR יגמור אותי סופית כבר בדרייב הראשון עם TD של 97 יארד או שהוא וטאקר יחליטו לקצץ אותי דק לאט ובטוח עד 6 בבוקר.

ואפרופו טאקר מעניין אם היום הוא יחליט להיות סולידי ורק לשבור את שיא מרחק הפילד גול בהיינץ פילד ולהשחיל אותי מ52 יארד או שהוא יבוא קאראטה ויילך ישירות על הראש והשיא של פרייטר.

נעדכן במידת הצורך בכל התפתחות.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד, באמת. עבודת ניחוס מהמרשימות שראיתי.

קירס מילא. טעות שלי. לקחתי הימור וכל תפיסה של בולדין הייתה כמו סכין בלב.
    פאפא סמית' - נניח. כבר כמה משחקים שהוא נרגע עם ההתפרעויות שלו.

אבל למה טאקר? למה להרוס לבחור המקסים הזה?

----------------------------

את הסטרואידים שרות'לסברגר נמצא עליהם, הוא השיג מאותו בחור שאירגן לו סם אונס?

8. shlomydavid מנהלים

http://imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/673/LFapiQ.Xxx

משתבח עם השנים: בריידי והפטריוטס הביסו את מאנינג ודנבר. סיכום שאר משחקי אמש.

תקצירי וידאו בולטים ממשחקי אמש:

ניו אינגלנד - דנבר

דאלאס - אריזונה

מיאמי - סן דייגו

פיטסבורג - בולטימור

סן פרנסיסקו - סנט לואיס

* את כל התקצירים אפשר למצוא באתר הרשמי של הליגה.

יום שלישי (4.11):

3:30 בלילה: ניו יורק ג'איינטס (3:4) - אינדיאנפוליס קולטס (3:5) ; שידור ישיר ב-FOX

* ערוץ FOX (אפיק 61 בהוט וביס).

9. eran.m Member

טוב , העונה שלנו מתקרבת לסופה אם לא יהיה איזה שינוי דרסטי ( בעיקר במצבת הפצועים + המורחק ) , דיכאון.

מקום רע באמצע יחד עם : מילאן , יונייטד, לייקרס ומכבי-סל ( אפשר להכניס גם את איטליה ורוג'ר ) , לפחות יש מכבי-רגל...

:sm_XXfridge:

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

5 דקות של פוטבול ודוויין אלן כבר בקצב של 237 יארד.

אמנם תמיד דיברו עליו במונחים של future HOF ושסגנון המשחק שלו מזכיר שילוב של מייק דיטקה בתוך אוזי ניוסום אבל עדיין. למה באלימות.

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

במסגרת פינתנו הלילית אני רק שאלה - איך קוראים לבן אדם שהפסיד תוך 24 שעות 2 הימורים על הג׳טס והג׳איינטס, האם מותר לו להתהלך בין אזרחי העולם באין מפריע וללא השגחה ומדוע שנאפשר ליישות הזויה כזאת להתרבות ו/או להקים בית בישראל?

חבר שואל.

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל ולפני הכל - היה קל פרנסואה. תבוא כל שבוע.

עכשיו זמן הוצאת קיטור - 2 הקבוצות מניו יורק. אני אתחיל ממופע האימים המזעזע שעדיין לא נגמר מהלילה. פשוט זוועה שקשה לתאר במילים. קבוצה מגיעה משבוע ביי אחרי שבועיים של הכנה למשחק ביתי. בפריים טיים. ב-MUST WIN וכל מה שיש לה להראות אחרי רבע של פוטבול זה 38 יארד. כל הקיץ אכלו לנו את הראש עם סיפורים על בן מקאדו הרדנק המסריח ממיסיסיפי שנראה יותר כמו איזה שרת בתיכון שאונס שרקנים בפינת החי מאשר מאמן פוטבול. והיכולות שלו הן בהתאם. "התקפת מסירות קצרות ומהירות" כך הגדירו את ה"שיטה" של הגאון האפס. 65% השלמה מאיליי זו הייתה השאיפה השנה. רק שכחו להדגיש באותיות הקטנות שזה מגיע בפיגור 495 ואחרי תצוגות של 38 יארד ברבע של פוטבול שעדיין רלוונטי. אפילו לא 40 סתם בשביל ההרגשה הטובה שאנחנו אמנם אפסים אבל בסטייל. הוא מצטרף לעוד אחד ממיליוני הנוכלים שמסתובבים בליגה וגונבים כסף כי היה להם המזל המטורף לעבוד בקבוצות שבחרו בדראפט עילויים כמו ארון רודג'רס וטום בריידי שבנו להם שם ומוניטין שעולם לא היו קיימים. מושג בפוטבול אין להם. כנראה גם לא יהיה. מזל ויכולות ליקוק כנראה שכן.

קופלין אגב חייב ללכת בקיץ. השטיק שלו כבר לא עובד על אף אחד והוא סתם מתבזה על הקווים עם כל ההבעות והפרצופים וה-FAKE TOUGH OLD MAN. הקבוצה בדרך לסגור עונה חמישית מתוך ה-6 האחרונות בלי פלייאוף. כמעט כל הדור של 2 הסופרבול'ס כבר לא שם והשחקנים הצעירים כבר לא מחוברים אליו. כל האירגון הזה מרגיש מיושן ומת, בעיקר בגללו. ג'רי ריס עדיין עושה עבודה סבירה בדראפט ובאוף סיזן אז לא נמליץ להעיף אותו אבל הוא צריך לשנות שם בקיץ את כל צוות האימון מהמאמן הראשי ועד המצחצח פאד'ס. כמובן שהסיכויים שזה יקרה שואפים למינוס בגלל הכבוד שרוחשים לקופלין על הסופרבול'ס ואלא אם הוא יעשה לפארסה הזאת סוף בעצמו הוא כנראה ימשיך.

