SUPERCOPPA 2016 - האם מילאן תוכל להפתיע את יובנטוס?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏23/12/16.

1. Don Joan Roman Member

שוב הוכח: אין לנו מזל בפנדלים, בטח לא מול מילאן, הלאה

Sent from my m3 note using Tapatalk

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

החיוך של מונטלה לפני הבעיטה של דיבאלה, העצירה של דונארומה. זה נכנס להיסטוריה. ברכות למילאן!

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/16
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/media/C0Ykr2lVQAAPN3I.Xxx

Nesta, Don Joan Roman ו-Alta Tensione אוהבים את זה.
  4. Alta Tensione Member

ההשתוללות של גליאני יחד עם סרג׳יניו האליל (!) היא אחת הדברים מתוך כמה שמסבירים למה התאהבתי בקבוצה הזאת ומה יחסר לי מאוד בעידן של אחרי: תחושת המשפחתיות הכל כך חזקה שתתחלף וודאי בקרות תאגידית סינית.

נב מרגיש צורך לצום על הספקות שהיה לי על דונארומה בהתחלה.

נב2 צריך יותר כמו סוסו. באיזה מפעל בקאדיז מייצרים כאלה?

נב3 אבאטה זה גבר עם גרינטה של קוסטקורטה ומאלדיני ולא מעניין אותי שהוא לא יודע להרים והוא לפעמים נראה כמו מסננת.

yonmu, Nesta ו-uri אוהבים את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שהיה מעניין עם דונארומה הוא שבכל הפנדלים הוא החליט להמר שניה לפני הבעיטה. דווקא בפנדל האחרון של דיבאלה - שבגלל כמה סיבות באמת הייתה הרגשה שכאן זה נגמר - הוא החליט לזנק עם הבעיטה ועצר עם היד ההפוכה. לדעתי זו לא הייתה בעיטה כזו גרועה (בוא נגיד שהיו גרועות יותר שנכנסו). בכל מקרה, הילד מפלצת. רק אני כל הזמן מסתכל עליו ושוכח שמדובר בילד? יש לו נתוני פתיחה דמיוניים. בלתי נתפס.

דיי ברור שלמילאן חסר עוד הרבה כישרון, לפחות מהמעט שראיתי אותם אז זה בעיקר במרכז השדה שבקושי מורגש מבחינה התקפית, והרגיש לי שנופל יותר מדי על סוסו* ובונאונטורה. עם זאת, אם יגיע הכסף המזורגג של הסינים מתישהו אני מקווה שלא יפגעו במרקם הקבוצתי היפה שנבנה שם.

נ.ב4 - פאלטה > מיני-נסטה.

* - לא זוכר מי זה היה, אבל אחד האנשים כאן תיאר את סוסו במהלך העונה כ״דויד סילבה על סטרואידים״. נשמע מדויק.

Alta Tensione ו-uri אוהבים את זה.
  6. VAR Member

ג'יג'יו? סוסו? דיבאלה? לא היו חסרים כאלה על המגרש...

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון שבאופן טבעי, אחרי ניצחון, גם אם בפנדלים, אור הזרקוקים הולך לשחקנים של המנצחת. כולנו פה הארנו בצדק את דונארומה, פאלטה, אבאטה, בנאוונטורה וסוסו, אולם לדעתי חייבים לציין שהשחקן הכי טוב על המגרש היה בכלל קייליני, הוא באמת מפלצת עם אף (גם סטורארו היה טוב מאוד).

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, רק אני בתחושה/תקווה שהכול הולך להתפוצץ/לתפוס תאוצה בקיץ 2018?

בתקווה שעד אז: הכלכלה בסין לא תיפול ונראה את בלוטי מגיע לצד האדום של מילאנו וסימאונה לצד הכחול, עוד מאמנים ושחקנים מקומיים עם הרבה סטייל ימשיכו לפרוץ, השיער של פראדס יתנופף לו במרכז הרומאי במקום זה של דה רוסי, נחזור לראות קמפיינים קבועים מצד 4 איטלקיות בליגת האלופות, נמשיך לראות עוד רגעים של דיבאלה מול דונארומה כמו היום, במונדיאל הקרוב נגיד בונא על ונטורה, ולאו דווקא על השחקן.

נו שוויין. במקרה הרע: אף אחד לא יזכור שכתבתי את זה. במקרה הטוב: מישהו גבר* יצטט אותי אחרי שבופון יניף גביע.

* - אנוכי.

