Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה אקסטראווגנזה בקולוסיאום של אוקלנד

קבוצה מרגשת לכל הדעות

2. Hakeem Nicks Member

אחד מהטאצ'דאונים הגדולים של השנה תוצרת ג'יי ג'יי פאקינג נלסון. וואו.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין למה אנשים מפקפקים בריידרס, ההגנה שלהם עדיין מטרידה לפרקים. טחנו אותם חזק על הקרקע בשניים וחצי רבעים הראשונים היום.
    אבל ההתקפה בראשות הMVP דרק קאר ממשיכה לנצוץ.
    וולאק, מבחינתי אחרי ההדחה המעשית של הבילס היום הם הפייבוריטים שלי להמשך העונה ב AFC.

סירייסלי, רק בגלל מרקט קינג שווה להיות בעדם:

4. Hakeem Nicks Member

חחחחחח איזה גבר הקינג הזה, פשוט בידור מובטח כל שבוע.

איזה מכוער קירק, היה תפור עליו INT בדרייב האחרון, רק חבל שעל הדרך הוא זרק אותו לשחקן הכי אוברייטד בליגה שהפך כרגע לעוד יותר אוברייטד.

לארי פיצג'רלד הכי גדול שראיתי, אני יודע שכבר נמאס לכם לשמוע.

דרק קאר MVP, קראבטרי OPOY

טמפה ביי עם עוד ניצחון סטייטמנט. משחקת את הפוטבול הכי טוב שלה ברגעים המכריעים של העונה.

תגובה פסימית על הג'איינטס כפי שהובטח - מחר.

5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

סך הכל לילה כיפי בסיאטל

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין הפתעות בהחלטת הועדה לגבי פלייאוף הקולג׳ים - וושינגטון בפנים, פן סטייט ומישיגן בחוץ. כידוע זו החלטה שאני תומך בה, ולדעתי היא הסבירה ביותר מבין האופציות הקיימות.

יופי של מצ׳אפים בחצאים: ההתקפה של וושינגטון מול ה-הגנה של באמה, ההתקפה של קלמזון מול ההגנה של אוהיו סטייט, יהיה מעניין.

נקודה שיהיה מעניין בעיניי לעקוב אחריה בפלייאוף היא דשון ווטסון. הבחור הוא כנראה הפרוספקט הבכיר ביותר בעמדת הק״ב בדראפט הקרוב, וגם מועמד חזק להייזמן, אבל בעיניי לפחות יש לא מעט סימני שאלה לגביו. הופעות טובות מול הגנות הNFL של אוהיו סטייט ובאמה (בגמר) בהחלט ירגיעו את הסקאוטים מהNFL.

7. shlomydavid מנהלים

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת מזכיר את הגיבוי שנתן רודג׳רס למקארתי.

"I love him," Rams running back Todd Gurley said. "I don't care what everybody else says."

"Damn good decision," added defensive end Eugene Sims of Fisher's extension. "Fisher's a good coach, and he's a player's coach. He takes care of us. He's a great coach. He puts us in good situations. We just have to come out and do our part. We play the game; they coach us."

Asked if he believes Fisher is the right man to take the Rams to the playoffs, a place they have not been since 2004, defensive end William Hayes said: "Absolutely, man. Stand-up guy, takes care of his guys. He does everything that a player wants from his coach. He pushes us."

אולי הבעיה היא אצלנו? אני לא מבין אם מדובר בלויאליות מזוייפת בתקשורת, או סתם בטימטומיזם אמיתי.

עריכה: Jeff Fisher can't find his challenge flag - NFL.com

אוקיי, הבעיה לא אצלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/16
    Nigel Winterburn אוהב/ת את זה.
  9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין למה אתה כל כך מופתע. אין שחקן שאוהב חוסר וודאות וחיים על ביצים עם חשש תמידי משיחת טלפון שבה מבשרים לו על טרייד/העפה מהקבוצה. חילופי מאמנים/GM's=עתיד לא ברור. במיוחד בתרבות ה-NFL שבה כל GM/מאמן חדש רוצה להביא "שחקנים שלו" ונפטר משחקנים מה-Regime הקודם כי הקטע שלו בחיים זה להראות כמה הוא גאון ויודע יותר טוב. תסתכל מה צ'יפ קלי עשה בשנתיים בפילי או מה ג'וש מקדניאלס עשה בדנבר. ניקוי אורוות כללי כולל Pro bowlers ותותחי על. ב-95% מהמקרים לא צריך לקחת ציטוטים כאלה ברצינות.