והג'טס והקרקס המעופף כמובן. בקיץ היה לי ולשון פה דיון על ה-GM'S בליגה. בגלל חברים של פרנסואה מהחמאס כבר אי אפשר לקרוא את זה אבל אידזיק היה אחד השמות המבטיחים שהוזכרו שם. שון אהב אותו יותר וגם אני התלהבתי מהצעדים שלו בעונה שעברה (ריצ'רדסון, הריסון, אייבורי, המחיר בטרייד על ריבס) אבל חוסר הפעילות שלו באוף סיזן השנה ובעיקר בשוק הקורנ'רס מאוד צרם. במיוחד לאור העובדה שהיה לו מעל 20M$ מתחת לתקרה לעבוד איתם, ומאמן שכל השיטה ההגנתית שלו מבוססת על לפחות קורנר איכותי אחד. ואיזה קורנר איכותי בשם ריבס שוחרר ולפי הדיווחים התקשר והתחנן שייקחו אותו חזרה. אבל אידזיק הגאון ידע טוב יותר. גם על טאליב ו-DRC הוא לא רצה לזרוק דולר. ואחר כך גם על ת'ורמנד. ואז נשארנו עם קייל ווילסון האפס שבימים היפים של הג'טס רק לפני 3 שנים היה HEALTHY SCRATCH ואנטוניו אלן, סייפטי בינוני שעבר הסבה לקורנר מסריח לגמרי. אז ברור שרקס ראיין אשם. מש"ל.

אה ורסיברים. דשון ג'קסון פנוי להובלות תמורת בחירת סיבוב 9 בקיץ אבל לא. אידזיק לא רוצה להביא כושים משוגעים לחדר הלבשה. אבל אחרי פתיחת עונה של 1-5 שלא הולכת לשום מקום? עכשיו חייבים מישהו. אז מתקשרים לאיש שבגלל שפעם ישבנו איתו באותו חדר ועשינו לו קפה קיבלנו את הג'וב הנוכחי ולוקחים ממנו רסיבר שהלך מכות עם גולדן טייט בשבוע סופרבול, רב עם המאמנים וראסל ווילסון ומוציא את עצמו ממשחקים בגלל שלא מוסרים לו מספיק ושפעם אחרונה שסיים עונה של 16 משחקים הייתה ב-JUNIOR HIGH מאיזה גטו שהוא לא יצא ממנו. כי זה הגיוני. הדבר היחיד שאפשר לומר לזכותו זה שהוא אחלה חייל ואחרי שוודי ג'ונסון יעיף אותו על טיל הוא תמיד יוכל לחזור לצחצח לשניידר וקרול את הנעליים. אחרי שנה-שנתיים מתחת לראדר כשכולם ישכחו במי מדובר בטח גם תהיה קבוצה נוספת שתעז לשים את המפתחות בידיים שלו "אחרי שהוא למד" ואז שוב נקבל את אותו מעגל. אותו מעגל שחוזר שוב ושוב ושוב ושוב בליגה הזאת בכל כך הרבה תפקידים עם אחוזי הצלחה כל כך נמוכים וכלום לא משתנה. אותו מעגל שיחזור בעונות הבאות עם אדם גייס ה-OC של דנבר, גרג רומאן ה-OC של הניינרס, ג'וש מקדניאלוציפר ועוד כל מיני DC'S ו-OC'S שיחברו איזה חצי עונה נורמלית.

מדהים כל פעם מחדש. אבל העיקר שרוצים לפטר את ג'ים הרבו. הבן אדם שמאז שכף רגלו נחתה בליגה כל מה שעשה זה לנצח ולנצח ולנצח ולנצח עם שחקנים שלא היו סוגרים 6 ניצחונות לפני שהגיע ולבנות 2 QB'S שבלעדיו היום היו מוכרים חרובים בשוק. כי הוא לא שווה את הכסף שהוא מבקש. הוא לא טופ 5 HC בליגה כי הוא לא ניצח סופרבול. אבל מייק מקארת'י וג'ף פישר כן. אז להם מגיע.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/14
  13. shlomydavid מנהלים

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה סינסי זורקת כל-כך הרבה? דלטון חסר ביטחון, הקהל התחיל להתלבש עליו, יש רוח מטורפת שמסיטה את המסלול של הכדור וזה בלי להזכיר בכלל את המאצ'-אפ בין משחק הריצה של סינסנטי להגנת הריצה של קליבלנד.

לא שיש לי איזשהו אינטרס או משהו כזה

15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם דווקא פתחו עם 3-4 מהלכי ריצה רצופים עד שדאלטון התחיל להסריח כהרגלו ולפספס רסיברים פנויים לגמרי. נכנסו לפיגור מוקדם מאוד ולא בדיוק נתנו לקליבלנד סיבות לחשוש מהמסירה ולהוציא מגנים מהתיבה אז זה מה שקורה. ועכשיו אחרי הפאמבל של היל והפיגור שרק צומח זה כנראה רק יחמיר.

את סדריק פירמן כבר יצא לך להכיר פרנסואה???