Supercoppa Tim 2011::AC Milan 2:1 Inter

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏4/8/11.

1. 亚历山大帕托 Member

all in all, אתמול אבאטה היה די נוראי בהגנה, אבל אפשר לסלוח לו בהתחשב בכך שהיה מושבת במשך כמה ימים. ואם כבר טונלים:

2. cazzo Il Capocuoco

נטמג זה לא אגוז מוסקט? או שזה לא Nutmeg?

מבחינתי היה משחק יחסית חלש, יחסית לדרבי שאנחנו רגילים לראות באמצע העונה. החופשות, השומנים, העייפות, הלחות של בייג'ינג, משחק לא מהנה במיוחד ולא איכותי במיוחד. כמובן, היה נחמד לראות עם עודד ועוד כמה משוגעים כמונו, אך אנחנו עדיין מודאגים. בסקר של הגאזטה כבר הדעה של האוהדים ידועה, לרוסונרי "חסר משהו" בשביל להיות תחרותית גם באיטליה וגם באירופה ביחד.

ההגנה עשתה לי כמה התקפי לב קטנים, במיוחד במחצית הראשונה, נסטה במשחק מאוד בינוני אם נהיה נדיבים, אבאטה לא תמיד שמה, ואן בומל וגאטוזו תמיד חייבים להיות שמה מאוחר כדי לוודא שמשהו מסוכן לא קורה. המערך של גספריני קצת מוזר, אני מבין שהוא מתכוון ל3-4-3, אבל אני ראיתי מין 3-6-1 בהתקפה ו5-4-1 בהגנה. במחצית הראשונה אינטר שלטה באגף שמאל עם המהלכים הזריזים אך הצליחה לכבוש רק ממצב נייח. אביאטי היה טוב בסך הכל.

בהתקפה כמובן, מילאן עדיין מוגבלת/תלוייה בצועני שלה ממאלמה. הייתי חסר תקווה ולא היה ברור איך נחזור למשחק. אינטר הורידה הילוך, סיידורף התעורר ועבר מהילוך סרק להילוך רביעי, הלחץ עלה, והבטחון חזר עם שער השוויון. ואז ההרמה של אבאטה לפאטו, קורה ובעיטת הטאיקוואנדו של מייקל ג'קסון. פאציני נכנס מאוחר מדי, לא כמו הברווז שהגיע בזמן, ואינטר עם הרבה עייפות וחוסר יצירתיות ודמיון הפסידה את המשחק.

Chi non salta neLazzuLLo, eh eh, Chi non salta neLazzuLLo, eh eh, Chi non salta neLazzuLLo, eh eh!

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

היה מעולה אתמול סיידורף, פשוט שחקן ענק.

מילאן חייבת שחקן יצירתי לקישור שלה, שני הגולים שלה(בעיקר הגול השני) נבעו מטעויות בהגנה של אינטר ואי אפשר לסמוך על אבאטה שיתן כדורי עומק כמו שנתן אתמול, אין את השחקן שיעמיד את החלוץ מול השוער.

על אינטר אין מה להגיד, ההגנה עמדה מצוין במחצית הראשונה ובמחצית השנייה נהיה בלבול בגלל שגאספריני, אלוהים יודע למה, הסיט את אלבראז לימין ואת סניידר לשמאל ואז המערך של אינטר נהיה מבולגן לגמרי.
    אובי ואלבראז המצטיינים שלי, הגרוע ביותר זה סמואל אטו.