ספציפית לגבי פישר יש לו גם סמכויות פרסונל אז בכלל. הוא בחר בפינצטה כל שחקן שנמצא בראמס. שזה אגב אחד הדברים האנדרייטד לגביו שאף פעם לא מזכירים כי לא מתאים וחייבים לעשות ממנו שוטה הכפר כי הוא הרי מאמן שמבזבז ל-HOF QB את הקריירה שנה אחר שנה אחר שנה. אני לא מחזיק ממנו ולא חושב שהוא מאמן טוב מן הסתם אבל מגזימים איתו בטירוף כי הוא טרף קל. גם רקס ראיין סבל וסובל מהטיפול הזה, אגב. אף אחד לא יזכיר אף פעם שהאיש הזה אחראי על כישרונות כמו: אארון דונלד, רוברט קווין, מייקל ברוקרס, ג'נוריס ג'נקינס, טרומיין ג'ונסון, טוד גרלי, מארק בארון, אלק אוגלטרי, רודני מקלאוד, TJ מקדונלד, לאמרקוס ג'ויינר. כל הכישרונות המטורפים האלה שיותר מ-50% מה-GM's בליגה לא התקרבו לייצר חצי מהם בעשור האחרון הגיעו מהשמיים הרי. אסור לתת על זה שום קרדיט או להזכיר את זה. אבל מאמנים כמו טומלין ומקארתי? הנה מה שתשמע עליהם:

מסקנה - החטא הכי גדול של 80% מהמאמנים בליגה הזו שהם DIDNT LUCK INTO HOF QB. אם הם חלק מברי המזל שכן, הם חסינים עד המוות.

בואנה נייג'ל הגזמתה.

תתחיל להרגיע תדיבור הנגוע הזה ומהר

מהרררררררררררררררררררררררררררררררר

Nigel Winterburn אוהב/ת את זה.
  10. Hakeem Nicks Member

הבעיה שלי עם פישר זה שהוא שם זין על ההתקפה האווירית ועל העמדה הכי חשובה במשחק. כאילו, איך מישהו מצפה מהראמס לסיים עם עונה חיובית אחרי ששנה חלטרו עם בראדפורד פצוע, אז עם איזה ניק פולס, ואז עם איזה אוסטין דייויס, ואם אפשר אז למה לא גם קייס קינום.

נכון שהשנה הם משכנו הכל בשביל גוף ועד עכשיו זה לא נראה מלהיב במיוחד, אבל לדעתי הוא: 1. לא נכנס למערכת טובה. 2. אין מספיק נשקים מסביבו, עם כל הכבוד לאוסטין, בריט וקנדריקס. 3. אוליין סביר במקרה הטוב.

השנה למשל הם ההתקפה הכי גרועה בליגה בלי פציעות מיוחדות. רוקי QB או לא, זה רע. אז כן, יש סיבה לאופטימיות כי ההגנה שלהם תמיד מפוצצת בכישרון (והיא אכן מפוצצת - רשימת השמות שאליאור נתן מספיק מרשימה, הכי מרשים בעיניי זה מה שפישר עשה ממארק בארון אחרי שהוא היה באסט בבאקס)- אבל אני מרגיש כאילו אנחנו אומרים את זה בסוף כל שנה. "השנה הבאה תהיה השנה של הראמס". אעה, לא יקרה. SUBPAR TEAM שתישאר ככה אלא אם כן משהו בפילוסופיה שלהם תשתנה.

באמת מאחל לגוף שיקבל הזדמנות הוגנת להצליח.

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שזה נכון לומר שהוא שם זין על התקפה אווירית כמו שהוא פשוט SWUNG & MISSED יותר מדי. היום קל לבקר בדיעבד את הטרייד על ניק פולס שהתקבע כ-career backup אפסון אבל הפרספשן שהיה לו בעונת הטרייד היה שונה אחרי עונה וחצי סבירות פלוס בשיטה של צ'יפ ואנשים התווכחו שמדובר ב-QB עם פוטנציאל (כולל איתי פה בדיון הזה אגב). אז ברור שאי אפשר להחליק על פיספוס בטרייד כזה אבל זה לא שהם לא ניסו כמו שהם פשוט נכשלו פעם אחר פעם, כמו רוב הליגה אם רוצים להיות הוגנים לרגע. למה לא אומרים למשל על אירגון כמו יוסטון שהם שמים זין על התקפה אווירית אחרי הרפתקאות הבראיין הוייר'ס, ראיין מאלט'ס וברוק אוזוויילר'ס? וזאת סתם דוגמה, יש עוד אלף כאלה.

