SUPERCOPPA 2016 - האם מילאן תוכל להפתיע את יובנטוס?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏23/12/16.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין אותי מה מתכנן אלגרי בהתקפה לקראת המאני טיים בצ'מפיונס ליג. היגוואין ודיבאלה כבר הוכיחו שהם גיים צ'נג'רים ביום טוב שלהם. מנגד, אי אפשר לוותר על הwork rate של מריו שמקבל חשיבות נוספת במעמדים החשובים. מניח שההחלטה הטובה ביותר תהיה להרכיב את כל ה3 עם דיבאלה מאחורי שני החלוצים כפי שקאפלו עשה אצלנו. נשמע לי הרבה יותר תחרותי ממה שקרה אתמול (ונגדנו, ובכלל) עם פיאניץ' שמציג כנראה את הפער הקיצוני בהיסטוריה של הכדורגל בין סטטיסטיקה יבשה ליכולת.

2. Don Joan Roman Member

יכול מאוד להיות שזה מה שניסה אלגרי לבדוק כשהכניס את דיבאלה במקום פיאניץ' והאמת שלפי התקציר המורחב מאוד שראיתי זה גם הפך אותנו ליותר מאיימים

Sent from my m3 note using Tapatalk

ג'ורדן לאב אגדה אוהב/ת את זה.
  3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובי, 3-4-1-2, קוואדראדו וסנדרו באגפים - את מי מבין מרקיזיו, סטורארו וקדירה אתה מושיב על הספסל?

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכושר הנוכחי סטורארו > כל השאר. בפברואר, על הנייר, הוא אמור להיות אחד שנועל תוצאות ולא זה שעוזר לייצר אותן. גם ויטסל לדעתי הוא קדירה משודרג.
    בכל אופן, מול פורטו הייתי משחק עם 4312.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלגרי צפוי להמשיך עם ה4-3-1-2 לפחות עד לחזרה לכשירות של שאר הבלמים,
    לצערי הוא גם כנראה ימשיך עם פיאניץ׳ ולא עם דיבאלה מאחורי החלוצים למרות שזאת האופציה הכי טובה כרגע.
    חוץ מזה שבסגל בריא פיאצה/קוודראדו גם אמורים לאפשר 4-3-3 . אני ציפיתי שפיאצה יהיה הג׳וקר שלנו השנה, מקווה שהשבר מאמץ מאחוריו והוא יוכל להתחיל לשחק קצת