Supercoppa Italiana 2012 :: צפון מול דרום במזרח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏10/8/12.

1. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

יש ליובנטוס חצי שעה לנצל את היתרון המספרי.
    גם ביכולת מאוד פושרת, חייבים לנצל את זה.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין שזזה ע"פ ההיכרות רבת השנים שלכם.

3. VAR Member

מספיק להכיר אותו מהטלוויזיה כדי להבין שהוא צודק.

אני באמת חושב שהוא הדבר היחידי שמונע מנאפולי להתמודד על האליפות בעונה כזאת. המאמן הכי אוברייטד באיטליה לפחות.

4. Don Joan Roman Member

זה לא שלא ידענו את זה לפניי אבל היום זו עוד הוכחה שקבאני חלוץ אדיר והלוואי והיינו יכולים להחתים אותו

5. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

והפרחים לפאנדב וזוניגה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הפרחים צריכים להיות מוענקים למצארי, ניהול משחק פשוט איום ונורא כמו של פראנדליי מול ספרד בגמר היורו, כאילו עשה הכל בשביל לקבל בראש. כמובן שפאנדב וזוניגה תרמו לתוצאה לא פחות אבל עדיין, לא מצליח להבין למה הוא חשב להוציא שני שחקני מפתח בשלב כל כך מוקדם נגד הקבוצה עם הכי הרבה תחת באיטליה. ועדיין מה אוברייטד במצארי? מאמן טוב מאוד שהפיק מנאפולי הרבה לאורך הקדנציה שלו.

ועכשיו, אני לא יודע מה איתכם אבל אני מחכה למשמע קולו של דה לאורנטיס. הוא הולך להתפוצץ, על הבחור הזה תמיד אפשר לצפות לקבלות.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסמואה מפתיע אותי מאוד לטובה. באודינזה ראיתי ממנו בעיקר שחקן אמצע כסאחיסט שמוציא מהר מתפרצות אבל במשחקי ההכנה והיום גיליתי את היכולת האישית הנפלאה שלו וה1 על 1 המצוין שיש לו. אפשר לוותר על החיזוק לכנף השמאלית.

8. VAR Member

יחסית לרמה של הסגל שלו אני חושב שהוא הפיק די מעט. בטח כשעד היום לא יצא לו להתמודד עם מכת פציעות.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משחק מרשים שלנו, בעיקר במחצית הראשונה עם שני שערים ששניהם נבעו מטעויות אישיות נוראיות של לוסיו ובונוצ'י. ולמרות שזכינו והמחצית השניה הייתה מרשימה יותר, אני בוחר לקחת מהמשחק הזה את הטעויות הללו.

מרקיזיו שחקן נדיר. מזכיר קצת את אינייסטה, אבל מוסיף הרבה עבודה הגנתית (ופחות טוב משמעותית ברמה ההתקפית). ובכל מקרה, הוא בלתי ניתן להחלפה עם האופציות שנמצאות היום בסגל. נקווה שישמור על כשירות כל העונה.

תואר ראשון שבופון מניף, מתוך תקווה לתארים רבים נוספים. קשה לומר שזה רגע מאוד שמח, אבל אין כמו לפתוח עידן חדש עם תואר.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

נאפולי החרימה את טקס הענקת המדליות, עוד הוחלט בתגובה:
    :aaarofl:

(בצחוק כמובן)

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסגל של נאפולי תמיד היה דליל מאוד והסתמך על מספר בודד של שחקני מפתח שטבעי מאוד שלא יציגו את אותה הרמה במשך 45 משחקים בעונה. מצארי לא מושלם ויש בו דברים שאני מאוד לא אוהב, אך מבחינת תפוקה, סגנות, זכיה בגביע וריצה מרשימה מאוד בליגת האלופות אלה הישגים גדולים. מגיע למצארי הקרדיט ביחוד בגלל שעבד עם סגל כל כך קצר כמו של נאפולי.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

100 מיליון? אני אומר להכנס למינוס ולקנות. קבאני פשוט חלוץ לא מהעולם הזה,בכל מקום, בכל כדור,בכל התקפה ובכל הגנה, סיומת נהדרת ומהירות אדירה. אין חלוצים כאלה. לחשוב שהוא היה אצלנו...

לגבי המשחק - הגנה איומה שלנו, השלישיה הזאת לא מתואמת וגם המיקומים לא מתאימים..
    החוסר בפינישר זועק לשמיים, ג?ובינקו מצויין ולמרות משחק יחסית פושר של הקישור(התקפית), חלוץ טוב היה גומר תמשחק מזמן.

לגבי נאפולי - פריירים. פשוט ככה. זוניגה מטומטם וקיבל אדום מוצדק, פאנדב? לא יודע מה היה בדיוק, אבל לקלל את הכוון כשיש לך צהוב זה לא חכם. שלא יבואו בטענות לאף אחד. ניהול המשחק של מצארי וחמימות המוח של שחקניו פוצצו משחק הגנתי טוב ומתפרצות אדירות

13. VAR Member

לא מסכים שהסגל שלו כזה קצר. כשעל הספסל שלך יושבים שחקנים כמו פאנדב, דזמאילי, דוסנה, בריטוס, ורגאס - שיכולים בכיף להיות מחליפים של קבוצות יותר "יוקרתיות" מנאפולי אתה לא יכול להשתמש בתירוץ הזה (מה תגיד אודינזה שסיימה שלישית? הסגל שלה בשום מצב לא יותר טוב מזה של נאפולי), מה גם שהוא לא נתקל שנה שעברה במכת פציעות שהשביתה לו חצי קבוצה, או אפילו משהו שמתקרב לזה.