SerieA אוהב/ת את זה.
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

על דיבאלה נמאס לי להשפריץ. סוסו? אצטרך לראות אותו יותר כדי שאשפריץ גם עליו.

פאקינג דונארומא, זה לא נורמלי הילד הזה. הוא עוד בחיתולים ואתה שואל את עצמך לאן הוא יכול לצמוח מכאן ובאילו אספקטים שלא קשורים לניסיון הוא יכול להשתפר, ואין תשובה.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מרגש. זה מרגיש כאילו נצח עבר מאז שזכינו במשהו, וכבר נראה ששכחנו מה זה לזכות. טוב לנצח אותם, כיף עילאי לנצח אותם כל פעם מחדש, במיוחד בגמרים. הייתי מעדיף את הקופה איטליה אבל לא אתלונן.

מת על ג'יג'י, איזה מלך הילד הזה...מקווה שנוכל להמשיך ולהינות ממנו, ומלוקטלי, וכל השאר.

11. עודד (אוהד הצלחות) Member

עם כל ההשפרצות על דונארומא (גם אני השפרצתי בלי סוף במקומות אחרים), שכחנו להגיד משהו על פאסאליץ'. בכל זאת, שחקן צעיר וחסר נסיון (שוב, לא כמו דונארומא אמנם), ששם את הפנדל המכריע כמו גדול. מגיעה לו מילה טובה. הייתי קצת בשוק כשראיתי שהוא זה שבא לבעוט.

כמו שאורי אמר, קייליני במשחק גדול, ואני לא מאלה שמתלהבים ממנו בדרך כלל. סטורארו במשחק טוב מאד מראה שיש לו מה לתרום ליובה. לעומתם, ליכטשטיינר דווקא היה חלש והיה לו מזל שלא יצא באדום.

בצד שלנו פאלטה כנראה המצטיין. משחק גדול שלו. גם סוסו היה מסוכן כל פעם שהכדור אצלו ברגל, וג'אק אחת המניות הכי בטוחות שיש. באקה ממשיך להיות גרוע. לוקאטלי צריך עוד ללמוד הרבה.

בסה"כ משחק די שקול, ולכן לא טראגי שהסתיים דווקא בפנדלים. אמנם זה רק הסופר קאפ, אבל זאת עדיין תחושה אדירה לזכות במשהו סוף סוף.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות למילאן, אי אפשר לזכות בהכל לנצח.
    משחק לא טוב שלנו, אין כלכך מה להוסיף, מקווה שאלגרי ידע להפוך את ההפסד הזה למשהו טוב.

13. Milanista3 Member

תחושה נהדרת. כיף לראות את הצעירים בוכים מרוב אושר בתואר הכי פחות נחשב שקיים. כמה מחוייבות.
    מעבר לתואר ולניצחון, אפשר להיות סופר מרוצים מהיכולת. לא זוכר את מילאן במשחק כל כך טוב מול יריבה ברמה של יובנטוס. מילאן שלטה בכדור וזה אומר הכל. אני חושב שזה לא קרה שנים מול יובנטוס. בניגוד למשחק הקודם, הפעם הגיע לנו.

רק צריך המשכיות, לסיים בטופ 3 ולתת להנהלה החדשה לעשות את שלה. פורצה!

14. Raulito Madridista

לדעתי הסובייקטיבית מילאן הזו מרגשת אפילו יותר מקבוצת האליפות האחרונה, זו עם איברהימוביץ' הנהדר בשפיץ, הסלע ההגנתי טיאגו סילבה מאחורה וגם כמה שחקנים אהובים שעשו את שלהם ותרמו רבות לקבוצה. אוהב את רוח הנעורים של המועדון, בראש ובראשונה השוער, והתואר הזה חשוב מאוד למיתוג של מילאן וזו דחיפת מרץ גדולה להמשך העונה מה גם שמילאן כבר ניצחה העונה את יובה. המקום השני נראה לי כמטרה ריאלית להמשך העונה. תואר ראשון של הקבוצה מזה חמש שנים. לא ברור לי רק למה המשחק הזה נערך עכשיו בדצמבר ולא בפתיחת השנה בקיץ. בכל-מקרה, מילאן אגב משתווה ליובה עם 7 זכיות בתואר כ"א. ליובה יש 5 הפסדים ולמילאן 3. אינטר שלישית במאזן 5-4.

15. Don Joan Roman Member

אני חושב שכל חובבי הקלאצ'יו מסכימים עם זה.

Sent from my m3 note using Tapatalk