אני לא מתכוון להתחיל להגן פה על פישר כי הוא יצור רציני ואין ספק שהעבודה שלו לא מספיק טובה ודורשת פיטורים. אבל הצביעות והדגש ששמים עליו ועל ה-Likes of him בניגוד למאמנים שבאמת נכשלים בעבודה שלהם למרות כישרון עצום לעבוד איתו זה משהו שתמיד הציק לי. כן הבעיה בליגה היא רקס ראיין וג'ף פישר וצ'אן גיילי ולאבי סמית, לא חס וחלילה כל הטוני דאנג'ים והמייק מקארתים המיידופים שמבזבזים להול אוף פיימרס את הקריירה. להם יש הרי "מאזן ניצחונות". FUCK OUTTA HERE.

נ.ב - אפרופו ג'ף פישר.............. ד"ש @KirkH

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/16
  12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

Sprewell אוהב/ת את זה.
  13. shlomydavid מנהלים

14. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה זה כשלומדים מהטוב ביותר

15. Hakeem Nicks Member

אני מניח שעכשיו הגיע הזמן לתגובה שהבטחתי על הג'איינטס ומקאדו.

פשוט עצוב לראות איך בשנה שההגנה שלנו השתפרה כל כך, ההתקפה הפכה לכזאת דוחה לצפייה. זה באמת בלתי נתפס. כאילו מקאדו קיבל את המשרה הראשית והחליט "עשיתי את שלי, אפשר להוריד הילוך". בקשר לטוויט ששמת פה: קראתי סטטיסטיקה שהג'איינטס משתמשים במערך השלושה רסיברים, טייט אנד אחד וראנינג בק אחד בלא פחות מ-92 אחוז מהזמן. הממוצע לשאר הליגה? 59 אחוז!!!

אז כן, איליי לא משהו. כן, עמדת ה-TE זקוקה לשיפור. כן, האו-ליין לא מבריק במיוחד. וכן, ג'נינגס הוא לא אחד הרצים הטובים בליגה. אבל בראש ובראשונה זה מקאדו, הפלייקולינג הנוראי שלו והעובדה שהוא בנה התקפה פשוט PREDICTABLE. לא אכפת לו ממשחק הריצה, כי כל מהלכי הריצה של הג'איינטס הם אותו הדבר בדיוק, שזה DRAW UP THE MIDDLE, ובקיץ נפצע הפולבק, אז מה הגאון מקאדו החליט? טוב, נהיה העונה בלי פולבק.

נזרוק כאן עוד נתון. מאז WEEK 7, הג'איינטס מדורגים במקום ה-30 בליגה בהתקפה. רק הבראונס והראמס יותר גרועות. זה פשוט נתון מחריד. והכי חבל לי על ויקטור קרוז. אחרי שנתיים נוראיות שאף אחד לא צריך לעבור, הוא חזר השנה בלי שאף אחד ציפה ממנו להרבה. אבל קרוז מראה אקספולסיביות, יש לו עדיין את היכולת לתת ביג פלייס, והוא עדיין ראוט ראנר טוב. אבל מקאדו החליט שנשים אותו ב-OUTSIDE. כי הוא אוהב יותר את שפרד ב-SLOT. וואלה יופי. אז פשוט ניקח את אחד מהטובים בליגה ב-SLOT ונזיז אותו הצידה, זה בטח יעבוד. פשוט בושה. ועוד במשחק האחרון ויקטור סופסל ולא זרקו אליו את הכדור פעם אחת. כולם דיברו על זה שהשנה יהיה את אודל וקרוז ושפרד על אותו מגרש אבל בפועל למקאדו אין מושג מה יש לו בידיים, וחבל לי שאיליי לא עושה יותר ואומר משהו כשחקן הכי ותיק בסגל.

אני יודע שאני נשמע בכיין והקבוצה עדיין נמצאת במאזן 4-8 וסיכוי טוב להיכנס לוויילד קארד. אבל אם זה ימשיך ככה? נפסיד לדאלאס, נפסיד לדטרויט, נפסיד לפילי וגם לוושינגטון ונסיים עוד עונה מחוץ לפלייאוף. הרי שתי הקבוצות הטובות שניצחנו העונה זה דאלאס ובולטימור (וגם זה בקושי). לא יפתיע אותי בכלל אם לא נעלה. לא כשהמאמן הראשי כל כך תקוע בתחת של עצמו ואומר שהפתרון לבעיות זה "פשוט להמשיך לעבוד". לך תזדיין יא אפס. יש לך הגנה שנותנת לך הזדמנות לנצח כל משחק ואתה פשוט מבזבז את זה. עצוב לצפייה.

אלעד אוהב/ת את זה.