מאמן חלש שהתמזל מזלו לקבל קבוצה עם חומר שחקנים מעולה, אצטדיון מאוד ביתי עם קהל גדול ונשיא שחוץ מלבחור מאמן יודע מצוין מה הוא עושה.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך למען העולם אפשר לקרוא למצארי מאמן חלש? רק על נס רג'ינה מגיע לו מקום של כבוד ברשימת המאמנים האיטלקים הטובים ביותר פוסט הקאלצ'ופולי.

לאודינזה ונאפולי היו סגלים ברמה דומה בעונות האחרונות. היתרון של נאפולי (קהל חם וכו') הוא גם החיסרון שלה. באודינזה יש סביבת עבודה שקטה, נאפולי זה סיר לחץ אחד גדול. זאת גם הסיבה לחילופים הלעיתים "תמוהים" של מצארי - די קשה לי להאשים מאמן שעושה חילופים סופר התקפיים במשחק חוץ קריטי כבר בדקה ה-50' כשבאותו משחק חוץ יש 15,000 אוהדים של הקבוצה שלך שמתפרעים עם כל איבוד כדור. זה גם משפיע על השחקנים ודופק אותם עם מקרה קלאסי של חיבוק דב, זאת בניגוד לאודינזה ששחקניה יכולים לעשות טעויות והביטחון שלהם לא ירד לרגע כי אין אף אחד שילחיץ אותם.

מה שבאמת צריך לציין לזכותו של מצארי זה שנאפולי היא אחת הקבוצות הכי מאומנות ביבשת. יש לה שיטה שמזוהה אותה באופן מובהק והיא עולה לשחק באופן מאוד מסויים, כזה שדורש הרבה תיאום ועבודה באימונים. מי אמור לקבל את הקרדיט על כך אם לא מצארי?

בעונה המלאה הראשונה שלו בנאפולי הוא העפיל לליגת האלופות ולא היה כל-כך רחוק מאליפות. עונה אחר-כך הקבוצה סיימה במקום החמישי (איזה אסון!) בעיקר הודות לירידת מתח שהגיעה אחרי שהסתיים קמפיין ליגת אלופות מאוד מוצלח ולא אופייני לקבוצות חסרות ניסיון כמו נאפולי. מה אתה רוצה ממנו?

נ.ב.
    שלא יצטייר לרגע שאני מזלזל באודינזה ובעבודה של גווידולין. מנטור ענק.

15. VAR Member

סיר לחץ? הם חזרו לסריה A לפני 6 שנים בסך הכל. אני אשמח לדעת גם על איזה משחק חוץ דיברת. כל קבוצה עם קהל גדול הופכת אוטומטית לסיר לחץ? הבעלים נותן לו אשראי (למאצארי יש את רצף העונות הכי גדול נכון עכשיו מבין כל הקבוצות בליגה), הבעלים נותן לו חומר מצוין לעבוד איתו (המון שחקנים הייתי לוקח למילאן מהקבוצה הזאת בלי לחשוב פעמיים בכלל) וגם שומר על התלכיד של הסגל (רק לאבצי עזב ותראה באיזו מהירות שכחו ממנו) - על פניו יש לו קרקע מושלמת על מנת להצליח, לגיטימי שיהיו עכשיו ציפיות שלפני שנתיים לא היו.

לאודינזה היה סגל דומה לנאפולי אולי בעונת 2010/11 (אז סיימה מקום אחד מתחתיה), ממש לא בעונה שעברה אחרי כל העזיבות באודינזה מצד אחד (כולל אינלר ישירות מאודינזה לנאפולי) והסגל המגובש של נאפולי מהצד השני. וכן, לקבוצה כזו לסיים במקום החמישי זה אסון. ההמשכיות היא הדבר הכי קריטי. וזה לא שישנם שחקנים שנתנו עונה רעה. כולם נתנו את מה שציפו מהם פחות או יותר, ואיכשהו במשחקים הקריטים נגד הקטנות הם בעטו בדלי. גם הכנה מנטאלית זו עבודה של מאמן.

אני אישית מאסתי בו בניצחון החוץ על ויאריאל. זו בושה וחרפה ובעיקר חוסר אחריות שמאמן מתנהג בצורה כזו שהביאה להרחקה שלו במשחק כל כך חשוב, מה גם שדווקא אחרי ההרחקה שלו הגיעו השערים המיוחלים שהעלו את נאפולי לשמינית (וגם במשחק הראשון מול צ'לסי, אף אחד לא הרגיש בהיעדרו. כנראה שהוא לא מנהל משחק כזה טוב אחרי הכל).

אני מבין למה אתם תופסים ממנו, יש לו גם מעלות, אבל זו דעתי.

אני כן מסכים איתך בנוגע לגואידולין שבשנתיים האחרונות בחרתי בו למאמן העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/12